Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+9
Csöcsi
Yume
Koffeey
Madam Red
Kazuha
Gothic Lady
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Feb. 05, 2010 8:09 pm

attól én azért nem félek,hogy anyagi prolémái lennének...bár ki tudja...
na de az biztos,hogy ha én a helyében lettem volna akkor nem cseréltem volna le Sebékat,biztosan találtam volna valami másik megoldást,amivel megmaradt volna a két főszereplő,de közben a második évad is tökéletes folytatást kapott volna. max beraktam volna új karaktereket aztán ennyi,de Sebéket semmi féle képpen nem raktam volna ki...
én egyszer próbáltam meg lerajzolni Sebet,de egy idő után nem folytattam,mert nem volt kedvem tovább rajzolni,azóta meg nem is kezdtem újra,meg nem is folytattam,így van egy fél Seb fejem xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:01 pm

hát, egy fél fej is jobb mint a semmi xD
én meg most elkezdtem a Bad Romance amv-met... a metál remixet fogom használni, az pörgősebb. de most meginogtam, hogy ne csináljam -e inkább a Black Parade-et a My Chemical Romance-től xD most ihletett állapotba kerültem tőle. szerintem tökre passzol Cielhez meg a sztorihoz. " One day I'll leave you to a phantom, to lead you into the summer, to join the black parade " - ennél a résznél rögtön Seb jutott eszembe, mint fantom, és ahogy Cielt elviszi arra a holtak szigetére vagy hova ˇ.ˇ de szerintem megcsinálom mindkettőt. először a Bad Romance-ot, mert azt ígértem előbbre, utána meg a Black Parade-et.
( és netessék röhögni, hogy My Chemical Romance-t hallgatok, csak ezt a számukat szeretem meg a Helenát xD ja, meg a Teenagerst. )



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:17 pm

nem röhögök azt a számot én is szeretem.nekem végül is mindegy melyik számra csinálod,mindkettő szeretem és szerintem mindkettő jó lenne hozzá Very Happy
na igen több mint a semmi,de egy egész Seb azért mégis csak jobban nézne ki xD
(amúgy azt hiszem jövő héttől több időm lesz írni a fickem,mert vissza fogjuk kapni a kémia dogát és mivel vagy egyes vagy kettes lesz,ezért el leszek tiltva a géptől és valamivel el kell majd foglalnom magam... -.-)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Feb. 06, 2010 12:07 pm

Nagyon szép rajz lett Kazuha! *.* Én is inkább őj karikat tettem volna bele a második évadba, de nem cseréltem volna le őket. Anyagi problámák? Ki tudja?XD
Miz, abban biztos vagyok hogy mind2 amv-d nagyon jó lesz. Surprised
Nekem is lesz egy egyes kémia dogám, hétfőn fogjuk kikapni, úgy látszik h rokon lelkek vagyunkXD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Feb. 06, 2010 4:21 pm

Hugi,(csak)megverni? *Lady a bozótávgóját fényesíti éppen*
Nos,a másik fórumon egy csaj azt irta,hogy szerinte ez a kettő csak reklűmfogás lehet vagy ilyemsi és hogy
tuti lesz benne Seb emg Ciel,elvégre azt nem modnták,hogy nem lesznek benne,"csak" azt,hogy eza kettő lesz az két új főszereplő oO
Csöcsi,azt,hogy januárban idnul,már hónapok óta lefújták.
Az új fekezetre összpontosítok!remélem érdekfeszítő lesz és kdierül végre valami!
Máűr egyszer beszéltünk róla,hogy lehet,hogy ő a pokol ura,ki tudja...minen esetre Ash nagyon félt tőle,mikor az eredet alakját felvette.
Ha nemk is a pokol királya,de egy a legerősebb démonok közül,ha egy arkangyal megijedt tőle.
Csöcsi,írtam,hogy JÚLIUSBAN indul.
Miért koppintanák?hiszen Ő írja az animés részeket is,legalább is van keményen beleszólása,mivel ő alktoja az animébéli új karaktereket is...
Én is hibáztatom,emrt az ő ötlete lehtett a dolog és övé a szereplők.
Cielke nagyon fincsi lett :3
Én sem tudok továbbra se Sebet emg Cielt rajzolni,de nem is bajxD a nővéremet próbálom rászedni,hogy Sebet rajzoljon...a Kanaméja is oylan smexy lett *g*
Emelett a BA fórumon nyílt egy téma,amiben azt vitatják meg,hogy Ciel megjátszotta-e magát az utolsó fejezetben vagy sem.Akik szerint megjátsza
magát,2x annyian vannak mint azok akik szerint valóban kiakadt.Én nem tudom,elbizonytalanodtam.Szerintem az arany középút a helyes talán,vagyis
az,hogy kiakadt,de aztán megjött az esze,hogy Seb nem halhat meg,de folytatta a színjátékot.Viszont az is lehet,hogy valóban kiakadt,hiszen
Seb nem kelt fel akkor sem,mikor megparancsolta.Meglátjuk.Remélem már most kiderül-de kétlem.



Most,hogy úgy néz ki nem lesz Seb és Ciel az animében,ezt a videót nézegetem T.T :
Kuroshitsuji ~ CielxSebastian ~ All About Us

Happy Valentine's day Bocchan(FA)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Feb. 06, 2010 8:46 pm

most hogy belegondolok, és kicsit lehűltem... végülis, valószínű hogy csak reklámfogás. viszont akkor elég primitív fajta, hogy mit ne mondjak ˇ.ˇ és elég szemét is xD
hát, ki más is lenne a király, mint Seb? =D másképp nem is tudnám elképzelni, mint valami fejes. odaát szerintem rengeteg szolgája meg alacsonyabb rendű démonja van. biztosan van köztük valami rangsor, és ő előkelő helyet foglalhat el, ha nem is a legmagasabbat. én már amúgyis kigondoltam ezt szépen a fejemben ˇ.ˇ
Ciel tutira megjátszotta magát... hiszen a fejezet végén is mondja az az író pasi, az a hogyishívják, hogy Ciel milyen nyugodtnak tűnt már nem sokkal utána, mintha már nem is érdekelné, vagy valami ilyesmi... szerintem az egész egy nagyon jól megkomponált színdarab.
mellesleg Lady, most nagyon mérges vagyok rád, és meg is sértődtem! ˇ.ˇ vagy egy hete kész az új fejezetem, és még csak hozzá se szóltál ˇ.ˇ ejnye. igaz, hogy közben jöttek ezek a sokkoló hírek is, és ezért nem hibáztatlak, de azért majd tessék elolvasni, mert kíváncsi leszek a véleményedre xD

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:00 pm

Már kész az új fejezeted?!Pedig pont kérdezni akartam,hogy mikor lezs már kész!O.O
Úgy látszik leamaradtam,sajnálom!Ezer bocsának!Csak úgy behavazott a sok tanulnivaló(és a jövő hét sem derűsebb),hogy
teljesen elbambultam!Nem ígérem,hogy ma,de holnap mindenképpen elolvasom!icsoda borzalom,elfelejtettem!
Mellesleg sikerült végre feltölteni a Kuro simeimet(bár asszem' Cielt nem siekrült,majd holnap):
Download Sebastian sim
Download Ciel sim
Örülnék véleményeknek :3


Kuro shitsuji - The Black Butler R9xl
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:08 pm

cöhh, Nővér, túl sokat tanulsz ˇ.ˇ pihenhetnél egy kicsit, rossz nézni, hogy ennyit hajtod magad ˇ.ˇ
amúgy meg el van felejtve, megbocsájtok =D de amúgyse haragudtam, gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben.
én véleményezném őket, de letöröltem a simset, hogy legyen hely a TR Underworldnek a gépemen xD
ja, ez a kép nagyon naaagy xD a szexi csizmáák *.* és ne keressünk tovább, megtlaáltuk az igazi sexy bitchet! voilá, íme Sebastian! =D xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Feb. 07, 2010 5:33 pm

ez a kép nagyon tetszik,vicces lett Very Happy
Lady letöltöttem a Sebedet és nekem nagyon tetszik. Cielt nem töltöttem le,mert őt úgy sem használnám sűrűm Very Happy


A hozzászólást Mokcsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 07, 2010 9:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Feb. 07, 2010 9:32 pm

Mokcsi,nagyon örülök és köszönöm az elismerést Smile X3
Hugi,megint brilyroztál...ha ennyit dicsérlek,még a végén eltelsz magadtólxDDD Mikor leyrtad
az olvasásból felocsúdott Sebastiant...majdnem orrvérést kaptam xD
Tetszik ahogy leirod a diliházat,mondtam már?Szerencsére azért pár kezelési módtólmegkymélsz minket.
Ó,az a szőke német doki....szeretema németeket,a kis szőkéket kék szemmel...és a német beszédet is,a dokikat duplán!
Azthiszem rávetettem volna magam a dokira xD(rögtön William Birkin jutot eszembe róla a Resident evil-ből,pedig ő nem is németxD)
Azért engem még nem kell bezárni,ha előjött volna a pszichó dumájával,akkor azért én sem lettemvolna olyan lelkes,csak
modnom,hogy a doki+szőke+kék szem+német nálam nagyon nyerő összeállitás :3
Hú,szt hittem gyomron szúrja vagy valami durvább....de milyen drámai volt igy és jobb is,mert igy
nem tünik Emily túl tébolyultnak.Micsoda szerencse,hogy a kertitörpe emgvédte Emilyt!
Haha,mikor kergették Emilyt pont a Kuro OST-ról a Die Hasen!-t dobta be a winamp,teljesen passzolt,nagyon jó hanfgulatot csinált hozzá XD
Mindújból felülmúlod önmagad...magával ragad a történt,ahogy a valóság-álomkép összemosódik és magával sodor,mint egy viktoriánus mese.
Erről jut eszembe,hogy egy barátnőmnek van olan órája az egyetemen,hogy "Viktoriánus mesék",nagyon megtetszett,én is szivesen hallgatnék ilyet,megtudtam ezáltal,hogy kivétel nélkül kettős értelműek a mesék,amit gondolam,de nem tudtam biztosra.És a barátnőm még megjegyezte,hogy a tanárnő stilusa tiszta Emilie Autumn-os(ő is Emilie fan)!Hát....nagyon jópofa lehet!Smile
Ahogy olvsom a storyd,ahol az égkövekbe van felöltöztetve Emily és ott a vigyorgó alakok,eszembe jutot egy Poe idézet:
"S csak rémes árnyak bálja, mellyet
A véres ablakokon át
Ma itt disszonáns zene mellett
Az utas kavarogni lát,
A sápadt ajtóból ma rémek
Folyója foly
Örökké, s hova azok érnek,
Van kacagás - de nincs mosoly"
(E.A.Poe - A kisértetes palota)
Szegény Emily....még a szivét is összetörték...valóban örlnék neki ha Seb mgvigsztalná...de gondolom te nem sietsz ennyire és
még nagyon sokáig fogod húzni akettpjük szerelmi szálát,ami nem is rossz Smile Csakmr Emmienek is kijárna egy kis jó és kellemes az éelttől...bár nem mindneki venné ekkora pozitivumnak egy magas kasztú démon sötét szerelmét.
Tetszett a befejezés is,kiváncsian várom a folytatást Smile

KuroHallow(FA)
Demon's Night
KuroDoodles(fa)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Feb. 07, 2010 9:36 pm

a Demon's night kép nagyon tetszik Smile
Elkészültem a fickem 9. fejezetével,remélem tetszeni fog Smile
9. fejezet
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Feb. 07, 2010 10:05 pm

Mokcsi, gratu a fejezethez, még olvasom, de eddig nagyon tetszik! Smile
hát... ez is volt a célom azzal a kis afférral Emily és a lovaglócsizmás Seb között xD egy kis fanservice =D hogy ne csak mindig a borzalmak legyenek ˇ.ˇ már untam a sok szörnyűséget.
a szőke német doki... örülök, hogy örültél neki Lady, bevallom, engem a hideg rázogatna az ilyen típusú pasitól xD különben, ha egy mocskos vénember lett volna helyette, szerintem nem is lett volna olyan valósághű. úgy értem, sokkal jobban illett a szerepbe a szőke doki. az ő személyisége inkább olyan, ami lelkeket nyomorgat. ezzel a külsővel jobban illik a mézesmázas, szadista doktor szerepébe.
Emily lehet, hogy hajlamos az agresszióra alkalomadtán, de azért nem gyilkos. jellemfejlődés szempontjából még nem tart ott. ha úgy hozta volna a helyzet, megölte volna a dokit, de mivel volt más választása, inkább megkímélte az életét.
viktoriánus mese... ez igazi elismerés nekem! *.* =D ennél szebbet nemigen mondhattál volna nekem ˇ.ˇ
( melyik egyetemen van ilyen szak? egy ilyenre én is szívesen elmennék. főleg ilyen tanárnővel =P )
hát, az biztos, hogy Emily sok minden ment keresztül, de én annyira nem sajnálom. úgy értem, egyrészt, mélyen eltemette magában azokat az emlékeket, ezért kicsit olyan, mintha az eltelt tizenvalahány év elveszett volna valahol messzire a memóriájában. nem törlődtek, csak nem találja őket. és így nem is zavarja őt. tudatosan temette el az emlékeket magában, nem akart róluk tudomást venni. meg aztán, van a személyiségében egy bizonyos derű és optimizmus, meg valami élénk gúny, amivel az életet szemléli, és ami ha nem lenne neki, már rég öngyilkos lett volna. sok rossz dolog történt vele ( és talán még fog is) , de nem kell őt félteni Smile ne aggódjatok, jut még neki szép és kellemes élmény is bőven =D
hogy Seb mennyire tudja megvigasztalni... arról inkább ne ejtsünk szót xD szakszerűen heccelik egymást ezek ketten ˇ.ˇ de bevallom, a legjobban azokat a jelenteket szeretem írni, amikben ők vannak ketten =D akkor csak úgy repülnek a szavak a papírra ˇ.ˇ
persze, még húzni fogom egy darabig, és lesznek fordulatok is... ha nem lenne durva és szívtelen néhol a szerelmük, ugyan, miért lenne szórakoztató? nincs szerelem könnyek és gyötrelmek nélkül.




Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Feb. 07, 2010 10:26 pm

Mokcsi, ez nagyon jó lett! *.* "- Ne aggódj egyszer majd elhallgat… Vagy nem." Na igen, nem is Seb lenne ha nem eresztene el legalább egyszer ilyesfajta mondatokatXD Viktoriánus mese? Nálunk miért nincs ilyen szak? *durcizik* Mokcsi, megismétlem önmagam, nagyon jó lett élvezet volt olvasni. -^^-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Feb. 08, 2010 8:53 am

örülök,hogy tetszik,eléggé megszenvedtem vele,meg elég sokszor elakadtam,de aztán sikerült valamit összehoznom Very Happy
na igen muszály volt azt a mondatot beleraknom,Seb nem Seb ilyen mondatok nélkül Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Feb. 08, 2010 4:10 pm

Jól is tetted Hugi,értesz te az iráshoz....v.v És a sexy Sebbyért extra hála Very Happy
Hehe xD Na jó,aért az ilen elmebetegekre nem bukom,de simán az a külső,az az ami bejön xD
Ha odakötözött volna a székhez és régi,rozsdás rézinjekcióstűvel röhögött volna a képembe,akkor valószinüleg én sem
kaptam volna orrvérzést...v.v
Én tudok szépekt modani Hugi,nem simersz?*Lady hátradobja hosszú haját* (XDDD)
(off szegedi,oda is jár egyetemre-szóval Mokcsi nem középiskolai tantrgyra gondolok,hanem egeemire.A fő szakja amerikanisztika,ezért gondolom,hogy csak egy szabadon választható tantárgy
kreditszerzés szempontjából.de biztos van olyan szak ami a viktoianuzmussal foglalkozik...több is,pl irodalomnál meg törinél is-szerintem.
és az Alice-t is fogják venni,az Emilie-s tanárnőkedvence melleslegXD on)
Én sem gondoltam,h Emily gyilkos,nem is arra céloztam..hanem csak arra,hogy nagy lelki nyomás alatt megfoghatta volna
az ijekcióstűt és a nyaki vagy combi artériába döfhette volna.Nemrég fejeztük be a szlovák irodalom expresszionista szakaszát,bizonyára azért gondoltam iylen beteg kimenetelre....ugyanis az egyik műben(ha nem tévedek abban,aminek Élő ostor volt a cime,de már nem tudom ki irta->Lady nem erőlteti emg magát a szlovák irodalom tanulását illetően)a pozitiv főhősnek annyira elborul az agya,hogy megragadja a szeneslapátot és agyonveri vele az egyik emberkét.emlékszem,h a tanár ezen a példán magyarázta magát az expresszinizmust,miszerint a gyilkos nem is gondolt abban a percben arra,hogy mit cselekszik,csak megtette.Na,és ez még élénken élt bennem v.v

Lányok,azthiszem jó hir,de ne örüljünk előre a medve bőrére!Az Animedia újság cikkezik az új évadról és képzeljétek el,Seb és Ciel a cover!igaz,hogy elég lehangolóa kép,mintha egy ágyon vagy valami hasonlón feküdnének-legalább is ilyesmit veszek ki-,de eléggé rossz bőrben vannak....Ciel a temetéses ruhájában,nem tudom hogy ez msot mit jelent..lehet,h csak búcsúkép...
a kép kicsi,de bizonyára lesz nagyban is:
Kuro shitsuji - The Black Butler 2ivgs3t
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Feb. 08, 2010 6:47 pm

May Rin-nek kellett volna az off nem nekem Very Happy
na igen Miz,te nagyon is értesz az íráshoz,de gondolom ezzel te is tisztában vagy.
az a kép nem tudom,hogy most mit is takar,hogy mire céloznak vele... érdekes... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Feb. 08, 2010 7:11 pm

Inkább nekem IS kelett volna. ha jól emlékszem akk Miz is kérdezteXD Azért kösz az infót, Lady Smile Most teljesen meglettem kavarva ezzel a képpel. Már végképp nem tom, hogy most mi van. -.-
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Feb. 08, 2010 9:04 pm

nincsmit édeseim, bár megértitek, nekem se volt nagy áldozat beletenni azt a jelenetet a történetbe xD akkor perpillanat előtört belőlem a fangirl ˇ.ˇ
( de van olyan hogy anglisztika is, nem? én olyan szakra szívesen mennék majd, de komolyan. engem tökre érdekel minden dolog, ami Angliával kapcsolatos. az amerikanisztika annyira nem, nincs azoknak olyan régi kultúrájuk ˇ.ˇ csak párszáz éve vannak ott. )
ó, ez az ostoros cucc kicsit olyan, mint az Édes Anna, nem? nekem az Édes Anna jobban tetszik xD az legalább magyar.
szerintem se örüljünk előre... ez a kép gyanúsan lehangoló. ha igaz lenne, akkor nem lenne ennyire borús... van egy olyan megérzésem, csak tovább szivatnak vele, ha eddig már nem volt elég xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Feb. 08, 2010 9:08 pm

Hát ha szivatnak, akkor a szivemmel játszanak, de a sajátjukkal isXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Feb. 08, 2010 9:09 pm

hát ha szivatnak akkor nagyon és már egy jó ideje,egészen azóta,hogy elindult a hír,hogy nem leszenk Sebék... én már hiú ábrándokat sem kergetek,felesleges és csak az időmet fecsérlem... -.-

szerk.
na találtam egy képet amin rajta van az új mester és a komornyikja... hát no comment...
Kuro shitsuji - The Black Butler Th_70930_1076xd5_122_418lo
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Feb. 09, 2010 7:11 pm

Beraktam a frissbe az új képeket...sirjatok,mert olyan kaki amilyen messzire ellát!
A Cieles-Sebes szép,de nagyon depis -,- És az új karakterek...ég rosszabbak,mint a skitzeken!!!!borzalmas!
fuj!és olcsó utánzat,csak ez a gyerek még vihog is,de szerintem e természete is kb ugyan az lesz mint Cielnek csak vigyorogni fog.
Most megkapták azok a fanok akik azért rinyáltak mert nem mosolygott Ciel -,-

Az intejrú nem árul el sokat-amit a frissbe tettem-,de az jó jel,hogy még korhűbb lesz és hogy a hapsi Tim Buron fan,lehet,hogy
egy kis Burtonséget is fogunk tapasztalni xD De akkor sem ellenslyozhatjuk a sok negativummal!-,-
És a kissrác MÉG rövidebb gatyát visel,mint Ciel!Hát ez kikészit (negativ értelemben) x,x
És rájöttem kire elékeztet az új komornyik...hát Hyppolitra,a lakájra!!!Biztos láttátoka filmet(én az új feldolgozást láttam,
a régi 1931-eset nem,csak belenéztem),hát ez a Claude pont olyan képet vág!XP


A seyuu event illusztráció nagy méretben:
1
2
3
4
Chibies
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Feb. 09, 2010 7:44 pm

na akkor az új mesterről még inkább el lehet mondani,hogy lányos... alapból neki az arca is eléggé lány érzetét kelti (bár első ránézésre Cielről is azt hittem,hogy lány...),az új komornyikor meg megajándékoznám egy fésűvel,mert ez a haj elég gáz...
nem láttam a Hyppolitot,legalábbis az egészet nem,csak részleteket belőle,de tényleg eléggé hasonlít...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Feb. 09, 2010 7:45 pm

Na mostmár biztos h. ha a második évadod végig nem is, de az elsőrészt megfogom nézni, ha lesz benne Seb meg Ciel akkor igen, ha nem lesznek akkor nem hiszem. WTF? Lehet hogy az új komornyik egy halálisten? O.o OMG! Remélem azért a többi szolgálót nem fogják helyettesíteni...Nem örülnék egy Meirin utánzatnak, ha még is lesz, akkor nagyon mérges leszek. LOL! Téll rövidebb gatyája van! És milyen nőies lábai vannak!XD Ez nem olyan kis csontos, mint Ciel
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Feb. 09, 2010 7:59 pm

hát nem tudom,hogy Meirinék benne lesznek-e,még abban az egyben reménykedek,hogy Grellt nem szedik ki belőle,mert ha még ő sem lesz benne akkor már tényleg mérges leszek (nem mintha így nem lennék az ... -.-)
ez az új mester még Cielnél is nőiesebb és ez azért nagy szó!
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Feb. 09, 2010 8:03 pm

Még a végén kiderül h lányXD De most komolyan! Olyan nőies h téll még Ciel is fiúsabb melletteXD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: