Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mit gondolsz egyes szereplőkről?

Go down 
+7
Mizeria
Kazuha
Yume
Lollipop
Koffeey
May Rin-chan
Gothic Lady
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzomb. Márc. 14, 2009 8:17 pm

Ide leirhatjátok a véleményeteket az egyes szereplőkkel kapcsolatban
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyHétf. Szept. 28, 2009 9:20 pm

Nekem May Rin a kedvencem csaj szereplőm.XD lol! Annyira birom az ügyetlenkedéseit. kárörvendős De persze néha igen veszéjes tud lenni. sokk és borzalom Sebastiant meg ne kelljen említenem. Orrvérzés Ha n ekem ilyen komornyikom lenne, tökéletes lenne az életem. Orrvérzés
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzer. Okt. 07, 2009 10:35 pm

Meirin nagyon jópofa,kedves kari,én is szeretem.Sose értettem minek neki szemüveg,ha emsterlövész avgy forditva XD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzer. Okt. 07, 2009 10:52 pm

Hát elméletileg messzire nagyon jól lát, de közelre vaksi... vagyis hát én így raktam össze XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzer. Okt. 07, 2009 11:35 pm

Ebben van logika xD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Lollipop
Ember
Ember



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ahol a kedvem tartja

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 9:31 pm

Hy! Én is imádom MeirintXD Szerintem is azért kell neki a szemüveg, mert távollátó. Vagy mi.XD Sosem értettem, hogy miért nem jön össze az animében az egyik sráccal.XD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 8:54 pm

hát az én favoritom mindig is Undertaker marad xD a többi szereplőt ugyanolyan szinten szeretem,senkivel sincs semmi bajom na jó Ash és Angela azok nagyon unszimpatikusak voltak számomra,de ők az egyedüliek akiket nem szeretek.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 10:35 pm

Hát az angyalkát én sem bírtam, bár ha csak pasi lett volna, akk lehet, hogy egy picit közelebb állt volna a szívemhez, de csak egy nagyon picit.XD Istenem, én combfixes leszek az már fix.XD Na ez is a Kuro káros hatása, de nagyon bejön.XD Meirin megszeretette velem meg Nina.XD Nina-t is nagyon szeretem, akkora arc, hogy az nem igaz.XD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyPént. Okt. 23, 2009 6:24 pm

én alapból nem vagyok egy angyal és magukat az angyalokat sem szeretem,így számomra tök mindegy,hogy milyen nemű,attól még nem fogom kedvelni.de azért nem utáltam volna,mert angyal,a viselkedés és egyéb dolgaik miatt voltak olyan unszimpik >.< Nina az egy nagyon jófej csaj,csak kicsit furcsa,hogy ennyire odavan Meirinért,de hát vannak ilyenek XD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyPént. Okt. 23, 2009 6:53 pm

Hát igen...Nina enyhén ferde hajlamú.XD Meirin meg jól néz ki, ezért csinálja vele azt amit...Meg azért, mert tetszik neki a Meirin-en lévő ruha.XD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzomb. Okt. 24, 2009 7:07 pm

valóban Meirin nem néz ki rosszul,de ettől függetlenül én még nem másznék rá,mint ahogy Nina tette XD. nem tudom én nem vagyok oda az ilyen ruhákért,de az aranyos volt amit abban a kutyás részben viselt Smile
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzomb. Okt. 24, 2009 7:20 pm

Igen, az nagyon cuki ruha volt, ha jól tudom, régen az ilyen fürdőrucik mentek.XD SEBASTIAN 4ever.XD
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzomb. Okt. 24, 2009 7:29 pm

aranyos volt,de azért én ilyenben nem mutatkoznék XD UNDERTAKER 4ever Razz
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyHétf. Dec. 07, 2009 10:47 pm

jaj hát én Cielbe vagyok teljesen szerelmes*.* egyszerűen imádom... és a szemei*.* úgy megölelgetném X3
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyHétf. Dec. 07, 2009 11:04 pm

Üdv néked, idegen! Nekem Meirin meg Seb, ciel közömbös.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyHétf. Dec. 07, 2009 11:38 pm

Kazuha nem idegen,őt is én fertőztem meg Very Happy
Mondtam én nekd,h Ciel!XD Két tábor van: a Cielutálók ésa Cielnyomorgatók xD
Szerintem is aranyos,csak hát vagy meleg vagy nincs tesztoszteronja....v.v De nem baj,én elfogadtam
olyannak,amilyen!XD Ah....most néztem bele pár részbe és a seyuu event-be nosztalgiázás képpen sir boldog
Alig várom az új fejezetet,a januári seyuu event-et,amin ha minden igaz Maaya Sakamoto is jelen lesz,Ciel hangja magyarán(aki esetleg nem tudná,pl Kazuha-san XD),esetleg új infó jöhetne az új évadról illtve....hát nem is tudom,mééééég!XD
A musical nem volt nagy szám,de legalább csökennetette picit az elvonási tüneteimet v.v XD
kauha,gyorsan nézd meg a musical-t,de szerintem a seyuu event job volt Very Happy Mi se értettük,nem baj!XD
A BA fórumon próbáltam érdeklődni a musical dalszövegeinek angol forditása felől,de szerintem még korai....
Micsoda szerencse,hogy Yana sensei is Kuro fan,szerintem csak ennek köszönhetjüka következő évadot és ezt a sok mindet boldog
Azt hallottm azoktól,akik olvassák a blogját,hogy mniákus Kuro fan xD (érdekes,h valaki ennyire odáig legyen a saját munkájáértXD)Emlékszem,azt emg is irtam még annó,mikor vége volt az animének maga a mangaka volt elgjobban kiakadva és teljesen a sivére vette,h vége XD Hát megeszem azt a nőt,micsoda egy nagy gyerek és otaku XD

SID - Monokuro no Kiss (Music Japan 2008.10.30)
SID - Monochrome no kiss Live at Music Fighter
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyKedd Dec. 08, 2009 9:57 pm

ehhehe tudtam hogy Maaya Sakamoto a hangjaxD vhogy megjegyeztem. De én nagyon Ciel fan vagyok mondjuk nem tudom teljesen magamra ismertem benne:) Abszolút mindenben. És ezért tök jól tudtam vele azonosulni és sztem ezért szeretem ennyire túlontúl.

Viszont akit nagyon utáltam az a sátán kutyájaxD a hajam égnek állt a hülyeségeitől, már néha nagyon fájt. De úgy a többi karakterrel nem volt bajom, mondjuk a curry-s filler balf***ság voltxD uhh az is nagyon fájt, rossz értelemben...

Ciel és Sebby párosa ütött am nálam nagyon^^ Akkor olyan szomi voltam amikor a két herceg miatt otthagyta meg amikor a végén egyedül hagyta wáááááT____________________T egyébk én a végét egy hétig sirattam, mármint magát a végkimenetelt:D

a musical meg döcög és várom^^ a seiyuu eventek meg szórakoztatóak:D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyKedd Dec. 08, 2009 11:35 pm

Ezt vegyem úgy,hogy te is SxC fan vagy?Ha igen,akkor már egész 3-an vagyunk a fórumon,a többiek az ellenzék képviselői xDDDD
Na lányok,találtam pár forditást a musical dalaihoz:

“Kara Kata E” / “On His Way”

Sebastian: You want it all but the world won’t give it up
Your eyes have closed but you have got to go on
Ever since I’ve come you have been whole
I tell you though, “there’s nothing left but this”

You have got everyone to help you on your way
But you don’t know just what way you should go ahead through
All lines are broken
The ones we loved and had to leave behind
They steal your innocence
Falling fast, but nobody cares…

Ciel: If my prayer has already been fulfilled,
I’ll board the ark in the flowing current
The sinking, depressing ache of the scar
Will now come apart.

Sebastian and Ciel: Ah…

Sebastian: Your fragile, miserable melody
How many times has it soothed? Keep walking.

Sebastian and Ciel: Shake away the traces of past days
Engrave yourself into this place, so that wherever you go, you won’t lose your way in the mist

Sebastian: What have you been given; what will you lose?
This finished road is the only thread
On his pale blue way…

Sebastian and Ciel: On his eternal way.

Red or Black? (ezt már régebben betettem,ha nem tévedek)

Red seems to seethe when drenched in black
I can’t blend with anyone but you
(Let’s not) and yet I fell in love
(It’s irritating) No, no it’s boring!
<This relationship, this relationship>
A stolen spark blooms in the darkness
<I want you to break, I want you to be upset>
Until this chaotic night ends

Rap:
If not my dice, not a card, then roulette, who’s dead?
With a bold rouge and those crazy rules, spin! Black or red?
Bet! Don’t you be afraid (you can see this game eh?) no(t) yet!

<With this fingertip, with the tip of this tongue>
What’s inside you will be scooped up
<I want you to overflow, I want you to melt>
Until your icy breath turns into a hot flush
(If so then follow me to the bottom of the earth)

Tonight “love or die?” Red? (Black?) On the bed of a corpse that smells like fresh blood
(Falling down “how alive?”) Red? (Black? To get entangled in a rich tragedy)

I’m not satisfied, can you make me feel more steady (if it’s your wish)
Isn’t it what I’ve been saying all along (then)
<Just the two of us> ah! Let’s get rough
<The forbidden game>
(As if we would never meet again)
<Just the two of us> ah, that’s it, that feeling!
<The forbidden game>
(Let’s carve the end)

Tonight “love or die?” Red? (Black?) My fangs desire to dig in deeply
(Falling down, “how alive?”) Red? (Black? Poison will flow into your insolence)
Tonight “love or die?” Red? (Black?) On the bed of a corpse that smells like fresh blood
(Falling down “how alive?”) Red? (Black? To get entangled in a rich tragedy)

Front, back, man, woman, love, hate, red, black, me, you, is it possible for such an impure mix to come together?
(The black smears out the red)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzer. Dec. 09, 2009 9:17 pm

ő igen, párok közül SxC fan vagyok és amit utálok az a ciel meg elizabeth párosításxD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 12:04 am

Akkor emberemre találtam benned sir (bár ezt eddig is tudtamXD)
Lizzy aranyos figura,de számomra borzasztóan idegesitő,ezt a többiek már tudják,mert már
párszor emlitettem.
Nővérem továbbra is megkövez a SxC párositás miatt,de neked is elmodnom(még mielőtt
rossz szinben tünnék fel),h én eleinte nem voltam....de egyszerűen a mangát olvasva és az animét nézve
kialakult,mert annyira érződik ez a dolog,na meg miután megtudtam,h a mangaka shounen ai artist,akkor rádöbbentem,h
nem csak én képzeltem be a dolgokat v.v'Szóval,egy szó,mint száz...én NEM vagyok shounen ai vagy yaoi fan! nem szabad
Ez az egy párositás van amit kedvelek,de ezt is csak a kultúrált határok között,szóval amig nem történik valami olyan,tudjátok...u.u'

Belegondoltam mi lesz a következő seyuu event-ön,ami januérban lesz.Ha minden igaz ott lesz Maaya S. mint tudjuk és
akkor egy furcsa helyzet fog előállni.Ugyanis az első seyuu event-ön Ono D. be volt öltözve Sebbynek,akkor most....hát most is beöltözik?
És ha igen,akkor Maaya is és Cieles cosplaycuccban fog megjelnni?Attól vajon hanyatt fogok vágódni?oO xD
És ha nem öltöznek be,Maaya simán egy aranyos kis szoknyában belejt és aztán a torkát köszörülve Cieles hangon szólal meg,
akkor nem okozna-e az még nagyobb sokkott?XD Ilyen hülyeségeken szoktam filózni,amennyiben unatkozom XD
Kazuha,a mangát is olvasod?Ha igen,hol tartasz?
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 9:40 pm

nos hát igen én is csak kultúrált keretek között vagyok CxS fan, vagyis én nem azt szeretem hogy yaoi hanem ahogy Seb gondoskodik Cielről, meg úgy egyáltalán, ahogy ők állnak egymáshoz. Nem tudom, nekem úgy jött le hogy a sorozat közben Sebhez nőtt azért Ciel és Ciel is nagyon Sebhez^^ Szóval én ilyen barátságfan vagyokxD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 9:57 pm

hát, Seb és Ciel úgy, mint szövetségesek vagy barátok tényleg egészen jók, de mint szerelmesek... bocs, de nekem azt SxC mint shounen-ai párosítás nagyonnem ˇ.ˇ nem azért, mert fiúxfiú, de szerintem egy olyan dögös démonnak, mint Seb csajjal kéne összeállnia xD ne kérjetek indokot, szerintem csajjal jobb, és kész. de azért nembántom Cielt, bár nem a szívem csücske.
( amúgy üdv, Kazuha! ^^ )
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyPént. Dec. 11, 2009 9:16 pm

sziasztok, üdv mindenkinek X3 Kazuha vagyok akkor és elvetemült Ciel-fanxD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptyPént. Dec. 11, 2009 10:00 pm

én meg elvetemült SebxEmily fan, ha nem hangzik ez tőlem szerénytelenségnek ˇ.ˇ xD
őszintén, néha elgondolkozom azon, miért nem szeretem valahogy sehogyse a SxC párosítást, és ésszerű okot valahogy még mindig nem találtam rá. hát, ez van ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? EmptySzomb. Dec. 12, 2009 1:02 pm

Én meg elvetemült SebxMeirin, SebxGrell és természetesen SebxEmily fan!XD A SebxCiel az nem jön be, csak úgy mint szövetségesek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit gondolsz egyes szereplőkről?
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: