Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mit gondolsz egyes szereplőkről?

Go down 
+7
Mizeria
Kazuha
Yume
Lollipop
Koffeey
May Rin-chan
Gothic Lady
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyVas. Dec. 13, 2009 10:33 pm

egyébk ááá nekem a mangában a cirkuszos tetszett a legjobban, csodálkoztam hogy Ciel asztmás... de úúúúgy sajnáltam akkor amikor úgy kiütődött T_T

Meg tök ari voolt Smile-ként^___________^
Vissza az elejére Go down
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 5:49 pm

az én kedvenc karakterem Meirin után Grell jön és Seb.őket hármojukat kedvelem a legjobban.Cielt nem utálom,de nem tartozik a kedvenceim közé,ugyan szoktam szeretni az olyan karaktereket akik nagyon keveset mosolyognak,de Ciel természetellenesen keveset mosolyog.tudom,hogy ami a szüleivel történt az megrázó meg minden,de azért egy kis mosolyba néha nem halna bele.én biztos,hogy amellett a sok két bal kezes szolgáló meg Lizzy mellett nem bírnám sokáig mosolygás nélkül Very Happy
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 6:17 pm

Grellt én is imádom, az anime egyik nagy színfoltjaXD Na meg Seb... Love Meirin meg magától értetődő, olyan kis aranyos, de ha akar akkor nőies. Kedvenc női karakterem, a kedvenc férfi karakterem meg Seb és Grell. Cielt meg levegőnek nézem, semmi sem fogott meg benne iagzán
Vissza az elejére Go down
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 6:22 pm

én nem tudom levegőnek nézni,főleg mivel egyik főszereplő,de annyira nem zavar,hogy megpróbáljak átnézni rajta. hát igen Meirin egy nagyon aranyos lány és még harcolni is tud. Smile Grellt én igazából nem tudom,hogy női vagy férfi karakterekhez soroljam,úgyhogy inkább nem sorolom sehova XD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 6:40 pm

Huh...Most néztem ám nagy szemekkel, hogy mi lett az avatarommal, de látom, hogy a tiedXD Ez a kép nagyon tetszik, nekem is megvan. Én levegőnek tudom nézni Cielt, ahogy te is mondtad, hogy ő szinte egyáltalán nem mosolyog. 100 évben egyszer....talán. De a mangában most kifejezetten aranyos, bár azt is csak játsza, de legalább nem olyan savanyú mint szokott.
Vissza az elejére Go down
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 6:55 pm

ja igen átváltottam,mert ez a kép most nagyon megtetszett.hát nem tudom,számomra eleve egy fiú nem tud aranyos lenni,de egyelőre nem utálom annyira,hogy levegőnek nézzem,csak az a mosoly dolog ami néha az őrülete képes kergetni.amúgy most értem el az utolsó fejezethez és igen csak érdekesnek ígérkezik. Ciel ebben a fejezetben egész normális volt,de akkor is egy őszinte mosolynak jobban örülnék,mint az ilyen gúnyos mosolyoknak Smile
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:02 pm

Hát nagyon remélem hogy az új arcok a második évadban nem lesznek főszereplők, mert ha Sebéket kitúrják, akkor mérges leszek.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 5:50 pm

Sajnos márpedig ez a kát szerencsétlen,ócska Seb és Ciel utánzat lesz a reflektorfényben...ó,igen!
Nagyon kellemetlen,de ez van --,--
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:00 pm

Gyűlölöm Yanat ha téll ők lesznek a rewflektor fényben, akkor már nem is fogom nézni.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:02 pm

Én is nagyon megharagudtam....én nézni fogom,legalább is az első részt mindenképpen,a kiváncsiság kedvéért....
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:06 pm

ez így olyan izé /: Sebéket nem lehet pótolni...Ezek még Sem és Ciel árnyékába sem érhetnek...
Vissza az elejére Go down
kame
Ember
Ember
kame


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Mar. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jigoku

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyKedd Márc. 02, 2010 5:30 pm

Már nem azért,de ennek így semmi köze a Kurohoz Rolling Eyes fogalmam sincs,hogy honnan a francból kaparták elő őket e_e
A legjobb az egészben,hogy bárhol olvasom,mindenki utálja már most őket xD így aztán igen sikeres lesz.
Mindenesetre az első részt persze megnézem,hogy tudjam mit utálok ^^

*off vége*

Kiről mit gondolok? hnnn
Sebastiant és Cielt imádom...olyan nagyon beteg,elvetemült módon xD
Finnyt és Tanakát szeretem még a cselédek közül...komolyan nem lehet rajtuk nem röhögni Very Happy
MayLin és Bard nálam semleges,hidegen hagynak úgy ahogy vannak.
Plutotól hidegrázásom van e_e Ashtól/Angelától is,de mondjuk rajta legalább tudtam röhögni a végén.
Lau, Grell és Undertaken kötelező,beteg karakterek,akiket nem lehet kihagyni Very Happy xD
jah és még Soma-sama meg Agni voltak akiket megszerettem,bár eleinte ők is az agyamra mentek.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:46 pm

Ahoz képest, hogy eleinte milyen nagy ellenszenvem volt Alois iránt... Hát most kifejezetten megszerettem. Szerintem aranyos. Very Happy *most lehet agyon dobni kővel*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:41 pm

Senki nem fog agyon dobni kővel attól mert valaki olyat szeretsz akit mások nem. Very Happy
Én se Aloist se Claudét nem bírom. Ha már az első részben nem voltak szimpik,akkor szeritnem később sem fogom őket megkedvelni... Ugyebár mindig az első benyomás a lefgontosabb Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 1:41 pm

Akkor megnyugodtam.
Na, véleményem LizzyrőlXd Egyszerűen kinem állhatom azt a kiscsajt, olyan kis kényes, hogy az már agytépő. Üti Misat is a Death Note-ból (mondjuk Misat még kedvelem is egy kicsit). 13-14 éves létére, úgy viselkedik, mint egy ovis, teljesen elvan kényesztetve, és ha nem kap meg valamit akkor sír. Én Ciel helyében, már rég felpofoztam volna... Most jutott eszembe, hogy Ciel is megpróbáéta, csak akkor Seb megállította. Very Happy Ráadásul a történet szempontjából eléggé lényegtelen szereplő szerintem... Nincs benne semmi extra, csak a nyavajgása.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Feb. 23, 2011 10:38 am

A szolgálókat,Lauékat,Undertakert,a Shinigamikat stb birom,kivéve Grell-t,mert ő taszit a nyomulós melegségével,de azért néha tudok rajta nevetni.Kiváncsi leszek az OAV-ra,mert s kép alapján,ahol még fiatal volt,férfi ruhában volt,rrövid haja volt,kifejezetten aranyosan néz ki!Very Happy

Akik irritálnak az Claude,Transzi meg Lizzy.Kétajtós barátunk annyira elcsépelt,sablonos,unalmas,ócska Will-utánzat,hogy az már fáj,egy jó szavam nem lehet rá.Transzit eleinte gyűlöltem,most már inkább szánom,sajnálatra méltó fiúcska,de akkor sem szeretem.
Lizzy...hát,ugyan az a véleményem mint eddig.Halálosan irritál a kiscsaj és nagy fájdalmam,hogy a nővérem kedvenckéje,ráadásul C.xL párositás hive,agyamra megy.Lizzy elkényeztetett,idegesitő teremtés,nem csoda,hogy Ciel minden alkalommal kikészül,ha meglátja.Tudom nl,hogy akkoriban el voltak kényeztetve az urolányok és hogy kell egy kis vidámság amangába,de nekem ő már sok(k),ahogy Cielnek és mindenkinek.Értem én,hogy fel akarja viditani Cielt,de úgy se fog menni,lealább isnem hosszú távon.Szegény Cielnek jobb ha kipurcan,mintsem,hogy elvegye ezt a buzgómócsingot.Persze,kedveli Lizzyt,fűzik hozzá szálak,persze nem szerelmiek,hanem inkább megvan benne,hogy ő a férfi,a "férj",akinek meg kell védeni az "asszonyt".Nővérem szerint Lizzy,ha felnől,normálisabb lesz.Hát én kétlem.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Feb. 23, 2011 4:17 pm

Grellt én csak a shinigamikkal együtt szeretem,egyébként én sem vagyok érte oda,néha már egy kicsit sok ebből a nyomulós figurából. Laut,Lizzyt,Agnit,Somat,Aloist és Claude-ot nem bírom. Ők azok akik nagyon irritálnak,de közülük is legjobban Lizzy. Laut főleg azért nem kedvelem,mert keveset lehet tudni róla és még olyan furcsa a modora is. Aloisékról már elég hosszú véleményeket írtam,szóval az irántuk érzett utálatukat most nem fejezném ki hosszabban. Agniék meg olyan szánalmasak és számomra elég jelentéktelen karakterek. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Feb. 23, 2011 7:51 pm

Grell pedig olyan kis husi! ^^ Én nagyon szeretem. Razz Alois pedig maga a dráma. És szerintem a story egyik legsötétebb alakja szerintem. Őt is nagyon szeretem.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptySzer. Feb. 23, 2011 11:08 pm

Én Lau-t birom,titkozatos,furcsa,kiszámithatatlan,de jópofa és nekem tetszik Very Happy
Soma és Agni....főleg a mangában irritált mikor x fejezeten át a hülyeségeiket kellett olvasnom,de már kicsit enyhült az ellenszenvem,kezdem megszokni őket ^^°
Legsötétebb alak?Alois?
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 24, 2011 8:45 am

Ha ez alatt az agyi szint értendő,akkor egyet értek,egyébként szerintem vannak Aloisnál sötétebb alakok is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 24, 2011 6:47 pm

Jó az egyértelmű, hogy Seb a legsötétebb, de Alois is a sötét alakok között van. És nekem sokkal érdekesebb, mint Ciel.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 24, 2011 7:23 pm

Számomra sem Ciel, sem Alois nem érdekes karakter. A sötét múltak meg minden azok nagyon imponáló dolgok,de maguk a karakterek nem a szívem csücskei.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyKedd Jún. 21, 2011 3:20 pm

Lizzy mostmár nem olyan idegesítő számomra, mint az elején. Ha ilyen is maradna, az nagyon jó lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyKedd Jún. 21, 2011 5:40 pm

Reménykedjünk, hogy most már leáll az idegesítő cukiságaival és észreveszi, hogy arra nem vevő senki. Very Happy (persze csak ha a mangaka is úgy akarja... ^^")
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 EmptyKedd Jún. 21, 2011 10:50 pm

Hát jó lenne, ha ezt a cuki kislányt modort végleg elhagyná. Reméljük a mangaka tesz is erről Very Happy Ezzel az új természetével sokkal szerethetőbb karakter lenne
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz egyes szereplőkről?   Mit gondolsz egyes szereplőkről? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit gondolsz egyes szereplőkről?
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: