Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Csöcsi
Mizeria
Mokcsi
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 1:20 pm

hogy mindenki rögtön fantáziálni kezd,ha van egy nő meg egy férfi karakter... Razz
és persze mindig Sebbel akarják összehozni a nő karaktereket.vajon mért? xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 1:36 pm

Nem kifejezetten erre gondoltam. Elsőnek arra gondoltam, hogy az az Alice Sebastian volt, de arr gondoltam, hogy ez tök hülyeség.XD Második-nak meg arra, hogy valami rokona, mert hát te írtad, hogy hasonlít rá.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 1:39 pm

erre az eshetőségre nem is gondoltam.ez számomra túl abszurd lenne,tehát azt most leszögezem,hogy Alice nem egyenlő Sebastiannal Very Happy
a másikkal közelebb jársz az igazsághoz.többet nem mondok Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 6:58 pm

hát Mokcsi, úgy tűnik, egy darabig nem kell használnom a láncfűrészt... ˇ.ˇ ez a fejezet nagyon tetszett Very Happy mibe fogadjunk, hogy Alice Sebastian húga Razz ( bár mondjuk eddig szentül meg voltam győződve, hogy Enma Ai a húga, de végülis... népes a család xD )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 7:09 pm

én nem fogadnék a helyedben mert még a végén elveszíted.... Razz
hú akkor megnyugodtam.igaz még nem találkoztam közelről láncfűrésszel,de nem is áll szándékomban.
ja és ma elkezdtem az ötödik fejezetet és igencsak jól haladok vele Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 7:15 pm

én soha nem veszítek Mokcsi, nem tudtad? ˇ.ˇ ( kivéve akkor, amikor igen xP )
azért ne vedd ezt olyan biztosra kisszivem xD
váá, remélem az is hamar kész lesz ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 7:23 pm

na igen.én sem tédevek kivéve amikor igen xD
de én biztosra veszem.bizakodó természetű vagyok Very Happy
hát még én.de már az eleje megvan és nagyjából már a folytatás is,már csak a végét kell kitalálnom Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 7:55 pm

Nálam először mindig az elje és a vége szokott meglenni.Xd A közepét mindig írásközben találom ki. Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 7:56 pm

nekem a vége megy nehezen Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 7:59 pm

hát nem tudom... én csak simán spontán írok, aztán majd lesz valami. Razz
mellesleg, most úgy megjött az ihletem, hogy én is az 5. fejezetet kezdem írni xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:17 pm

én is van hogy így spontán írok,de akkor egy idő után muszály átírnom néhány dolgot,hogy jobb legyen.
úgy tűnik kellett ez a feji,hogy megjöjjön az ihleted. Razz
én is közben irkálok,mert már Seb hiányom van és így tudom pótolni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:26 pm

ó, én is szoktam átírogatni, ha nagyon megakadok, illetve a végén még egyszer átolvasom, és egy-két dolgot kitörlök vagy módosítok. de lektorálni nem rossz dolog Razz
valószínűleg Smile kedvet csináltál nekem az íráshoz xD
áá, én most épp a Dominant -ot hallgatom Emilie Autumntól, ez a szám mindig segít a történetírásnál, és most pláne olyan résznél tartok, ahova kifejezetten passzol. *.* ( mellesleg, Emilie Autumn számai mindig is inspiráltak, mikor a történetről volt szó ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:30 pm

na ugye milyen jó hogy kész lettem Very Happy
jó ez a szám.nekem is sokszor segít a zene.
most éppen nevető rohamot kaptam a történetírás közben mert egy kis vicces részt írtam és elképzletem milyen arcot vágna akkor éppen Seb xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:40 pm

szeretem ezt a számot, Kuros hangulata van ˇ.ˇ vagy legalábbis, mindig a nagy és hatalmas hódító viktoriánus Angliát juttatja az eszembe Razz .... vagy a királynőt, vagy valami nagy előkelőséget, amint épp vonul be a hatalmas díszes terembe, mindenki elnémul, és a "domináns" illető büszkén végiglejt az eléje kiterített szőnyegen ( Mizeriának ihletrohama volt, bocsi xD )
na, arra kíváncsi leszek Smile aztán tessék megnevettetni Miz kisasszonyt, Mokcsi xP

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:44 pm

hát ha nem valami nagy szám,de nekem tetszett (az általam kitalált vicces dolgon nevetek.én sem vagyok komplett így este xD)
nekem is vannak olyan zenéim amik a kuro hangulatát idézik,olyankor mindig elképzelek valamit amiben muszály benne lennie Sebnek is természetesen Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:58 pm

még mindig jobb, mint az én aprajafalvás rajzom =D egyedül anyámék értették meg, mikor odarajzoltam a róka komát svájci sapkában és sörösüveggel a kezében xD ( ő volt a falu iszákosa)
nekem nem feltétlenül. de erre a Dominantra el tudnám képzelni, ahogy a mi kis dominánk berobban a színre. xP


-------

http://vampireknight.heavenforum.org/viewtopic.forum?t=74
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 10:44 pm

Mint már kifejtettem,Charles-t én is sokkal jobban kedvelem,sőt.Szerintem lehet,hogy
Ciellel is csak azért szimpatizálok egy szinten,mert rá emlékeztet XP
Hugi,a vámpirt nem mondanám démonnak,mivel a démonok gonosz szellemek a pokolból a vámpirok
-a hiedelem szerint-sirjukból visszatérő élőhalott-,egykor emberi lények.Bár néha emlitik a vámpirokat
is "démonként" stb,de ezt általában a babonás emberek régen,vagy a filmekben megrettenő alakok.
Alucard...szerintem is egyediek,ezért sem hasonlitgatom őket.Bár a gonosz vigyor és egyes elemek hasonlóak.
Sebastian démon,ezért alapvetően gonosz.Valószinű,hogy már pár lelket a pokolra küldött azáltal,hogy
egy forró estét töltött egy-egy emberrel.Hiszen démon,ezen szórakozik.De őt magát a testi vágyak cseppet sem érdeklik,
ez annyira érdekessé teszi a dolgot!
Démon,azt is akarja,hogy ileltlen gondolatai támadjanak egy halandónak,ha rá néz,mivel azzal bűnbe csábitja.
Nekem ebben semmi új nincs Very Happy
Hugi,ismered az Özönviz történetét a Bibliából,gondolom.Nos a történet szerint angyalok jártak a földön és
nőül vettek nem egy halandó nőt(itt feltehetjük a krédést,hogy akkor ők himneműek??mert a megszokott az,hogy olyan
értelembe véve nincs nemük),az ilyen frigyből születtek a Biblia által úgy nevezett "óriások",vagyis félig emberek,félig angyalok.
Eszerint Isten azért küldte az özönvizet,hogy ezeket a teremtményeket("óriások")elpusztitsa,mivel az angyalok viselkedése
felháboritó,erkölcstelen volt.
(Rá is kerestem a neten a konkrét részekre: 1Énók 6–11, „Az angyalok lázadása” c. fejezetből „Az angyalok lázadása”, „Az ég látja, mi történik”, és a „Töröld le a föld arcáról &c.” c. részek)
Ha ebből indulunk ki akkor lehetséges(lenne,ha nem fiktiv figura lenne),hogy Sebnek gyereke legyen.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: