Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mit gondolsz egyes szereplőkről?

Go down 
+7
Mizeria
Kazuha
Yume
Lollipop
Koffeey
May Rin-chan
Gothic Lady
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 EmptyKedd Jún. 21, 2011 10:53 pm

Azthiszem globálisan mindenki jobban megkedvelte,jóötlet volt ez a mangaka részéről,csak félő,hogy "cuki" marad továbbra is,akkor falra mászok x___X
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 EmptyKedd Jún. 21, 2011 11:43 pm

Én is sok esélyt látok rá... O.o Azért reméljük, hogy nem lesz így.
Egyébként én személy szerint szeretnék megtudni többet Vincentről is. Oké, hogy már meghalt, de azért érdekelne, hogy milyen kis ügyei voltak Wink
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 EmptySzer. Jún. 22, 2011 10:43 am

Valószínűnek tartom, hogy a mangaka meghagyja ilyen kis cukinak. Úgy vettem észre, hogy örömét leli abban, hogy ha húzhatja a rajongókat. Egy- egy elejtett szóval meg ilyesmikkel. oO

Számomra egyetlen olyan karakter van, akinek a múltja mindennél jobban érdekel. És az természetesen Sebastian. Senki más nem foglalkoztat olyan szinten, mint ő, bár gondolom ez érthető. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Atsutan
Ember
Ember
Atsutan


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jun. 11.
Age : 28

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 EmptyKedd Jún. 12, 2012 5:30 pm

Huh hogy ki?és mit? meglepődött-ilyedt upsz

Anyám,behaltam mikor megláttam egy kis bemutatót róla. légyszii-örülős Nah meg mikor megnéztem sir (de sajna csak pár részoig szörnyülködik ...majd nyáron előröl. boldog ).De a legjelentősebbek amitől hanyatt dobtam magam.... Az Grell és Pluta nah meg a többiek,de első sorban ők.
Grell Sutcliff egy fárasztó egyéniség huh hiszti nagyon sir .Az is nagy mikor Plutot sétáltatja végre
Plutoka meg egyszerűen kell nem szabad király! happy

De, hogy most értelmes választ adtam-e az elválik. pirulós nemértős

EGY ILYEN KELL AKKORIS mérges meglepődős
Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Tumblr_lk0yquqXAt1qhqbexo1_500
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:39 am

Grell tényleg fárasztó,Pluto meg aranyos,de macskapárti vagyok,akár Sebby Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:27 pm

szerintem Grell egész szerethető.. a maga bizarr, agybutító módján : D bár szvsz egész szórakoztató, legalább egy szereplőn lehet röhögni. mostanában más humor-forrással nemigen rukkolt elő a mangaka, úgyhogy örüljünk annak, ami van. ˇ.ˇ

én nem tudom ki hogy van vele, de ha már kapnék egy Plutohoz hasonló háziállatot, biztos Seb lenne, ha választhatnék. úgy értem, cica, na. szeretem a cicákat : DD ( meg a jó pasikat, szóval 2in1 )


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit gondolsz egyes szereplőkről?
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: