Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 OFF Topic - Társalgó

Go down 
+18
Mokcsi
honami
Cressida Beau Pre
Amori
A.S.
~Álomfejtő~
Yuuki-chan
Raven-chan
Narumiya
Katsuragi
Ogawa-chan
Csöcsi
† Arabella
Sarayu
Yuri666
Zero
Madam Red
Gothic Lady
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 8:58 pm

Lehet hogy új tagokat is be tudok fűzni :} Lehet... nem biztos XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 9:18 pm

nem baj, mi akkoris értrékeljük a fáradozásodat! ^^
gyerekek, most rettentően fel vagyok dobódva! xP megjelent Emilie Autumn ( Mizeria egyik nagy kedvence, azoknak, akik esetleg nem tudják Razz ) könyve, az Asylum ( pontosabban " The Asylum for wayward victorian girls" ) , ami önéletrajzi ihletésű, tele van gyönyörű illusztrációkkal, és persze a viktoriánus őrültekházának témája és... ááá, muszáj beszereznem. x3 ésésés van hozzá Opheliac póló, Opheliac CD deluxe edition, Emilie Autumn táska, és muffinrecepteskönyv. :3 ( mostmár csak anyámat kell megfűznöm hogy rendelje meg nekem 79.9 $ért xD ) de esküszöm, én angolul is kiolvasom, meg lehet, hogy magyarul ki sem adják. és egy olyan EA-fanatikusnak, mint én, muszáj megvennem! x( kellkellkellkellkeeellll ! sir ( am bocs, hogy itt leterhellek benneteket a hülyeségeimmel, csak most úgy örülök mindennek, és olyan szép és jó minden, és muszáj megosztanom mindenkivel, milyen boldog vagyok x3 ez most adott nekem legalább egy heti plusz löketet Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 9:20 pm

Üdv Koffeey, én is köszöntelek. Írj-írj sokat(és jöhet az új tag is).
Én is benne vagyok az rekorddöntögetésbe(mellesleg mostanában jól megugrottunk ahozzászólásokkal és már nagyon várom a 10.000 hozzászólásszámot). Szerintem is este legyen, mondjuk péntek este? Akkor csak otthon van mindenki(vagy mentek bulizni?)
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 9:33 pm

Huh én pénteken buliban leszek. Surprised és csak vasárnap reggel érek haza! Very Happy XDDD LOL Very Happy Party up Very Happy XDD
valami más nap nem lenne jobb? mondjuk hétköznap egy 7-8 óra és akkor adott óra 50től köv. óra 10g fent van a jó pár ember és akkor tuti meglesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 9:38 pm

nekem bármelyik nap jó, már mondtam. Razz nem hiszem hogy a 7végén bárhova is mennék, mert a bulizós-barátnőm ( mellesleg egyik legjobb, szeressük őt ^^ ) megy olaszba, meg aztán ilyenkor Siófokon szinte minden be van zárva... az utcák üresek, alig vannak új arcok, és hát igen, nyárvégi depis hangulat : P
szóval nekem mindegy, mondjatok egy időpontot, és fent leszek. xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 10:00 pm

Nekem is jó minden nap... hétköznap 7-8 az tökéletes ^^ De tényleg mindegy (:
Am egy tag már úgy néz ki hogy lesz, tesókám személyében akit én Kuroshitsujiztam meg király!
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyHétf. Szept. 28, 2009 10:49 pm

hahaha!Mizeria,hát ne is beszélj,mert én harapok nevet kiszivom a véredet:D
Persze nem titeket X3
Ha azt irom "valamelyik tag",az azrét van mert elfelejtettem ki volt az illettő upsz
Amúgy engem nem zavar,hogy "csak ennyien" irunk aktivan,igy is van mit visszaolvasniXD
És cslaádiasabbXD Egy szép,nagy vámpircsalád :3
Én délután fent szoktam lenni három körül,aztán pedig öt-hat után,este,Általában időigényes mig visszairok mindnehovaDX XD
Mizeria,veled örülünk boldog

Kofeey,de jó neked,h megkuróztad a tesódat...a többiek már tudják,hogy az én nővérem hogyan áll ehhez XP
Sebet imdája,de ki nem állhatja a shounen ai-t és hát ő a Kurót-nem véleltenül-ebbe a kategóriába sorolja
ls ezért folyton rágja a fülemet és beszólogat rain De legalább kaptam tőle Kurós kitűzőt emg tolltartótXD
(cska Sebeset,Ciel nélkülXD)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 8:10 pm

Lady, azért írtam oda, hogy inkább nem beszélek mások nevében xD
mellesleg én csak ritkán harapok, engem inkább harapni szoktak. xP ( hát igen, kevesen tudnak ellenállni az öhm... kisugárzásomnak ˇ.ˇ ) én maradok a korbácsnál Razz ( szadista vámpírkisasszony x3 )
oké Lady, de én azért tudom, hogy tudat alatt azért titokban rám gondoltál. ˇˇ ki más vetné rá magát az első útjába kerülő emberre, ha meghallja azt a szót, hogy Sebastian? xD ( höhh, azért még vannak páran : P )
de akkor ha család vagyunk, akkor most ki kéne itt alakítani valamiféle elrendeződést, hogy van anyu, meg apu, meg gyerekek, meg sógor, nagybáty, keresztanya, meg ilyesmik. xP
drágák vagytok édeseim, bár anyám már nem örült annyira, mint én, mikor meglátta, mennyibe kerül a csomagocska... xD
megkuróztad... ez tetszik =D terjesszük a pestist, drága patkányaim! :3
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 8:11 pm

Végre újra itt vagyok Életem Szerelmei:)Tegnap este már nem volt erőm feljönni,5 órát zötxögtem a vonaton és korán keltem mert ma mentem a sebészetre:)Annyira besza-behu volt,még a rívást is elkezdtem,de szerencsére nem talált semmit a doki,úgyhogy sak hipohonder vagyok,mondjuk a popóm úgy fáj mintha egsz nap análoztam volna de ez mellékes XD

Andris megverlek XD, nem azért de már regeltél amikor összejött az a 7 fő sőt a 7 főben benne is vagy,mert '08 de 29én volt az uccsó guilty rész,azért voltunk ennyien:)

7végén én sem vagyok,most péntek-szombat is suli,legyen hétköznap mucikáim:)

Am én is szeretem,hogy ilyen kevesen vagyunk,bár néha zavar,hogy van vagy 200 regizett és írunk max 10-en XD,de jó így:)

Szeretlek titeket:)
Love
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 8:41 pm

az a lényeg, Csöcsi, hogy nem volt semmi baj. Smile a hátsódnak meg jobbulást kívánok xD ( nekem a lábam fáj most nagyon, reggel bebsztam az ágyba, amilyen kis ügyes vagyok xP )
nem rossz ám, tényleg, ha van egy kis vámpírcsaládocskánk ^^ ( de azért az se lenne ám rossz, ha az a maradék ember néha azért egy pöppecskét aktivizálná magát xD )
mi is szeretünk Csöcsi! Razz ( és én is szeretek mindenkit, mert ma jó hangulatomban vagyok xP de nem, amúgy is szeresselek benneteket drágáim =D )
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 8:43 pm

Sokkal meghittebb a kevés, ráadásul nem kell fél óráig keresni az utolsó elolvasott hsz-t, miközben írnak huszan egy perc alatt (zsúfolt-fórum tapasztalat XD) És meg lehet jegyezni hogy ki ki :Đ
...nekem is menni kéne szemészetre :/ >,<
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 8:58 pm

úgyvan, kész kis családi kör vagyunk Razz
öhh, én azért így is szenvedek a hsz-ekkel... xD na nem mintha baj lenne, hogy sok van, csak sokkal többet kell írnom. ami nem rossz, mert nagy a pofám, csak a végén elfárad az ujjam. xP
nekem meg a neurológiára kéne ellátogatnom. ( na ne tessék rosszra gondolni nem idegbeteg, migrénes vagyok. xD gyógyszert kell szednem meg járok kontrollra. ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Kanna
Vámpír
Vámpír
Kanna


Hozzászólások száma : 688
Join date : 2009. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kaname karjaiban <3

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 9:21 pm

A szemészet az rám is várxD (nah majd holnap -.-) Meg persze ortopédia...hála a ferde gerincemnek -.-
Csöcsi, az a lényeg, h nincs semmi baj, a popófájás meg majd elmúlik^^ (bár tudom milyen kellemetlenxD)
A kevés akkor lenne jó, ha csak ennnyi regizett lenne....de tekintve, hogy van kismillió regizett, jó lenne, ha föltolnák a képüket ide. Bár az h semmit nem írnak, még mindig jobb, mintha össz-vissz egy mondatot, aztán többet soha. Amúgy végülis tényleg jó ez így. Tényleg mint egy család <3
A barátnőmmel voltunk egy anime-manga teázóban (Holdfény Meido), és tök jó hely. Lehet, hogy hülye ötlet, de nem lehetne itt egy fórumtali? X3 (Budapest, Oktogonhoz közel) Bár mondjuk tényleg nagyon szétszórva vagyunk...de úgy szeretnélek már látni titeket Very Happy
Amúgy én is szeretlek titeket! (L)
Ez a smiley nagyon jó!: kiszivom a véredet:D Még nem is láttam Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.vampireknight.hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 9:38 pm

de hogyha én regizek egy fórumra, akkor az nekem evidens, hogy rendszeresen is írjak oda. ( bár a BA fórumon összvissz eddig egy kőkemény hsz-t írtam, és már van vagy egy hónapja, hogy beregiztem. ^^' de nem tehetek róla, angolul nem vagyok olyan bőbeszédű xD angolul hsz-t írni nehezebb, mint magyarul, ezt tapasztaltam xP )
fórumtali lehetne, de mivel Pesten van, nem hiszem, hogy el tudnék rá menni, tekintve hogy Siófucki vagyok -.-' komolyan, minden jó dolog Pesten van. itt siófokon a balcsin kívül semmi sincs. ja, de, van egy saját kráterünk a város közepén, ami tavaly még plázának indult, csak ugye amilyen a magyar építőipar, egy darabig csinálták, aztán félbehagyták, és már hónapok óta ott éktelenkedik az a hatalmas felásott rész. ^^' szóval még folynak az ásatások xD de amúgy se szeretem a városomat, tele van plázacicákkal, egy normális metál shop nincs, nyaranta pedig úgy kell átküzdened magad az utcán a sok hülye német között, akik hajnali 4kor ellejtenek a házad előtt, fullra bebszva, miközben trágár dalocskákat süvítenek upsz bár mondjuk ezt minden más turista megcsinálja -.- istenem, miért nem maradtak anyámék Pesten, miért kellett nekünk leköltöznünk ide 4 éves koromban? T.T pedig én pesti rbanc vagyok, a 9. kerületben születtem, és még mindig városi lelkületű vagyok, sose tudnék faluban élni, mert nem szeretem a nagy csöndet. múltkor is kimentünk Siójutra egyik barátnőmhöz, ami köbö 10-20 kmre van Siófoktól, hát fél óra után már az isten háta mögött éreztem magam xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 10:03 pm

Falun én is elveszettnek érzem magam, távol minden civilizációtól bocsánat De aztán feloldódok és tök jól el tudok lenni, már ha van kivel :/
Különben nem vagyok nagyvárosi -,- XD Mondjuk pesti nem lennék mert mikor legutóbb voltam fent még tavaly a Bodies-t megnézni sulis kirándulás keretén belül, azt hittem életem hátralevő részét az utcán töltöm XD De aztán megtaláltam a csoportunkat végre XD
Én az ilyen... se nem kicsi se nem nagy várost szeretem, ahol még eligazodok és van is hova menni, nem kell utazni ha vásárolni akarok valamit csinálni horror
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 10:16 pm

én nem tudtam annyira feloldódni, bár az jó volt, mikor megéheztünk, bementünk az egyetlen nyitva lévő kisboltba, és vettünk egy csomag szalámit, pár zsömlét, másfél liter ásványvizet, és kiültünk az útszélére 4en megebédelni xD az mókás volt =D
a Bodieson én is voltam tavaly, nagyon tetszett, főleg a véredények jöttek be, mert hasonlítottak a korallokra, csak annyi volt a hátránya, hogy utána még a fákat is véredényeknek néztem egy darabig xD ( aztán lehet, hogy azok a véredények vérerek voltak valójában, mondtam, hogy hülye vagyok bioszból, én valami véres cuccra és korallokra emlékszem xP ) az volt a poén, hogy utána még élménybeszámolót is tartottam egyik ismerősömnek, aki viszont utálja az ilyesmit, és rosszul van tőle, és olyan jó érzés volt kínozni xD
én meg a nagyvárosokat, mert ott télen is nyüzsi van, itt minálunk télen meg ősszel teljesen kihalt a város. egy lélek sincs szinte az utcán. nyáron viszont párszázezresre duzzad a népesség, annyi a turista. -.-'
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 10:20 pm

Nekem az embriók tetszettek. Érdekelnek az ilyen... üvegelt dolgok. Vonzanak és taszítanak egyszerre, úgy érzem meg kell néznem aztán libabőrösen bámulom fél óráig. De még így is gyorsan végig értem, a biosz tanárra másfél órát vártunk még a kávézóban, már mindenki készen volt ő meg az elején tartott XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 10:29 pm

Mizeria szerintem jobb lehet a tó közelében, kicsit közelebb a természethez ... Pest egy szmogváros Very Happy Borzalmas, én oda megyek egyetemre de hát ...ki fogok szökdécselni minimum Visegrádra hogy ne legyek a gázfelhőben egész nap. ... Hmm ... Te jó ég, nem igaz, mennyit írtok Very Happy Very Happy Pár órája olvastam végig, visszajövök és már megint XD Very Happy tiszta rush így az élet. Very Happy

Ohó Csöcsi, anál? Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy XD
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 10:38 pm

Bp nem olyan rossz hely mint ahogy sokan hiszik,az igaz,hogy nagyon szennyezett a levegő és az emberek idegbetegek,unalmukban pedig kukkolják vagy feljelentgetik egymást,ráadásul folyton cseszegetnek és hihetetlenül arrogámsak:D,de cserébe kapsz egy csomó lehetőséget,bulit,egy csomó klasszabbnál klasszabb cuccot,jó adag kultúrát,egy csomó szépséget estébé estébe,alapjában véve,jó Pesti Picának lenni,én szeretem:D
Ohh igen anál...nem olyan vicces így belegondolva...de ez nem fórumtéma,vagyis az lenne,de tom,hogy Lady nem szereti,úgyhogy nem firtatom és részletezem cekuális perverz hajlamaimat Wink
Velem jöhetsz a természet lágy ölére Andris baba
Wink XD
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptyKedd Szept. 29, 2009 11:18 pm

Csöcsi veled bármikor. Very Happy Főleg, hogy ha pesti leszek, kell majd valaki aki bemutat minden érdekes dolgot. Majd meg foglak keresni. Very Happy

Háháhá, amúgy tudjátok, én álomvilágban élek, pl. a dinók kihalásáról is speckó elképzelésem van:
=.=
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptySzer. Szept. 30, 2009 12:15 am

Jaj-jaj de sokat írtatok már megint(szerencsére).

Moonlight Medioval én is szemezek csak az a bajom, hogy nem szeretrek egyedül menni a környezetemben meg nincs senki aki hajlandó lenne elmenni. De én szívesen találkozom ott bárkivel.

Én szeretem Pestet, pont azért, amit Csöcsi is írt. Én 4 éve vagyok Pestközelbe (mert amúgy vidéken élek) és jó ha keresek valami könyvet vagy akármit, ami tudom, hogy otthon úgysincs meg. A kiállításokról már ne is beszéljünk Very Happy

Akkor hétvége lefújva. Nekem a kedd és csütörtök kivételével minden nap jó végülös, úgyhogy akkor döntsön atöbbség.

Én is örülök, hogy ilyen családisasan vagyunk, bár még vagy 10 aktív tahot el tudnék viselni. Mondjuk ebben a kis közösséges dologban az a jó, hogy lassan mindenkinek a stílusát, szokásást, ízlésést megismerjük sokkal több mindent tudunk egymásról(mármint ilyen magánéleti dolgokat is)

Csöcsi a lényeg, hogy nem találtak semmit.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptySzer. Szept. 30, 2009 10:41 am

XD Nemhiába Álomfejtő a neved:DNagyon beteg elképzeléseid vannak,ez kész,jajjj jót kacagtam:)
Vissza az elejére Go down
Kanna
Vámpír
Vámpír
Kanna


Hozzászólások száma : 688
Join date : 2009. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kaname karjaiban <3

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptySzer. Szept. 30, 2009 5:44 pm

Budapesttel szerintem nincs baj. Én már itt születtem, soha nem éltem vidéken, és nem is tudnék. Minden ide köt. A család, iskola...stb Meg itt van minden, ami vidéken nem feltétlenül. Jó boltok, mozik, meg minden Smile Igazi városi lány vagyok Very Happy (ami néha hátrány...) Szóval én szeretem Bp-t Smile Ha meg frissebb levegőre vágyom, kimegyek a nagyimhoz Very Happy
Am a Meidoban múltkor volt vk-s amv...csak az a baj, h ZeroYuukis volt, Kanaménak csak a karját láttam... nagyon sir nagyon sir (barátnőmnek utána föl kellett vidítania, mert tök depressziós lettemxD [enyhe tólzással...] de értitek...ha már vk-s amv-t tesznek be, elvárom, h Kanamét is lássam...)
Vissza az elejére Go down
http://www.vampireknight.hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:32 pm

"Budapest,Budapest te csodás...."Very Happy

Asszem tegnap hallottam valami egészen zseniálisat:)Régészek megtalálták Nero császár ha nem is kacsalábon, de forgó palotáját:)Azért volt tehetsége,elmebaj és véreskezűség ide vagy oda:)Teljesen ledöbbentem,amikor meghallottam a hírt,tényleg elképesztő mire nem voltak képesek az ókorban:)

Andris baba azokat a novellákat amiket írtál nem akarod elküldeni nekem?Elolvasnám,de csak ha nem baj:))

Áhhhh megőrülök,itthon döglök és nemtudom mit csináljak:DÉs amint ezt leírtam eszembe jutott XD Holnap megyek anyagot szerezni párnákhoz,mert most azt fogok varni:)Vagyis én kiszabom anya meg megvarja mert nekem a varrógépen elég bizonytalan a kezem és félek,hogy szépen rávarrom az ujjam is a párnára:DÉs amiért különlegesek lesznek ezek a dísz,vagy délutáni alvós párnák,az az,hogy ezek SMILEY párnácskák:)Asszem a Glamourban láttam és annyira színesek és szépek,hogy beléjük szerettem,de mivel nem akarom megvenni 10-15 ezerért,ezért megvarrogatom szép lassan,mosolgósat,szomorűt,kacagót,sírót,kacsintósat midnenfélét:)Nagyon szupik és színesek lesznek remélem:)Ezek azok egyébként:)Szerintem pofon egyszerű megvarrni:)
Smiley párnák:)

Este,ha megtalálom az elemet,lefényképezem a pillangós és a happy berry-s fülcsiket amiket készítettem és beteszem azokat is:)
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:34 pm

De aranyosak (: Lehet hogy varrok én is XD Most mindenek előtt Ciel és Sebastian babát szeretnék, már tervezem egy ideje :3 Csak féltem én is az ujjam XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Ajánlott tartalom





OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
OFF Topic - Társalgó
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: