Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Mokcsi
Csöcsi
~Álomfejtő~
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Dec. 15, 2008 5:19 pm

Kuro shitsuji - The Black Butler Kuroshitsuji_firma


Egy manga,egy anime,aminek szerintem rédemes egy topicot szentelni,ha már igy
belelendültünk X3

A történet egy régi angol nemesi család birtokán játszódik. Ciel Phantomhive tizenkét éves fiú, aki szülei tragikus halála után megörökölte a birtokot a Phantomhive grófja címmel, és egy játékokat gyártó céget vezet. Ciel hűvös és cinikus természetű, rendkívül intelligens srác, a társadalmi ranglétra előkelő helyén áll és mellesleg folyton goth cuccokban mászkál. Azonban a felsorolt tulajdonságokon kívül még egy olyan képességnek is birtokában van, amelynek senki más... Sebastian Michaels Ciel hűséges inasa, aki bármit megtenne gazdájáért. Ő az inasok mintapéldánya, aki szó szerint tényleg mindenhez ért. Mindig kifogástalan a megjelenése és a modora, hibátlanul elvégez mindenféle házimunkát és jártas a harcművészetekben is. Tulajdonképpen nem is jön rosszul, hogy Sebastian minden feladatot 100%-os hatásfokon teljesít, mivel rajta kívül a személyzet többi tagja reménytelenül kétbalkezes. Maylene a vaksi szobalány, Finnian a lelkes, ám annál ügyetlenebb kertész fiú, Bard a szakács, akinek főztje rendszerint elég gyanús kinézetű és többnyire ehetetlen, és Tanaka az öreg és kissé már szenilis ajtónálló, aki elég lazán veszi a dolgokat. Szóval úgy tűnik Sebastian segítsége nélkül alighanem úrrá lenne a káosz a Phantomhive-házban.
A sztori alapvetően vígjátéknak indul, de ahogyan az lenni szokott idővel felszínre kerül Ciel rejtélyes és sötét múltja és kiderül milyen kapcsolat fűzi őt tökéletes inasához.
(Forrás: Manga.hu , selia )

Manga fejezetek magyarul (Manga.hu)
manga fejezetek angolul (OneManga)

Anime Opening



Kuro shitsuji - The Black Butler 600full-kuroshitsuji-poster


A hozzászólást Gothic Lady összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 20, 2009 5:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Dec. 15, 2008 7:27 pm

Crunchyroll.com

Itt meg lehet nézni az első 8 részt angol felirattal iszonyújó minőségbe (teljes képernyőn is nagyon jó) illetve mellesleg sok más anime is van, de én itt néztem végig a Kuroshitsuji első nyolc részt. A gond csak az hogy azóta nem raktak fel egyet se, mert az angol feliratozás nem igen megy valamiért pedig az anime már 11. rész körül jár kb. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Dec. 15, 2008 7:38 pm

Az ANimeAddicts-on már van a 8. vagy 9.részig magyar felirat.
Én letöltöm torrenttel az animét és hozzápasszintom a feliratot.
Bár ez a VK-nál nem működött,ezért a BS-ről szedtem le...jó lenne,ha
ezt is forditaná a Bishi...és Roack-ot is siettettem már a magyar fejezeteket illetően (szerencsére
nem csak én)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Dec. 15, 2008 8:02 pm

Ühüm, hát az a helyzet hogy a bishounen paradise a VK kivételével nem igen fordít más animét sorozatként, a Black Butlerről meg gyakorlatilag semmit se írtak Crying or Very sad pedig mondjuk Sebastian nem kicsit bishi ^^
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Dec. 15, 2008 8:18 pm

~Álomfejtő~ írta:
Ühüm, hát az a helyzet hogy a bishounen paradise a VK kivételével nem igen fordít más animét sorozatként, a Black Butlerről meg gyakorlatilag semmit se írtak Crying or Very sad pedig mondjuk Sebastian nem kicsit bishi ^^
Pont ez az...hogy hagyhatják ki Sebastian-samát a lsitáról?Felháboritó...-,-
Annyi gagyi anime figurára mondták már,hogyx bishi az odlalon,erre az igazi bishi-t,
a mi Sebastanunkat nem rakják be???Tragikus nyúl
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzer. Dec. 17, 2008 9:25 pm

amugy még a másik topikból ide ívelve ... szerintem Ciel-nek pont a kalóztampon a szexepillje Smile mint egy kis kawaii kalóz Very Happy
Remélem hamar elkezded nézni Lady, a hasfelmetszős részek Smile awww, mondjuk nagyon beteg
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzer. Dec. 17, 2008 9:38 pm

nyááá...tegnap megnéztem a 2.részt(tom h nem haladok de ilyen az élet a fősulin:P)...végre tom mi köti össze őket...hmm...érdekes...naon érdeks...attól padlót fogtam h Sebi fogta és felállt a 100 lövés után...hihi...vicces volt:P

Nah letudtam még 4 részt az este folyamán...vhol azrt sejtettte h Grell hasfelmetsző Jach,de h Anne nni is...gyáááá...am mondott vmit amit nem értettem...h Ciel az ő gyereke...de ezt nem azért mondta mert tényleg az övé ugye?És Lizzy miért híta nénikének szintán???Csak nem Ciel tesója...???Csak mert a tánckor kérdezte Ciel h mi van a nagyival...
Magyarázzatok nekem...am Sebby...most rosszat akar Cielnek???
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 9:30 pm

A "Vörös Hölgy" elvesztette a saját gyerekét fiatalkorában a szerelmével együtt és nem lehet már gyereke mivel ki kellett műteni a méhét azthiszem, ha jól értettem. A nővére viszont összejött azzal a férfival akit mindigis szeretet és gyerekük született, Ciel. Gyülölni akarta Ciel-t, de mégse tudta, mindigis saját gyermekeKÉNT szerette. Smile

Lizzy ... ez az a szöszi csaj aki Ciel jegyese? Vagy ki? Smile Sebastian nem akar semmi rosszat Ciel-nek, megvédi, és szolgálja haláláig, ám akkor Ciel a lelkével fizet a szolgáltatásokért és örökre Sebastian szolgája lesz a pokolban. Vagyis én így vettem ki. Nem akar neki rosszat, csak üzletet kötöttek.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 9:51 pm

Huh..köszi a magyarázatot...Very Happy
Jaja Lizzy a szöszi
Nyuuuu...most 7hétig nemtom nézni mert túlléptem a keretet...meséld el...lécci...lécci...még csak a 8.részig jártam...csa egy gyors összefoglaló Ciel és Sebby szerződéséről...meg ilyenek...h a szemét h veszítette el,h h taliztak h lett a szolgája meg hasonlók...plííííííííz
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 11:15 pm

én is csak 8. részig jutottam, szóval nem tudok részletesebbet mondani, csak azt nem értem hogy ... miből gondoljátok hogy szegény Cielnek üvegszeme van? Nem azért van letakarva mert üveg, hanem mert mivel megegyezett Sebastiannal, egy pentagramm jelent meg a bal szemén, és el is változott a színe, ezzel parancsol Sebastiannak, azért takarja el hogy ne lássák.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Dec. 19, 2008 12:32 am

Jaaaaaaaaaaaaah...hát én azthittem tényleg üveg...pont a színe miatt:SNah meg valljuk be démon ide vagy oda de nem mindennap lesz a pentagramm az ember szemében...Razz
Am én tuti hülye vok...v kihagytam vmit..de nem memlékszem h Ciel említette volna h szüvetséget kötött Sebbyval...vagyis ez a pokolra kerülés nem rélik:PÉrdeks am h annak ellenére milyen kedvesen szolgálja...én le sem.... csak várnám mikor purcan ki:)

Bocánat am h ennyit kérdezősködök...de figyi...a 8.részben..Angela...a kutyával...make loveozott?Am Angela san sem nézett ki szentnek szalll...am beleovastam a mangába...st vmi cirkusz van...úgy értem ott vannak Ciel és Sebby...és az a pasi aki elvitte Grellt...nah sztem most ő az irányítása alá vonta Sebbyt...szegény...am nekem ő nem bishi...nemtom miért...akkor már inkábbb Ciel:D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Dec. 20, 2008 10:39 pm

Én nagyon belelndültem!Az egyik nap egész nap ezt olvastam xD
Még oylan 6fejezet van hátra abból,amit eddig a OneMangára feltettek xD
Egy barátnőmnek is ajánlottam,neki is tetszik.Bár Ciel-t nem szereti,
szerinte hülye angol sznob xD

Animéből viszont csak az elsőt nézteme mg.Először a mangát
szeretném elolvasni.Aztán jöhet az animé,bár azért eléggé mangahű...
A hasfelemtszős rész a mangában nagyon jó volt Smile
Én simán beraknám a mangát/animét a horror ill.krimi kategóriába is,bár legötbb helyen csak vigjátékot,fantasyt és supernatiural-t irnak.Szerintem ez kevés.
Na és a drámát is vvigan odacsatolnám Razz

Én a mangában már rögtön tudtam,h Madam Red Ciel apjába volt szerelmes,aztán ki is derült...hm,szomirú.A temetés viszont szép volt.
Fúh,mikor Cielnek rémálma volt és Sebastan bemászott hozzá az ágyba,h megnézze mi van vagy nem tudom,az azért durva volt...főleg,h Ciel ráfogta a fegyvert *v* Very Happy
De a fűzős rész is nagyon nagy volt,mikor húzta a fázősjét xD

Lizzy az Elisabeth,Ciel jegyese.Aki elégég az agyára megy,bár SPOLER a manga egyik fejezetében hősiesen megvédi egy bepöccent macitól...akarom mondani emgvadult medvétől xD
Aranyos a kislány csak annyira butácska és gagyi...dehát ennél jobb jegyest nem igen
találhattak volna Cielnek.Szegény.Előre sajnálom xD

Öö...én üvegszemre gondoltam,bár könnyne lehet,hogy neked van igazad Álomfejtő.

Szerintem Ciel aranyos és kifejezetten csinos néhány jelenetnél a mangában,tetszenek a ruhái...nagyon-nagyon sir

A szövetségről én is csak annyit tudok,mint Álomfejtő,bár most,azthiszem a 20.fejezet környékén volt a mangában egy részletesebb bemutató arról,hogy hogyan s miért kötötték meg a szövetséget.Ha gondoljátok irhatok spoilereket...
Secret
Secret ver.2
Az első kép azért picit...olyan,no...de tetzsik akép kétféle verziója.

X-Mas X3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Dec. 20, 2008 10:45 pm

Nagyon jók a képek Lady Smile Ugy birom amugy hogy eredetileg fiúknak készült manga, de a női rajongókkal kb. begyűrűzik hogy több ábrázoláson Ciel női ruhát visel Sebastian oldalán Very Happy de nekem tetszenek ezek a képek is, aranyosak. Ez a második, a ruha amit a Hasfelmetszőre vadászaton viselt Ciel, tiszta Twist Olivér Very Happy
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Dec. 20, 2008 10:52 pm

Én kérek spoilert:DDe ha más nem szeretné..leírod nekem püben?Köcce:D
Jajj ezek aképek...lol a karácsonyi a legjobb...amsztem Ciel naon kawai csaj lenne...am amikor a fűzőt húzta Sebby én egészen másra gondoltam...gondolom azért nem is mutatták csak a yaoi szögekből elősször:P
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Dec. 21, 2008 4:09 pm

egy ideje tervezem hogy megnézem az animét és hogy a mangát elkezdem olvasni.anime ügyileg nem állok valami jól,mert feliratot még nem találtam hozzá,de folyamatosan keresek....a manga az meglenne csak nincs mindig ídőm,így még nem kezdtem el Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Dec. 23, 2008 12:54 pm

Csöcsi kedvéért SPOILER!:
Ciel és Sebastian megismerkedése kicsit bővebben,12 oldalban van ábrázolva a 19.fejezetben(de a 18.fejezet vége is belenyúlik).
Ciel szülei meghaltak,ezt tudjuk mgé a Madam Red-es fejezetekből.A házukat felgyújtották,viszont nem a tűz miatt haltak emg a szülei.A kis Ciel mikor benyit a szobába,a szülei összeölelkezve fekszenek a földön egy nagy vértócsában,elég groteszk látvány,sokkoló lehetett.Vagyis ő is a házban votl az incidens alatt,ebből erre lehet következtetni.Utána nem mutatják hogyan(legalábbis nem emlékszem rá),de egy ketrecbe van zárva,mert elrabolták őt(nekem itt rögtön a Hasfelmetszős rész jutott eszembe,ahol szintén ketrecbe zárták és elrabolták,legalább is a mangában igy volt).
Árverésre bocsátották ha jól tudom,kinozták,de eléggé elfajult a dolog,mivel megölték őt. Ráadásul elég brutálisan késelik meg a srácot többen is egyszerre-ha jól láttam.Ekkor bukkant fel Sebastian,aki visszahozta az életbe,s ekkor jelent meg a szemén a jel is.


Merry Chrismtas X3
XMas (átdolgozott wall verzió)[/b]
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Dec. 23, 2008 5:16 pm

Nem gond a spoiler, az a gond a 8. rész óta nem tudom nézni sehol se Sad youtube-on nincsen fent angol felirattal, Lady nem tudsz véletlen linket adni 9.-től lévő részekhez, ami feliratos? Mert raw-ként én találtam, dehát az sovány vigasz ...

Érdekes, hogy az első rész elején van az a kis rövid részlet mikor Sebastiannal megköti az alkut Ciel. ^^ Az a fél perc fogott meg engem az animében mikor elkezdtem nézni, mert olvastam róla minden félét és eléggé lesajnáltam kezdetben, de az eleje meggyőzött engem hogy érdemes nézni Smile
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzer. Dec. 24, 2008 4:02 pm

Nem tudom,az animéből még csak egy részt láttam...szerintem várdd emg mig az összes rész kijön és töltsd le torrentel jó minőségben.

Uh,a mangában a nem is tudom emlyik fejezetben Ciel(vagy Sebastian?Hm,asszem' Ciel) Edgar Allan Poe-t olvas!!! sir Nagyot nőtt a szememben boldog

Igen,a manga elején is van pár foszlány a találkozásból,de csak a 19.fejezetben lesz bővebben.

Halloween-es kép a mangából(én szeretemXD):
Halloween
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Dec. 28, 2008 6:21 pm

Na,most szépen maratont csinálok és végigolvasom az eddigi angol fejezeteket a Onemanga-n!Az még 7 fejezet az utolsóig...aztán hozzálátok az animéhez,bár a második részt tegnap megnéztem X3

Mivel nagyon tetszik az OP,ezért ma rászedtem a nővéremet,hogy forditsa le nekem:XDDD: Mondjuk főleg azért is kiváncsi voltam,mert az elcsipett pár szó,amit megértettem,pl "ai" meg "kisu",hát...eléggé gyanúsak voltak!Ugye erről volt is szó,hogy hogy kerül a szerelem bele az op-ba ha az animéhez nem sok köze van XD (tekintsünk el Lizzy-től) Na ne is kérdezzétek! k.o
A nővérem eddig is azzal húzott ,hogy ez shounen ai manga/anime,amit én keményen cáfolok,ha felhozza v.v Viszont az OP mondhatni magáért beszél... meglepődött-ilyedt
Komolyan mondom,a szöveg alapján ez shounen ai!!!És Ciel x Sebastian -os shounen ai!!! kéksokk
Hát sokkolt az biztos....mivel szerintem se az anime,se a manga nem shounen ai,legalább is nekem nem tűnt fel.És egy helyen se irják a műfaji besorolásnál.Hm.Érdekes upsz
Az OP shounen ai,ez van,de ez nekem akkor is furcsa oo''
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Dec. 29, 2008 8:59 pm

Hát az opot nem mindig az animéhez írják...sztem:S...szóval nem biztos h direkt választották ezt:))De az is lehet h nem is rólu szól...meg lehet h lelki kapcsolatraa gondol...bár nem ismere a szöveget...szal nem is értem miért okoskodom:P
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Jan. 01, 2009 6:44 pm

Hát most mit mondjak...az alapján,amit a nővérem forditott,szerintem kettőjükről van benne szó,mert eléggé passzolnak rájuk a dolgok.De várj csak,megkeresem nektek angolul a szöveget(bár az lehet picit téves a japánhoz képest),biztos fent van a neten!:
SID - Monochrome no Kiss Lyrics ENG

Én most nézem a 10.részt,itt fent van már a legújabb is:
AOL video
A legújabb rész melelsleg ma lesz,vagy ma volt,ez a 14.
List of Kuroshitsuji episodes

A 7.résztől kisebb epizód rész volt,ezek a dolgok nem voltak benne a mangában,
de nekem annak ellenére nagyxon tetszettek X3 A 9.főleg Very Happy SPOILER Mikor megpróbálja CIel lefényképeztetni Sebastant,Ha még esetleg nem láttátok,nézzétek meg Very Happy
Nagyon aranyos volt,ahogy Maylene féltékeny volt Cielre Sebastian miatt és,hogy riválisának tekinti ezen a téren xD Ezen halálra röhögötem magam XD Tegnap éjjfél után még néztem pár résztX3(és msot folytatom) Sebastian ugyanis lefotózta a székében elalvó kis grófot és a fotón ott volt Sebastian Ciel mellettX3(miközben eredetileg asszem nemállt mellé,ez ilyen misztikus kamera vagy hasonló) És ezt nézegetve mondja Maylene ,hogy akkor Ciel a riválisa.Aztán persze Sebastian is megemliti ezt a dolgot Cielnek,az aranyos jelenet xD A mangában sok fejezeten át indiai pacákokról van szó,azt reméltem ez kimarad az animéből(az epizódrészek miatt),de azthiszem nem úszom emg XD Nagyon unalmas volt az a rész a mangában....


Sebastian and Ciel (cosplay)
The little master needs rest(cosplay)
--> wow!ezek ketten még jobbak,mint akiket eddig betettem!a második képen annyira jó lett Sebastian,mindha csak az animé/mangabéli karakter elevenedett volna meg!legalábbis nekem eza véleményem!nagyon tetszik!*____*=
Megjegyzés: a Sebastiant alakitó ileltő lány és ő játsza azt a Divát,akit a Blood+-os topicba betettem
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Jan. 06, 2009 6:29 pm

Sehol sincs még fent a 14.része az animének nagyon sir
Pedig már elsején volt izé
Két oldlaon szoktam nézni,de egyiken sincs...ha valaki
látta már fent a 14.részt,akkor légyszi linkelje be! légyszii-örülős
Érdekes,most egy másik oldalon azt olvasom,hogy a 14.rész csak 9-én lesz oO
Modnjuk az logikusabb,mint elején...

Pár infó:
- Készül egy videójáték is,a cime "Kuroshitsuji: Phantom & Ghost " és 2009-re igérik,június 30-ára és kalandjáték lesz
Képek a játékból
- A DVD január 21-én jelenik meg
-Az animé 26 részes (van ahol 24-et emlitenek)
- Eddigi részek cimei:

2008-10-02
1.
His Buttler is Talented
sono shitsuji, yuunou
その執事、有能
2008-10-09
2.
His Butler, the Strongest
sono shitsuji, saikyou
その執事、最強
2008-10-16
3.
His Butler, Omnipotent
その執事、万能
Sono shitsuji, bannou
2008-10-23
4.
His Butler, Whimsical
その執事、酔狂
Sono shitsuji, suikyou
2008-10-30
5.
His Butler, a Chance Meeting
その執事、邂逅
Sono shitsuji, kaikou
2008-11-06
6.
His Butler, At the Funeral
その執事、葬送
Sono shitsuji, sousou
2008-11-13
7.
His Butler, Travel
その執事、遊行 errorsource
Sono shitsuji, yuukou
2008-11-20
8.
His Butler, Training Animals
その執事、調教
Sono shitsuji, choukyou
2008-11-27
9.
His Butler, a Phantasm
その執事、幻像
Sono shitsuji, genzou
2008-12-04
10.
His Butler, On Ice
sono shitsuji , hikami
その執事、氷上
2008-12-11
11.
His Butler, Whatever
sono shitsuji , ika sama
その執事、如何様
2008-12-18
12.
His Butler, Lonely
sono shitsuji , sekiryou
その執事、寂寥
2008-12-25
13.
His Butler, Dependent
sono shitsuji , isourou
その執事、居候
2009-01-09
14.
His Butler, Unusually Talented
sono shitsuji , i nou
その執事、異能
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Jan. 06, 2009 6:56 pm

Engen nagyon érdekel a sztori(ahogy már írtam régóta szemezem vele), csak amiket itt is írtok, hogy a fordítás nagyon le van maradva kicsit visszavett a lelkesedésemből, mivel ha elkezdem nézni és elérek odaáig míg megvan a fordítás agyvérzést és idegösszeroppanást kapnék a kövi rész megjelenésésig. A manga meg hát...........nem igazán van időm olvasni(lehet vizsgák után). Amúgy lehet azt játszani vele mint a VK-val, hogy a manga alapján a RAWból is értesz valamicskét?
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Jan. 06, 2009 10:25 pm

http://mp3-codes.com/?page=directory&do=search&query=Anime%20Endings&pagenumber=&source=w&song=I%27m%20Alive%20(becca)%20-%20Kuroshitsuji&url=aHR0cDovL3d3dy53cnp1dGEucGwvYXVkL2ZpbGUvc2xCRHFmdG1lTS9HdW5kYW1fU2VlZF8tX0ZpbmRfdGhlX1dheV8oTWlrYV9OYWthc2hpbWEpLm1wMw,,
Download Kuroshitsuji Ending Theme Full (Becca - I'm Alive)
Hosszú keresés után rátaláltam az ED-re is a neten,nem kis időt vett igénybe k.o Nem lehet rendesen belinkelni,az apró
linkre klikkeljetek az oldal mgtekintéséhez...
Ezért gyorsan be is teszem a linket,az OP singe -t pedig már betettem...
Kuroshitsuji Ending video

Sarayu-sama,azért ne várj tőle annyit,mint a VK-tól.Szerintem talán az animé jobb,mint a manga,a mangában eléggé elhúztak egyes dolgokat,ezért nem igazán tudom eldönteni melyik a jobb.Én azért szeretem,szórakoztató,na meg a kedvenc korszakomban játszódik légyszii-örülős
Nem tökéletesen követi a mangák,felfedeztem több epizódrészt is,de ezek jók,nekem jobban tetszenek.Szerintem nézz meg róla pár vidit az anime music videós topicba,amiekt betettem(igaz van bennük spoiler),attól lehet,hogy kedvet kapsz ^^
Én a 10.részig láttam forditást,viszont sajnos arról az oldalról leszedték Sad
Mivel olvastam a mangát,ezrét könnyebb dolgom van,viszont az epizódjelenetknél szúrta a csőrömet,hogy mit mondanak,a nővérem epdig nem hajlandó forditani,mert meggyőződése,hogy shounen ai upsz
Ahogy kiteszek egy Kuroshitsuji-s háttérképet,rögtön beszólogat,hogy "ez a kisfiú nagyon meleg..." és még sorolhatnám....valamelyik nap egy egész spontán monológot adott le a két figura szemszögéből is többek között,na ne kérdezzétek...!Az maga volt a röhögőgörcs!Eleve elég szellemes teremtés és jó a humorérzéke,szóval nagyon rámjött a röhögőgörcs mikor mondta a magáét(szerencsére nem tudok idézni)!De annyira....hogy leestem a székről és nem tudtam felkelni a földről!Komolyan mondom XD
Szóval el tudjátok képzelni mennyire nevettem,ha nem birtam közben felállni,már a fejem tiszta vörös volt,már alig birtam XDaztán nagy nehezen az ágy segitségével feltápászkodtam mikor lezárta a monológot azzal,hogy amit mondott,csak az igazság lol
Hát igen...mindezt a látott képekből és az OP szövegének forditásából szűrte le,na meg a bizonyos fűzős jelenetből,amit véletlenül meglátott LoL
Kuro SHitsuji Trailer

Örülnék,ha ez a topic kicsit feléledne v.v
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 9:23 pm

anniyra szeretem ezt az animét Very Happy még cska a 8. részt láttam,de már alig várom,hogy a következőhöz is legyen felirat Smile a mangát olvastam először,bár az anime miatt abba hagytam,mert egyszerre a kettő nem megy Smile főleg úgy hogy asszem tíz animét nézek egyszerre Very Happy
a szereplők mind olyan jók,annyira szeretem amikor bénáznak,azon annyit tudok nevetni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: