Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Csöcsi
Mizeria
Mokcsi
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Júl. 13, 2009 10:39 pm

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Júl. 14, 2009 8:26 am

én nem hinném,hogy Seb és Ciel gyerekei és elképzelni sem szeretném Razz
inkább lehetne Ciel testvére Very Happy
a képek nagyon jók Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Júl. 14, 2009 5:47 pm

én is csak szórakoztam, azért ha tényleg így lenne... az már a rémálom kategóriába tartozna Razz a képek tényleg aranyosak! ^^ hjajj, végre lesz elég epizódom, hogy megcsináljak egy within temptation amv-t a Kuróból, már azt is tudom, melyik számra. a hand of sorrow nagyon illik hozzá. ^-^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Júl. 14, 2009 5:51 pm

én majd talán csinálok egy új amw-t,de egyelőre nincs olyan formátumú videóm ami jó lenne,csak olyan ahol a magyar és az angol felirat is ott van és az úgy nem jó,mert a felirat túl nagy és elrontaná a videó hangulatát Smile
hát igen az eléggé rémálom lenne már,bár elég bizar is és kissé lehetetlen Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Júl. 14, 2009 6:24 pm

várjunk csak?! amit te mondtál oldal, onnan mkv formátumban lehet letölteni, de a sony vegas elfogadja az mkv-t? Shocked * rohan és megnézi, hogy jó -e a formátum *
bizarr álmok.... ^^' nekem olyanból túl sok van upsz

Szerk: Azt a ********-t neki, nem jó a formátum. mérges meglepődős akkor most ugyanott tartok, mint az elején... -.-' ( de azért köszi a linket, Mokcsi, segítettél vele, mert ha át tudom konvertálni valahogy, akkor nincs semmi baj. Smile de amúgyse neheztelnék senkire, minden felelősség a sony vegast meg úgy nagy általánosságban a technológiát terheli emiatt Razz jut eszembe, tudja valaki, hogy tudnáma fájlokat átkonvertálni? )


A hozzászólást Mizeria összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 14, 2009 6:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Júl. 14, 2009 6:30 pm

nem sajna azt nem játsza le Sad
ezért is kell valami jó oldalt találnom,ahonnan le tudom tölteni olyan formátumba amilyet lejátszik...
hát igen eléggé bizar álmok,de hát a sok találgatás után,ami az anime és a manga körül van,én már nem is csodálkozom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Júl. 14, 2009 6:38 pm

höhh, nem baj, találékony vagyok, valahogy biztosan meg fogom szerezni, ami kell, nem vagyok az a típus, aki könnyen feladja. ^^
de biológiailag lehetetlen, szal nem is értem, most tulajdonképpen miről is beszélünk, mert úgyse lehetnének közös gyerekeik. Razz ( hál istennek xP )
ha a bizarr álmoknál tartunk, én ma megálmodtam a Kuro második évadjának az openingjét. Shocked de komolyan! csak már nem emlékszem, mi volt benne, mer ébredés után olyan 5 perccel kiment a fejemből. upsz de jó volt, mert arra emlékszem, hogy tetszett, meg arra is, hogy álmomban hegedültem sok fekete macskának egy sötét, naplementés, sűrű erdőben, és ők voltak a legjobb közönség xD meg arra is emlékszem, hogy régi viktoriánus ruháim voltak, és valami őhercegnp vagy mi a nyavalya voltam, és volt egy külön ember, akinek a hátán kellett cipelnie. asszem Seb volt. xD

Szerk: jobban mondva, főhercegnő ^^'
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Júl. 14, 2009 7:17 pm

érdekes álom lehetett Very Happy
én sem adom fel,csak még azt nem tudom,hogy honnan lehetne leszedni Smile
am. kíváncsi leszek,hogy a második évad openingej milyen lesz.remélem tényleg jó lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzer. Júl. 15, 2009 11:44 am

LOL,szerintem shounen ai doujiból vannak azok a képek,a cover alapján duplánXD
hát lehet,hogy a biológiát meghazuttoló dologk vannak benne Very Happy (simsben is lehet pasi terhes...kóddal!Very Happy)

Ha abból indulok ki,hogy az első OP nagyon tetszett,a módositott verziója is,a második OP is,az első ED és a második
ED is,akkor szerintem az új évadé is biztosan remek lesz!És remélem kapunk pár képet mihamrabb!Trailer tuti lesz..de mikor?
SZerintem Ciel direkt nem lesz benne,hogy húzzák az idegeinket xD

Our Darkness (wall)
Seb
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzer. Júl. 15, 2009 3:11 pm

hát igen jó lenne már lassan egy tariler és bitos,hogy Cielt kihagyják belőle,ha a második évadban lesz is Very Happy
hát remélem,hogy a második évad opja és endje is jó lesz,ha már az elsőét ilyen jól megcsinálták Smile
a képek jók,a Sebes kicsit számomra furcsa,de nem rossz Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzer. Júl. 15, 2009 8:12 pm

Azthiszem toboroztam egy új rajongót!Eddig is felhazsnálónk volt,de
mivel kiábrándult a VK-ból(és elfelejtette a jelszavátXD) nem járt fel.
De most,ma nálam volt és megismerkedett a Kuroval....és láss csodátr eddig
odáig van érte(egy részt néztünk)és szombaton megyek hozzá és egy nap alatt
végignézzük az egészet xD Saya a felhazsnálóVery Happy
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzer. Júl. 15, 2009 8:14 pm

én is ajánlottam egy barátomnak és az ismertető felkeltette az érdeklődését,úgyhogy meg fogja nézni Smile
a vk-ból én is kissé kiábrándultam,de mivel itt a Kuro nem szomorkodom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 10:12 am

Ó,jaj,de jó!Örülnék ha jönne még pár(értelmes) fan!
Mindenhol kutatok új dolgok után...szombaton kijön az új fejezet!!!
Ez azt jelenti,hogy szomabt délután már valszeg' fent lesz a RAW
és pűr napon belül az angol forditás is!Szombaton és Kuro maratonozok
Sayánál,de azhiszem két rész között meglesem majd,hogy fent van-e a RAW vagy
majd ha hazaértem...Alig birom kivárni :3
Trailert szerintem leghamarabb csak ősszel kapunk :/ És Cielt tuti kihagyják belőle...
direkt,hogy idegeskedjünk,hogy benne lesz-e.
Ha valóban lesz OAV akkor remélem nagyon frappáns lesz.
Vagy lehetne egy iylen vicces kis Ciel in Wonderland :3

A kedvenc Seb cosplayerem új képe:
The Black Bartender
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 9:15 pm

én nem idegeskednék, ha Ciel nem lenne benne xD ( gondolom, senkinek sem újdonság, hogy nem a szívem csücske, bár nem is utálom Razz ) huhh, én a VK-ból már az első 3-4 rész után kiábrándultam, senkit sem lep meg, gondolom, hogy Yuuki miatt. ( de nem akarok offolni) én megmutattam pár jelenetet egyik barátnőmnek ( aki mellesleg yaoi fangirl) , és aszonta, tetszik neki, nem is olyan rossz. ( bár nem tudom, hogy ez most jót vagy rosszat jelentsen ^^' ) na, az új fejezetre kíváncsi leszek, bár én még szombaton szerintem nem leszek otthon :I ( per pillanat egerben vagyok). jaaj, ha OVA lesz, akkor könyörgöm, könyörgöm a drága mangakának, hogy szenteljék Sebnek! olyan keveset tudunk róla ( nekem legalábbis nem elég) , és szerintem mindenki örülne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 9:44 pm

lányok, most nézem, a Bishounen Paradise-ra felkerült immáron Seb karakterlapja is! ^^ ( vagy csak lehet, hogy nekem újdonság, azért szóltam xP )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Júl. 17, 2009 10:09 am

Az új fanok csak jók:)
Szerintem az OAv legyen karácsonyos(mint a Ranmánál),Ciel in Wodnerland paródiás vagy horroros.
SZerintem egy movie kéne Sebről.
Pár jó scan stb

Most olvasom,hogy Seb....186cm magas!O.O Akkor Ciel annyira nem is
alacsony,csak Seb mellett tűnik annak!Ezt már egyszer olvastam,cska elfelejtettem...
Finny 16 éves o.o
Ha a Bishi paradies-on nem lesz Seb a hónap bisihije akkor bepipulok!
Kiváncsiságból meglestem a karakterlapját.
Hm?!Hogy hol lakik Seb?Egy kis szigeten?Ezek a Holtak szigetére gondolnak?!
Ott lakna?!Ez igaz vagy csak a készitők találgatnak?(de akkor hogy merik beleirni?!)
Mert ha igen,akkor Cielt elvitte a lakhelyére?!!Ez azért durva....O////O
Nem is tudtam,hogy a tetragrammaton,ami Seb kézfején van,annak a neve "Salamon pecsétje"!
Ezt találtam róla a neten:
Salamon pecsétje

A Salamon pecsétje néven ismert, két egyenlő oldalú háromszögből összetevődő hatágú csillagot a makrokozmosz jeleként szokták értelmezni. A lefelé álló háromszög az alsó, azaz az anyagi világot, a felfelé álló háromszög a felső, azaz a szellemi spirituális világot jelképezi, összekapcsolódásuk, illetve egymásba hatolásuk pedig a kettő egységét fejezi ki. Ezenkívül a lefelé álló háromszög képviseli az őselemek közül a földet és a vizet, a felfelé álló háromszög a levegőt és a tüzet, egyesülésük pedig magát a tetemtett világot szimbolizálja, amely a négy őselemből tevődik össze. Ebből következik, hogy a Salamon pecsétje talizmánként viselve előmozdítja az alsó és a felső világ, azaz a test és a lélek, illetve szellem harmonikus együttműködését, hozzásegít a belső és ezáltal a külső univerzum békéjéhez. Ezenkívül összeköttetést biztosít a makrokozmosszal, és kaput nyit a természetfölötti világra.

Mindig tanul az ember!Gondoltam,h az a jel nem egyezik a sátánisták jelével.
Minden esetre érdekes!
A Bishi leirása alapján arra lehet következtetni,hogy tényleg Sebastian volt az a fekete macska
aki úgy bámulta Cielt,ahogy sejtettük...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Júl. 17, 2009 8:11 pm

nemáá, a karácsonyos uncsi, legyen halloweenes ( mert akkor beöltöztethetnénk Sebet Jack Skellingtonnak xD ) . én eleve magasnak gondoltam, szóval én annyira nem döbbentem le. Smile Lady, szerintem az a szigetes dolog nem volt komoly, én legalábbis nem vettem annak. ^^' hát igen, mindig tanul valamit az ember Razz nekem halvány fogalmam nem volt, hogy az ott egy olyan salamon pecsét, vagy mi a nyavalya, én megelégedtem annyival, hogy pentagram, azt jóvan, engem inkább Seb többi része kötött le... xP én eleve úgy gondoltam anno, hogy a cica Seb, mert valahogy... na, szóval hasonlított. : P
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Júl. 18, 2009 4:33 pm

A Halloweenes nem rossz ötlet Very Happy
Én is gondoltam,hogy magas,stóval nem tudom miért lepőrtem megXD
És én is gondoltam,h Seb a macska,a szeme ugyanis olyan..hm..nem macskás volt.
Egy macska nem néz úgy xD
Juj,itt a 35.fejeztből pár spoiler kép!!!!Sajnos a RAW még nincs fent,de szerintem
a csaj a mai nap folyamán felteszI!!!!:
Spoiler:
Új karakterek!
Az egyenruhások a Királynő testőrei,ennyit goboztam ki.Az egyenruháról fel lehet ismerni és ott
van a háttérben az a fickó aki a mangában a Királynővel volt(animében Ash-t csináltak belőle).
A lány aki scanneli elárult pár dolgot:
-Jön egy új shini gami /Ronald Knox
-a cirkuszos emberek múltjába pillantunk(leginkább Joker,Beast)
-Ciel és Sebastian hazatérnek
-a Királynő emberei/Her Majesty the Queen's spirit
-Undertaker érdekes kommentárt fűz az eseményekhez a végén és látjuk a szemét(!)
Jövő hónapban lesz egy szines extra oldal a fejezethez és új infók a második évadhoz!

Call my Name (manga colo)
A kedvenc cosplayereim új képe Orrvérzés :
At Your Service
Régi,de tisztitott scannek:
In the land of twilight,under the full moon
Without Expres​sion(Drocell wall)
Curry
Angels fall first
Angela vs Seb
Grell
Grell 2
Grell 3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Júl. 18, 2009 8:40 pm

jajj, már nagyon várom a következő fejezetet! Smile kifejezetten felkeltették a kíváncsiságom ezek a képek és ez a néhány elhintett infó, főleg, hogy lesz benne pár szó a második évadról is. Razz váá, azon az első képen Seb nagyon dögös! happy
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Júl. 18, 2009 9:24 pm

És itt a RAW!!!:
Download Kuroshitsuji chapter 35 RAW
Joker milyen aranyos volt kisebb korában :3
Az új shinigami se rossz,jópofa karakter.
És ahogy Seb hozza a karjaiban Cielt....ah....az nagyon nagy jelenet!király!
Szegény Doll hogy megörült Cielnek az emg a szokásos heves elutasitással
és ridegséggel fogadta,inkább csimpaszkodott tovább Sebastianba :/ Kiváncsi
vagyok az ottani párbeszéde(meg úgy az egészre).És aztán...juj....mikor rátámad Cielre
egy tőrrel,és Ciel lesúlytó és kegyetlen pillantása....mindannyian tudjuk mi maradt a csajból.....:/
Alig várom a forditást és az új fejezetet is!xD

A szöveg angolul:
Spoiler:
Kezdenek érdeksre fordulni a dolgok.Amit IUndertaker mond...hát...a Királynő bizonyára nem fog
örülni!Azthiszem lányok elérkeztünk a Kuroshitsuji történetének utolsó fejezetéhez.(mármiont nem manga fejezetéhez,hanem
tudjátok hogy gondolom)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Júl. 18, 2009 10:07 pm

hát, még nem tudom, milyen, most töltöm, de Lady, azok alapján, amiket mondtál, most rohadtul be vagyok sózva. Very Happy ( ésafeneottesne belé, nem akar bejönni a spoiler, rákattintok, és csak egy naaagy üres fehérséget látok, semmi mást -.-' )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Júl. 19, 2009 11:56 am

Bejön a spoiler csak valamiröt fehérrel jelzi,jelöld be a spoler tartalmát
és meglátod,hogy szöveg van ott Smile (majd megprübálom átállitani)
Amúgy a fejezetben Seb úgy félig át van változva,ha jól emgnézitek,emrt a fogai olyan
élesek/nagyok,a szeme meg világit.*g*

I'm Alive!(punk wall)
Puppet maker (wall)
Puppet maker (wall 2)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Júl. 19, 2009 6:14 pm

ja, igen, mostmár látom, köszi Lady! ^^ hmmm... hát, elég érdekes volt ez a fejezet is, már várom, hogy végre összepasszintsák az angol szöveget a képekkel, így most csak néhány dolog jutott el az agyamig, majd ha fenn lesz onemangán, valószínűleg jobban képben leszek. Razz Seb fogait én is néztem, bár annyira nem ütköztem fenn rajta, inkább gyönyörködtem a khm... látványban xP ( ahogy azt tőlem megszokhattátok xD )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Júl. 19, 2009 7:38 pm

Szerintem hamarabb belinkelem ide letölthető verzióban mintsem,hogy
a Onemangán fent lesz :DD
Szerintetek is ez már az Utolsó fejzet kezdete?Én nem tudok másra gondolni.

Éppen ismét Kuro cosplay performance videók után kutattam ma és ezt találtamXD:
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=9AqQbVKCOp8"]Otakon '09 Kuroshitsuji Skit - Poor Ciel XD[/URL]
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Júl. 19, 2009 8:16 pm

hááát, nem tudom... Neutral őszintén szólva, fogalmam sincs. xD nekem nem jött le ilyesmi, de én most csak félig figyeltem oda, mert gőzerővel munkálkodok a Kuro fanficem folytatásán, szóval én most nem nagyon vagyok képben. Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: