Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Mokcsi
Csöcsi
~Álomfejtő~
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 6:57 pm

én inkább úgy mondanám,hogy egy idő után nagyon kiismerhető Very Happy
nekem is az a bajom,hogy kevés időm avn az oldalamat csinálni és ötlet is kéne némi extrához,de már nem tudok mit kitalálni Smile
nekem nem szokásom a vázlat készítés,de szeretem őket nézegetni meg ilyenek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 7:15 pm

* szipp* most csalódtam magamban. xD ennyire kiismerhető lennék? ejnyemááár, azért tudok meglepni másokat. Razz
hát, ötleteim vannak, csak nehéz belekezdeni. mert általában ha írok valamit, akkor az eleje nehéz, de aztán úgy megy, hogy le se lehet lőni. ^^ és aztán utólag mindig látok benne valami kivetnivalót, valami esetlent, rá se akarok nézni, utálom, meg minden, aztán vagy kitörlöm, vagy úgy tennék, mintha nem is létezne. -.-' ( sokan mondták már, hogy miért mesélem be magamnak, hogy bénák az írásaim, mikor van tehetségem, nem is kevés. nem tudom. talán azért, mert mindig másokéhoz hasonlítgatom. talán nem kéne. de végülis, saját művével az ember mindig mostoha. vagy valami ilyesmi. )
az én vázlataim szörnyűek, bár barátnőm aszonta, hogy örülne, ha ő rajzolni tudna így, nem pedig csak "firkálgatni". minden nézőpont kérdése.
a fanfic folytatása pedig hamarosan jön, per pillanat fogalmam sincs, mikor, de az ötleteim már megvannak, mostmár csak az a rettegett "kezdést" kéne valahogy legyűrni, és onnantól már megy. Very Happy
lehet, beleteszlek titeket is, ha majd úgyhozza a történet. Razz ( bár azért megsúgom, Mizeria már biztosan tudja, hogy ti is benne lesztek ^-^ vagy legalábbis, inspirálni fogtok néhány karaktert. Smile de persze csak akkor, ha nincs ellenvetés. )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 7:27 pm

hát én már kiismerlek Kuroshitsuji terén, a többiek nevében nem tudok nyilatkozni Very Happy
hát én már kíváncsian várom a folytatást és semmi ellenvetésem nincs az ellen,ha én is belekerülök Razz
az első fejezet alapján nekem is az a véleményem,hogy van tehetséged az íráshoz,nem is kevés Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 7:34 pm

ja, Kuro terén lehet kiismerhető vagyok. x3 valakinek probléma? nem? én is így gondoltam. Razz
eddig mindenki kíváncsi a folytatásra, aki elolvasta, és egyre többen olvassák, úgyhogy jobb, ha csipkedem magam. ^^'
ugyan, csak sokat olvastam kicsi koromban, meg izé... élénk a fantáziám. ^-^"
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 7:43 pm

én is sokat olvasok,de ennyire még nem gazdag a szókincsem,vagy lehet,hogy csak szeretek egyszerűen fogalmazni Very Happy
a többi dolog terén nem tudlak kiismerni (még XP),de ha erről az animéről van szó,akkor minden további nélkül Razz
azért nem kell sietni,mert tudom,hogy ha sietni akar az ember akkor nehezebben megy,így úgy csináld a folytatást ahogy jól esik és nem foglalkozz azzal,ha sürgetnek.legalábbis én ezt tenném Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 7:49 pm

lehet, nekem egyszer már a pofámba vágták, hogy miért beszélek annyit, miért nem tudom szép tömören kifejezni magam. xD ( ha arról van szó, tudok én tömör is lenni, de akkor általában a mondandóm nem tűr nyomdafestéket Razz )
na, ez már bosszant egy kicsit, nem szeretek kiismerhető lenni, holnapra előállok valamivel... ( mondjuk megteszem Tanakát főbishinek Seb helyett! nevet na ennyire elvont azért nem vagyok. upsz )
nem is akarok sietni, csak velem az a baj, hogyha nem emberelem meg magam, akkor ez a lassúság elhúzódik hetekre, hónapokra, és a végén teljesen megfeledkezem a dologról. az meg nem lenne senkinek sem jó. Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 8:01 pm

hát igen ebben az elhúzódás dologban van valami... Very Happy
azért Tanaka mint főbishi.... meglepődött-ilyedt
ez azért már kicsit durva upsz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 8:12 pm

mondtam én, hogy meg tudom hökkenteni az embereket még Kuro terén is! xD ( ennyire elvetemült még én sem vagyok. Razz Seb az egyetlen és igazi főbishi és kabala! ^-^ )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 8:25 pm

hát valóban tudsz meglepetéseket okozni Very Happy
bár sejtettem,hogy nem gondolhatod komolyan,mert Sebet nem lehet lecserélni egy Tanaka szerű alakra Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 8:33 pm

Tanaka eszméletlen és nagyon aranyos, de nem egy Seb. Razz ( belőle csak egy van ^^ )
wehhehe, naugye, hogy sikerült. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 8:37 pm

azért ne bízd el magad Razz
hát igen Tanaka aranyos,de Sebet nem tudja felül múlni,úgy ahogy senki más sem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 8:45 pm

ki mondta, hogy elbíztam magam. Razz ez csak egészséges önbizalom és diadalérzet. xP
Tanaka is lehetett bishi, jó 50 évvel ezelőtt. xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 8:50 pm

sosem tudjuk meg,de engem valahogy nem is érdekel Tanaka,ha itt van Seb Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 9:05 pm

pedig már Seb se lehet valami fiatal... Tanaka hozzá képest még meg sem született. Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 9:07 pm

az egy dolog,de Seb jobban néz ki,hiába öregebb,mint Tanaka Razz
és ráadásul az egyikük egy dámon a másik egy ember,tehát össze sem lehet hasonlítani a kettőt Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 9:28 pm

az egyszer biztos, hogy Seb jobban néz ki. ^^
( ki tudja, Tanakáról milyen mocskos kis titok derülhet ki... xD Razz szal ne legyél olyan biztos. xP )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 9:43 pm

Animeaddicts-on pűr napja tették fel a 23.részhez a feliratot,egy hét max és a utolsóhoz is lesz!
Ajánlom figyelmetekbe.És ahogy az is emgbvan,nekilátok az amv-hez.
Ho-ho! happy Tudjátok,hogy nekem van pár macskám amiket Seb kedvéért
nélkülözni tudok!De persze csak az esetben,ha látom őket,vagyis a közelemben vannak XD
*Lady megfogja a 8kg-os Fricike macskáját és odapassziontja Seb-nek
egy nagy mosollyal és utána leszőrözi a fekete gótikus ruháját egy IKEA-s
leszőröző akármicsodával XD*
Majd valamelyik nap én is elolvasom,csak msot fáradt vagyok horror
Egy exkluziv kép a mangakától,elég szép,ha minden igaz a BA fórum szerez
egy jobb minőségű verziót:
Klikk

Ciel in Wonderland (fan made) wall
(szeretnék már egy eredeti-és nem csak chibis-Ciel in Wonderland-os képet!T.T)
Chihauhau wall
Drocell and Ciel wall
Dr.Seb (colo)

A Delusinon doujihoz készül most kép/könyvjelző,egy ilyen prewiev-ot raktak fel:
Kuro bookmarkt
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 05, 2009 10:14 pm

höhh, nem kell nekem macska, majd én beöltözök cicának, lesznek fekete macskafüleim meg farkam. nevet ( és jobban is járok, mert ha macskám lenne, akkor Seb ővele törődne, de így minden figyelem rám irányul xD ) tényleg, eszembe jutott egy érdekes ( nekem legalábbis az xP ) gondolat egyik álmatlan, fülledt, negyvenfokos balatoni éjszakán. szóval, feküdtem az ágyamon, próbáltam nem megfőni a levemben, mikor egyszer csak megláttam lelki szemeim előtt a neko Sebet. x3 na, most el lehet képzelni, hogy nézhetett ki. happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Júl. 06, 2009 9:03 am

neko Seb? érdekes,megnézném Razz
a képek nagyon tetszenek,főlegh a Cieles nagyon cuki Very Happy
én úgy nézem felirattal,mikor már bele van égetve,úgy nekem sokkal könnyebb,mert most lusta vagyok azt külön letölteni és a rész mellett nézni a feliratot Smile
nekem mindegy,hogy Sebet hogyan tartjuk itt,csak valahogy itt maradjon Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Júl. 06, 2009 12:10 pm

Még egy art a Delusion doujihoz a készitőtől:
Prisoner 2
(ez volt a Prisoner 1,de már betettem)

Seb mint macska?Very Happy Hűt csini lehet,fan artot csak olyat láttam,hogy Ciel van
macskának öltöztetve xD
Ennyi macskától kétlem,hohgy Seb szabadulni akarna xD Mondjuk a Ciel hiány
lehet,hogy zavarná,de ha ezer macskát tömöritünk a szobába csak elfelejti DX
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Júl. 06, 2009 12:36 pm

adunk neki egy fényképte Cielről és megoldjuk a Ciel hiányát Razz
és akkor már minden meg van oldava,mivel Ciel is vele van és macskákkal van körülvéve.
más már nem is kell neki Very Happy
a kép kicsit érdekes számomra,de azért nem rossz Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Júl. 06, 2009 7:53 pm

a Sebes kép nagyon tetszik! Razz Seb csini volt macskának, ezt biztosan tudom. ^-^ ( csinosabb mint Ciel wehehe Twisted Evil ) annyi macskánk lesz, hogy nem fogja zavarni. nevet ( mondjuk ahhoz elég sok macska kéne -.-' ) de a fénykép elég jó megoldásnak tűnik, ott is van Ciel, meg nincs is. Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Júl. 06, 2009 8:02 pm

Seb biztos,hogy jobban néz ki macskaként mint Ciel,mivel ha nem macska akkor is jobban néz ki Razz
na akkor megszavaztuk a fényképet és annyi bőven elég lesz Cielből Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzer. Júl. 08, 2009 9:01 am

Nem kell ide sok macska,az enyémek akkroák,hogy ha beállnak az ajtóba akkor
úgy se fér ki senki xD Ellesz ő kettővel is,aztán összeszedünk még párat az utcáról és kész xD
Nálam van 2 macska WC,jöjjünk hozzánk xDDDD lol
Animeaddicts-en már fent van az utolsó részhez is a magyar felirat,ez azt jelenti,hogy
a napokban elkezdem csinálni az amv-met X3
Várom már az OST-ot,Matsushita Yuya(ő játsza Sebet a musicalben) cd-je egy napon
jön ki a Kuro soundtrack-el és lesz rajta szám a Kuro musicelből.
Én még mindig nem tudom elképzelni,hogy milyen lehet a Kuro musicalben oo
Ha valaki megtalálja a neten,dobja be a linket.Én még nem találom sehol.
Audio cd-n nem fog kijönni,de DVD-n kiadják ami nagyon jó,mert majd le tudjuk szedni
jó minőségben.

My Master wall
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzer. Júl. 08, 2009 9:27 am

hát valahogy én sem tudom annyira elképzelni musicelben,annyira furcsa lehet a szereplőket élő emberként látni Surprised
az Ost-ot én is várom,mert mindig az Ost-okon van egy csomó jó szám és ha Kuroról van szó,akkor biztos ezen is lesz egy jó pár Very Happy
jó tudni,hogy már minden feliratozás megvan,most már a feiratozott részek is jöhetnének vp-n,mert már az oldalamra is kéne felraknom őket Razz
a kép tetszik,már másfajta háttérrel láttam,de így is jó Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: