Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vampire Knight - A Manga

Go down 
+20
Yuuki-chan
MissYuuki
Amori
~Álomfejtő~
MissHudgens
Raven-chan
Karin
Rido-sama
Katsuragi
ivga
Narumiya
Saizou
Viry
Yuuki
lidike28@freemail.hu
Yuri666
Ogawa-chan
Csöcsi
Sarayu
Gothic Lady
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 11:33 pm

Szines fejezet?

Yuuki találgat!Még túl fiatal,nem tud éretten gondolkodni.
Zerohoz csak azért vonzódik(mert nem szerelmes bele a privát véleményem
szerint),mert sok időt töltöttek együtt és mert azt hitte Kaname úgy se lehet sose
az övé.Na meg...a tiltott gyümölcs mindig édesebb,a szomszéd fűje meg mindig zöldebb Razz
Ezidáig mindig Kaname után nyavajgott,Zeronak is nyiltan beszélt róla,hogy kiskora óta szerelmes belé.Viszont ahogy megkapta,mert kiderült,hogy valójában is jegyesek...mintha megijedt volna.Szerontem nem azért,mert nem szereti,hanem mintha "félne",bizonytalan.
16 éves lánya,kinek az6 életét teljesen a feje tetejére állitották,össze van még picit zavarodva.Az idő teltével már kissé megnyugszik,összeszedi a gondolatait és érzelmeit,
elfogadja,hogy ez az ő valós élete és akkor boldogan fog tudni éni Kanameval.Mert őt szerete,az biztos.Már kiskorában is őt szerette és még akkor is,mikor mindent elfelejtett,ami azt jelenti,hogy a kötődés rendkivül erős.Hajrá Kaname és Yuuki!X3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzomb. Ápr. 25, 2009 5:40 pm

Egyetértek és igazad van Lady abban, hogy Yuuki bizonytalan és most minden más, kell neki idő. De akkor is, szegény Zerónak nyavajgott mindig, hogy Kaname kell neki és most hogy ottvan nem mondja el neki milyen fontos is számára, nem mondja ki neki, hogy szereti. Sok olyan megnyilvánulása van, ami inkább azt sugalja kötelességből marad Kaname mellett pl az előző feji, mikor ott az elején sír. És ezt Kaname is érzi szerintem ezért bizonygatja neki, hogy ő szereti. Labilisnak érzi a helyzetét és Yuukinak ezt kellene megszüntetnie, mert így tényleg csak fájdalmat okoz. Én így látom.

Sara szándékaira is kíváncsi vagyok. Ha Hinonak van esze az Ősös dologhoz kapcsolja Sarát.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptyVas. Ápr. 26, 2009 9:51 pm

Yuuki össze van zavarodva.Szerintem azért sirta el magát,mert
ez a sok dolog ami történt,már sok neki.Nem azért,mert ne szeretné Kanamét.
Csak kicsit sok.Több artwork-ön jól megvannak,az előző extra feji végén is össze vannak bvorulva,békességben,ha ezeket veszem figyelembe,na meg azt,hogy most már mindig "Purebloodded love story"-nak van beharangozva az új feji(k) ,akkor arra jutok,hogy
Yuuki majd lenyugszik.Az egy évvel mkésőbb-es rész után őket már nem mutatták,szerintem Yuuki már kissé megnyugodott,Kaname pátyolgatta a lelkecskéjét.Szerintem akár az is lehet,hogy a következő képen amit róla látunk már terhes lesz.Elvégre ez egy shoujo manga,a műfaj meg a jövőképeket ileltően odáig van a terhes főhősnőkért.Ha lenne gyerekük,akkor abból is sok mindent ki lehetne hozni szerintem.
Yuuki azt valóban nem mondta ki,hogy szereti(csak Zeronak mondta h szereti Kanamet),de pl azt igen,hogy a kezét szereti stb XD Szóval azért bepróbálkozott és ott ténylegb látni lehetett rajta,hogy valóban fotnos neki.Meg mikor átöleli hátulról Kanamet,mikor az mondja,hogy megelégszik azzal is,hogy mellette legyen,ha nem érintheti emg,akkor is.És akkor modnja neki,hogy nem zavarja milyen bűntől mocskos a keze stb lelkizés.A lényeg,hogy bizonygatja,hogy vele akar maradni,fotnos neki.És úgy elpirult,hogy a fél feje be volt satirozva...szereti ő Kanamet,de ez az egész új neki.A szép kis álomvilága összeomlott,mint egy homokvár,de most lett egy másik,a régi,egy kissé más.Végre hozzámehet álmai lovagjához.De közben azért félti Zerot,a többieket,nem láthatja őket,nem csodálom,hogy flusztrált :/
Minden esetre nagyon kiváncsi vagyok,hogy az egy év alatt velük mi történt,vagyis azt tudjuk,biztos még jobban összemelegedtek,de arra,hogy most mi lesz velük.
Kaname szerintem direkt nem mondta még el,hogy az Ős lelke éledt újá
benne,az már tényleg kicsinálta volna Yuukit,igy is nagyon zaklatott(volt).

Szerintem Sara biztosan tudja Kanameról az igazat,vagy legalább sejti.
Ezért is faggatta szegény Takumát.
És Zero új barátnője is már feltünhetne,már nagyon kiváncsi vagyok rá.

Szerk.:
Ismét átnéztem az új fejezetet és szerintem Yuuki azért sirja el magát
mikor Kaname a saját bűnösségéről beszél,mert fáj neki ezt igy hallani,
a kegyetlen igazságot és elérzékenyült(-hetett) azon is,hogy Kaname mennyire
mérhetetlenül szereti,hogy még igy is elengedné akármikor.Legalább is
erre a következtetésre jutok,ha magamat képzelem Yuuki helyébe.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 1:40 pm

Azért én is remélem, hogy az egy éva alatt dolog után már egy megbékélt Yuukit köszönthetünk viszont. Én elhiszem, hogy Yuuki szereti Kanamét, csak olyan vontatott sokat szenvedős ez a csak fájdalamt okozok mindenkinek stb. Néha már unalmas. Smile

Kíváncsi vagyok hogyan mi lesz a kövi fejezetbe. Nagyon sajnáltam, hogy a suliról semmit se tudtunk meg az időugrás előtt. Legalább egy két képkocát, ahogy romokban áll és elhagyják a diákok, vagy elkezdik újáépíteni.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 6:19 pm

Szerintem a következő fejezetben megtudhatunk dolgokat Yuukiékról
és a suliról is/az ott ragadtakról.Yuuki valószinűleg látni szeretné
Yorit és Kurosut,szerintem elképzelhető,hogy kikönyörgi Kanametól,
hogy meglátogathassa őket vagy forditva.Ha nem előbb,akkor utóbb.
Bár most bújdosniuk kell...akkor most nincs ki igazgassa és vezesse a vámpirok
társadalmát?Az zűrös!Visszatér a tisztavérűek uralma?Szerintetek?
Úgy se állhat senki szembe Kanameval,túl erős...de ott van Zero
aki a Kuranok halálát akarja.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 9:45 pm

Helyesbítsünk,nem csak a Kuranok,de az összes tisztavérű vérét akarja Zero.
A következő fejezetben szerintem mindenki lesz egy kicsit.Úgy mint most.Pontosabban,most lényegében előlről kezdődött minden,szóval vegyesen:D
Jajj kivi vok mi lett a sulival:SNem szép,hogy csak így huss és vége.Szerintetek megmaradt ez a 2 részes rendszer?Alakult vajon új tanács?És kik az új tagok...bűzlik ez az egész:S
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 10:02 pm

Szerintem nincs új tanács így konkrétan, hanem egy laza szervezet, ami próbál úrrálenni az anarchián és ezt a szövetséget Aido apja vezeti(korábbi részben is hozzá fordultak).Zero dolgaira is kíváncsi vagyok. Szerintem megkezdte a tiszatvérűek kiírtásást, mert az ucsó oldalon is faggatja az a valakit, hogy árulja el ki a mestere. A suli most nagyon érdekel, mert semmit sem tudunk róluk. És vajon Ichijouval mi lesz? Egy év eltelt és addig Sara fogságában állt. És Shikiék és Aidoék egy éve keresik Kanaméékat?? Fura volt a végén az a hireten egy év múlva ugrás, kicsit /nagyon meglepeett, ilyen gyorsan?

Yuuki személyiségének változásásra is kíváncsi vagyok. Lehet tényleg egy gyermekkel a karjában látjuk viszont(vagy esetleg csak a hasában) és én nem lepődnék meg, ha már úgy nézne ki mint Juuri, hosszú hajjal és olyan nemes tartással.Lehet tényleg felkeresik a sulit vagy legalábbis Kurosót, hogy meséljen neki a dolgairól és ott hall Zero kis akcióiról.

Juj nagyon várom akövi részt
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptyKedd Ápr. 28, 2009 10:17 pm

Én is irtam,.hogy szerintem is lehet,hogy már terhesen vagy kisbabával látjuk
őket viszont,elvégre ez előbb-utóbb be fog következni.
Nekem az egy év nem tűnt nagy ugrásnak,mangákban szokták alkalmazni,
bár általában a végén és akkor már gyerekkel jönneka főhősök,ha shoujo mangáról
beszélünk(pl Kamikaze Kaito Jeanne).Én örülnék ha lenne kis Kuran X3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 12:20 pm

Azthiszem elkerülhetetlen,hogy Yuuki és Kaname családot alapítsanak.Én már elfogadtam,hogy Zero sosem lesz Yuuki mellett,nem is tudnám őket egy párként elképzelni sajnos vagy szerencsére.Persze ha Hino újabb cselt vet be,akkor megint elkezd bennem motoszkálni a kisördög,hogy talán ők újra,de igazából már nem izgat Yuuki.Szívesebben látnám valaki mással,mondjuk egy vadász hölggyel,összeillenének.Mellesleg Zero még mindig haldoklik,nemtudom mikor fog totál bedilizni,lehet csak évek múlva lehet már holnap.A végén valószínű,hogy meg fog halni,hacsak Hino el nem felejtette,hogy bizony az az E szint nem núlik el magától.
Kaname és Yuuki keresése.Kijavítalak,csak Aido,Ruka és Kain keresi őket.Shiki és Rima valószínű,hogy modellkednek és legfeljebb Ichijout kereshetik.
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 9:38 pm

Igen tudom, hogy te írtad Lady a gyerekkel való visszatérést, csak jeleztem egyetértek. Engem az az egy év ugrás csak azért lepett meg, hogy így gyorsan odavetette a végére Hino.Azt hittem előbb lesz mondjuk az előző fejezetnél. olvastam, olvastam a mangát aztán bumm ott az ucsó oldalon Egy év múlva. Így értettem, hogy fura volt.

Gomen, igazad van Csöcsi hülyeséget írtam összevontam a Shiki és Aiodó szállat, úgy értettem, hogy Shikiék egy évig Ichijout Aiodóék meg egy évig Kananaméékat keresik. Amúgy Aidóékra is kíváncsi vagyok, hogy vajon tényleg egy évig keresik őket vagy mit csinálnak? Hisz a családjukhoz nem mehetnek vissza ezt Yagari is megmondta nekik.

Én is bízom benne, hogy Hino nem felejtette el az E szintűséget. És Zero valóban megérdemli, hogy boldog legyen, bár van egy olyan sejtésem, hogy a manga végén egy nagy Kaname Zero összecsapás történik, vagy esetleg előbb. Az új szereplőre is kíváncsi vagyok. már nagyon
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 10:14 pm

Pont most nézegettem a régi manga scaneket,csoportképeket és hasonlókat.
És igy utólag feltűnt,hogy azokon a képeken,ahol hárman vannak(K-Y-Z),ott
többnyire Kanamehoz húz Yuuki.Pl az ő kezét fogja,felé biccenti a fejét,vagy ketten mosolyognak,Zero nem stb Ez külön-külön abszolút nem tűnt fel.
Én remélem azért Hino már nem bonyolitja tovább a szerelmi szálakat,ha
már igy kezdtünk kikavarodni belőle.És Yuukiék mindenképpen kell,hogy
családot alapitsanak,elvégre ők az utolsó tisztavérűek (Blood+: The last vampre Razz).
Zero szerintem könnyen lehet,hogy (ismét) egy vámpirba fog belezúgni,
bár az már durva lenne.De szerintem az új csaj(a) nem lesz átlagos.
Ha már új barátnőt kerestek az egyik főhőshöz,akkor annak különlegesnek kell lennie,
igy diktálja a logika és a fanok.
Nem tudom Kaname és Zero összecsap-e a végén,vannak érvek emellett és ellenérvek.
Az én oldalamat legjobban az fúrja,hogy Hino mit akar kihozni abból,hogy Kaname
a vámpirok őse,miféle szerepe lesz ennek?Talán megtudunk valamit a vámpirok múltjáról?Vagy mi?Ha ő az Ős ,akkor elméletileg ő a legerősebb vámpir,nem?
Most már újra s mindinkább érdekel a VK ,pedig már kezdtem félni,hogy ellaposodik ^^
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 2:57 pm

Dattebaio,akármit is jelentsen XD
Új fejezet:DIlletve egy kép,ennyit engedtek,de eza kép magáért beszél.Annyira megörültem amikor megláttam azt a puszit,hogy komolyan elkezdett menni a hasam,igaz egy a betegségnek is betudható,de ez most mellékes:DAnnyira örülök most már,hogy Yuuki és Kaname egy pár,hogy iesik a szívem a dobolástól ha meglátom őket.Az az izzó szenvedély és miegymás és tényleg fülig szerelmesek,azt sem vették észre,hogy ott van Aido papája :DJajjj megszerettem Kanamet,persze azt sosem fogom neki megbocsájtani,hogy Zerot felhasználta,de azért szeri Kaname:D
Nah szóval ahogy látom a fejezet már fent van,csak egy olyan fórumon,ami le van védve úgy mint a miénk tehát regizettek olvashatják csak.Mindent megteszek,hogy megszerezzem nektek,hacsak nem tette fel simán valaki.Próbálok fordítani hátha tudok regisztrálni.Addig is elégedjetek meg ezzel:D XOXO

IMÁDJÁTOK CSÖCSIT,MERT ÉLETÉNEK KOCKÁZTATÁSÁVAL REGISZTRÁLT EGY KÍNAI OLDALON NULLA KÍNAI NYELVTUDÁSSAL ÉS ÉPP MOST MENTI LE AZ ÚJ FEJEZET KÉPEIT,AMIK MAGUKÉRT BESZÉLNEK,BÁR ÉN IS MÉG CSAK EGYET LÁTTAM BELŐLE,AZ ELSŐ OLDALT AMI NAGYON DE NAGYON DURVA:D


Kivettem a képet ha nem baj,mert úgy is felrakom az 50-es képeket:DJah amúgy felejtős a színes oldal.Valahogy elfelejtette,de 38 oldalas szóval több mint szokott lenni.Szerintem rájött,hogy nem is olyan egyszerű színesben nyomni:D

Jelentem,az új fejezet lenyűgöző,bár mentés közben csak ránéztem és memorizáltam,de azért egy képen megakadt a szemem,lehet csak benéztem,de az első Yuukis képen mintha Yuuki bedilizett volnaXDÉs ha jól látom Aidoéknál volt:DSzerintem ha nagyon de nagyon jók a megérzéseim,akkor együtt tanulnak:DEz milyen édes már:DAmúgy Aido és Yuuki nagyon jó barátok lettek ahogy én látom,de ez nagyon de nagyon jó hír:DÉs Kaname.A kezét láttátok?Mintha véres lett volna neki.Szerintem Yuuki szemével láttuk a kézfejét és az erek voltak azok,de nagyon csúnya volt:SMint a Rejtély soriban az a pasi aki fél óra alatt lett újszülöttből 90 éves:SSzegény Kaname:(
Nah és Zero:DHát azthittem elájulok ahogy megláttam azzal a kislánnyal:DOlyan édes volt,viszont rossz mert ahogy láttam,egyre inkább szopogatja a vértablettákat,ami nem jelent jót:SAz utóbbi időben(érteni az 1évvel később előtt),már nemis ivott szinte max Yuukit megcsapolta párszor:SMintha Kuroso is azt mondta volna neki,hogy ez így nem lesz jó és előbb utóbb ez a sok tabi visszaüt vagy már nem lesz elég.Láttátok,hogy most is mennyit bevett?Egy marékkal legalább:SAzthiszem megint kijött rajta az e vérűség és mivel nem kapott tiszta vért ezért éhezik:(
Amúgy nekem ha hiszitek ha nem deja-vu-m volt:DDe tényleg.Amikor Zero fogta a kiscsajt,akkor mintha Kaname és Yuuki lett volna az első képek a mangából,aztán amikor Zero eszi a tabikat:(Amúgy ahogy kivettem,Kuroso Yuukiról is jelentett,mert volt kép,hogy Zero is ott volt a Yuukis oldalon,szerintem jelentett róla,de nagyon kár volt,tudom h zero még nincs tól rajta,de kuroso lehetne tapintatosabb,hogy nem beszél Yuukiról,elég fájdalmas Zeronak így is.Elvesztette Ichirut,Yuukit,ráadásul az e szint is,most meg még le is akarja vadászni a tisztavérűeket:SAjjj mi lesz itt.

Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 3:56 pm

KÍNZOL!!!! nagyon sir nagyon sir *áldja és imádja Csöcsit, aki az égből szállt alá, hogy megszépítse Cressida életét*


A hozzászólást Cressida Beau Pre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 20, 2009 4:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 3:59 pm

Juj,nagyon izgalmas amit irtál!!!Alig várom!De hogy lehet megnézi??
Amiket a társalgóba raktál,azok a képek nem menek!Töltsd fel légyszi!*v*
És nagyon örülök,hogy te is beláttad,hogy Yuuki Kanamehoz való X3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 4:11 pm

Jujjj bocsi,csak közben írta nagy bocsánatkérések közepette Sagakure-nak(mert utálja ha csak töltesz és nem vásárlod a Lala-t és a VK köteteket),és elküldtem neki a linket a rawhoz.
Most töltöttem fel nektek rapidshare-re,bocsi,hogy közben megfeledkeztem rólatok,muszáj egy kicsit nyalni neki am mert egyre kevesebbet foglalkozik a VK-val,vagy csak az a baj,hogy nincs sok új infó,nemtudom,de a lényeg,hogy kell a külsős aki segít nekünk.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 4:43 pm

Kösziköszikösziköszi!!! *addig hajolgat, amíg gerincsérve nem lesz*
Csöcsi, nem kell szabadkoznod. 1000 hála, hogy egyáltalán feltetted. Smile

Félreértési lehetőség 1:
Lehet, hogy Kanaméval ilyen szadó-mazósdid jászottak. xD Yuuki úgyis kérte az előző fejezetben, hogy Kaname mocskolja be őt is. Kaname most biztos arra kényszerítette Yuukit, hogy nyalja le a mocskos kezét. XD
(Lelki szemeim előtt már látom is:
- Nyald!
- Ne...nem...Ka..name Onii-sama...
- De nyalod!
- O...nii-sama, kérlek!)

Félreértési lehetőség 2:
Yuukinek innia kell, de ő csak Kaname kezét hajlandó nyalogatni. Kaname azért incselkedik vele - elhúzza a kezét + karon ragadja Yuukit -, hogy ne érje el a másik kezét, és rávegye, hogy a nyaki vénájából igyon. Végül győz Yuuki kézfetisizmusa.

Félreértési lehetőség 3:
Kaname repülni tanítja Yuukit (27-es kép első kockája).

Félreértési lehetőség 4:
Yuuki agyán végigfut, hogy *bíp* és aztán *bíp*, hogy majd végül *bíííííííp*, ezért nyalogatja Kaname véres kezét.

Bocsánat, megint furcsa hangulatomban vagyok, és ilyenkor hajlamos vagyok fárasztó hülyeségekkel traktálni az embereket.
Amúgy Kaname kezéről csöpög a vér, ami olyan, mintha friss sérülés lenne, nem pedig a kézvisszanövesztés mellékhatása.
Kíváncsi lennék, hogy Yuukinek már megint mi a problémája, amitől ördögűzősdit játszik....
Aido és Yuuki tényleg aranyosak, ahogyan Yuuki és Kaname puszija is - bár nekem azt az időszakot idézte fel, amikor Yuuki kicsiként Kurosónál élt. Utána folytatódik a "puszi"? Mert az a teljesen fölösleges felirat és a világosítás pont kitakarja a lényeget...
Bírom, hogy Yuuki picit meghajol, mire Aido papája őrült sebességgel derékszögbe feszít. xD

Zero pedig...hát sajnálom, és ha nem lenne Kaname, lehet, hogy többet foglalkoznék vele, de mivel a Kaname iránti szerelmem XD az egész szívemet betölti, Zerónak sajnos nem maradt hely. xD

Hogyhogy Kínában előbb jelenik meg? meglepődött-ilyedt
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 5:19 pm

XD

Ezzel az eggyel tudom jellemezni az egész hozzászólásod,köszönöm,hogy megnevettettél hurrá-örül
Azthiszem,én már nem is tudok mást hozzáfűzni,várom,hogy kinek mi jött le belőle.Mellesleg egy kicsit tüzetesebben át kellene vizsgálnom,de most sajnos sem időm sem energiám,úgyhogy én csak holnapután fogom részletesen kifejteni,hogy mit gondolok erről és arról,ha szerencsénk van,addigra SGK is lefordítja és Onemangán már fent lesz.Jut eszembe,ha nem tenném fel az OM-s linket akkor is tudjátok,hogy 1-2 nap és már ott van.Van,hogy elfelejtem mert a raw-ot már felraktam:)

És igen,Kínában mindig hamarabb jelenik meg.1 éve én is vártam a 25.ét mint a sült galambot,de egyszer úgy szenvedtem( ezt Lady és Sarayu tudja igazolni,mert olyan hisztis voltam,hogy csak na:D) é minden nap néztem,hogy mikor lesz már fent.Aztán véletlenül a My Vampire Heart oldalra tévedtem olyan 21-e körül és ott láttam,hogy Sagakure már fel tette a raw-ot idő előtt:)A Tieba Baiud fórum az ahol először fent van,majd mostanában már más fórumokról hozzák be,nemtudom miért,ezért is volt rossz az utóbbi időben,mert nem kerestem ökör fejjel webfordítót,hogy regisztrálhassak és hamarabb leszedjem nektek:)Mellesleg Kínában most olyan este 9 van,tehát náluk 20-án reggel jöhet ki,ami nálunk még 19-e körülbelül.Nemtudom miért van ez,mindenesetre elég furcsa,hogy Kínai rokonaink(mert ugye ők is rokonok),hamarabb kapják kézhez az új fejezetet mint Hino honfitársai.Meglepődtem én is először és igazából nemtudom mi az ok.Valószínű,hogy ott hamarabb jelenik meg a "Lala(nem lala hanem vmi hasonló manga közlő).Gondolom Hino kapcsolatban áll velük is és nekik hamarabb adja ki,de mintha hallottam volna olyat,hogy van a nyomdában vmi beépített ember és az.Ezen nem nevetni mert igaz:D

Nah,akkor várom,ki hogy reagálta le az új fejezetet.Amúgy egy kicsit

Off

nemtudja valaki,hogytudnám ezeket a kínai írásjeleket bevinni webfordítóba,mmint ami a képeken van.Ha kivágom nem jó,mert azt sem lehet,ha meg kivágom a "betűket" és egymás mellé rakom sem.Szóval ha valaki ért hozzá és megosztaná velem azt megköszönném,mert akkor rögtön fordítanám nektek.

Off
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 5:31 pm

Szívesen. Razz

Off

Az egyetlen megoldást egyelőre a karaktertáblában látom. Batang a betűtípusnév.
Vagy próbálj meg szerezni egy kínai ismerőst, aki legépeli neked. xD

Off vége
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 8:38 pm



VK ch.50 JÓ MINŐSÉGŰ SCANNEK!!!!

szerk.: A coverkép,két kutya(először "megijedtem",hogy mi akar ez lenni!),egy fehér
és egy fekete.A feketeétt Yuuki nagyon ölelgeti,hogy az majdnem mefulald és a másiknak emg hozzádől,nem nehéz eltalálni,hogy ki a két kutya.De akkor is ez a kitya dolog....nekem nem tetszik,kutyának ábrázolni őket?!
TUDOM YUUKI MIÉRT viselkedik gyogyósan!Az új scannekneh hála
a nővérem leforditotta!!!Yuuki azért kezd megbolodnulni,mert Kaname már fél éve(?!) elment!Most már értem...szegény...micsoda szerencse,hogy van egy japánt tanuló nővérem *//* Csomó dolgot magyarázott nekem,a nagyját sajnos elfelejtettem-ne kövezzetek meg!>.<-,Kaname valamit magyarázott,hogy Yuuki ne akadályozza valamibe vagy valami hasonló és mikor utána jött az a kéznyaldosós és miegyéb rész,akkor Kaname mondja Yuukinak nyomatékositva,hogy már nem gyerek és,hogy tudja,hogy Yuuki mennyire éhezik a vérére happy

SZóval!Végre elolvashattam a fejezetet!*v*
Az elején Zero nagyon aranyos volt,ahogy a kisgyereket pátyolgatta,
bár kissé meglepő volt ez a részéről-szerintem.
Zero valóban kissé sok vértablettát fogyaszt,mint mikor volt az e fejzet,mikor
visszaemlékezés volt a többi szereplővel és a fiatal Kaname is nyakalta...:/
Nem tudom miért vérzik Kaname keze,de mivel a nővéremet is érdekelte,ezért
leforditotta,hogy a 28.-en mit mondana,Yuuki is ugyanezt kérdezte,mint mi,hogy miért vérzik.
Mikor az aranyos puszi jelenet van,akkor Yuuki csak annyit modnh,oyg köszöntlek itthon,vagyis valahonnan jött Kaname (ja..tesóm simsezik inkább +elég rossz minőségű scanek,sok mindne tle se lehet olvasni^^°).
Hát érdekes fejezet volt,nem volt rossz és már cska pusziért is megérte *v*
Engem is kissé zavar,hogy Yuuki megint hisztizik...neki semmi se jó?!-,-
Ha a helyében én Kaname-samával elhetnék,akkor smemi problémám nem lenne!*//*

Kinában nem jelenhetett meg előbb,a nővérem és szerintem az lehet az ok,
hogy egy rajzolósegéd vagy hasonló feketén kijuttatja-aki kinai lehet.

OFF
Csöcsi,a szöveg japánul van,nem kinaiul!xD A nővérem forditgatott nekem pár dolgot,amit látni lehetett.Én ha japán forditó profi,akkor a wakan-t ajánlom,ami ingyenes,de oda be kell irni a dolgokat és ha nem tudod elolvasni a jelet és bejelölni sem,akkor gáz.Ki tudod ekresni a kanjilistából,de ha nem tudsz jaőnul enhéz,mert vonásszám szerint van felosztva,nővérem is először emgzsámolja hány vonás a jel,amit nem ért és aszerint keresi ki.A lényeg,NEM KINAI AZ ÚJ FEJEZET,HANEM JAPÁN!
Ezért is valszeg' lopott a fejezet...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 9:36 pm

Szerintem inkább farkasok, és az máris más színt ad a dolognak. Very Happy
Nekem amúgy tetszenek így - főleg Kaname a gyönyörű szemével. Love
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 9:36 pm

Jójó,bocsi,n megvoltam győződve,hogy kínai,merthogy kínai fórumon van és hát a kínaiak ugye csak kínaiul tudnak XD

A cover kép,hát meghaltam,nekem nagyon tetszik végre valami újítás:DEz a két kutya nagyon jó ötlet volt,ráadásul ezzel azt is szimbolizálta,hogy hűségesek Yuukihez ,legalábbis ez lenne a logikus,csak nem a "jól néz ki" kedvéért ,de Hino-nál nemtudni ugyebár.A másik meghogy azért így jobban keresztül tudják fogni-fonni Yuukit,az ő védelmüket élvezi,illetve élvezné,ha Zero nem akarná levadászni,Kaname meg nem hagyná ott a pííííbe fél évre. És akkor...

Mi az,hogy ott merte hagyni fél évre Yuukit?Eddig kellett vagy mi?Ez csak pillanatnyi kifakadás volt,valami nagyon nagy dolognak kellett történnie ha Kaname ott hagyta ennyi időre.Vajon mi lehetett az?És mi az,hogy Yuuki ne avatkozzon bele?Nagyon sumákol:DNa jó nem,de azért tényleg különös,hogy csak így ott hagyja 6 hónapra.Nem csoda ha Yuuki begolyózott,hiszen ott hagyott csapot-papot,a zeretteiről sem hiszem,hogy túl sokat tudna kivéve(kifejtés ha ezt befejezem) ráadául ha jól láttam ennek a szobának sem volt ablaka.És a másik ugye,hogy nemigen látott vért 6 hónapig,nemhiszem,hogy Kanamén kívül más vérét szívesen fogyasztaná,bár lehet Aido hagyta magát,mert nekem nagyon úgy tűnik,hogy a kis szende bele van esve Yuuki-be csak hát tagadja maga előtt.Ez nem olyan szerelem mint Zero-é,hanem mint az amcsi filmekben láthatsz,hogy van egy jó barátod és annak a párja és akkor te egy kicsit belezúgsz.Nah ezt értelmesen elmondtam:DAmúgy,hogy találkozottt Yuuki és Aido.nem úgy volt,hogy keresik őket?Most meg hirtelen Yuuki ott termett és zsuppsz:DA fene sem érti már ezt az egészet,most megint elkezdett bonyolúdni,de olyanokat meg kihagytak amik fontosak,jajjj Hino-sensei:D

És akkor azt akartam még írni,hogy láttátok,hogy Yuuki sumákol?Amikor Aido berotott hozzá azt a levelet amit írt fogta és bezárta a fiókba:DÉs amúgy tudjátok kinek ír levelet?Zeronak.Nem hülyéskedem:DNézzétek meg,hogy az első oldalon ott a levél a folyóban,vagyis bedobta és rajta egy rózsa.Amikor Yuuki írja a levleet(amit Aido elől eldug) azon is szintén egy rózsa.Ebből mire következtetünk?Hogy Zeronak ír levelet,de Zero nem kíváncsi rá,vagyis lehet,hogy elolvassa,mert ha nem olvasná el akkor borítékkal együtt dobná ki őket,de az a levél ki volt bontva.Basszuskulcsozd meg Hino,ne merészeld Yuukit úgy irányítani,hogy Zeronak írjon levelelt.Hagyd békén Zero-t,fúúú de utálom most senseit,képes levelet küldözgetni Yuukivel,nah várj csak,úgy popsin rúglak ,hogy a lábad nem éri a földet:DDe most komolyan,hagyja békén az én és remélhetőleg az új lány Zeroját az a kis semmire kellő ribi akit én eddig a vdelmembe vettem.Ez sem normális,mi az hogy ír neki levelet.Nem fogta fel,hogy Zero nem kíváncsi rá?Grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Nah asszem kimérgelődtem magam:DÉs akkor,Zeron kezd elhatalmasodni az e szint,de ezt már írtam,de ez elég elkeserítő hír,mert Kuroso is észrevette.Most megint le kell szorítaia a kezét,ugye ti is láttátok?És az ereje is egyre csak nő és nő.Láttátok ugye hogy ő is simán megrepesztette az ablakot mint annak ideján Kaname amikor megette Shizukát.Ajjjajj,én attól félek,Zero makacs lesz és nem fog inni és a végén beleőrül ebbe az egészbe:S

Kaname is sumákol.Én nemtudom mit csinál az az "istenverte"(ez esetben pozitív jelzőként alkalmazva,nehogy megharizzatok:D),de nagyon remélem,hogy egy új tanácson dolgozik és nem valami hülyeségen:DAmúgy tényleg megint össze visza van minden,mert mindneki haragudott Kanamére,most meg megint happy mindneki,hisz Aido papa is ott van,ő engedte be Kanamét meg ott volt Yuukivel.Aztán meg nem úgy volt,hogy a nemesek most haragudni fognak a gyerekikre mert megvédték az embereket?Nah meg Zero miért viseli még az egyenruhát?Nincs is már iskola:SNah és Kuroso is vazz,nem úgy volt,hogy letartóztatták:DAmúgy isten tartsa meg jó szokását(nemtom honnan most ez a falusi szöveg,egy kicsit illik a mostani feji hangulatához XD),hogy kiengedve hordja a haját:DNagyon helyes Kuros igazgató úr:D

Asszem ennyi:DÉ köszi Lady,hogy betetted az új fejit jobb minőségben:D
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 10:03 pm

Szerintem Zero azért hordja még mindig az egyenruhát, mert nincs neki másik. xD
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 10:07 pm

Te tényleg makkant vagy ma XD

Hogy ne lenne neki másik?Ott van az a kép amit aminap vitattunk,az a csini feszülős szürke felső és a farmer és a kék kabi hozzá is:D
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 10:10 pm

(Tisztában vagyok vele. XD)

Akkor csak menőzni akar. Very Happy
"Mit nézel, te kis proli? Nekem Cross akadémiás egyenruhám van. Ámulhatsz..."
Ez nyilván olyasmi, mint a katasztrófaturizmus.
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 EmptySzer. Május 20, 2009 10:24 pm

Juj az új feji, arigato Csöcsi és Lady.

A boríton nagyot néztem, nem tudtam elképzelni mi az a fehér és fekete szőrös valami, aztán bejött a másik oldal is. Hino a legszebb cover sir (Sarayu nagy farkaskutyafan). Mondtam én, hogy a kutya hasonlatot kell használni, igaz mi más kontextusba hoztuk be anno, emlékeztek: Zero Kaname kutyája. Hát mindketten Yuuki kutyái. Very Happy

Az elején engem is lesokkolt az a Zero kislány dolog, jót mososlyogtam. zerot is ritkán látjuk ilyen helyzetben. És ahogy elmososlyodik, mikor vissza viszi a mamához a gyereket(szeretünk Zero). Az egyenruha nekem is feltűnt, mi a fenének van rajta és mi az az aktatáska, amit hurcolászik?. Most már valószínű, hogy nincs suli. Kurososnak nagyon örültem, remélem a fordításból még pár infó kiderül majd.pl mit csinál mostanában a mi kis igazgatónk.
A tabletta nyakalásnál nekem is az jutott eszembe mint Ladynek, mikor a kis Kanamét mutatják így. Látszik zeron, hogy szenved. De örülök, hogy Hino nem felejtette el ezt a dolgot.

Yuukin kiakadtam, Mikor még nem olvastam Lady tesójának fordításását azelőtt megijedtem, azt hittemm Kaname zárta be és Yuuki kezd megőrülni. de így már más.Mármint, hogy Kana-chan hiánya miatt volt olyan állapotba.
Egyetértem Kaname megint titkol valamit. devajon kik ellen harcolt? Sara követői ellen? Más nem igazán lehet, ha Aido apja mellettük van, akkor nem a tanács(ha van) ellen harcol Kaname.
És ja, mit keres ott Aido.

Yuuki meg leállíthatná magát, ha tényleg Zeronak írta azt a levelet. Hagyja szegény srácot békén.

A Kaname Yuuki puszi nagyon aranyos lett sir
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Knight - A Manga   Vampire Knight - A Manga - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vampire Knight - A Manga
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Minden ami Anime/Manga

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: