Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+9
Csöcsi
Yume
Koffeey
Madam Red
Kazuha
Gothic Lady
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Május 01, 2010 5:52 pm

sztem meg épphogy nem egyszerű gyilkosságok XD a buli ott kezdődik h Sebas-chan démon, erre ki van nyúlva Twisted Evil halottnak tetteti magát, de a többiek meghaltak? O.o elég morbid ötletei vannak XD **de jó volt látni ahogy fekszik a földön és megvizslatják *-*
ez egy nagy csavar is, Finnyék nem láthatják többet Sebastiant, mert gondolom muszály lesz felkelnie előbb utóbb ---- majd Ciel megmondja nekik h fel is út, le is út!!! lol!

a conon meg nagyok voltak a cosplayerek!!! XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Május 01, 2010 7:23 pm

hát, szerintem egy démonnak nem olyan nagy szám az egész xD úgy értem, ő csak ott fekszik, aztán kész. ( a többiek nem tudom miért haltak meg, mellesleg ˇ.ˇ )
mindenesetre, a mód, ahogy eltették őket láb alól meg úgy alapból a gyilkosságok stílusa nem olyan kreatív. végülis, a Dexterben az egyik gyilkos kibelezte a kövér turistákat és gyümölcskosarat csinált belőlük. na, AZ érdekes volt. ahhoz képest ez a Kuros dolog piti ügy =D
bár az is igaz, hogy a mangaka egyáltalán nem Agatha Christie, se Jeff Lindsay, Lawrence Block, Mary Higgins Clark vagy Sir Arthur Conan Doyle. xD szóval nem kéne azt várnom tőle, hogy feltalálja a spanyolviaszt. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Május 01, 2010 9:14 pm

Nem szoktam ide írni(ezért remélem jó helyre írok)...nos a conon voltegy nagyon jó Kuro-s cosplay, gondoltam lekapom nektek
Ciel és Sebi
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Május 02, 2010 9:18 pm

AkumaNeko!Teljesen félreértetél!Nem azt modnom,hogy ne it legyenek,itt a helyük.
Hanem azt,hogy LINKELD a képeket URL kód segitségével!Ha nem tudod mi az,akkor nézz be
a Szabályzat topicba,vagy a Segitség részlegen kérj segitséget,esetleg prvitá üzenetet irsz nekem vagy a modiknak!
A kép széthúzza a fórumot és csak dolgom lenne a megcsinálásával.
Szóval örülnék ha megtalálnád használni az url kódot és NE offoljuk szét a témát,köszi!
A képek szépekés örülünk nekik.
A videó is jó Very Happy Olyan fura magyar cosplay performance XD
(off Khm,ha minden igaz akkor én ugye Diva leszek,de nehéz lenne perfoprmace-zni,mert egyedül vagyok a táborban T,T
Na jó,Saya Onee-sama is van,de ő nem kimodnottan,csak én neveztem ki XD on)

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyHétf. Május 03, 2010 9:53 am

oké ^^ úgy tűnik én még a neten se tudok normálisan viselkedni XD Twisted Evil azért majd megpróbálok bekapcsolódni az itteni beszélgetésekbe csak ti mindig olyan elvont dolgokról beszéltek itt a Kuro fórumon XD pl. h " Cielt kilökném az ágyamból .. " én is gondolkodtam azon hogy készítek plüssfigurákat"
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyHétf. Május 03, 2010 1:19 pm

(Na, ideiglenesen visszatértem!) Most olvastam az új kuro fejezetet! Nagyon kész voltam tőle. Maylenet és Finnyt nagyon sajnáltam, nagyon szerették Sebastiant (kinem szereti?) Jaj, seb macskákat tejtegetett? Jól láttam? Olyan kis cukik voltak! Nagyon tetszett ez a fejezet! Annyira szép volt!
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyHétf. Május 03, 2010 7:23 pm

Mindenféléről szoktunk beszélgetni,kutattuk már Sebastian,a démon lehetséges eredetét a Bibliát és a démonológiát alapul véve,szóval voltakérdekesebb témáink is Smile Olvass vissza Smile

Találtam pár jó képet:
Kurositsuji vs Monoshitsuji XD
Profile of a demon(fan art)
One Hell of a Butler (cosplay)
The Raven Mask(wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyHétf. Május 03, 2010 9:40 pm

hát, Akumaneko, animés berkekben már csak ilyen elvontan mennek a társalgások... bár én nem vagyok animés. régen az voltam, mostmár csak a Kuroval foglalkozok, azzal is csak olyan szinten, hogy azért nagyjából képben legyek a történettel... viszont respektálom, mert megihletett egy egészen kerek és nagy történet megírására, amire lehet, hogy amúgy soha nem lettem volna képes... vagy legalábbis nem jutott volna eszembe xD
most perpill amúgy unalom van, nincs semmi érdekesebb témánk... egyelőre. xP
végülis, valami mindig eszünkbe jut... ( még ha valami nagyon retardált is az ötlet, ami így nap végén elő szokott fordulni =D )
jajjaj, amúgy vasárnap indulok Londonba! *.* már annyira izgatott vagyok! olyan lesz ott lenni, mintha megelevenedne az összes történet, amit valaha láttam és olvastam és Angliában játszódik... kib*szott jó lesz =D
tök jók a képek ^^ a második kép rajzolójára irigy vagyok, bárcsak feleolyan jól tudnék rajzolni. o.O

Vissza az elejére Go down
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyKedd Május 04, 2010 2:41 pm

akk segítsetek nekem kitalálni hogy itt a középső " No home" szöveges képnél az ott mi akar lenni XD http://www.mangareader.net/102-50781-26/kuroshitsuji/chapter-44.html
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Május 05, 2010 7:24 am

nos visszatértem. örülök,hogy nem kellett sokat vissza olvasnom,mert biztos bele gebedtem volna xD
hát akumaNeko,ha hozzánk akarsz szokni,akkor neked is ilyen elvontan kell beszélgetned. (nekem nem űnt fel egyébként,hogy elvont dolgokról beszélgetnénk. xD)
annál a képnél Seb lefogja éppen Meirint,gondolom meg akarta támadni Cielt,vagy valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Május 05, 2010 12:09 pm

hát igen, de Meirin lány, de ott annak a képen nincsenek mellei! XD akk ki ő?

( amúgy hogyhogy nem jeleníti meg a fórum az aláírásomat? a profilomban meg van jelenítve ) No
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Május 05, 2010 5:35 pm

hidd el,hogy az Meirin. ezen a képen nem látszanak,meg eleve szerintem csak téged foglalkoztatnak a hiányzó részei.
gondolom nincs beállítva,hogy megjelenjen,vagy az nincs,hogy csatolja az aláírásodat a hozzászólásaidnál.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Május 05, 2010 7:06 pm

az tényleg Maylene. ˇ.ˇ tudom, mert először én sem tudtam, kicsoda, mert nem találtam a melleit ( istenem, de hülyén hangzik xD ) , aztán végül rájöttem, hogy amit a másik vállának hittem, az valójában a cicije. legalábbis én vállnak néztem, mert olyan fura helyzetben van. ^^' ( azért jó ám hogy én is lány vagyok, de mindegy =D )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Május 05, 2010 7:20 pm

szóval csak én vagyok az,aki ennyire nem figyel a részletekre? szép mondhatom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Május 06, 2010 1:31 pm

hát ez ari volt lol! vitatkozzunk azon, hol van a cicije ^.^
én csak azért vok kiakadva hogy lehet nem láthatunk több Sebastian + a többi ügyetlen szolga jeleneteket, pale ha egyszer bevették hogy halott akk nem láthatják már egymást >.< ez így nem jó T.T
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Május 06, 2010 2:24 pm

nos igen ez nagyon valószínű. nem hinném,hogy Finiéket be aakrják avatni ebbe az egészbe,és így akkor soha nem lesz már együtt a kis csapat... de vajon Tanaka sem tud semmit? néha nekem volt egy olyan érzésem,hogy mintha Tanaka tudna valamit... bár lehet,hogy csak csaltak a megérzéseim...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Május 06, 2010 9:20 pm

több mint valószínű, hogy nem lesz többet ilyen cuki, bénázós jelenet ˇ.ˇ ha engem kérdeztek, szerintem már itt a vég xD
Tanaka a saját kis világában él, ahova vagy eljutnak a dolgok, vagy nem. ezzel csak azt akartam mondani, hogy nagyon is lehetséges, hogy tud valamit, de épp annyira lehet az is, hogy teljesen gyanútlan. Smile
( amúgy most virul a kis fejem, mert végre megtaláltam azt a Prodigy számot, amit mióta kerestem xD )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Május 07, 2010 8:20 am

na igen Tanaka elég furcsa figura,de azért tud ő normális is lenni,még ha csekély ideig is x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Május 07, 2010 4:44 pm

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Május 07, 2010 5:13 pm

jaj a blogos képek de aranyosak Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Május 09, 2010 12:43 pm

Csajok,hol tudtátok elolvasni az új fejezetet? Az om mindent leszedett:S
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Május 09, 2010 3:11 pm

A blogos képek nagyon édesek Love

És OM tényleg O__o ...nemár mérges meglepődős >,> ...hát akkor Mangareader...
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Május 09, 2010 4:17 pm

Sad ajánlom hogy az Onemanga visszategye, remélem ez csak átmeneti, addig is google-ba: Kuroshitsuji Manga Read Online - hátha van olyan oldal ami felteszi az ujjakat Shocked
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyVas. Május 09, 2010 5:12 pm

de miért pont ezt kellett leszedniük?! nagyon remélem,hogy mi hamarabb vissza fogják rakni! >.<
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:29 pm

Ne pánikoljatok,a forditást midnig a Bleach Assylum Team késziti és ők a saját fórumukra mindig hamarabb felteszik letölthető verzióban,ez szerintem ezek után is igy lesz.Ugyan igy voltam a Pandorával is....:/
Szóval a honlapjukon.Csöcsi itt a link az új fejezethez az oldlaukról(ne féljetek,mindent beteszek ahogy eddig is):
Klikk
Az első hozzászólásnál tették fel és a hsz alján ott van több linklehetőség,több helyre is midnig feltöltik,igy tuti le tudja mindneki szedni Smile
Yana sensei valahogy midnig Sebbyéket rajzolja...XD szerintem jobba szereti őket,mint az újakat XD ez várható is volt mondjuk....elképzelhetőnek tartom,h csak az animét forgalmazó cég kérte fel,hogy egy új évadhoz új szereplőket teremtsen...kétlem,hogy saját ötlet lenne.
A Frissbe betettem további új képeket a musicelből.Legutóbb is,pár napja és most is.

Earl Grey (wall)
Kuro Shitsuji (scan)
My lovely kitty (wall) végre normális háttérverzióban...
Pink Lady and her smile (wall)
Twins (Kuro II wal)
Twins 2 (wall)
Smile's smile (manga colo)
The Butler (FA)
The demon (FA)
The Devil's Dance (Angelskully új mesterműve)
Hellmaster (cosplay)

Ööö találtam egy Kaname cosplayt,de ide teszem be,mert szerintem tökre Sebastianos XD(legalább is hamarabb mint KanamésXD)
Klikk
...és srác az illető X)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: