Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Mokcsi
Csöcsi
~Álomfejtő~
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 6:58 pm

Mokcsi,ennek örülök .)
Én is nagyon szeretem.Én először végigolvastam a mangát,aztán kezdtem el nézni az animét.Még mindekttő fut,igy práhuzmosan fogom nézni az új animé részekkel az új manga fejezetet.Ma lesz a 14.rész *v* Remélem hamar fent lesz a neten....v.v
Én is szeretem,hogy bénáznak,olyan aranyosak Very Happy

Kissé lesokkolt viszont,amit előbb olvastam,miszerint Ciel hangja....lány,
Maaya Sakamoto! meglepődött-ilyedt k.o Nekem nem tűnt fel,hogy lány a hangja,mind1,
a lényeg az,hogy jó és kész xD Már ajánlottam is az animét/mangát másoknak is,eddig tetszik mindnekinek X3
Nem tudja valki véletlenól,hogy melyik tv-n megy és hánykor?
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 7:10 pm

tényleg lány a hangja? Shocked nekem nem tűnt fel....
már várom a folytatást,de még mindig nincs a 9-ik részhez felirat Sad angolul meg hiába nézem úgy nem olyan jó,mert nem értem.... Sad
én még nem ajánlottam senkinek,mivel egy animés van az osztályomba ő meg ha jól tudom már nézi...a többiek meg néha valamit megnéznek az animaxon aztán nekik annyi bőven elég animéből.... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 7:19 pm

Igen,lány,oda is irtam és raktam linekt róla képpel upsz
De minden esetre nagyon jól tud játszani a hangjával...
Én néztem angol felirattal a 10.részig,a további hármat felriat nélkül,de mivel a mangát olvastam(bár megjegyzem, cseppewt sem annyira mangahű,mint a VK),ezért érthető votl,de pár jelenetnél hiányzott azrét a felirat.Szerintem az animé jobb,több oylan dolog van benne,ami a mangában nincs,de azok nekem nagyon tetszenek X3 És persze a manga is,de azért az anime felvette vele a versenyt,kevésébé unalmas pár helyen,de ezt már irtam.Szeretem,na....Smile
Remélem kdierül valami,hogy Sebastianék régebb óta ismerik egymsát,valami nagy tutok,tudjátok!Szeretem az olyanokat happy
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 7:24 pm

a képet még nem néztem,de mindjárt megnézem Smile
am. nekem is jobban tetszik az anime,pedig általában a manga szokott valamilyen szinten jobb lenni,de ez egy kivétel Smile
múltkor beszélgettem egy animéssel és szerinte egy idő után unalmassá vált az anime,de szerintem nem volt igaza,mert ez csak egyre jobb lesz Very Happy
am. tudom mire gondolsz az olyan dolgokat,amikor régi dolgok és titkok derülnek ki azokat én is nagyon szoktam szeretni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 7:37 pm

Én most mindenkit a Kuro Shitsujival zaklatok XD pl egyik barátnőmet,aki nem animés (osztályunkból csak én vagyok melelsleg animés),de történész lesz vagy hasonló,elég mélyen benne vana témában és mivel ez történelmi is,ezért vele is fogom nézetni xD Legutóbb éppen a viktoriánus korról beszélgettünk - vajon miért?Very Happy
Pl.amit az animében is láthatunk,nagyooon fehér Ciel bőre.Modnta a barátnőm,hogy az akkori emberek közül úgy tüntek ki a nemesek,hogy nem votlak sopat napons tb és nagyon fehér volt a bőrük!Hogy a készitők még erre is ügyeltek!X3
Szerontem az animé cseppet sem unalmas,a 9.rész nagyon tetszett X3 Aranyos volt Smile
A manga lesz inkább unalmas egy idő után,mikor elérnek egy részhez ami indiai pacákokról szól(animé 13.része),akkor onnatón több fejezeten át haláluncsi,viszont ezekben az uncsi fejezetekben van pár oldal,ahol meg fény derül arra,hogy Ciel és Sebastian pontosan hogyan találkoztak és h kötötték emg az egyességet.De a többi nem tetszett :/ Szerencsére a manga legújabb fejezete már más eseményt ölel magába...
Énmodnjuk akit kevésbé szertek,az Elizabeth.Nagyon idegesitő egy kishölgy!Ráadásul pink,szőke...de az a viselkedés!Sajnálom Ciel-t...habár lehet,ha megnől kicsit,akkor javul a helyzet v.v'
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2009 7:49 pm

Hát igen Elizabeth nekem sem tartozik a kedvenceim közé...eléggé gyerekes és kissé akaratos is... Rolling Eyes
a mangát néha olvasom tovább,bár inkább az animét nézem Smile
a folytatás már igazán érdekel,mert mindenhol olvasom hogy mennyire tetszik mindenkinek én meg nem haladok vele Sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 3:03 am

Megnéztem az első két részt, nagyon sokat nevettem rajta és voltak pillanatok, mikor lesokkoltam, pl 2. rész amikoir fejbelövik Sebastiant. Szó szerint összerezzentem grrrrrrr.
Nagyon tetszik a zenéje és Sebastian stílusa, no meg a többiek kétbalkezessége. Ciel félszeműsége nem is olyan zavaró(még régebben írtam mikor csak képeket láttam belőle, hogy nekem nem tetszik így, hát most megváltozattaom a véleményem, kell ez a testi fogyatékosság).
Amúgy nekem első hallásra is feltűnt, hogy Ciel hangaj olyan mint az Ouran Hight schoolból Haruhié, de nem tualjdonítottam neki nagy jelentőséget, azt hittem félrehallom, no mindegy engem nem zavar. A gyerekekre nálunk is igaz, hogy fiatalon a fiúknak lányos a hangjuk és szerintem Cielhez illik.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 11:29 am

Hát ha én visszaemlékszem,h fiú barátaimnak milyen hangaj volt lol...köbö olyan mint nekem...hang alapján is könyen feltok ismerni bárkit,de amikor a mutálsuk után találkoztunk csak néztem:)
Sztem Ciel kalóztamponja(mindig tanulok vmi új szót:P) nagyon cekci...én gerjedek az ilyenekre:)
Az első két rész még annyira nem is vészes a brutálisabb(nah ez enyhe túlzás) terén...majd a 6-7...omg...Grell naon kemény,de cuki pasi,pedig ki nem néznéd belőle,amikor még Lizzy is simán beöltözteti nőnek:)
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 3:24 pm

Jé,a kivánságom valóra vált: feléledt a topic hurrá-örül

Ja,Elizabeth azthiszem olyan 12éves,mint Ciel.Annak ellenére eléggé kislányos,nem tetszik a jelleme.Bár ő "csak" főszereplő,szóval annyira nem jelentős figura.
Mokcsi,csak várd ki.Én alig birom kivárni,mig felteszik a 14.részt!De szerintem holnap már biztos fent lesz vagy legkésőbb hétfőn! légyszii-örülős

Sarayu,én is sokat nevetek rajta,viszont van ahol az emebr meg majdnem elbőgi magát.Jó anime,az biztos!A Sebastianos résznél én is emglepődtemd,e mivel tudtam,h démon,gondoltam,hogy nem hal meg.
A zenéje nekem is nagyon tetszik,majd,ha kidobják a soundtrac cd-t mihamarabb beszerzem Very Happy Addig megelégszem az OP/ED-vel,amit előlrébb betettem ide.
Ciel nem félszemű,a lát azzal a szemével,csak a pentagramm miatt takarja el,emrt azért szemet szúrna az embereknek,hogy "fucsán fest" az egyik szeme.
Szerintem nem lányos a hangja,szerintem ez pont jó.

Csöcsi,szerintem is csini lett Ciel,ahhoz képest,hogy 13éves....egyes oldalakon bishi-nek is titulálják Very Happy Modnjuk Sebastian meg kifejezetten szivdöglesztő happy
És a macskamániája nagyon imponál,szivesen eltársalognék vele a macskákról - majd valahpgy bemászok a mangába,mint ahogy a VK-ba is tervezzükXD
Mondjuk ha azt vesszük,szegény Ciel-nek elég hamar "fel kellett nőlnie"...
Nekem a szeme meg kifejezetten emgtetszett...
Eye
Eyes
Nekem ez a kép nagyon tetszett a mangából,annyira aranyos,kis úrfi!*//*
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 712ce2340b66963c2ea1c9f7ed077db81227207126_full

Sebastianról epdig ez talán a kedvenc képem:
Demonic buttler Love

Juj,Grellen sokat nevettem,SPOILER üldözi szerelmével szegény Sebastian-t xD
Lizzy a halálom,alig várom,hogy vagy felnőljön vagy jó messzire menjen,emrt nagyon idegesitő kislány upsz Nem utálom őt,ne értsétek félre...csak irritál kis gonosz

SZegény Ciel,mindig beöltöztetik XD
Spoiler kép a mangából!26.fejezet!
És annyira aranyosan mosolyog ^^
Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 5:30 pm

tegnap végre meg tudtam nézni a kilencedik és a tizedik részt. Very Happy a kilencedik nagyon tetszett,bár azért a tizedik sem volt rossz Smile
most kicsit megzavarodtam... Grell akkor most nő vagy férfi? Neutral én idáig nőnek néztem,mivel a hangja is kicist olyan,meg mivel szerelmes lett Sebastianba gondoltam hogy nő....de most már nem vagyok benne biztos.... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 8:42 pm

Most néztem meg a 14.részt ,de sajnos ez csak összefoglaló volt T_T
Vioszont ez azt jelenti,hogy kezdődik az animé következő fele,hiszen félidőnél járunk! boldog

Mokcsi,Grell férfi.Én rögtön tudtam,és hivatalosan is az ^^°
És igen,szerelmes Sebastianba,ami arra utal,hogy meleg...na meg
műszempillát visel és hát...kissé bogaras egy shinigami,az biztos upsz

jaj,remélem mihamarabb kijön a januári fejezet és már lehetne tizenhatodika,hogy lemenne a 15.rész szörnyülködik
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 9:09 pm

idáig sem tartottam komplettnek de most már végképp nem Very Happy
én nőnek néztem bár gondoltam arra is hogy nem biztos elvégre bármi megtörténhet.... Very Happy Smile

már én is várom a folytatás,igaz aki a részeket tölti felirattal írta,hogy még nincs több felirat,de én akkor sem tudok várni Evil or Very Mad Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 10:10 pm

Nem értem h lehet Grellt nőnek nézni,annyira pasis...nah mondjuk ez erős túlzás,de azért észre lehet venni:))
Vissza az elejére Go down
~Álomfejtő~
Boncmester
Boncmester
~Álomfejtő~


Hozzászólások száma : 569
Join date : 2008. Oct. 04.
Age : 33
Tartózkodási hely : a hátad mögött!

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 11:17 pm

Szerintem is észrevehető XD csak masszívan transzfesztita és homoszexuális Very Happy
én majdnem elhánytam magam mikor láttam "bájologni" Sebastiannal XD (anal XD)
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 1:53 am

LOL...én ne is emlékszem erre a jelenetre...vagy ez már a 8.után volt...
Húh ebből milyen doushinjit lehetne készíteni
Grell:"Sebby gyerek játszunk cekcuális játékokat...mi szeretnél lenni...szadista bőrtangában???Nézd milyen cukiságot vettem neked:))
Sebby:"Nem drágám...én inkább a fekete komornyik leszek,pingvin jelmezben...de te maradj csak a cseléd rucinál...omg:P
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 1:38 pm

Szegény Sebastian,részvétem Grell miatt xD Mikor Grell először rákattant,hogy "megijedt" az nagyon vicces volt xD (én is frászt kaptam volna a helyében)
Doujik vannak,de a többség Ciel x Sebastian shounen ai ....lol...lol...lol...
Én Cielt néztem először-képekről- lánynak v.v''
Szerintem ha lány lenne,jól nézne ki hosszú hajjal,a Hasfelmetszős részben,mikor Sebastian kiszedi abból a ketrecből,akkor leesik a kalapja és a haja ki van engedve-vagyis a parókája-,na,ott totálisan csajnak néz ki.Persze tudom,hogy ez volt a lényege annak,hogy beöltöztették ^^°
A mangából megtudhatjuk Ciel-kun születési dátumát is^^ :
1875.december 14. X3

Mokcsi,ha nem birod kivárni,akkor nézd felriat nélkül...
Mivel most van az animében a félidő,megvolt az összefoglaló rész,ezért új ending lesz.Reméléem az OP is új lesz *v* ,bár csak az endingről tudok.
Második ED : Kalafina - Lacrimosa

Kawaii chibi Ciel+Sebastian
Kuroshitsuji chibies
Grell fanoknak xD
Kép az animéhez
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 4:20 pm

már gondolkoztam rajta,hogy feliratnélkül nézem de inkább addig nézam a másik öt animét amit éppen nézek Very Happy
azok addig lefoglalnak. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 10:19 pm

Mokcsi írta:
már gondolkoztam rajta,hogy feliratnélkül nézem de inkább addig nézam a másik öt animét amit éppen nézek Very Happy
azok addig lefoglalnak. Smile
Én úgy szoktam,ha ilyen helyzetbe kerülök,hogy elsőzör felirat nélkül nézem,aztán felirattal Very Happy Vagy közben fordittatom a nővéremmel,de mivel ő nem szereti a Kuroshitsuji-t,ezért ez nem jött össze ^^°
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 7:14 pm

egy ideig én is csináltam íg,de valamiért meguntam,hogy kétszer nézzem a részeket,bár ennél az animénél lehet,hogy nem unnék egy részt kétszer megnézni Smile
nekem senki sincs aki fordítaná,mert testvérem nincs és úgy öt éve én meg németet tanulok... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 11:08 pm

Szerintem jobb többször megnézni,jobban is megmarad a fejben.
Én pl 1-2 részt már többször emgnéztem,pl a Hasfelmetszőset emg a 9.-et xD
De én a VK-val is igy votlam,de azt néha ordiotta a nővérem.

OFF én 6 éve tanulok suliban németül,két év múlva már túl leszek a felsőfokú nyelvvizsgán-ha nem bukom meg-,de már 5éves korom óta foglalkozom vele ^^ON

Sajnos német felirattal sincs fent :/ annak van szerencséje aki beszél angolul,mert az angol felirat általában hamar készvan.És persze az a legszerencsésebb,aki tud japánul...Onee-sama! nagyon sir
(bár a Higurahsival szerencsém volt,mert fent volt német felirattal,igaz a második véandak már csak-s még mindig-csak 7része T_T)

Ciel Phantomhive Figure
Azört ennyire talän mög nem vagyok fanatikus...bár...elég jól néz ki ez a baba Very Happy
Van egy két babánk,Ranma és Kasumi a Tendo dojo-ban(Ranma 1/2),de csak a baj van velük,fojton leesnek meg minden...szóval ezért szerintem emgkimélem magam a Kuroshitsuji babáktól is és egyebektől.(bár ha megjelenik MO-n,a nővérem biztos beszerez egyet nekem,ahogy ismerem xD)

A most következő részben , 15.(kép)
-Jáj,ez volt az a rész amit annyira nagyon-nagyon húztak a mangában és az nem tetszett!De amint látom-szerencsére-az animénél már több eszük volt és a több fejezetnyi fölösleges cuccost az indiaiakkal leröviditették 1-2 rész eeéig XD

Lol,ezt a kéept be kell tennemXD:
Ciel-kun
Azért tettem be ezt a kéept,mert oylan komemnteket olvastam hozzá,hogy lol!
pl: " ah.........ciel!attrack!" xD és "*Dies*Ciel-kun *-**Open the PS * "stb,szóval
jót derültem rajta boldog (12-13éves bishi? boldog )

Ez,ez...kegyetlenXD:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Avatar1
*egyneesen egy fekete koporsóba szédül a székről*
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Jan. 13, 2009 7:34 pm

én még nem teszek le vizsát,meg eleve olyan a német tanárunk,hogy néha még ő is szótárból néz ki szavakat.... de nem cserélhetjük le,mert még egy évig ő az osztályfőnök... :Rolling Eyes
én is azt utálom,hogy mindig angol felirat nagyon hamar megvan,de azt nézhetem,mert angolból még csak kezdő vagyok... Sad

Az a figura nagyon tetszik,bár leheten más szereplőkből is csinálni Smile
a Tanakás kép az nagyon tetszik Smile Tanakát is nagyon bírom,olyan vicces amikor úgy leereszt Very Happy

Mokcsi!Ne offolj,ha az eszmecserét a nyelvtanulsűról folytatni szeretnéd,akkor
azt a társalgóban tedd meg!
Arigato!
Lady
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Jan. 13, 2009 9:03 pm

Am Tanakára visszatérve....höhö...most akkor ő mi???Mert 3 percig simán nagy normális Tanaka,aztán leereszt és tötpödött,vegetáló Tanaka....vki vmi infót dobhatna...
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Jan. 13, 2009 9:41 pm

azonkívül,hogy egy igen furcsa személyiség,szerintem semmi nincs vele.mármint úgy értem,hogy semmi rendkívüli,azaz Tanaka szerintem egy normál ember némi hibával Very Happy
de ha tévedek javítsatok ki Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Jan. 13, 2009 11:48 pm

hát normálisnak nem nevezném...mondjuk h egyik pillanatban normál magasságú másikban meg törpe...vmi bib van itt...és remélem vmi szaftos infő kiderül a többiekről is...
Pölö a kertészsrác amikor a kutyás fiú volt látott vmit amikor verték a csajt...őt szűrták meg egy tűvel...erről sem volt szó még?
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Jan. 14, 2009 9:19 am

jajj arra emlékszem,de azt csak mutatták,de semmi lényeges nem volt utána,vagyis nem volt szó róla az animében....bár kíváncsi lennék,hogy lesz-e valami jelentősége,bár hamutatták akkor szerintem biztos lesz valami később... Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: