Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vampire Knight - A Manga

Go down 
+20
Yuuki-chan
MissYuuki
Amori
~Álomfejtő~
MissHudgens
Raven-chan
Karin
Rido-sama
Katsuragi
ivga
Narumiya
Saizou
Viry
Yuuki
lidike28@freemail.hu
Yuri666
Ogawa-chan
Csöcsi
Sarayu
Gothic Lady
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyVas. Ápr. 12, 2009 4:29 pm

Igen 10én,de már megtaláltam.Hát őszintén,nem nagy durranás,Zero és Ichiru van benne,sztem ez a főzős dolog(anime közös főzés),gondolom hiányolták a mangából,mert ahhoz hasonlít,szal akkori amikor Yuuki rosszul volt és akövi fejiben Kaname megharapta:9
Jajj nem vmi jó raw szal elég :S,de szép és aranyos,csak hát...am nemtom mi az az aji amit adtak hozzá,ha majd Sagakure lefordítja tuti megírja,addig és nézegessétek:)
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyVas. Ápr. 12, 2009 9:58 pm

Köszönjük Csöcsi, ismételten.

Így fordítás nélkül elég furi, az elején még kisfiú Zero aztán meg jön Ichiru........talán a fordítás esetén megtudunk valami lényegeset.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 1:37 pm

Remélem az,hogy egy hónap kimaradt,valami nagyooon jó fejezetet fog szülni!
De legalább két extra is volt!
Ez az Ichiru-Zeros is jó.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptySzer. Ápr. 15, 2009 8:08 pm

Ok,rem mindneki látta az új fejit,de most nem is ez a lényeg,hanem az utolsó lap.Láttátok amin 3an vannak.Láttátok,h Yuuki kezében egy olló van amivel épp a haját igyekszik levágni?Láttátok???Very Happy,Jesszus ti mire gondoltok?Nekem kavarognak az érzéseim:DD:Mi van ha visszamegy Zerohoz?Nah jó maradjon Kaname mellett,de most miért ez a kép?Jesszus:D:Very Happy:D
Jah igen,az új fejihez van új aji,de nemtom mi Pass-Case,hino tervezte,nemtom mi az,vmi napló szerűség lehet,lusta volak rákeresni gomen:PDe yol néz ki meg kell agyni:D
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptySzer. Ápr. 15, 2009 11:22 pm

Kicsit kavaros extra feji volt, valahogy nem igazán tudtam beleilleszteni a második részt(amiben Ichiru is benne van már). valószínű tényleg a fűzős epizód de valahogy más.

Az ucsó képen Yuuki a kiskori egyenruhájában van, sztem az még fiatalkori kép(tudjátok, mikor Kanaméhoz ellátogat és meglátja amint ruka vérét szívja), meg Zero is kicsi azon a képen. Lehet visszaemlékezős rész lesz?
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 12:17 am

Azon a képen nekem Yuuki már elég nagynak tűnik,nincs kis fejformája.A ruha,arra utal,hogy vége az iskolának,tehát no egyenruha többet.Én így értelmeztem
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 2:28 pm

Nekem abszolút kicsinek néz ki és nézd meg Zerot is. Egyedül kaname felnőtt. És itt van az a feji, amikor még alsóba jártak. Nézd meg Yuuki ruháját ugyanaz
Régi feji
Bónus feji
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 4:24 pm

Ugye nem azt fogjuk megtudni, h Yuuki miért vágta le a haját régebben rövidre, mert hülyét kapok!?! XD nagyon sir

Amúgy Sagakurén ez áll:
"This is Yuuki back in Junior high, by the way. Just before she cut her hair. Very Happy *is delighted by the sight of lovely younger Kaname & Zero + super-cute Yuuki, hopes that there will be more moe-filled flashbacks in the new chapter* X3"
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 12:36 am

Gomen,Gomen,nem olvastam el,de most,hogy mutattad,tényleg.Én Zerot is nagynak láttam,pedig kicsiXD,örülök,h írtok ide,mert én már belemagyaráztam volna,h Yuukiismát ember akar lenni XD
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 5:16 pm

Én se szoktam sagakura megjegyzéseit elolvasni.
Szerintem elég gyerekesek azon a képen.
Cressida, lehet van valami fontos jelentése a hajlevágásnak, én az előző shapternél is örültem, hogy újra mutatták a "Yuuki kislányként bemerészkedik az setisekhez és meglátja Kaname-Ruka vérszívást" részt, mert így már abszolút más fényben tündököl a jelenet. Hino fantáziája határtalan.Én nem lepődnék meg ha Zeroék még most se tűnnének fel
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 7:47 pm

Mikor olvastam,hogy "Yuuki-hajvágás" akkor majdnem gutaütést kaptam,mivel már nem emlékeztem ilyesmire!Gyorsan emgnéztem!Lányok,ne aggódjatok,emrt az a Yuuki a KIS Yuuki,ez nyilvánvalóan látható.Ez a ruha a pár évvel fiatalabb Yuukin volt.Nem azon a nagyon kicsi Yuukin,hanem mikor már nagyobbacska,de még nem 16.Ez a kép az a jelenet lehet mikor pár éve frizurát váltott,nem új kép!
És azon az odllaon,ahol Yuuki az ollóval van,olvastátok a következő mondatod????:
"Yuuki and Kaname HAVE LEFT the school"!!!!!!Akkor végül nem időzött Yuuki ott tovább???Jaj,de jó!És a következő kép:
Love
Itt Yuuki már kabátba van,szóval szerintem ez már "akkor készült" miután
elmentek Kanameval *//*Nővéremmel leforordittatam ,hogy ezen a képen a bal feén lilával mi van irva ,az,hogy vámpirtestvér szerelem X3 Szerintem ez a kép még inkább nyomatékositja,hogy K x Y nem fog szétmenni,aminek nagyon örülök.+Zero "új" barátnője....az ehavi fejezetben már benne lesz az új lány?
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 6:11 pm

Nah ezt nevezik úgy,h totális szívás.Tegnap este óta keresem az új mangafejezetet,már azt sem tudjam,hogy,mert ugye a 2 bónusz feji miatt másképp számoznak,de mi van ha mégsem,kerestem mindnehogy és most megtaláltam,vagyis azthittem,mikor megláttam a két képet autómatikusan ment tovább a kezem és mit találtam?Semmit.Mert csak 2 képet voltak hajlandóak feltenni.Olyan ideges lettem,hogy elkezdtem kiabálni és szidni azokat akik csak eddig tették fel,anyám be is rohant h mi bajomXDAzért megosztom veletek ezeket a képeket,szerintem önmagukért beszélnek,és hát láthatjuk h Takuma-Sara , Kana és Yuuki lesznek a szereplők:)

KanamexYuuki

IchijouxSara
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 10:03 pm

Ksözi csöcsi ismételten csak. Érdekes képek(már nagyon várja a kövi fejit). A kanamés képnél Yukki sír nem?Mintha könnycseppek gördülnének le az arca széléről.

A kivágások alapján a rajzolástól most nem vagyok elájulva pl. Kaname
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 7:15 pm

Szívesen babák:D
Nyah itt az új fejezet.Láttátok már?Sajnos csak raw,de ez halál:D
A borító,az magáért beszél:DGyönyörű lett,ismét olyan érzésem van mint az első pár fejezetnél:D
SShiki és Rima:DAzthittem smaciznak a fa tövénél,de asszem csalódnom kellett.Mindenesetre irtó édes jelenet volt,vagyis annak képzeltem.Végülis legalább meg lettek említve:D
Ichijou és Sara.Totál sokk.Hogy belekarmolt szegény a mellkasába:SDe az az arc:DAm sztem ichijounak bejön Sara,emlékeztem,h amikor megmutatta neki a papi Ridot is azt kérdezte h kinek akarj abemutatni nem a Shirabuki család egyik tagjának és ugye Sara Shirabuki:D
És Kaname és Yuuki.Láttam h volt megint vmi félreértés.Gondolom a kapcsulatukat illetően.Zero is bekavart láttam.De az a csók:DMindent kárpótol,majdnem meghaltam:DAz a csók...jajjj annyira gyönyörű és szenvedélyes volt.Igen az egész fejezetre ez a szó illik a legjobban.SZenvedélyes:D
A baki h nem volt új szereplő:SNah de nem baj,majd a köviben márha zero lesz benne:D
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 8:10 pm

Kaname x Yuuki sir sir sir sir sir sir sir nagyon sir nagyon sir nagyon sir nagyon sir *katarzis hatása alatt*
Huh... végre

- pár perc elteltével -

Eleinte idegesített, hogy Yuuki MÁR MEGINT BŐG, de később megnyugodtam, sőt! Annyira fantasztikusan gyönyörű volt! Erre vártam!!! Annyira...annyira wáwáwáwáwáw végre Csöcsi, 100000000000000x köszi a linket!!!
Lady, a nővéred olvasni is tud japánul?! De jó neki! Very Happy
(Tudom, hogy most több a szmájli a hozzászólásomban, mint a szöveg, de szavakkal leírhatatlan, hogy mennyire örülök az új fejezet tartalmának.)
Csupán egyetlen problémám van (amit remélhetőleg valaki orvosolni fog):
Ez mi a jó fenét akar ábrázolni?


A hozzászólást Cressida Beau Pre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 23, 2009 10:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 10:14 pm

Nagyon cíp az új fejezet, nem ismételném meg a sok smilet, amit Cressida írt, de ugyanaz a hatás Love sir

Kaname és Yuuki annyira szépek együtt és a végén mikor Kaname.......hogy is mondjam.....elkapta Yuukit és a falhoz nyomta...valóban a szenvedélyes a megfelelő kifejezés, ahogy Csöcsi írta.
És a barlangban, mikor egyreerősebben szorították egymás kezét.
Lady látomása bevált, azt hiszem ő mondta, hogy Kanaméék visszatérnek a régi otthonba.
Ichojounak láttátok, hogy van valami a melkhassán? Azt szakítja fel Sara.

Ami kicsit zavart, az Yuuki viselkedése, Kanaméra és Zerora gondol és mit csinál...odarohan Kanaméhoz. A párbeszédekre nagyon kíváncsi vagyok, vajon miért kezd el Yuuki sírni? És hova akar Kana-chan elmenni? Mintha Serenre bízná Yuukit nem?

Csöcsi én már nem is emlékeztem Ichijounak erre a mondatára
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 11:54 pm

Csöcsi mindenre emlékszik,habár ő a legkételkedőbb a társaságban:D
A kép amit te tettél be Cressida,nos,ha jól látom épp Ichijou csapolja Sarat:D
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 12:23 am

Közben ki tudtam venni a csapolást (eltartott 1 ideig Very Happy), csak Kaname csapolja Yuukit.
Sagakure összefoglalójából úgy vettem ki, hogy a "vita" megint azon volt, hogy Kaname mocskosnak érzi magát a tettei miatt, és nem akar Yuukihez érni. Elmond Yuukinek mindent, amit tett, Yuuki meg ledöbben, először ugye nem reagál, és Kaname ezt félreérti. Yuuki bőg (milyen meglepő), Kaname el akar menni, és utána valami olyasmit mond neki, hogy együtt viselik ezeket a bűnöket. Kaname meg elmondja, hogy ő és a szüleik is úgy akarták, hogy Yuuki biztonságban legyen, és boldog életet éljen, úgyhogy Yuukinek nem kell hibáztatnia magát. Meg Yuukinek még mindig lelkiismeret-furdalása van, amiért Kaname végig egyedül volt stb.
Aztán Yuukitől elhangzik "the most erotic thing that's ever left Yuuki's lips" XD (ami szerintem Yuukitől egy gyönyörű mondat Razz). Kanaménél no önkontroll ezután...és olvassátok el, mert nekem holnap biosz tz-m, és még semmit sem tanultam az új fejezet izgalma miatt. nagyon sir
Még valami! Kaname keze visszanőtt már? Mert a fejezetben végig csak a bal kezét látni (lusta vagyok megnézni, hogy melyik kezét tépte le Zero), egy képen pedig mintha a másik, a csonka (azért hívom csonkának, mert valami kis vérpótlékizé mégiscsak van ott) keze látszódna. Nem is fog visszanőni? Milyen már? Követelem Kaname kezét! Nem mintha zavarna, de egy tisztavérű vámpírtól elvárom, hogy ha már a fél belét regenerálni tudja, akkor egy leszakadt tagot is képes legyen pótolni!!!
Vagy majd csak most fogja visszanöveszteni, hogy üccsizett Yuukiből? Mert Rido is csak úgy tudott regenerálódni, hogy kiszívta a fél bolygót.

*angol verzió elolvasása után*

Szegény Takuma!!! Azért remélem, később sem köp Sarának, bár csupa jót feltételezek róla. xD Sara meg mintha kissé egyértelműen gonosz lenne, nem? XD
Egyébként ez így még gyönyörűbb volt szerintem. sir Ráadásul Kaname és Yuuki is olyan gyönyörű dolgokat mondanak. sir Azt pedig nem tudtam eddig, hogy egy vámpírnak csak a szerelme vére csillapíthatja a szomját, de Love .
Gaze face? xD Ez azt jelenti, hogy Yuuki erotikus arcot vágott vagy mi? XD Azt tudom, hogy ez konkrétan valami bámuló arc, csak amit Kaname utána mond. Very Happy
Ti örültök, hogy eltelik 1 év? Én már vártam egy kis időugrást. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 10:55 pm

Gyönyörű volt ez a rész végre Kaname és Yuuki nagyon szépek együtt és valóban annyira szép dolgokat mondtak egymásnak. Kaname végre bevallotta a tetteit(bár az Ősös dologról nem szólt) és amit mondott: Több mocsok tapad a kezémhez mint, amit el tudsz képzelni Yuuki. És ha nem ajarod, hogy ezzel a kézzel érjek hozzád nekem úgy is jó csak a közeledben lehessek-Valami ilyesmi. sir

Takumát én is sajnáltam. Valami olyasmit mond Sara, hogy kitéptea nagyapja a szívét? Ichojounak sebes is a mellkasa.
Amúgy kíváncsi vagyok mit akar Sara. Mert azt mondja Ichojounak, hogy már Kana-chant is kérdezte, de ő nem válaszolt.

A Gaze az bámulást jelent, szerintem ott arra gondoltak, hogy olyan ellenálhatalanul, kívánatosan néz Yuuki

A kezét nem figyeltem, de szerintem nem nőtt vissza, mert a barlangban azt mondja Yuukinak, hogy megfelezkezettt arról, hogy ő sérült, mármint Yuuki feletkezett meg. És mondjuk Kaname heves reakciója is érthető, a vérhiánya miatt vadul be(és ugye Yuuki se ellenkezik).

Az egy évvekésőbb szöveget háromszor olvastam el...érdekes, egy év csak úgy huss, bár jobb mint a tíz év után. Zeroból meg vámpírvadász lett. Nagyon keményen nyomja az ipart
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 11:45 pm

Íííííííííííííííííííííí,elkezdtem sírni,hónapok óta először egy új fejezet miatt.
A raw változatban nem volt meg az összes oldal,utólag is bocsánat,magam sem vettem észre.
Istenem ez az utolsó pár képkocka gyönyörű volt.Alug tudok szóhoz jutni az izgatottságtól végig sem tudtam rendesen olvasni,inkább csak néztem.Azthiszem visszaszerettem a VK-ba:D
Egyetlen dolgon botrnkoztam meg,mégpedig azon,hogy Kaname azt mondja Yuukinak,hogy a fél szíve még mindig Zeroé.Már annyira jó volt tudni,hogy nem szereti,erre kaname maga mondja ki.
Ajjj,annyra kevesen tartjuk már itt a lelket:(Hol vannak az aktív tagok:(
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 12:35 am

Nem volt hiányos a raw, csak a következő oldalon volt a többi. (Néha lapozni is kell. XD) Smile
Nekem is rosszul esett, hogy Kaname mondta ezt a zerós dolgot.
Én is majdnem elbőgtem magam. XD
Számomra olyan jó volt ez a fejezet, hogy megint fellángolt bennem a régi tűz a manga iránt. XD

Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy mióta Yuuki "felébredt", a színes manga képeken kissé rózsaszínesebb? Mármint a haja meg a szeme. Tudom, beteg dolgokra figyelek xD, csak az animében is Juuri kicsit máshogy volt színezve, mint Yuuki (idegesített is). Most viszont Yuuki rózsaszínes... Very Happy Vagy ez csak a szkennelés és az utólagos színezés miatt van? (Bár lehet, hogy ilyen hülyeségeket már csak akkor kéne kérdeznem, amikor haldoklik a fórum. XD)
Rózsaszínes Yuuki
Rózsaszínes Yuuki 2


A hozzászólást Cressida Beau Pre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 22, 2009 2:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 4:52 pm

Nah ennyit rólamXD,csodálkoztam is,hogy mi a másik topicban az a szexi kép ZerorólXD
Őszintén,nekem nem tűnt fel,hogy pinkesebb lenne,talán a szerelem rózsaszín felhője lengi körl aurakéntXD
Am a kövi feji,színes lesz,az összes oldal:DVagyis szerintem az összes,de midnenképp lesz benne színes és 40 oldal lesz,mivel 50.fejezet lesz ezrt Hino ezzel lep meg minket:D
Am én is visszaszerettem a mangába,de asszem már írtam:D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 4:54 pm

Na,fent az új fejezet és végre hozzá tudtam ülni!Amint látom nem duplafejezet...sebaj!
Az első oldal rögtön elnyerte a tetszésemet - Yuuki gothic X3
És az ezt követő képek is nagyon tetszenek *.* (Y x K, Y+lányok,Y a kádban stb)
Takuma első feltűnése,mikor még "alszik",az is nagyon csini lett happy
Sara pedig bedurvit Razz Szegény Takuma,olyan kis helyes.
Kaname és Yuuki annyira aranyosak >/////< (végre beteljesült amire vártam)
Ez a fél szives dolog már majdnem felhúzott,de lehet
úgy is értelmezni,hogy fontos neki,nem feltétlenül szerelem.
Természetes,hogy Zero,akivel oly régóta él,jelent neki valamit,
akár valami meghatározhatatlan dolgot.
Mikor végre visszatértek a Kuran házba,akkor megörültem,hogy
úgy lett,ahogyan gondoltam *v* Sok szép jelenet volt ebben a fejezetben,
elnyerte a tetszésemet.
A csókos-csapolós jelenet nagyon jó volt :3 Mondjuk majdnem
rööhögőgörcsöt kaptam mikor Kaname nekiesik Yuukinak és Seiren
a háttérben meghajol,hogy elmehessen....inkább magukra hagyja őket,de akkor
is nekem elég ironikus volt xD (26.oldal,jobb alsó kép)
Bennem is fellángolt ismét a VK-mánia légyszii-örülős

Az,hogy kissé rózaszinebb...hát...annyira nem is mondhatnám.
Mindig is megjegyeztem,hogy nekem kevés a vörös árnyalat
és a vér a mangában/animében.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 5:51 pm

Ha azt mondja,hogy a fél szíved az övé,az nem jelentheti azt,hogy csak azért mert törődik vele.LOL,az azt jelenti,hogy Zero-t is szereti ugyanúgy mint Kanamet,csak Kanat egy fokkal jobban,mert vele ment.De kivi vok,hogyha nem változik vissza is kana-chant választja e:D
Am nem volt beígérve duplafejezet,ezért kaptunk 2 rövidet
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 10:32 pm

Örülök, hogy mindenkinek tetszett a fejezet, gondoltam is Ladyre, hogy neki tetszeni fog Very Happy

Én ezt a rószaszínes dolgot annyira nem figyeltem, de lehet Csöcsinek van igaza.szerelem rózsaszín aurája lol!

A kövi feji színes lesz???? Én nem szereteném. Az igazat megvalva Fekete fehér Vk mangaképeket jobban szeretem mint a színeseket.

Amúgy bevallom én se lapoztam tovább a rawban, csodálkoztam is, hogy mit keres ott Zero.

A seren meghajol dolgot én inkább aranyosnak tartottam, nem irónikusnak.

Ami már az elejétől fogva zavart az Yuuki gondolkodása. Most is csak azután szalad Kanaméhoz, hogy arra gondol hogy mindig fájdalmat okoz azoknak, akiket szeret és fontosak neki, közben Zerora és Kana-chanra gondol. Nem azért szalad utána mert szereti, hanem mert fájdalmat okoz neki. Mindig ezzel jön Yuuki. Nem is emlékszem, volt olyan rész, amiben nyíltan kimondta Kanaménak bele a szemébe, hogy Szeretelek, úgy ahogy Kaname? Mondom mindig csak azzal jön, hogy fájdalmat okoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vampire Knight - A Manga
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Minden ami Anime/Manga

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: