Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+9
Csöcsi
Yume
Koffeey
Madam Red
Kazuha
Gothic Lady
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:05 pm

úgy tűnik most jött el a pillanat mikor elkezdem visszasírni Cielt. nem volt a szívem csücske az a gyerek,de ennél az új mesternél sokkal jobb volt és ennyire azért még ő sem volt nőies.... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:11 pm

Igazd van, még én is azt mondom, hogy jöjjön vissza. Ennek az új mesternek még az enyémnél is szebb lába van! O.o Nem vagyok hiú, de fiú létére ilyen lábai vannak...Vissza sírom Ciel pipaszár lábaitXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:22 pm

engem nem a lábai zavarnak főleg,hanem hogy ő lesz a második évadban és ezzel Sebet is eltávolították nem csak Cielt. ha kéne simán kibírnám Cielt még egy éved ereéig ha ez azt jelentené,hogy Seb is lenne... de nem muszály volt mindent megkavarniuk... Rolling Eyes Sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:25 pm

Na ja. Jól megkavarták a sz*rt és még szépen fejeztem ki magam. Ha Seb benne lenne is Ciel nem, én mér akkor boldog lennékXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:28 pm

én még Cielt is képes lennék mosolyogva eltűrni.de ezek a szereplők már így előttem nagyon leírták magukat,hogy miattuk a már jól ismert szereplőket kitették... így már nehéz lesz megszerettetni őket velem...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:31 pm

Akklor már biztos h nem lesznek benne? Ugye nem? Ugye nem?!
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:37 pm

nem tudom. mindenhol már csak ezt a kettő karaktert írják... bár mivel a régi karakterek közül senkit nem írtak és elvileg közülök azért csak lesz valaki,így valószínű,hogy azokat még nem tudják és még bármi lehet...de nagyon valószínű,hogy Seb és Ciel nem lesz... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:38 pm

Zazuscieeeel!!! xD ( ez most kikívánkozott belőlem =D amúgy ne kérdezzétek tőlem, ki az a zazus, mert nem mondom meg ˇ.ˇ titok =P de konkrétan erről az új gazdáról ő jutott az eszembe xD )
most nézem az új párost... hát valami borzalom. iszonyú silány. nem is találok szavakat. nagyon sz*r xD annyira nevetséges, hogy már nem is bosszankodok, csak röhögök ˇ.ˇ
szerintem amúgy az az Alois vagy ki a t*köm transzvesztita xD de a lábai egész csinik... nem olyan csontos Nemecsek Ernő térdek, hanem kis nőiesek ˇ.ˇ a lába nem rossz. igazából, az az egyetlen tűrhető dolog a srácon =D
na ez az új komornyik... ez a Claude... na egy förtelem, én azt mondom. mint egy kétajtós szekrény ˇ.ˇ nekem konkrétan ez volt az első benyomásom, mikor ránéztem xD olyan merevnek és szertartásosnak tűnt, nincs is ott az a dögös arckifejezés... hát, szerintem teljesen olyan, mint egy kétajtós szekrény ˇ.ˇ xD
ja, és valaki adhatna ennek a két szerencsétlennek egy fésűt, osztom a véleményt... nem kell fésű, jó egy szétágazó gally is, ha fésűre nem telik, vagy fésüljék át ujjal, de ez így nem állapot xD esetleg egy kis hajlakk meg hajhab hogy megmaradjon... valami jó kis szín bele a hajukba... mondjuk neonzöld =D xD kicsit megvágjuk... mondjuk kopaszra, akkor nem kell napelem ˇ.ˇ de ez a mostani állapotuk nagyon nem jön be.
sose hittem volna, hogy egyszer még ezt fogom mondani, de... Ciel, Ciel, Ciel, gyere visszaa! Szereltek! Na, gyere vissza a kedvemért! xD ennél az Alois-nál milliószor jobb volt. nekem ez a gyerek olyan beképzeltnek tűnik, mint egy 12 éves techtonikos kisp*csa ˇ.ˇ mint egy plázaribi, ahogy vigyorog. nem tetszik a feje. szívesen behúznék neki =D
Seb, és te is gyere vissza, ha nem akarod, hogy Miz a fülednél fogva magával rángasson! ˇ.ˇ ( vagy ha ő nem, hát majd Emily leveri rajtad, asziszem =D xD )
ez kész röhej. erre már nincs mit mondanom.

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:50 pm

Ha vissza jöttök, akk soha többet nem fogyasztok alkohol jó tanuló leszek, mindent megcsinálok amit anyámék mondanak, soha többet nem gyújtok rá (bár eddig se szívtam valami sokszorXD) Mindent megteszek, csak gyertek vissza! A fórum is Vampire Knight és Kuroshitsuji! És nekem ŐK jelentik a Kuroshitsujit!
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:56 pm

én nem teszek iolyen fogadalmat,mert ezek közül én egyiket sem csinálom a jó tanulás meg már megvan.de a lényeg,hogy Sebék maradjanak (bár nekem Seb is bőven elég lenne Razz),és ne ez a furcsa páros.a komornyik katasztrófa,a mester pedig egy idióta transzfesztita aki még Ciel női vonásain is túltesz.kinek kell egy ilyen nyomorák páros? egyáltalán ki találta ki hogy ezek legyenek Sebék helyett?!!!! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 9:04 pm

én pedig esküszöm, hogy többet nem pofozok fel senkit és nem feledkezek meg többé a napi 20 felülésemről! xD és nem is káromkodok, és többet nem hadarok, és jó gyerek leszek, nem fogok hangoskodni és uralkodni fogok magamon, csak gyertek vissza! ˇ.ˇ
nekem ugyan nem kell ez az Alois meg Claude. nem tetszenek.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 9:16 pm

nekem sem és ahogy eddig észrevettem a rajngók többségének nem hiányoztak,mindenki fel van háborodva,hogy Sebet is kiírták. Cielt is sajnálják,de mivel ő valószínű,hogy az első évad végén meghalt,így őt annyira nem hiányolják... no de Seb nem halt meg meg semmi akkor őt minek lecserélni? nem értem.... >.<
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 10:42 pm

Én hiszek az érdekes fordulatokban, legalábbis én képes lennék jól megcsavarni az egészet, de Lady ezt tudja >: 3

Minden esetre nekem bejövős Alois is, igaz nem annyira mint Ciel, de husika ő is, és ki tudja mit tudnak még kihozni az új szériából...:3
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 11:51 pm

Legalább ha a mester kicsit idősebb lenne,olyan 16...de igy olyan gáz...mindha minden démon pedofil lenne v.v'
Ráaádsul az is eléggé szembetűnő,hogy ugyan abban az időben jászodik,ráadásul Londonban....szóval nem tudom hogy akarják a Phantomhiveokat megkerülni....Razz
Mostnem a mester,hanem a komornyik nyelt karót,jó...XP
Én is néztem,hogy az is lehet,hogy shinigami az új komornyik,de nem hiszem...azoknak rendes munkájuk van,
nincs okuk rá,hogy szolgáljanak egy embert.Szerintem démon lesz.
Ja...egyre nőiesebb,bénább....nem is lehet fokozni v.v'
És fogadjunk-ahogy a mangakát ismerem-,hogy ennél a párosnál is lesznek félreérthető jelenetek és az cseppet sem
lesz élvezetes,úgy értem,hogy Sebnek és Cielnek megvolt a hangulata,a maguk furcsa "kapcsolata",de ez a kettő
olyan béna és annyira ne tudom őket egy animében elképzelni,hogy az már fáj...pfuj.
".Vissza sírom Ciel pipaszár lábaitXD" LOL
Kazuha,gondoltam,hogy neked Alonemtomhogyhivják be fog jönni Very Happy

Seb és Ciel tiszteletére készitettem magamnak egy aláirást v.v XP
És a fórum nem lesz monoshitsuji vagy micsoda fan -,- és maradnak Cielék -,-
...és ha már ennyire transzvesztita ez a kis káposztafej,miért nem lehetett volna egy NŐT betenni?T.T
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 12:30 am

Hát, most ha Kuuchuu Buranko alapon gondolkozok, esetleg találkozhatna Ciellel, vagy valami ilyesmi de ha egy síkon játszódik (amit most tudtam meg) akkor TUTI hogy benne lesznek Sebék, ezt biztosra állítom:D

Hát, Lady, tudod, hogy a kics csupi cukika shoták a gyengéim, és hogy imádom a kicsit nőiesebb kisfiúkat:D (Lásd Campus, a mangám egyik főszereplőjexDMondjuk nekem majdnem mindegyik mangám tele van shotákkalx,,D)


Higyjétek el, nem lesz olyan rossz ez a második széria, és jobban örülök ennek minthogy Ciel halálát kicsavarták volna... Ne aggódjatok, biztos benne lesznek ők is, elvégre senki nem cáfolta meg:)


Ja, Lady, amiket képeket betettél a frissba, végignyáladzottam! Az a kép nagyon jó Cielről és Sebről :3
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 6:17 pm

Ennek örülök,de nekem a kis Transzvest,,,akarom mondani Trancy(ez nem női név?vagy csak úgy hangzik?XD)nekem elég gagyi...
ha nem lett volna előtte Ciel,akkor nem sólk semmit.És az új komornyik emg no comment.
Még egy új kép az animéhez,a kissrácsétapálcája elég durva:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 6521pz
HQ version
Mellesleg Alois Hitler apjának a neve (is) o.O
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 6:44 pm

Lady az aláírásképed nagyon jó lett.ez a kép nekem nagyon tetszik megha kicsit nyomott hangulata is van.
nekem akkor sem tetszik sem az új mester sem a komornyik.azt én sem hiszem,hogy shinigami lenne az új komornyik,démon még elképzelhető,de kinézetre elég gyenge... a mesterről meg nem is beszélve....az a sétapálca amúgy tényleg elég durva...
hát lehet,hogy ha az első évadban ők lettek volna akkor nem lenne róluk egy rossz szavam se... nyugodtan lehetett volna szerintem fordítva is és akkor most örülnénk,hogy egy sokkal jobb párost kaptunk...de nem mert fordítva lett... ez olyan igazságtalan... >.<
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 7:51 pm

Ez a sétapálca nem tetszik...Olyan ízléstelen pfújj! Ciel sétapálcája elegáns volt és tetszett h koponya van rajta, de ez röhejes, akárcsak a komornyik. Lehet h csak a szemüveg miatt, de nekem olyan bamba képe van. Nem is! Inkább élettelen....
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 7:53 pm

engem ez a komornyik egy fontoskodó kis mitugrászra emlékeztet akiben sosem fogy ki az elem.az ilyeneket annyira utálom. ez a koponyás sétapálca az elvont embereknek való,akiknek nincs ki mind a négy kerekük. nekem már most nem szimpatikus ez a páros. a mester olyan lenéző és nagyképűnek tűnik,a komornyik meg az a tipikus talpnyaló aki nem beszél csak teszi ammit tennie kell... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 7:59 pm

Hát, ha úgy nézzük akk Ciel is elég nagyképű és lenéző voltXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 8:05 pm

de róla első ránézésre nem volt mindig elmondható ez. erről a gyerkről viszont mindig,eddig az összes képen ilyen és elég unszimpatikus is emellett....
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 8:44 pm

most nincs időm és energiám, hogy bőven és szellemes megjegyzésekkel tarkítva kifejezzem a véleményem, de erre a dologra egyetlenegy szó is bőven elég lenne... pocsék. az egész egy nagy sz*r. nem is érdemes pazarolni rá a szavakat. nincs benne semmi jó. értelmetlen és értéktelen. kész xD
mondom, most épp volt egy kisebb dührohamom, nincs mára már energiám egy itteni kifakadásra ˇ.ˇ a lényeg az, hogy a véleményem abszolút lesújtó erről a második évadról. nem hiszem, hogy akár közelébe is jöhetne az előző szériának. nem sok sikert jósolok neki. (de adja az ég, hogy aztán mégse legyen igazam... )
azért, azt meg kell hogy mondjam, egy kisebb világ dőlt össze bennem, mikor kiderült, hogy Sebet és Cielt arra a transzvesztita kis hímr*bancra meg arra a kétajtós szekrényre cserélik. azóta nekem kész, vége, adásszünet van xD mély sebet ejtett a kis lelki világomon ˇ.ˇ
azért, annyira nagyon mégse. úgy értem, nekem ittmaradt a ficem, amiből erőt meg vigaszt vagy mi a bánatot meríthetek, ha már második évad nem lesz olyan, amilyet mi szerettünk volna, én úgyis el vagyok foglalva a történettel. legalább ennyi öröm legyen az ürömben. vagy mi.
Lady olyan szép az aláírásod... szó szerint majdnem elsírtam magam, mikor megláttam ˇ.ˇ nagyon tetszik. és méltó emlék a fiúknak ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:01 pm

és vígasztaljon minekt a tudat,hogy legalább a manga még megvan nekünk.legalább abba még benne vannak.de ha a mangaka ott kitalálja,hogy egy ilyen egyszerű gyilkossággal kiírja Sebet a történetből akkor már végkép megharagszom rá. -.-
na igen a fickek.Seb nélkül a második évad úgy sem tud ihletet adni,így most mindenféle zenékben meg az egyre merészebb ötleteimből merítek ,úgyhogy lassan,de biztosan haladok előre Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:13 pm

Ha megteszi, akk a mangát sem fogom tovább olvadni...Ám mikor jön a manga kövi fejezete? Már nagyon várom! Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:18 pm

hát elvileg jövőhétetn vagy esetleg ennek a hétnek a végén ha a dátumot nézem.szóval nemsokára.de már nem bírom kivárni,nagyon érdekel,hogy mi esz,főleg a rémhírek után anmiket mostanában kaptunk....
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: