Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Te hogyan képzeled el a manga végét?

Go down 
+4
Lollipop
Koffeey
May Rin-chan
Gothic Lady
8 posters
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyVas. Ápr. 26, 2009 9:26 pm

Na,ide jöhetnek a teóriák a befejezést illetően!
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyHétf. Szept. 28, 2009 9:24 pm

Hmmm.... Jó kérdés. Az biztos, hogy Ciel meg fog halni. Legalább is szerintem, mivel hogy az anjimében meghalt, így elég furin jönne ki ha a mangában nem így lenni. A manga végére én is nagyon kíváncsi vagyok, bár remélem, hogy húzni fogják mint a rétest, mert nagyon tetszik. boldog
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Okt. 07, 2009 10:34 pm

Van abban vlami amit mondasz,de ne felejtsük el,hogy a Kuroshitsuji fausztiád.
A fausztiádokbantudtommal nem hal emg a főhős.pl se Faust,de Ádám az Ember tragédiájában nem haltak meg.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Okt. 07, 2009 10:57 pm

Meg amúgy se biztos hogy meghalt ^^ Volt erről azt hiszem már szó másik topikban valahol... de szóval, azt nem mutatták hogy ő most konkrétan meghalt vagy akármi. Seb odahajolt és aztán lezárták. Szóval akármi lehet, akár puszit is nyomhat a homlokára Orrvérzés *képzeleg*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Lollipop
Ember
Ember



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ahol a kedvem tartja

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 9:33 pm

Puszit a homlokára? O.oXD Látom te is yaoi fangirl vagy.Xd Király! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyPént. Okt. 09, 2009 6:25 pm

LoL
Az aranyos lenne Very Happy Én olyan elméleteket is hallottam a yaoi fantbortól,hogy megcsókolja...modnjuk
nem hiába leht erre gondolni,mert nagyon közel hajolt hozzá.
Ha az elsőévad folytatása lesz a következő,akkor ezt meg kell oldaniuk valahogy.
Szerintem nem ölte meg Cielt,van egy olyan megérzésem.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyPént. Okt. 09, 2009 6:29 pm

Szerintem se ölte meg. Pont azért mert mennyire megváltoztatta őt (Ciel Sebet) és szerintem meg is szerette (mint embert/személyiséget/akármi) és majd kitalálnak neki valami jó kis meglepő okot, amit majd Cielnek is bead (:
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzomb. Okt. 10, 2009 1:05 pm

Gyerekek, én egyre jobban várom a második évadot! sir Egyre kíváncsibb vagyok, hogy mi fog történni a kis Pöttömmel.XD Én ezt nem birom! szörnyülködik Mire kiadják a második évadott addig engem megöl az izgalom.XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzomb. Okt. 10, 2009 2:50 pm

Én már a kövi mangát is alig bírom kivárni :} Már csak egy hét végre
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzomb. Okt. 10, 2009 3:45 pm

Egy hét? végre A Kuro mangára várni nekem mindig egy örökké valóság.XD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 8:52 pm

hát nem is tudom.a legvalószínűbb Ciel halála a végén,de annyi fordulat és csavar után,már valami azt súgja,hogy nem biztos,hogy Ciel meg fog halni....hát azért remélem,hogy Ciel dolgairól is megtudunk még egy két dolgot és azért Sebastianról sem ártana némi kis infót megtudni.főleg a valódi alakja az,ami nagyon is érdekelne engem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 9:54 pm

Szerintem a Kuro rajongótábor nagy részét érdekelné a dolog, a másik részét meg Ciel múltja.XD Szerintem már csak pár fejezet van és vége mindennek. :S sirós Azért remélem, hogy a megérzéseim ezen téren cserben hagynak.XD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyPént. Okt. 23, 2009 6:25 pm

hát remélem,hogy még nem lesz vége,örültem,hogy végre ott tartok ahol mások,nem szeretném ha erre meg vége lenne... -.- sok mindent kéne még megtudni a szereplőkről,úgyhogy még jó lenne,ha egy ideig menne.
Vissza az elejére Go down
kame
Ember
Ember
kame


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jigoku

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyKedd Márc. 02, 2010 5:47 pm

Hűű ezernyi elképzelésem van a végét illetően,mind a manga és az anime terén,de a kedvenceim xD :

(az animében) : yaoista lévén,én bemeséltem magamnak,hogy Sebby biztos megcsókolja Cielt Cool márcsak azért is,mert hogy tudná kiszívnia lelkét? a fülén? lol...azt meg nem hiszem,hogy olyan vámpírszerűen,harapással.
Másik részről,szerintem nem ette meg xD ahogy még valaki írta régebben, szerintem is megszerette *ismét erős fangirl képzelőerő* pl nézzétek meg (ha jól tudom) a 20.részben is, milyen arccal mondja Angelának,hogy neki csak Ciel kell <3

(a mangában): az ember azt várná,hogy Ciel az egyezség miatt mindenképp meghal,de nekem itt is homlokegyenest más az elképzelésem.Szerintem vagy az lesz,hogy Sebby (nem megdobálni xD) feláldozza magát Ciel megmentése érdekében,vagy szimplán nem eszi meg,mert nem tud neki ártani :'D
De őszintén szólva nem tudom O.o olyan fordulatos,hogy nem tudom mit kéne hinnem.

pl a mostani fejezetek is...pff *meglőve*
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyKedd Május 04, 2010 1:52 pm

XD én is yaoista vagyok, ugyhogy annyit fantáziáltam már erről hogy beleborzongtam XDDD az animében Ciel még meg is kéri hogy úgy falja fel a lelkét hogy ne kímélje és okozzon fájdalmat O_o
***muhahaha - erre Sebastian átváltozik az eredeti alakjába, - magas sarkú rulz - letépi Ciel ruháit, széjjelkarmolja testét hosszú, fekete körmeivel, a vért lenyalogatja róla majd kismárolja belőle a lelkét
Twisted Evil
hú erről fanficet kell írni XD

azért sztem is jó lenne ha a manga happy end-el végződne, de hát Sebas-chan mégse lehet olyan jószívű hogy ha már ennyit dolgozott ne kapjon jutalmat, de hát ki tudja, lehet hogy megsajnálja és ad neki egy esélyt az életre, .---- addigra meg már tuti hogy éhes lesz valami lélekre és megesz valaki mást XD lol!
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Dec. 01, 2010 7:47 pm

Hát remélem hogy a mangában legalább meghal Ciel. Tök kib*szás hogy az animében életben maradt, miután Seb annyit fáradozott a lelkéért. :S
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:13 pm

Nekem tetszett az animés befejezés,csak kicsit sajnálom miatta Sebbyt....kiváncsi vagyok a manga hogy végződik,örülök,hogy kétfajta vége van,igy a mangaka is kiélheti magát XD
Szerintem a mangában meghal,elvégre ciki lenne ha ugyan olyan vége lenne,mint az animének...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:27 pm

Nekem nem tetszett az anime vége :S Ciel meghalhatott volna nyugodtan, így Sebbynek örökké szolgálnia kell őt.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptyKedd Feb. 22, 2011 8:46 am

Én a legjobban annak örülnék,hogy ha valami új befejezést kapnánk. Ha teljesen más lenne,mint amilyen az anime volt,mert az úgy nagyon nem tetszett. Sebet nagyon sajnáltam,Ciel meg még unszimpatikusabb lett számomra démonként. Szóval maradjon csak szépen ember és úgy érje el valahogyan a vég. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Feb. 23, 2011 12:06 am

Biztosra veszem,hogy a mangának másfajta vége lesz.
Nekem igen is tetszett az animé vége,várható volt-legalább is én számoltam vele-,hogy Ciel démonná válik,mert ez egyfajta arany középút Smile
Bár sajnálom Sebbyt,örülök,hogy Ciel nem lett felfalva,a démonság pedig jól áll neki Very Happy Kiváncsi lennék milyen állattá alakul át Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Feb. 23, 2011 8:42 am

Én is számításba vettem ezt a lehetőséget,de mégsem örültem neki,mikor tényleg valóság lett. Neutral Sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Feb. 23, 2011 10:21 am

Hát,nem felelhet meg mindenkinek minden,szerintem ez még elfogadható vég volt és sokaknak tetszett.
De vajon hogy lesz ez a mangában megoldva?Szerintem meghal,de hogyan?Az első évadban is tetszett nekem a vége,most viszont más lesz,vajon milyen?oO
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Feb. 23, 2011 4:22 pm

Nekem az tetszene a legjobban,hogy ha kapnánk egy harmadik lezárást. És akkor úgy talán mindenki megtalálná azt a lezárást,ami neki a legjobban tetszett. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Feb. 23, 2011 7:39 pm

A harmadik lezárás valóban nem lenne rossz ötlet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? EmptySzer. Feb. 23, 2011 11:06 pm

Szinte biztosra veszem,hogy lesz egy harmadik,úgy lenne a logikus,amúgy unalmas és elcsépelt lenne.Tuti lesz.Amangaka van oylan kreativ és kiélheti magát,szerintem neki is jó,hogy ennyi fajta befejezést kitalálhat,igy nincs dillemában,mert több ötletét is megvalósithatja,főnyeremény neki is és nekünk is Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te hogyan képzeled el a manga végét?   Te hogyan képzeled el a manga végét? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Te hogyan képzeled el a manga végét?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vampire Knight - A Manga
» Minden ami Anime/Manga

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: