Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 OFF Topic - Társalgó

Go down 
+18
Mokcsi
honami
Cressida Beau Pre
Amori
A.S.
~Álomfejtő~
Yuuki-chan
Raven-chan
Narumiya
Katsuragi
Ogawa-chan
Csöcsi
† Arabella
Sarayu
Yuri666
Zero
Madam Red
Gothic Lady
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Kanna
Vámpír
Vámpír
Kanna


Hozzászólások száma : 688
Join date : 2009. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kaname karjaiban <3

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:42 pm

Ezek a párnák nagyon jók!^^
Én Kaname plüsst akarok >.< Csak amit venni lehet, az nem tetszik...varrni meg...hát én meg a varrás *afraid* meg amúgyis tök nehéz lehet. már maga az egyenruha is az...
Vissza az elejére Go down
http://www.vampireknight.hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzer. Szept. 30, 2009 9:03 pm

Nah megígértem a fülcsiket:)Hát íme:)

Happy Berry és Pillala


És itt vagyok én is álmaim lovagja XD Amúgy személyiségre tényleg teljesen Emika vagyok:)

Emika és Kon
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzer. Szept. 30, 2009 9:20 pm

Csöcsi, te tehetséges vagy. Smile Nagyon frankók a fülcsik Very Happy:D

A laptopomon most csak egy novella van, ami történelmi pályázatra készült a honvédségnek XD de bemásolom, a többit be kéne másolnom ill. áthoznom rendes gépről. Majd talán egyszer ha nem leszek ilyen lusta. Very Happy Viszont, ha lesz időm elkezdem mostmár a regényt és ha Lady megengedi itt közlöm majd fejezetenként próbaként. ^^ Na szóval, egy kicsit uncsi novella:

Törött szárnyú Griff



A kesernyés pipafüst tömött, szürke kísértetként ölelte körbe a szűk dolgozószobát. A sűrű ólomcsápok nemcsak a dohánypamacsok gazdáját lengték körül, de a helyiség avítt bútorzatán is végigtáncoltak. A férfi gondterhelt pillantást vetett a fenyőasztalon elfekvő, felhasított szájú levélkötegre, majd halántékát masszírozva az ablakhoz ballagott és ráncos homlokát a rideg üveg lapjához szorította.
A koszos ablak mögötti tábor szinte hangyabolyként nyüzsgött. A győzelemmámorban fürdő huszárezredek a boroshordókat egymás után csapolták. A drága nedű, akár egy végtelen kráterben, úgy zubogott le a bakák háborúkaristolta torkán. A rovarsereg zajongó öröme ugyan nem hallatszott be a szobácskába, a tábornoknak mégis úgy rémlett, mintha a falak nem bírnák már tovább visszatartani a diadal őrjöngő szellemét. Gyönyörű hónapokat éltek át együtt. Szinte meseszerű, legendába illő akaraterőről, elszántságról tettek tanúbizonyságot Magyarország bátor férfijai. Hősök, akik szembeszálltak a Habsburg-elnyomással, az uralkodócsalád abszolutista zsarnokságával.
- Nem csoda, hogy összekovácsolódtak – mormogta maga elé a tábornok, majd újra gondolataiba révedt. Amikor a keze alá kapta őket, még sokkal jobban hasonlítottak egy fegyelmezetlen gulyára, mint hadseregre. Egy masszát kapott a markába, gyúratlanul, ám a folytonos menetelés, a megvívott vérgőzös ütközetek, a személyes tragédiák meghozták keserű gyümölcsüket: ütőképes óriássá formálták a kezdetben még nyers társaságot. A szeme alatt váltak egyik pillanatról a másikra férfiakká, együtt nyelték le a háború keserű piruláit, és közösen örültek a hadtest zajos sikereinek. Ez a pár hónap elég volt ahhoz, hogy megtanulják értékelni az élet apróbb örömeit is, és el tudják fogadni a legnagyobb csalódásokat, akár egy terv, egy aktuális álom meghiúsulását, akár egy bajtárs elvesztését. Megérdemlik a pihenést, derék munkát végeztek – futott át egy kósza mosoly a tábornok szája körül, mikor befejezte képzeletbeli szónoklatát. Szinte egy pillanattal később apró, ám fegyelmezett kopogások sora zavarta meg a szoba halkan lüktető csendjét.
- Szabad – sóhajtotta a tábornok, mire a tölgyfaajtó kinyílt az idegen kilincsfordítására. Magas, göndör szőke hajú, harminc év körüli férfi lépett be a szobába, majd kimért lépésekkel az íróasztal elé ballagott. Egy pillanatig átható, szürke tekintetével méregette a tábornokot, majd megszólalt:
- Döntött, Görgey tábornok úr? – mondta, hangjában maró gyűlölettel hangsúlyozva a rangjelzést. Görgey összerezzent a féltékenységgel átitatott szavak hallatán, majd pár másodpercig farkasszemet nézett a gunyoros katonai-futártiszttel.
- Merem remélni, elolvasta a levelet, amit volt szerencsém kézbesíteni tábornok úrnak – futott végig a cinikus mosoly a férfi eltorzult arcán. – Kossuth Lajos kormányzó-elnök úr egyértelművé tette a parancsot: vagy végrehajtja a változtatásokat, vagy az engedetlensége súlyos következményeket von maga után – harsogta a futár, majd pimasz módon odasétált a tábornok vitrinszekrényéhez, és az egyik tökéletesen faragott pipával kezdett babrálni. Görgey szeméből szinte szikráztak a villámok a kéretlen pojáca felé, majd kezébe véve az említett levelet még egyszer átfutotta a sorokat.
- Dembinszky ötlete volt? – húzta fel bal szemöldökét a tábornok, majd kezével végigsimította sötétlő szakállát.
- Én csak Kossuth kormányzó-elnök úr parancsát kézbesítem, nem áll módomban válaszokat adni a tábornok úrnak. – mosolygott a férfi, majd megtömte dohánnyal a csontból faragott pipafejet.
- Csak ő lehetett! Ilyen ostoba terv senki másnak nem jutna eszébe – pattant fel a helyéről Görgey – tegye le a pipámat!
A futár szinte meg se hallotta a tábornok kiáltását, szájában a szopókával visszaballagott az íróasztalhoz.
- Magának nincs joga megkérdőjelezni a felülről jövő döntéseket, Görgey tábornok úr. A parancs tisztán kimondja, hogy minden csapatot vissza kell vonni Szeged területére, és megtagadás esetén jogomban áll megfosztani önt a rangjától. Kérem, ne kényszerítsen erre – vigyorgott a tiszt, és látszott az arckifejezésén: nagyon is örömmel végezné el a tábornok úr lefokozását.
- De hát ez egy elvetélt ötlet!! – kiáltotta Görgey magából kikelve – Esélyünk sincs a győzelemre, ha nyugatról az osztrák seregek, keletről az orosz csorda támadja az összevont erőinket! Az egyetlen megoldás, ha visszatérünk Klapka György tábornok tervéhez, és Komárom váránál az összevont alakulatokkal lesújtunk Haynau seregeire! A Habsburg griff-madár már a halálán van, a szárnyait már letörtük, csak a döntő csapást kell rámérnünk a kimérára! Ez az egyetlen esélyünk, hogy a győzelem után talán sikerrel szembe tudjunk szállni a betörő orosz szörnyeteggel! – a férfi hangja elcsuklott, ahogy az utolsó szavakat kiejtette majd feldúltan leroskadt asztali karosszékbe. A futár megdöbbenten ált Görgey kifakadása elött, szinte már megsajnálta a férfit, kit annyira gyűlölt feltörekvő karrieréért. Ő is harminc éves volt, mint a tábornok úr, és mégse büszkélkedhetett olyan kitüntetésekkel, amiket ez a fiatal, heves szívű aranyifjú elért rövid pályafutása alatt. E gondolatokra a futártiszten ismét erőt vett a rideg utálat.
- Tudomásul vette a parancsot végre? Minden csapatot vissza kell von… - Görgey csak bólintott, de már egyáltalán nem hallotta a tiszt fontoskodó fröcskölődését. Szemével az ablak felé pislantgatott fáradtan, nézte a táborban folyó zubogó életet. Kintről egyre élesebben szűrődött be a hadsereg ünneplése, talán az utolsó ünneplés a szabadságharc történetében …
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzer. Szept. 30, 2009 9:57 pm

Köszönöm,bár szerintem nem vagyok az,csak szeretnék az lenni:)Mármint nagy álmom,hogy mindenféle divattal kapcsolatos dolgot tudjak készíteni,csakhát ahhoz kellene kézügyesség ,tehetség ugye és kitartás is,ebből nekem egy sincs meg XD

Annak viszont örülök,hogy te itt vagy:)Mert tényleg ügyes vagy és olyan jó olvasni az írásaid,vagyis ezt az egyet,az előzőt kihagytam(Razz),remélem te is majd a nagy írók között leszel egyszer,aztán majd dicsekedhetek veled:))
Ezt a novit élmény volt olvasni:)Kicsit belátni a kulisszák mögé,mert ugye suliban csak a sablon megy,így viszont olyan jó:)Majd tegyél be többet is:)
És a regényt se felejtsd el:)Miről fog szólni egyébként?Smile))
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzer. Szept. 30, 2009 11:36 pm

Pedig tényleg nagyon ügyes vagy, nagyon tetszik az a fülbevaló ^^
Én is szeretnék ilyeneket csinálni, de eddig csak rajzlapon kreatívkodtam... nem tudom hogy menne a többi... félek nem jól ^^' Először a varrást akarom kipróbálni, aztán meg szép sorban és majd könyvelhetem a buktákat @,@
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 12:03 am

Akkor örülök,hogy mindneki örül és szeretjük egymást a magunk vámpiri,véres módján :3
Ó,én is sokat tanulok,atán it tülök nemtom' meddig,hogy győzzek válaszolni xD
Mizeria,ez a családos dolog jó ötlet Very Happy
Hát most hugomnak fogadtalakd,e ha már család akkor én vállalnám az (ős)[vámpir]anya szerepét happy
Engem se zavar,mint mondtam,hogy nincs itt tömeg.Igy is alig győzöm xD Na meg családias flying batvamp
Nekem feles szemüvegem van,az az ironikus,hogy távolra van és én az olvasás maitt mentem el,vayis közelre kellett.
Nincs vége...a poénos az,hogy távolra és olvasáshoz is ezt használom és jó mind a kettőhöz xD
Tudtam,h ez lesz a sorsom,a családból mindneki szemüveges v.v
Kannabbi,neked is sok sikert a dokikhoz.Nekem szerencsére még nem ferde a gerincem(ami csoda a 7kg-s
iskolatáska mellett Razz- amúgy ne is rinyáljak,ugyanis az emebrnek a teste 1/3-át kéne tudnia cipelni a hátán,
vagyis egy diáknak kb 20kg-t Razz nem tudom ki találta ki ezt a statisztikai adatot,de igy van:P),
a suliban is egyenes háttal irok inkább,nehogy valami baj legyen.De ha jógázom bizony észreveszem,hogy
azért nem tökéletesen egyenes a hátom,mert ha kihúzptt házzal ülök törökülésben,akkor megfájdul picit,
olyan 1-2 fokkal görbébb a hátam sjanos a keleténél,de szerencsére ezt nem lehet látni és csak jógánál érzékelem.
Nagyon érdekes etéren a csont szerkezete.A csontszöveg szivacsos állománya uganis úgyn.csontgerendákból áll,melyek
elhelyezkedése a csontra/testre ható különféle fizikai erőktől(húzás,nyomás stb) ,ezek irányától függ.És ha megváltozik a terhelés,
pl.görbén ül az ember vagy az iskolatása miatt görbén emgy,akkor bizony már pár hónap elteltével is
észrevehetjük ezt,ugyanis ezek a csontgerendák képesek átépülni.Alkalmazkodnak (a kis rohadékok).
Nagyon érdekes.ha néha fáj a hátam a sok üléstől,egyszerűen lefekszem a földre,a kemény földre.Az jót tesz nekik.
Japánok tudják mi az egészséges alvás Razz

Kannabi,ez a fórum tali jó ötlet.A gond,amit irtál,hogy össze-vissza vagyunk.
Mondjuk én meg tudnám oldani,ha a nővéremet elcipelném,mert ő Pesten tanul és már jól tájékozódik.
Ha minden igaz én is ott leszek már olyna két év múlva.Hol van ez a hely pontosan?
A fórumtalit emgvitathatnánk.Nekem 2óra vonattal BP.
Én a kis faluakt nem szertem,a nagyvárosokat se.Az oylan közöepes méretű város,amiben élek pont jó XD
A BODIES-on én is voltam,godnolom senkit sem lep emg ez a tény xD A bio tanárnőnk pont ma vallotta be,hogy
kicsit rosszul lett és le kelet tülnie,csak nem akarta a diákokra hozni a frászt.
Egy idő után tényleg oylan klausztrofóbiaszerű,érdekes érzésed volt,ha túl sokáig voltál ben(pl én mindent szinte nagyitóval néztemXD),
oigy voltam a Tutenkámon kiállitáson is Bécsben,az a légkör,a sötét és kevés levegő,az valamit kivált a szervezetből.
Picit nekem is liftezett a gyomrom attól az émelygő szagtól,de nagyon érdekes és jó volt.
Mi először busszal nem találtuk emg a kiállitást,aztán leszólitottunk egy emberkét(az egész busszal!XD),szépen
felteslskeltük a buszba éls elnavigált:D elég eldugott utcában volt azért.
nagyvárosban átlagosan 6-8 évvel hamarabb emghalnak az emberek a szmog miatt,többek közt ezrét sme akarok oylan helyre költözni.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 12:32 pm

Az tényleg jó ötlet, még sosem voltam fórumos családban csak néztem a többieket akik igen rain Valaki befogad? :<
Nekem is 2 óra felmenni Pestre XD Már annyi helyre akarok menni, csak egyszer jussak már fel úgy, hogy az egész nap az enyém végre Most úgy néz ki összejön hogy el tudok menni a conra o×o És akkor egyúttal berontanák mindenhova ahova már úgy akarok. 2 éve tervezem, ideje lenne XD De megint van egy kis katyvasz szóval nem biztos -,-

Szeretem a csütörtököt <3 Csak 4 órám van, 11:20-ra itthon vagyok légyszii-örülős ...csak franciadogát ne írtunk volna T^T
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 4:00 pm

Nekem se ártana szeműveg, de nem akarok elmenni az orvoshoz.Mondjuk holnap én is orvoshoz megyek ugyanis iszonyat fáj a ban állkapcsom és a fülem. Csak nem tudom, hogy most a fogam miatt vagy a fülem van begyulladva. eléggé parázok

Lady jó, hogy ilyen multifunkcionális szeműveget kaptál, kettő az egyben Smile

Csöcsi tetszenek a fülbevalóid. Szerintem jó divattervező lenne belőled, van fantáziád meg kézügyességed is, és ez nem hízelgés.

Álomfejtő, tetszett vaz írásod. Bár pont belenyúltál a 48-as szabadságharcba amit én nagyon rühellek, de a fogalmazásmód a szóhasználat(főleg az elején Görgey tetteinek leírása) nagyon tetszik.Pont az a mennyiség, ami kell ahhoz, hogy el tuduja az ember képzelni a helységet és a parancsnok mozdulatait, de nem is olyan sok és vontatott mint mondjuk Tolkiennél.Én várom a többi írást.

Ha akartok fórumtalit én benne vagyok. Csak 45 perc Pest a koliból, úgyhogy nekem nem gond(kivéve a hétvégét, mert akkor megyek haza), bár gondolom a többségnek az lenne jó, de mondjuk akkor maradok fent
Vissza az elejére Go down
Kanna
Vámpír
Vámpír
Kanna


Hozzászólások száma : 688
Join date : 2009. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kaname karjaiban <3

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 4:26 pm

Ez a teaház az Oktongontól két percre van a Jókai utcában. Bár mondjuk ha azt mondom, hogy Oktogon, nem biztos, hogy tudjátok, mert nem vagytok Pestiek... Nah mind1xD
Honlapja (itt van a cím is):
Moonlight Meido

A Bodieson én nem voltam. Pedig akartam, csak egyik barátnőm se akart eljönnixD Én a Titanic kiállításon voltam. Az nagyon szép volt! Én eleve imádom a Titanicot (mármint a filmet), minden alkalommal mikor megnézem, bőgök rajta. Pedig tudom mi fog történni, csak amit Jack mond a végén a lánynak az annyira gyönyörű Sad Mindig meghatódom rajta Sad

Csöcsi nagyon jók a fülbevalóid! Én ilyeneket nem tudok. Viszont az egyik barátnőm nagyon ügyi ilyenekben, és szülinapra/névnapra csomószor csinál nekem fülbevalót meg nyakláncot Smile Nemrég volt a szülinapom, és egy kék nyakláncot és fülbevalót kaptam tőle Smile Olyan széép! És megy a szemem színéhez Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.vampireknight.hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 4:41 pm

Most elkezdjek én is panaszkodni nekem milyen messze van Bjudapest?XD

A fórumtali ok,csak csak:DNekem mindig van kifogásom XD,a 7vége nem mindig jó,a 7köznap általában ok,most lesz 2 fonti vizsgakurzusom és egy nagyon fonti kiselőadás,szóval az oktber és november eleje kilőve:(

Nekem is van szemcsim de csak a tv-hez és a laptophoz és ez sem azért mert rossz a szemem,hanem hogy ne romoljon el:)

Ne félj Sarayu-chan,Csöcsinek most megsúgta az őrtündére,hogy nem lesz semmi baj:)

Aranyos vagy,csak ezt nekem is el kellene hinnem,mert amíg nem bízok önmagamban addig nem érdemes semmit sem elkezdenem,márpedig azthiszem túl udvarias voltam amikor az önbizalmat osztogattákXD.Persze van amiben túlcsordul,csak szeretem magam kéretni és ha tuningoltok és dícsértek pluszban
Wink Very Happy

Hoztam még valamit,bár inkább csak a magam örömére:DSzóval a Moholy-Nagy Művészeti egyetem tavaly végzett diákjainak munkáira találtam rá,igaz már nem most és ahogy nézegettem őket,megakadt a szemem egy elég csúnyácska nőcin,gondoltam bekukkantok mit alkotott(bár magamban nem sok jóval kecsegtettem:P) és amikor megpillantottam a diplomamukáját,elájultam:DMintha én terveztem volna a kolleksönt:DUgye nem mutattam még?Remélem :DHa igen akkor nézzétek meg mégegyszer:D
Szabó va diplomamunka

Anh-Tuan idén végzett,de hiába istenítik a diplomamunkája szerintem pocsék lett.Lehet én imádom túlságosan a harsány színeket,de nekem nem jön be:SHát ez van bocce XD(mármint tőle:P)

Egyébként azt veszem észre,hogy a japán stílusok,legyen akár lolita akár tradicionális,egyre inkább előtérbe kerülnek,ami jó hír nekem mert a kis törpék valami isteni ruhákat készítenek:)

És mégvalaki:)Csömör Bogi,ez a csaj végre rávilágított a kollekcióval arra,hogy a nők és a férfiak egyre inkább közelítenek egymás felé a nőkből kihozzuk a férfias,a férfiakból a feminim vonásokat:)

Csömör Bogi diplomamunka 2009
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 8:00 pm

Lehetne fórumtali, nekem 1 óra 10 perc Pest, és tudom hol van az oktogon Very Happy XD Smile És nekem csak hétvégén lenne jó, mert a többi nap nekem suli van (és hétvégén is csak szombaton Very Happy) De ha összejönne elég nagyot szólna. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 8:10 pm

Yup-Yup...hát az elhatározás már megvan,kérdés,mikor kerül sor a talira:)Elég pesszimista vagyok ezzel kapcsiban mert már egy éve tervezzük és még mindig semmi XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 8:50 pm

én már előre tudom, hogy nem fogok tudni menni, mert felutazni még csak-csak, de 1: eltévednék, 2: fel se engednének 3: ha felszöknék, akkor meg ugyanaz állna fel, mint az első esetben, hogy 2 perc után azt se tudnám, hogy fiú vagyok -e vagy lány. xD meg aztán semmi kedvem ahhoz, hogy anyuci kísérgessen -.-' egyedül nem utazok, max ha barátnőmet rá tudom venni, hogy jöjjön fel velem, mert több ismerőse is fel tudna hozni kocsival Razz bár belőle még ki is tudnám nézni, hogy szívesen jönne. xP nem mintha én nem mennék szívesen. dehogynem, szeretek mozglódni, és ilyenkor fáj nagyon a szívem, hogy vidéken lakom. T.T
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 9:22 pm

Mondom én ugye?Sad

Am mondani akartam,hogy nálunk is lehetne a tali,lehetne nagy orgia,elég nagy a szobám:))Nah?Smile

Jah am hallottátok,hogy a Busó járást a világörökség részévé tették?Szerintem ez nagyon nagyon nagyon szupi:)
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 10:07 pm

Igen hallottam. ^^ A suliban mesélte egy srác, hogy hallottam-e. Very Happy
Orgia? Huh hát én monogám típus vagyok Embarassed Very Happy Very Happy

Nekem mindegy csak legyen szombaton, akkor amikor legtöbben ráérnek és valami jó programot szervezzünk, ne csak ücsörgést. ^^ Lehetne akár kirándulás is valahol! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kanna
Vámpír
Vámpír
Kanna


Hozzászólások száma : 688
Join date : 2009. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kaname karjaiban <3

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 10:20 pm

Nekem is szerintem a szombat lenne jó... hét közben tuti nem. Az húzós a suli miatt -.-
Vissza az elejére Go down
http://www.vampireknight.hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:58 pm

Ennyire szeretsz kirándulni? Shocked Nem gondoltam volna:)Tőlem köbö 200m az Aquincumi múzeum,fél óra Szentendre hév-vel:),mondom a duna is közel,sőt a Római strand is:)Kár,hogy nem nyár van,mehettünk volna a bícsre:)Így marad a partiiii,ki szeret itt nagyon denszelni?Very Happy

Nem kell belepirulni ebbe:)Én is monogám vagyok,soha nem menné...vagyis hát de az nem az:) Very Happy

Mondom,nekem meg nem mindig jó a szombat:DXD
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyPént. Okt. 02, 2009 12:27 am

Érdeles munkák, amiket betettél Csöcsi. Az első valóban a te stílusod. Egyébbként mostanában eléggé bejöttek ezek a harsány színek őssze-vissza kombinálva.És mondom, bízz magadban. Very Happy

Akkor legyen valamelyik szombat. A kiránándulással csak az lesz a baj, hogy jön az ősz és a hidegben nem biztos, hogy jól esik.

Mizeria, ha feljössz szerintem szívesen kimennek eléd itt többen is az állomásra. pl én is ha megmondod hova ér be a buszod/vonatod stb.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyPént. Okt. 02, 2009 1:13 pm

Kimegyek én eléd csak mond meg hová menjek:)Mármint melyik állomásra jössz:)De ha nem akkor Sarayu-chan ha vonattal jössz be P.csabáról,felszállok Aquincumnál és akkor mehetünk együtt:)Utálom a hév-et,meg a vonat közelebb van:)
Csak annyi,hogy ne ebben a hónapban mert ez nem jó,meg november első hete,vagyis 6-ig:S
Bocce,csak nah Sad
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyPént. Okt. 02, 2009 1:42 pm

Azt hittem Csöcsi te elém fogsz kijönni Sad Very Happy Very Happy Very Happy Összetörted a kicsi szívemet Sad Very Happy Very Happy
Amúgy jó az a november valamikor, de akkor már hideg van úgyhogy ... mondjuk lehetne teázni egyet vagy nem tudom. Very Happy esetleg teázni egyet egymásból Razz kiszivom a véredet:D
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyPént. Okt. 02, 2009 1:50 pm

Előbújt a vámpír éned,ugye kis vérszívó nevet
Hát ha a november már hideg,akkor taliztok én meg majd mek a kövire:) nagyon sir
Szeretnéd,hogy kimenjek eléd?de édes vagy pusz pirul
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptyPént. Okt. 02, 2009 4:40 pm

de nekem nem az a baj, hogy pesten nem ismerek senkit, hanem hogy eleve fel se engednének egyedül :S ha anyámhoz odaállítanék, hogy megyek fel pestre, hát abban a minutumban repülnék ki a az emeletről xD bár mondjuk mondhatnám azt, hogy megyek az ilonka vagy milyen néniékhez, a rokonokhoz Very Happy de azt úgyse venné be senki, mert azt se tudom, hol laknak, még nem is voltam náluk. azt se tudom, hogy élnek -e még egyáltalán xD am ma nem tudom, leszek -e este, mert megyünk a barátnőimmel egy ( vagyis több) ismerősünk szecskájára, megnézzük, hogy táncolnak gergő drágámék miniszoknyában xD ( istenem, dejó lesz =D ) szal meg vagyunk hívva, úgyhogy nem tudom, hogyha hazaérek, még képes leszek -e felvonszolni ide a hátsómat, pláne, ha utána nem rögtön haza megyünk. höhh, még azt is ki kell találnom, mit vegyek fel, és a fényképezőmet is elfelejtettem feltölteni. sebaj xD
jaj, ha már te, akkor tarthatnánk olyan viktoriánus teadélutánt, vagy mit. ^^ ( én legalább is élvezném xP)
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 8:37 pm

HAPPY 10.000. HOZZÁSZÓLÁST VAMPIRE KNIGHT & KUROSHITSUJI HUNGARY FÓRUM!!!! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 8:42 pm

ja téényleg, boldog szülinapot a mi legdrágább fórumunknak! ^^

mellesleg, tegnap nem is mentünk szecskára, mert kiderült, hogy külsősöket nem is engednek be xD úgyhogy helyette elmentünk a Sió partra hülyülni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 11:35 pm

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan meglett a 10.000-es szám. ÉLJEN_ÉLJEM

Pedig biztos jó lett volna a "buli" Mizéria. Anyukádékat is megértem, én is féltem először Pesttől, de most már a világ végére is elmennék.

A november vége nekem nem igazán jó, mert nálunk meg akkor jönnek a nagy előadások, meg dogák. Lehet inkább tavasszal kellene tartani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF Topic - Társalgó   OFF Topic - Társalgó - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
OFF Topic - Társalgó
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: