Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 OFF Topic - Társalgó

Go down 
+18
Mokcsi
honami
Cressida Beau Pre
Amori
A.S.
~Álomfejtő~
Yuuki-chan
Raven-chan
Narumiya
Katsuragi
Ogawa-chan
Csöcsi
† Arabella
Sarayu
Yuri666
Zero
Madam Red
Gothic Lady
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 8:59 pm

Ohhh....köszönöm...hát igen vannak ilyen cuki hasonlataim:D
Egyébként az álmok valóban érdekesek sokmindent megmutatnak amire nem is gondolnánk...pl én folyamatosan arról álmodom hogy szülök egy kisbabát...ami azt jelenti,hogy felszínre kell hoznom az énem rejtett részét...Egyébként ha akarok vmivel vagy vkiről álmodni akkor egész nap arra gondolok vagy azzal kapcsolatos dolgokat csinálok így tuti a siker:D
Am tom melyik az Odaát de még nem mertem megnézni...nekem kicsit ijesztő...Very Happy
Remélem ma is a VK-val álmodom...de bízom benne,hogy ma Zeroval...egyébként volt ő is benne,most jutott eszembe csak nemtom,hogy milyen szerepet kapott....azt viszont tudom,hogy keringőztem és ott volt vmilyen szinten:D
Egyébként kicsit ijesztő volt az álmom persze jó volt de megijesztett a tudat,hogy vajon én mit tennék Yuuki helyében...jujjjj félek:S
Jah és ha már a biosznál tartunk...hehe...kicsit guszti leszek:P
Szal szerencsémre nagybátyám orvos és uncsitesómmal is egy osztiba jártunk ő pedig emelt bioszt tanult:DÉééééés elmentek egy boncolásra...wow...gondoltam és én is elakartam menni...(na jó most is)...nagyon jó volt(nem részletezném mert hát elég uhh:S)A legdurvább az volt amikor a végterméket a papi beléből a melkasába dobták...jujjj:S
Am anyu is ápolónő és ő simán tudott enni a boncolás után..de amikor műtéten voltak bent kidobta a taccsot...szegény...
Én is boncoltam már egyébként bár nem embert csak szerveket de az izgalmas volt:D
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 11:15 pm

Félelmetes az Odaát? Sztem, nem, ha én is meg bírom nézni, pedig hát nem vagyok oda a horrorért. Bár lehet, hogy Jared a húzóerő(amúőgy miatta kezdtem el nézni, na mindegy).

Hát elég gusztustalan lehetett a boncolás, én nem bírnám ki. Nekem anya mesélte, hogy ő is volt egyen, de ő azt képzelte el, hogy nem ember boncolásán van, hanem egy disznóvágáson. Közben meg körülötte potyogtak a társai. (mármint elájultak). Én nem mennék el boncolásra az tuti.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 12:03 pm

sarayu,menny el a Bodies kiállitásra Pesten,biztos tetszene:)
Hát igen,fanatikus vagyok,nem tagadom...a csontvázakat és egyéb maketteket is imádom,de a DNA duplaspirálmakettnél nincs szebb *//*

Szeretem az Odaátot és hasonló sorozatokatXD Sajna a Félelem kórházáról lemaradtam T_T
Mivel sok volt idén a nulladik órám,ezért nem lehettem fent sokáig.Sad

Tegnap voltam csillagvizsgállóban,nagyon szép volt! X3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 12:14 pm

A Bodies kiállításon én is gondolkodtam, biztos izgal mas és látványos lehet.
Jó neked, én még sose voltam csillagvizsgálóban, pedig hogy imádom a csillagokat, főleg a Holdat. Nagyon szeretek kiülni és bámulni a Holdat, meg akkor tudok a legjobbat aludni, ha pont bevilágit rám az ablakomon keresztül.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 12:28 pm

Engem a kiállitásban csak az taszit,hogy igazi holttestek O.O

Nekünk csak el lett intézve,hogy mehessünk a gyallai csillagvizsgállóba,lenyűgöző volt!van egy kütyü,ami egy nagy fehér kupolára rávetiti az egész égboltot,mindha távcsőbe néznél!csak igy egyszerre többen láthatják!csodás!körben ültünk..nagyon szép volt.egy pasi magyarázta a csillasgképeket és csillagjegyek képeit s.t.b
februárban akartam menni MO-ra,mert 12-e az Darwin-nap,de Budapesten semmi értelmes előadás nem volt!csak máshol..azt hittem meghalok!pedig szüleim megengedték volna,hogy akkor ne mennyek iskolába.De sajnos semmi nem volt...remélem majd jövőre lesz!
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ogawa-chan
Denevér
Denevér
Ogawa-chan


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2008. Jun. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szentendre

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 8:47 pm

Én az Odatátot Jensen miatt néztem... :tongue:

Lenne egy kérdésem: Nálunk van egy olyan suli ahol nulladikban japánul lehet tanulni. Szerintetek érdemes lenne oda felvételizni?
Márimint a suli tutih hogy meg lesz próbálva bár az én szőke szintemmel lol! soha nem fognak felvenni oda...na jó ilyet nem mondok, meg külömben is, nálam szőkébbet is vettek már fel. Szóv érdemes lenne e egy külön évet a japán nyelvnek szentelni?...bár lehet hogy inkább angol lesz!
Amúgy a stupidot( magyar) moderáljátok? vagy csak a durvábbakat?

Ti miket csináltok a nyáron?
Vissza az elejére Go down
Yuri666
Denevér
Denevér



Hozzászólások száma : 80
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ravager

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:18 pm

Ogawa-chan írta:
Én az Odatátot Jensen miatt néztem... :tongue:

Lenne egy kérdésem: Nálunk van egy olyan suli ahol nulladikban japánul lehet tanulni. Szerintetek érdemes lenne oda felvételizni?
Márimint a suli tutih hogy meg lesz próbálva bár az én szőke szintemmel lol! soha nem fognak felvenni oda...na jó ilyet nem mondok, meg külömben is, nálam szőkébbet is vettek már fel. Szóv érdemes lenne e egy külön évet a japán nyelvnek szentelni?...bár lehet hogy inkább angol lesz!
Amúgy a stupidot( magyar) moderáljátok? vagy csak a durvábbakat?

Ti miket csináltok a nyáron?

egy csunya szo es szetmoderalom mindenki agyat, ez forum, nem pedig romania! aki mast lehulyez az ide nem valo... megondolnam 2szer is hogy hova mit irok Smile majd nyomok egy szabalyzatot ha gothicladyvel megdumaltam, de nyugi, minden buntiert bann jar majd =))
am ha normalis vagy mi is =)
Vissza az elejére Go down
http://yuri666.deviantart.com
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:25 pm

Ogawa,moderáld magad,mert nem tetszik a viselekdésed!
Mellesleg a nővérem egyetemen japánra jár és ha te tényleg oylan szőke vagy,akkor mit is modnjak....nagyon nehéz,csak akkor vágj bele,ha minden erődet neki szenteled,mert iszonyatosan nehéz!Nővérem jövőre neylvvizsgázik japánvól,ha minden igaz!Smile

Gyuri,már elkezdtem irni egy szabályzatot,majd bővitem.Ha van ötleted küldd el nekem Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:29 pm

A csillagvizsgáló nagyon jó lehetett, úgy irigyellek. Lady.

Oghawa-chan, te is elárultál Crying or Very sad minig mindenki Jensen fan, pedig Jared sokkal jobb(persze kinek mi).
Hát én nyáron itthon segétkezem akertben, meg folytatom a spanyolt meg anyagot gyűjtök a szakdogámhoz. Ja és elmegyek barátnőmhöz nyaralani, meg ő is eljön hozzánk.
A sulis dologgal kapcsolatban neked kell dönteni. Ajapán nagyon szép nyelv, de irtó nehéz is lehet(én pont azért nem vágtam bele, mert nem vagyok egy nagy tehetség a nyelvtanulásban). Szóval te tudod, hányadán álsz a nyelvkészséggel.
Vissza az elejére Go down
Yuri666
Denevér
Denevér



Hozzászólások száma : 80
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ravager

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:35 pm

Sarayu írta:
A csillagvizsgáló nagyon jó lehetett, úgy irigyellek. Lady.

Oghawa-chan, te is elárultál Crying or Very sad minig mindenki Jensen fan, pedig Jared sokkal jobb(persze kinek mi).
Hát én nyáron itthon segétkezem akertben, meg folytatom a spanyolt meg anyagot gyűjtök a szakdogámhoz. Ja és elmegyek barátnőmhöz nyaralani, meg ő is eljön hozzánk.
A sulis dologgal kapcsolatban neked kell dönteni. Ajapán nagyon szép nyelv, de irtó nehéz is lehet(én pont azért nem vágtam bele, mert nem vagyok egy nagy tehetség a nyelvtanulásban). Szóval te tudod, hányadán álsz a nyelvkészséggel.
tudod mit? en nem vagyok jensen fan! mind2 odaatos jo tag:)
Vissza az elejére Go down
http://yuri666.deviantart.com
Yuri666
Denevér
Denevér



Hozzászólások száma : 80
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ravager

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:37 pm

Gothic Lady írta:
Ogawa,moderáld magad,mert nem tetszik a viselekdésed!
Mellesleg a nővérem egyetemen japánra jár és ha te tényleg oylan szőke vagy,akkor mit is modnjak....nagyon nehéz,csak akkor vágj bele,ha minden erődet neki szenteled,mert iszonyatosan nehéz!Nővérem jövőre neylvvizsgázik japánvól,ha minden igaz!Smile

Gyuri,már elkezdtem irni egy szabályzatot,majd bővitem.Ha van ötleted küldd el nekem Smile
kibovitettem a "sajat szavaimmal", elegge fenyegetozo hangulata van, de semmikepp se piszkalj bele az en reszembe, mert ez igy tok komolyra sikeredett Smile))))))
mellesleg msn-en nem kapom meg ha irsz, szoval Sad(((((((
Vissza az elejére Go down
http://yuri666.deviantart.com
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:40 pm

Köszi a vigasztalást Yuri, jól esett. Smile
Vissza az elejére Go down
Yuri666
Denevér
Denevér



Hozzászólások száma : 80
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ravager

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:44 pm

Sarayu írta:
Köszi a vigasztalást Yuri, jól esett. Smile
ez nem vigasztalas, csak jeleztem hogy en is a csapatod tagja vagyok Smile
lock and load, kill them all XD

edit: lepek alszok

divanak üzenem hogy: kiss Smile)) és hogy nemsokara latom Smile) es hogy ajkaink heves reakcioban inditjak majd be hormonmukodesem :DD
Vissza az elejére Go down
http://yuri666.deviantart.com
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 9:57 pm

Sarayu,én Jared Padalecki párti vagyok!!!Smile
Tanulsz spanyolul?Én többszor votlam Spanyolországban,idén is megyek,nagyon szép hely és jó nyelv!Dalalmos. Surprised
Gyuri,néha moderállnom kell az üzeneteidet,muszály.Tudod,szabályzat(amit körösen irunk LOL) XD
Nem mindenki szereti a nyakig vérfürdőt és egy nyilt fórumba nem is engedhetem meg.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ogawa-chan
Denevér
Denevér
Ogawa-chan


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2008. Jun. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szentendre

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 10:46 pm

megint csak a bocsánototokért tudok esedezni, ígérem, jó leszek, de komolyan...elnézést 1000x
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 10:51 pm

Rendben,rendben,elfogadjuk!Azért nem kell minden második hozzászólásnál bocsánatot kérni X)Mindenki hibázhat X)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Zero
Vampire Knight
Vampire Knight
Zero


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Magyarország

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 10:56 pm

De Lady, ez az állandó bocsánatkérés olyan Yuukis ^___^......
Legalábbis asszem XD........

mondjuk fogalmam sincs, miről beszéltek XD..........

Amúgy Ogawa kérdésére:
Én nyáron, kockulok, alszom, balcsizom és valseg még lányosabbra fejlesztem a beszédtílusoM XD....
Vissza az elejére Go down
Ogawa-chan
Denevér
Denevér
Ogawa-chan


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2008. Jun. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szentendre

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 11:15 pm

persze persze, azt én is gondoltam, de ennyit mint én...


háth az nem is rossz Zero.

én csontkovácshoz járok kb. fél nyáron, mert születési rendellenességem van (biztos attól vagyok ilyen Razz)
egész nyáron ropogtatni fogják a csontjaim., kicsit már elég lesz a végére.

ha nem ropogok akkor én is kockulok, nyaralok, vagy tánctáborban vagyok, ami kifejezetten jót fog tenni a frissen ropogtatott csontjaimnak. Razz
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 11:33 pm

Látom Lady "Odaát" is egyezik a stílusunk.Ennek örülök, tényleg.Igen elkezdtem spanyolt tanulni, mert kell még egy nyelv és erre esett a választás. Spanyolhonba én is szívesen kimennék, de a leghőbb vágyam Görögország, imáűdom az antik görög világot(főleg a mitológiájukért élek halok)

Szegény Ogawa-chan, reméljük azért nem lesz olyan szörnyű.(bár mi lenne ugyan jó a sontkovácsban). Azért csak lesz más programod is.

Zero, egyetértek veled, az alvás is fontos időtöltés a nyáron, ha nem az egyik legfontosabb.
Vissza az elejére Go down
Ogawa-chan
Denevér
Denevér
Ogawa-chan


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2008. Jun. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szentendre

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 11:53 pm

persze lesz, meg lehet hogy el is briccelem a dokit néha,Smile na jó nem, de nem akarok hónaponta járni so...Razz

amúgy sok progi van tervben pl: lehet kijutunk Kubába, újra látni a "távolság pasim", bulizni, koncertről koncertre járni (holnap is megyek Razz)

amúgy Lady: nem tudod lesz e nyáron valami érdemes rock koncert vagy ilyesmi...igaz nem vagyok a legnagyobb rock rajongó meg hasonlók, de knocikon mindig megtetszenek a zenéjük:D
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 8:46 am

Nos a apán nyelv igen szép és nehéz....puszta felindulásból ne kezd el tanulni inkább válassz olyan nyelvet amit kamatoztatni is tudsz,mint pl a spanyol vagy a francia...
Én középsuliban latinul tanultam,mivel azon a szakon csak azt lehetett...nem szerettem és 4.re már a már totál kész voltam,ráadásul a tanár gyengéd érzelmeket táplált a fiúk iránt és folyton őket pesztrálta....jujjj emléxem néha olyanokat tanultunk,hogy a lányok szeretik a majom farkát meg olyan perverz dolgokat:P
Egyébként nálunk voltak halott magzatok a suliban,mivel EÜ szakközép is volt...amikor elősször megláttam majdnem elájultam de érdekes volt...Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zero
Vampire Knight
Vampire Knight
Zero


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Magyarország

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 9:37 am

Ogawa-chan írta:

amúgy Lady: nem tudod lesz e nyáron valami érdemes rock koncert vagy ilyesmi...igaz nem vagyok a legnagyobb rock rajongó meg hasonlók, de knocikon mindig megtetszenek a zenéjük:D

Sziget fesztivál, VOLT fesztivál..... Asszem Within Temptation is jön, vagyis arra is seretnlnk haverommal kimenni XD,,,,,,,,
Vagy ha Pesti vagy, akkor ugorj el a ZP.be, minden este koncert van, mint pl Alvin, Kowalsky XD
Vissza az elejére Go down
Ogawa-chan
Denevér
Denevér
Ogawa-chan


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2008. Jun. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szentendre

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 12:49 pm

Kösszi Zero a segítséget ^^

Jujj igen, ZP forever na meg Alvin és a Mókusok! Imádom!
Szigetre sztem én is megyek ha lesz kivel.
Szentendrei vagyok, de már megszoktam a tömegközlekedést Smile ^^
Te hova valósi vagy Zero?
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 1:09 pm

Zero,egy sárc ne legyen lányos és beszéljen lányosan,mert még a végén melegnek nézik:P
de szived joga v.v

Ogawa,sajnálom,nekem nagyon egyenes a tartásom(kivéve,ha iskolatáska van rajtam,mert az egy tonnás m-,-),
mig az osztálytársaim félig fekszenek(!) miközben irnak,én szépen ülök LOL A rendellenesség rosszabb.Nekem
az egyik nyakcsigolyám ugrik ki folyton...de nem szeretek dokihozmjárni vele,mikor visszateszi úgy ropog a nyakam,
azt hiszem kitöri xD túl sok horrort néztem xD
Nyári programom...lássuk csak,még van suliból két hét,osztálykirándulás és dogák.Nyár elején rögtön jön hozzám pár napra Yuri,amint alig várok^^ utána meg fellépések és megyek Spanyolországba nyaralni meg Balcsira is meg mindenhova wá xD és csomó könyvet vettem,van mit olvasni X)

Sarayu-chan,én is szeretem az irodalmat és a törtélmet s ebből a görögök se maradhatnak ki!!!történelmi filmek,s.t.b szeretem.

Ogawa,nyáron a legjonbb ami lesz az a MASTERS OF ROCK csehországban!Na,oda el kéne jutnom,de mivel haverok,akik elvinnének egytől egyik srácok,ezért kétlem,hogy szüleim elengednének egy vagonnyi fiúval,főleg,h ott kéne aludni LOL pedig még a szállást is biztositanák,mert én pl nem alszok sátorbanxD na,nem azért,hanem azért nem engednének,mert azért ekkora fesztiválok veszélyesek,tudod.de remélem lesz valami jó!pedig a Masters-en lesz Oomph! is!!!meg minden mi szem-szájnak ingere Sad

Csöcsi latin?az jó,én fogok egyetemen Smile Most is jártam volna szakkörre,de szlovák tanár inditotta a szlovák gimiben és még órám volt mikor volt.Én szeretem az ilyen biológiai dolgokat,amiktől másnak a gyomra fordul fel.Ali várom,hogy szemet boncoljunk harmadikban!X3

Alvinékat nem igen szeretem,de a Bizalom c.szám LOL xD én inkább keményebbet szeretek...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ogawa-chan
Denevér
Denevér
Ogawa-chan


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2008. Jun. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szentendre

OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 1:23 pm

A Bizalom az tényleg ütős lett, nekem még az a Mókusos is tetszik aminek a címét évek óta nem tom megtudni XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
OFF Topic - Társalgó
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: