Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Mokcsi
Csöcsi
~Álomfejtő~
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 2:50 pm

tetszenek a képek és a scannak is Very Happy
hát most már kíváncsi vagyok,hogy Ciel lesz-e a második évadban vagy sem,de végül is jó lenne ha ő is szerepelne,mert ugyan nem a kedvencem,de nélküle már nem lenne ugyanolyan,mint az első Smile
végül is elképzelhető,hogy minden újra kezdődik,mintha meg sem történt volna az a sok minden,egész jó sztorinak tűnne a második évadhoz.
Mizeria tetszik a videód,csak kár hogy anyaghiány miatt ilyen rövid lett Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 5:57 pm

őszintén szólva, én nem sírnám tele a párnámat, ha Ciel nem lenne benne a második évadban. Razz bár mondjuk, akkor szívás lenne, ha egy másik kissrácot tennének be helyette, de annak nem is lenne semmi értelme... és ha nem egy lány lesz a helyén, akivel könnyen tudok azonosulni, akkor inkább maradjon Ciel, annyira nem is vészes, talán még meg is tudnám szeretni, ha Seb nem lenne oda érte annyira... -.- még a végén Ciel fogja elrontani Sebet, és emberivé tenni, vagy mi a szösz upsz na mindegy, egyelőre ne vegyünk semmit se biztosra, majd kiderül idővel, mi hogy lesz. bár azt kétlem, hogy Cielhez hasonló gazdit szereznek majd Sebnek, bár ki tudja, ha valami tűzrőlpattant leányzó lesz, és állandóan veszekedni fognak, akkor én biztosan élvezni fogom. xP ( mondjuk ez a veszekedős dolog Seb részéről kicsit sántít, mert elvileg nem szegülhet szembe a gazdájával, de mindegy ^^' ) viszont a scanek nagyon tetszenek, Seb helyes, mint mindig, és Undertaker így "normálisan" egész jól néz ki. Razz
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 7:09 pm

Hát én akárhogy is nézem,szerintem ez az információ arra utal,hogy Ciel
visszatér. "Now then young master, open your eyes."
Szerintem nem véletlen,hogy úgy lett vége,ahogy.Hogy csak annyit
láttunk,hogy Seb közelit Cielhez és azt mondja "Then,young master",
és nem vélertlen ez a "Now then young master, open your eyes."Ez utalás.
Szerintem borzasztó csalódás lenne mindenkinek ha nem lenne Ciel.
Mert a természete miatt is csak kevesen vannak akik teljesen utálják,alig páran.
Mert aki még nem is szinpatizál vele,az se tudja elképzelni Ciel nélkül.
Mindenkinek a szivéhez nőtt.Szerintem tuti vele folytatják.
Mizeria,hasonlóan gondolom.Vagy egy csaj,egy jó karkater vagy maradjon Ciel.
De őt akkor sem pótolhatják...a Digimont néztem kiskoromban és ott se örültem
neki,hogy lecserélték a szereplőket...-,-
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 7:18 pm

nem, én sem tudom utálni Cielt. inkább mondjuk úgy, hogy nem szívügyem, mi van vele. viszont ha a második évad miatta megy át shounen-aiba... akkor kicsavarom Grell kezéből a láncfűrészt... xD mondjuk aztán lehet azért vagyok ilyen szegény Ciellel, mert nekem Seb a kedvencem, és rajta kívül nem nagyon érdekel a többi szereplő, ő nőtt legjobban a szívemhez. Razz jajj, mostmár tényleg nem bírom ki a második évadig, szörnyen kíváncsi vagyok, hogy végül is mi történt a végén Seb és Ciel között. sir ( ha bármi shounen-ais, akkor valakinek ki fogom tekerni a nyakát xP )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 7:21 pm

hát igen akár egy lány is lehetne Seb új gazdája,de valahogy Ciel jobban passzol hozzá mint mester (és nem más értelemben Razz)
de bárhogyan is lesz,remélem azért a többi szereplő marad,ha esetleg Cielt még sem raknák bele,mert akkor az már tényleg nem lenne olyan jó,ha valamelyik kedvencemet kivennék Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 7:29 pm

mint mondtam, nekem nem kedvencem Ciel, felőlem csinálhatnak vele bármit, amíg Seb megmarad. Razz ( * Seb-fanatikus x3 * )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 7:55 pm

hát igen seb maradhat,de sajna valószínű,hogy ha Seb nincs Ciel sincs,vagy legalábbis valami csel biztos lenne benne,így nem valószínű,hogy Sebet Ciel nélkül fogjuk viszont látni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 8:12 pm

ez a legbosszantóbb, hogy olyan szépen kiegészítik egymást, hogy nem lehet őket egyedül elképzelni. szörnyülködik
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 8:16 pm

sajnos.... Sad
bár ha belegondolok elképzelni talán lehet,de ezt az elképzelést senki nem valósítja meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 8:54 pm

hÖhh, meglepődnél, hogy az emberek milyen készségesen engedelmeskednek, ha baltával fenyegeted meg őket. xP ( Mizeria még véletlenül se arra céloz ezzel, hogy megfenyegetné baltával a mangakát. xD ) hát, azt hiszem, bele kell törődjünk, hogy Ciel nagy valószínűséggel nem halt meg. Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyVas. Júl. 12, 2009 8:56 pm

hát igen,de végül is ennek így kell lennie,akár tetszik akár nem Smile
miért pont baltával? Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 9:44 am

Találtam pár jó fan artot:
The Lady and her Butler
(ez szerintem valamilyen shounen ai doujiból van,de szerintem akkor is nagyon szép lett.
És legalább nem a megszokott pinky ruha van Cielen XD)
Visual key?Razz
skitz
Chibies
Chibi Butler
Chibies - Cookies
Chibi Ciel(winter)
Chibi Seb
Douji1-Kawaii Kids
Douji2-Seb
Douji3-Kids
(ezek bizti valami doujiból vannak,nem tudom ki ez a két Ciel kinézetű kisgyerekXD de iszonyatosan cukik *g*)
Kuro douji cover
(talán ebből vannak?megérdeklődöm)
Sebes?

Mizeria,szerintem nem megy át shounen aiba,megmaradnak az utalgatások XD
Bár,hogy ebbőla szituból hogyan vágja ki magát Seb a sorozatban.... happy
Modnjuk annak ellenére,hogy szeretem a Seb x Ciel párositást,azért én se akarok shounen ai-t :/
Ez igy pont jó ahogy eddig volt,kis utalások,a fnaok tépika hajukat és kész:D
Remélem nem csúszik a kezdés és januárban már láthatjuk újra kedvenceinket!ű
Legalább a mangaka kreativ és gyorsan emgcsinálják.pl Az Ouran folytatására már mióta várunk?-,-
Hogy miért baltát választana?Talán azért,mert én egyből a láncfűrészt szotkam általában rávágni?Very Happy
Magyarán en ekress benne logikát CXD

Szerk..:
Lányok!Most olvasom a YouTube-on,hogy nem csak még egy véad,de egy OAV is készül!Hurrá!*g*
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 10:45 am

nagyon jók a képek,különösen a Douji3-Kids tetszik,az annyira cuki sir
hát én is remélem,hogy januárban elkezdik,különben mérges leszek és láncfűrésszel keresem meg őket Razz
tényleg lesz egy OVA is? de jó! király!
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 7:14 pm

Hät az OAV-ból nem tudom mi igaz,de ezt olvastam.
Én már akarok leglűbb egy trailert látni vagy egy openinget T_T
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 7:29 pm

hát igen nem lenne rossz egy trailer,vagy bármi Very Happy
ha nem lesz OVA az sem gond,de legalább a második évad legyen pontos Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 10:23 pm

a képek nagyon édesek. Very Happy hogy kik azok a Ciel-szerű kiskölykök.... mondhatnám azt, hogy Seb és Ciel közös gyerekei, de 1: nem vagyok olyan dög 2: biológiailag nem is lenne lehetséges. Razz én nem vagyok oda a párosért, dehát tenni úgysem tehetek ellene, akkor meg inkább beletörődök. ^^' OVA is lesz?! hurrá-örül * Mizeria mostmár biztosan széles mosollyal az arcán fog elaludni *

-------

http://vampireknight.heavenforum.org/viewtopic.forum?t=70
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: