Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vampire Knight - A Manga

Go down 
+20
Yuuki-chan
MissYuuki
Amori
~Álomfejtő~
MissHudgens
Raven-chan
Karin
Rido-sama
Katsuragi
ivga
Narumiya
Saizou
Viry
Yuuki
lidike28@freemail.hu
Yuri666
Ogawa-chan
Csöcsi
Sarayu
Gothic Lady
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 12, 2008 8:24 pm

Bizony ez a több mint barátság dolog nagyon valószínű köztük. Az a fénykép amin együtt vannak, meg amit említettél Csöcsi a 33. fejezet, ott azt is mondja Cross
SPOILER
Véghez fogja vinni, hogy "a nő" vágya(gondolom a béke az emberek és Vámpírok között)megvalósuljon.

És ami szerintem nagyon érdekes, hogy eredetileg ő is vadász volt, mármint Kaien Cross és mégis ilyen közel került a Kuran klánhoz.Hogy ebből mi fog kisülni?
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 1:00 am

Csöcsi, igazad volt. Már nem tudom hol beszéltük, de te mondtad
SPOILER
hogy Kaname nem teljesen az igazi gyerekük Juriéknak, mivel az igazi fiúgyerekük lelkét anno megölte Rido és feltámasztotta benne az Ősi Kuran lelket, ami miatt ugye nem tudja megölni Kaname Ridót.Így már érthetőbb pl. a 35. fejezetben mikor Ridó azt mondja hogy jött a hercegnőért, Juri miért feleli, hogy már megint a gyerekét akarja.
Meg eddig nem értettem a 30 valahanyadik fejezetben,(mikor Kaname elmondja, hogy azért nem tudja megölni Ridót mert ő a mestere), miért csöpögteti rá a vérét Rido testére. Valami olyasmi, hogy a tiszta vérével így feléleszti Rido igazi testét(gondolom így visszatér belé a lelke és nem kell megölnie Shiki testét).Én így értem. Razz
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 10:53 am

Igen ezt a Ridora pöttyenti a vérét dolog nekem nem jött le de most már ok:DKöszi Sarayu:D
Egyébként van egy kép miután Shiki megtámadja Rimát...akkor el is találja?Mert utánna ugye Ichijo visszaviszi a pavilonba és később megy a szobalány és ott motyog vmit és nemtom h az Rima e...bár biztos,hiszen Shikire gondol....
Egyébként Ichijo ugye nem állt át a másik oldalra(ill a vének tanácsának oldalára) csak Shiki miatt teszi mert nagyon szereti:D????
Am írok off topicba(vagy melyikbe ahol mindenről lehet dumcsizni) és leírom mit álmondtam(elárulom VK témája van)Naon lol:D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 12:30 pm

Te jó ég!!!Eszembe jutott ennek kapcsán egy nagyon beteg ötlet!És ha Yuukinak valójában Cross az igazi apja?????erre nem gondoltatok?Igaz,hogy a Kuranokra hasonlit külsőleg,de ez magyarázná az emberi énjét!Mert genetikaileg lehetséges,hogy a külső jegyek szabad leginkább csak az egyik szülőre utalnak.De remélem ez nem igy lesz!Szerntem Haruka sokkal csinosabb az igazgatónál *schmelz* Persze a szerelem nem vállogat....
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 2:26 pm

LOL...ez nem beteges ötlet...már én is gondoltam rá:DMondjuk pont ma:D
Pont azért mert nem értettem,hogyan tudta elvenni a vámpír énjét Juuri...de végülis nem hiszem hiszen mielőtt megölte őket Rido,Haruk aztmondta Juurinak,hogy"Szerelmünk gyümölcsei"Very Happy...vagyis vagy nem az öve vagy nem tud róla:P
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 4:00 pm

Igen, ez az ötlet az én fejemben is megfogalmazódott, viszont az igazgatóval való szerelemdolog nem illik Haruka és Juuri szerelmélbe, mert úgy tűnt nagyon szeretik egymást és ha ez igaz miért csalta volna meg Juuri Harukát pont egy vadásszal?
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 4:08 pm

Sarayu írta:
Igen, ez az ötlet az én fejemben is megfogalmazódott, viszont az igazgatóval való szerelemdolog nem illik Haruka és Juuri szerelmélbe, mert úgy tűnt nagyon szeretik egymást és ha ez igaz miért csalta volna meg Juuri Harukát pont egy vadásszal?
Ez is igaz,túlságosan szerette...szerintem az a legvalószinűbb,hogy ez a love egy oldalú volt és Juuri "csak" barátként tekintett rá.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 4:16 pm

Igen valószínű Lady. És talán pont ez az egyoldalúság tette Cross-t olyan fanatikussá abban, hogy a mindenképpen békés viszony legyen az emberek és Vámpírok között, és ezért is szereti annyira Yukit, mert a nőre emlékezteti.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 4:23 pm

Pontosan,a számból vegtted ki a szót!Juurira emlékezteti őt Yuuki-hasonlit is rá- .
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 5:09 pm

Igazatok van....ez tényleg hülyeség volt:P
Jajjjjjjjjj abszolút de kivagyok...nappok óta olvasom újra és újra az egész mangát....hátha találok még valamit...de semmi...viszont rájöttem ki harapta meg a nappalist...tuti hogy mi nem ismerjük viszont amikor a szenátus kutyái mentek kivégezni Zerot akkor ő is ott volt a felszabadító estisek csoportjában...Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 7:47 pm

A nappali lány dolgon még nem volt időm gondolkodni, de amiket mondtán nem hülyeség, mi is csak találgatunk.Amúgy az is érdekes, hogy ügye senki sem tud arról, hogy Harukáéknak van lánya(ezt azt hiszem Aido mondja mikor Kaname visszahozza Yukit), mivel rejtegetik Yukit, gondolom azért, mert félnek, vele is az fog történni, ami Kanaméval, viszont Ridó mégis tud Yukiról. Jobban is elrejthették volna.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 7:55 pm

Hát azért Rido mégiscsak Rido....lehet mielőtt megölte volna Kaname lelkét belenézett és látta Yuukit...vagy nemtom...érdekes egyébként ez a csata a két család között pedig ha belegondolunk Rido,Haruka és Juuri testvérek...én már arra is gondoltam,hogy Rido szerelmes volt Juuriba és emiatt...de utánna leesett,hogy na most akkkor mi van hiszen ő lenne a család feje...na hoppáá..ez szívás...
Na meg azt sem értem,hogy ha Shizuka volt a jegyese akkor hogy jött Shiki...vagy csak kamatyolt egyet az anyjával és kész?
Öm lenne egy nagy kérésem...most kinek mi az utóneve?
Mert ugye Yuuki,Kaname,Ruka,Zero Ichiru oké de a többiek...fogalmma sincs h Ichijonak Ichijo vagy takuma és Aidonak hanabusa vagy Aido és Kainnak?A legnagyobb gondot Shiki okozza mert ugye Shiki Senri de nem is Shiki hanem vmi Shioi mittomén...segíccség:P
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 8:16 pm

Itt a lista:
Takuma Ichijou
Hanabusa Aidou
Akatsuki Kain
Ruka Souen
Senri Shiki
Rima Touya
Shizuka Hiou
Asato Ichijou(ő Takuma nagyapja)

Shiki dolga meg érdekes, mert ugye az anyukája csak egyszerű nemesi családból való(mellesleg színésznő). Nem tom egyszerű affér volt-e, de nem hiszem, mivel mikor megszállja Rido, akkor az anyai nagyapja csábítja oda Shikit, szóval mindenki tudja, hogy van egy fia.De nem tom az anyjával házasok voltak-e.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 8:48 pm

Teljesen tom a nevüket csak azt nem h melyik a vezetéknevük....de most már ok megnéztem egy oldalon:D
Öm már megnéztem azt is melyik a vezetéknevük....
Egyébként érdekes hogy az op-ban Kaname szörny énje elől menekül Yuuki...az vajon mi?
És emlékeztek hogy amikor Shizuka meghalt még előtte odasúgta Kanaménak,hogy hiába tett szert új erőre mégis bárhová fog menni ott csak sötétség várja?Na ez mi?
És amikor Yuuki vámpír lett Zero aztmondja Kanaménak hogy Yuuki a bátyjának nevezett de te méhis elutasítottad..ez pedig arra utal hogy ő az ős és nem kanamelelkecske?
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyPént. Jún. 13, 2008 11:26 pm

Fogalmam sincs mit jelenthetnek ezek a dologok, Csöcsi, passzolom a kérdést. Majdcsak kiderül. Amúgy emlékszem az elején én is mindig bajban voltam a nevekkel mangában, mert valjuk be őszintén, össze-vissza használják benne, hol a vezeték, hol meg a keresztnevén nevezi őket az írőnő és sokszpor nem szőgezte le előtte kinek mi is a teljes neve. Aztán meg ehhez jöt, hogy nagyon egyformák a mangafigurák.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 11:58 am

Szerintem mikor Kaname "elutasitotta",hogy a bátjya,annak az az értelme,hogy Kaname inkább jegyesként tekint a lánynak,a mangában egyszer sem szólitotta hugaként,mindig csak Yuukinak!értitek mire célzok?
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ogawa-chan
Denevér
Denevér
Ogawa-chan


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2008. Jun. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szentendre

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 14, 2008 8:36 pm

ezt én seh érthem, de lehet valami igazság abban amit írtál Lady
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 8:10 pm

Jaja....pöpi Rido...nagyon nem szeretem...mi az hogy csak így megöli a testvéreit...ggggrrrr
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 9:15 pm

Ogawa-chan írta:
ezt én seh érthem, de lehet valami igazság abban amit írtál Lady
Arra célzok,hogy Kaname azért nem szólitotta hugának Yuukit,mert mindig is szerelmeként tekintett rá.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Yuri666
Denevér
Denevér



Hozzászólások száma : 80
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ravager

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:39 am

Gothic Lady írta:
Ogawa-chan írta:
ezt én seh érthem, de lehet valami igazság abban amit írtál Lady
Arra célzok,hogy Kaname azért nem szólitotta hugának Yuukit,mert mindig is szerelmeként tekintett rá.
tök 1 értelmű amugy de mind1 XD anime feltünt má az első 5 részben :DD csak akko' én inkább megölném Yuuki-t mer' kicsit nyavajgós X3. Vannak abban a vámpirsuliban jobb nők is Very Happy

(Tényleg, ezen a fórumon csak Zero meg én vagyunk himneműek?XD)
Vissza az elejére Go down
http://yuri666.deviantart.com
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 1:53 pm

Írj pl,Yuri, hogy te kiért lennél oda Cross-akadémián?

Yuki inkább minden lében két kanál. Mondjuk az igaz, hogy néha el van varázsolva, de én így szeretem. Meg egy szavad se lehet rá most hogy vámpír(már egyáltalán nem nyafizik, sőt).Vagy te nem így gondolod?
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 2:34 pm

Sarayu írta:
Írj pl,Yuri, hogy te kiért lennél oda Cross-akadémián?

Yuki inkább minden lében két kanál. Mondjuk az igaz, hogy néha el van varázsolva, de én így szeretem. Meg egy szavad se lehet rá most hogy vámpír(már egyáltalán nem nyafizik, sőt).Vagy te nem így gondolod?
Ha-Ha,szegény Gyurim,hát kétlem,hogy Yukiért lenne oda!Másról nem tudok,de lehet,hogy tévedek XD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 4:03 pm

Azért kérdeztem tőle, hogy ki az aki neki jobban bejön, mert ő írta, hogy Yukinál vannak jobb lányok is. Ez tényleg csak kíváncsiság, nem szekálni akarom.
Vissza az elejére Go down
Yuri666
Denevér
Denevér



Hozzászólások száma : 80
Join date : 2008. Jun. 07.
Age : 32
Tartózkodási hely : Ravager

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 7:35 pm

Sarayu írta:
Azért kérdeztem tőle, hogy ki az aki neki jobban bejön, mert ő írta, hogy Yukinál vannak jobb lányok is. Ez tényleg csak kíváncsiság, nem szekálni akarom.
nincs olyan lány aki felérne az elvárásaimmal Smile
kivéve Dívát Smile
Vissza az elejére Go down
http://yuri666.deviantart.com
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:40 pm

Yuri666 írta:
Sarayu írta:
Azért kérdeztem tőle, hogy ki az aki neki jobban bejön, mert ő írta, hogy Yukinál vannak jobb lányok is. Ez tényleg csak kíváncsiság, nem szekálni akarom.
nincs olyan lány aki felérne az elvárásaimmal Smile
kivéve Dívát Smile
Ez nagyon édes tőled,ez már off,de muszáj volt beirnom X)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vampire Knight - A Manga
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Minden ami Anime/Manga

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: