Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vampire Knight - A Manga

Go down 
+20
Yuuki-chan
MissYuuki
Amori
~Álomfejtő~
MissHudgens
Raven-chan
Karin
Rido-sama
Katsuragi
ivga
Narumiya
Saizou
Viry
Yuuki
lidike28@freemail.hu
Yuri666
Ogawa-chan
Csöcsi
Sarayu
Gothic Lady
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 05, 2008 6:05 pm

Itt tárgyalhatjuk meg a mangával kapcsolatos dolgokat.
Vampire Knight - A Manga ChibiVK


A hozzászólást Gothic Lady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 02, 2008 4:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptySzomb. Jún. 07, 2008 10:05 pm

Szerintem a legszebb mangája az írónőnek. Gyönyörűen rajzol. Emlékszem teljesen véletlenül választottam és kezdtem el olvasni. Milyen szerencse. Nagyon rossz hogy csak havonta jelenik meg, csak várni és várni a következő számra.Szerintem nemsoká vége lesz, sajnos; befejezik a ridos fonalat és kész.Habár örülnék ha lenne tovább is.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyVas. Jún. 08, 2008 2:58 pm

Én úgy gondolom h kb még 3 kötet van hátra...nemhiszem hogy olyan hamar lezárják mert valljuk be a Rido-s rész eléggé bonyolult és ismerve Hino Matsuri rövid fejezetecskéit nemhiszem,hogy egyhamar vége lesz.Hát a folytatásban én nem nagyon bízom,nem is lehetne mit írni már erről...de arra is gondoltam hogy ha nagy lesz a népszerűsége akkor esetleg kisebb háttérsztorikat még írhat a LALA-nak...bízzunk benne:D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyVas. Jún. 08, 2008 3:04 pm

Csöcsi írta:
Én úgy gondolom h kb még 3 kötet van hátra...nemhiszem hogy olyan hamar lezárják mert valljuk be a Rido-s rész eléggé bonyolult és ismerve Hino Matsuri rövid fejezetecskéit nemhiszem,hogy egyhamar vége lesz.Hát a folytatásban én nem nagyon bízom,nem is lehetne mit írni már erről...de arra is gondoltam hogy ha nagy lesz a népszerűsége akkor esetleg kisebb háttérsztorikat még írhat a LALA-nak...bízzunk benne:D
Annak nagyon örlnék!
Vagy lehetne Alternative Ending!És akkor az egyik befejezés szerint Zeroval jönne össze Yuki,a másik szerint meg Kanameval!Király lenne,nem?Senki se csalódna!Ez PC játékoknál néha igy van és jó ötletnek tartom!Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyVas. Jún. 08, 2008 3:49 pm

Sztem nem jó ötlet...válasszon csak egyet...
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyHétf. Jún. 09, 2008 2:17 pm

Egyetértek Csöcsivel válasszon csak egyvalakit, az úgy van rendjén.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyHétf. Jún. 09, 2008 4:47 pm

Sarayu írta:
Egyetértek Csöcsivel válasszon csak egyvalakit, az úgy van rendjén.
Igen,igen...de az ilyen kiscsajok sose tudnak dönteni az animében,meg mások..vagy ha döntenek akkor az is váratlan és sokan felháborodnak.Animé logika szerint Zero lesz a nyerő,de hétköznapi felfogás szerint meg Kanaménak kéne nyernie,Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyHétf. Jún. 09, 2008 7:48 pm

Csöcsi:
SPOILER---
Még szép,biztosan E szinte kell sűlyednie.Már igy is kissé agressziv és nehezen kontrolálja magát.Mivel ha egy tisztavérű véréből iszol,akkor vagy azonnal meghalsz vagy E osztály,ez benne volt a mangában.Az a kérdés,hogy a többféle tiszta vér ellenállást biztosit -e Zeronak.Mert azthiszem mindha Kaname motyogott volna valami ilyesmit.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyHétf. Jún. 09, 2008 8:11 pm

Bocsánat h oda írtam...öhm am ha iszol egy tisztavérűből akkor nem leszel rögtön E kategóriás,elősször "d" és aztán e....mondjuk Kana említette ezt a dolgot,hogy még "e" lehet...
És am még észrevettem pár dolgot...szal
SPOILER:
Zero látta és hallotta amint Ichiru azt mondja Shizukának h igyekezzen mert a tanács elkapja őket...ergo tudta h az öccse áruló és úgy olvastam vhol hogy elfolytotta magában:(
Mellesleg Kaname szépen kiszedte Shizuka szívét...ejnye bejnye...
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyHétf. Jún. 09, 2008 8:28 pm

SPOLER:
Igen,kiszedte,élvezutem azt a részt!És igen,néha át kell hágni a szabályokat,a cél szentesiti az eszközt.És ja,ezáltal Zerot keverte gyanúba,de ez van,mindent megtesz,hogy a céljai megvalósuljanak.És mindent Yuuki védelmében...
folyton azon kattog az agyam,hogy mi fog ebből kisülni!csak ne Fullmoon,mert meghalok!>___<'
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyKedd Jún. 10, 2008 12:26 pm

Hát figyi...a Full Moonban sem gondoltam volna soha hogy összejön Takutoval lehet,hogy itt meg pont mert arra gondolok h Zeroval jön össze azért fog Kanaval(bocsánat a Kanaért Rozen Miaden beütés:P)
Egyébként én már arra is gondoltam(mindjárt rátérek arra hogy ebből,hogy gondlom ennek a szerelmi 3szögnek az alakulását)Szal ugye volt az a jelenet
Spoiler:
Amikor Yuuki vámpír lett és picit később az igazgató nézett 2 képet...az egyiken Yuuki és zero volt a másikon pedig Juuri és ő(Kaine).Nos én arra gondoltam(bár lehet hülyeség),hogy lő Juuuri és Haruka ugyanúgy volt mint most Kana Yuuki és Zero...Csak Juuri Harukát választotta és ő megmaradt barátnak és testőrnek...aztán a mangában az igazgató bocsánatot kért Juuritól szal tuti volt vmi köztük...lehet ugyanígy lesz Yuukiékkal is
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyKedd Jún. 10, 2008 6:44 pm

Elvesztettem a fonalatXD Túl leterhelt ma az agyam löl
Nos,lehet,hogy pont forditott helyzet lesz,mint a Fullmoon-ban,de szerintem valahogy nem....nem tudom!Annyi elméletem van,hogy a oldalakon át irhatnám!XD
Szerintem az is lehet,hogy Yuuki,vagy az egyik srác vagy esetleg mindkettő meghal.
Pl ha SPOLER Zero megküzd Ridoval,akkor pl legyőzné,de ő is halálos sebet kapna.Akkor meghalna és meg lenne siratva utána viszont Yuuki hozzámenne Kanamehez,persze megőrizné Zero emlékét is.Vagy esetleg pont ,h Zero emg Yuuki összeborulnának a harc után és ezt látva Kaname elhúzná a csikot és áldását adná rájuk,de kétlem,hogy ilyesmi történne.Akkor lehetne az,hogy Kaname miután Zero-kun legyőzte Ridot,kihivná Zerot egy harcra vagy forditva és ez is két féle képpen végződhetne vagy itt is mindketten meghalnának.
Nos,mivel a maga DRÁMA,ezért több mint valószinű,hogy valamelyik főhős meghal!Ha az X 1999-ből indulunk ki,akkor elméletileg Zeronak kéne meghalnia....de amint emlitettem az elméleteim száma a végtelenhez közeledik..ez csak pár,ami eszembe jutott x)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyKedd Jún. 10, 2008 7:16 pm

Érdekes elmélet Csöcsi, amit írtál.De én is Lady álláspontja mellett vagyok: egyetlen kiút ha valakit kiiktatnak:(hacsak valami frappánsabb megoldást nem találk ki a mangaka, amit nála nem lehet tudni).
SPOILER
de nem hiszem, hogy Yuki halnam meg, az úgy elég fura lenne, legalábbis nekem nem tetszene.
Ha meg valamelyik fiú meghal én mindkettejüket megsiratom
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyKedd Jún. 10, 2008 7:35 pm

Szóval szerintetek meghal vmelyikük...hmmmm ez érdekes lenne,bár van benne valami...mondjuk nekem egy olyan gondolat jár az agyamban,hogy Rido megtámadja Yuukit...nos mivel mind2 srác odáig van érte így valszeg vmelyik megmenti...és meghal...sztem ilyen megküzdünk egymással dolog nem jönne ki Hino mtsuri agyából..az olyan középkori lennne...
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyKedd Jún. 10, 2008 8:01 pm

A megküzdés dolgot én is elvetem, de sztem az a valaki a másik elé veti dolog is eléggé lerágott csont. Én nem örülnék ha ilyen módon iktatnák ki valamelyiküket.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyKedd Jún. 10, 2008 9:22 pm

Biztos vagyok benne,hogy hármójuk közül valakinek halnia kell(vagy több embernek),amint emlitettem,dráma.És ha dráma,akkor drámai befejezés kell.Szóval valaki emghal vagy halálosan szenvedni fog a másik kettő boldogságáért.Valami ilyesmi biztosan lesz,Happy End tuti nem.
Az X 1999-ben is a főhős,Kamui halt meg,igy lehetne Yuuki is,de csajos mangákba nem szokták a női főhősöket kiiktatni.
SPOLER
Zero nem tudja elviselni,hogy nem csak ő,de Yuuki is vámpir,ez is a dráma része szerintem.Ebből kiindulva Zero teljesen össze fog omlani,de nem tudom.....valahogy hamarabb tudom elképzelni,hogy ő haljon meg,mintsem Kaname oO Mert Zero lelkileg sokkal törékenyebb és érzékenyebb,mint Kaname,akinek a lelke már edzett az ilyesmire,Zero erősnek látszik és hidegvérűnek,de tudjuk,hogy vvalójában nem az.Sok kijutott neki a tragédiákból...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptySzer. Jún. 11, 2008 10:21 am

Nos én reálisabbnak tartom Zero halálát...ha jobban belegondoltok hiába tört össze Yuuki vámpír identitása miatt attól ő még szereti a lányt...és ha visszaemlékeztek hányszor mondta Yuukinak,hogy nem elég kompenzáció az ő élete azért amiért Yuuki neki adja a vérét...(a legutolsó jelentet Yuuki vámpírrá változása előtt amikor elkezdte folytogatni Yuuki a halucináció miatt)...ezért gondolom,hogy ő fog meghalni vmi áldozat képp...
Kaname halála totálisan irreális...de ezt nem szeretném leírni...majd egy kcisit később
És megvilágosodtam...
SPOILER:
Hát azért lőtte meg Ichiru Zerot mivel a hajdani ember-vámpírok így még jobban kiheznek...biztosra akart menni,hogy zero megegye...ill... igya...am úgy láttam h Zero haja olyan hosszú lett mint Ichirué...erre asszem egy fórumon is felhívták a figyelmet:D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptySzer. Jún. 11, 2008 8:41 pm

Én elhiszem,tudom,hogy szereti,csak durva volt fegyvert fogni arra,aki a vérét adta érte...
És Kaname-sama szerintem se hal meg.
Nos,a haját nem figyeltem,mert én ilyesféle Zeros részletekre nem figyelek xD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 1:13 pm

Én se figyeltem, hogy megnőttvolna a haja Zeronak, de Yukinak ez a hosszabb haj olyan keményebb külsőt adott, szerintem.
Ahogy már írtam én nem hiszem, hogy képes lenne Zero meglőni Yukit, csak össze van zavarodva, kicsit kicsúszott alóla a talaj. Kicsit sajnálom is, mert miken mehett keresztül szegény.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 4:26 pm

Sarayu írta:
Én se figyeltem, hogy megnőttvolna a haja Zeronak, de Yukinak ez a hosszabb haj olyan keményebb külsőt adott, szerintem.
Ahogy már írtam én nem hiszem, hogy képes lenne Zero meglőni Yukit, csak össze van zavarodva, kicsit kicsúszott alóla a talaj. Kicsit sajnálom is, mert miken mehett keresztül szegény.
Igen,az volt a cél a hosszú hajjal,szerintem.Szeretem az ilyen hajat,nem véletlenül van nekem is olyan hosszú x3 a rövidhajú Yuuki olyan kis ártatan és védtelen,a hosszú hajú pedig kemény mint a kőszikla
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 5:51 pm

Meg Yuki gesztusai, szavai(pl a többi vámpírral meg Zeroval is)olyan nemesebbek és fennhéjázóbbak lettek, olyanok mint Kanaméé.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 6:58 pm

Sarayu írta:
Meg Yuki gesztusai, szavai(pl a többi vámpírral meg Zeroval is)olyan nemesebbek és fennhéjázóbbak lettek, olyanok mint Kanaméé.
Igen,ez nekem tetszik.Nemolyan kislányos és gagyi.Egyetértek,a viselkedésében kezd tükröződni,hogy rokonok....egy nevelés,s.t.b
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 7:42 pm

Ez sztem nem nevelés kérdése...hiszen 5 évesen Yuuki már nem volt velük...ez olyan vámpíri dolog:DNemtom észrevettétek e h minden vámpír komoly magasztos stb...nekem így jobb Yuuki mert ettől ő még ugyanaz maradt csak komolyabb és szebb is így:Dsokkal...
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 7:52 pm

Csöcsi írta:
Ez sztem nem nevelés kérdése...hiszen 5 évesen Yuuki már nem volt velük...ez olyan vámpíri dolog:DNemtom észrevettétek e h minden vámpír komoly magasztos stb...nekem így jobb Yuuki mert ettől ő még ugyanaz maradt csak komolyabb és szebb is így:Dsokkal...
Egyet értek....nagyon szeretem a vámpirokat,hiszen tudjátok.De ebbe nem megyek bele,az külön téma Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 8:05 pm

Nektek leesett már miféle kapcsolat volt Kaine Kuroso és Juuri Kuran között???Nekem nem,de senki nem mondja h ez csak barátság volt...a 33.fejeeztben beszélgetnek Kanaméval és ott visszaemlékszik Yuurira Kuroso aki aztmondja(fejből idézek nem lesz pontos),hogy"Hát már elfelejtetted h egy vámpínak is ugyanolyan érzései vannak mint egy embernek?"
Na errre mondjatok vmit:D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vampire Knight - A Manga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vampire Knight - A Manga
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Minden ami Anime/Manga

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: