Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Mokcsi
Csöcsi
~Álomfejtő~
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Júl. 08, 2009 10:06 am

Én már nagyon várom az OST-ot,van egy szám ami különösen kéne,de tuti
mind jó lesz.A VK-jé is super,a PH-é isjó lesz,hiszen Yuki Kajiura aki a legjobb
az animék betétdalának komponálására-szerintem.A Petit Cosette zenjété is ő szerezte és
az is lélegzetelállitó és a Hack//-ét is.És mivel a Kalafina együttest Yuki kajiura alapirotta(!),
ezért szerintem nagyon könnyen emglehet,hogy a zenéket is ő szerezte az animéhez,de azt majd
meglátjuk ha piacra dobják.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Júl. 08, 2009 10:38 am

hát reméljük,hogy jó lesz,mert szeretem az anime zenéket hallgatni Very Happy
a Kuroshitsuji zenéi meg eddig mind megvannak,mármint az op. és end kategóriában és nagyon szeretem őket Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Júl. 08, 2009 7:07 pm

nem tudom, én OST-okat nagyon nem szoktam hallgatni, nekem a zene általában addig tart, hogy OP meg ED, ezekhez jön esetleg még egy-kettő az OST-ról, de ezeken kívül annyira nem. Razz de erre én is kíváncsi leszek. ^^
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 9:15 am

Én is csak a nagyon jó OST-okat hallgatom,ami
a VK-ra,a Shingetsutan Tsukihimére,a .HACK//SIGN-re,Petit Cosette-re és a Resident evil Umbrella Chronicles-re
korlátozódik kb.A VK OST-ját is vártam és még jobbat kaptam,mint amire emlékeztem az animékből,szóval szerintem
a Kuroval is igy leszünk.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 9:25 am

hát reméljük,hogy jó lesz Smile
bár valószínű,hogy igen,mert ehhez az animéhez nem lehet rossz zenét adni,mert az nem passzolna hozzá Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 10:07 am

Khm...van új "Sebastian character song",angol...hát khm...elég érdekes...
el nem tudnám képzelni,hogy ezt Seb énekli!De amúgy nem is annyira vészes,de Seb akkor
sem hiszem,h ilyen altatódalt énekelgetne Cielnek Razz lol
De amúgy nem rossz a pasi hangja....de maradjunk csak Ono Daisuke-nél
Kuroshitsuji: Sebastian English Character Song [Cold Reading]
és itt egy februári,angol...uhhhh...sexy ez a hang *//////*
Kuroshitsuji: Sebastian English Character Song [House Of Cards]
Valamire emlékeztet ez a két angol szám...talán a Holló filmeket idézi,igen!Igen!
Olvassátok a dalok szövegét,nagyon érdekes!A második-oda is van irva- az ő szerepéről,mint komronyikról,mint
Ciel szolgájáról szól.Nagyon érdekes,szerintem szép.
"I will rest forever in your hands" gyönyörű...bár kissé shounen ai-s,khm...>////>
Előbb még képeket vágtam a két számhoz,msot emg egyfolytában ezeket hallgatom lol...
A második tetszik legjobban
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 11:14 am

a második szám tényleg jobb,bár nekem az eslő is tetszik,viszont annyira nem tudnám elképzelni Sebet amint ezeket énekli,meg így annyira a hang sem juttatja eszembe Sebet,csak ha nagyon figyelem.
meg az is furcsa,hogy egy másik animében is Seb hangján szólal meg az egyik karakter és még csak nem is hasonlít,bár lehet,hogy azért,mert abban az animében másképpen van a hanghorozása meg ilyenek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 3:16 pm

Először én sem tudtam elképzelni más hangal,az eredeti a legjobb.
De angolra elég sok animét szinkronizálnak,szinte mindet.
Ono Daisuke eléggé közkedvelt,csomó animében ő kölcsönzi a hangját.
Pl a Pandora Hearts-ban Jack-nek,a kedvenc figurámnak!Most tűnt fel
az animében és mikor meghallottam a hangját....!Mondom: SEBASTIAAAAAN! xD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 5:40 pm

a Pandora Heartsben nem tudom,de a Suzumiya Haruhiban az egyik kedvenc karakterem,Itsuki hangja,de csak akkor lehet észrevenni a hasonlóságot,ha nagyon figyelsz Very Happy
nem tudom,nekem így angolul is tetszik,bár az eredeti mindig jobb Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 6:43 pm

ezt a kettőt ismerem, és nekem is a második tetszik jobban. Razz nekem se tűnt volna fel még anno, mikor néztem a Haruhit, hogy Ono Daisuke a hangja Itsukinak, mert akkor még nem volt Seb, nem volt viszonyítási alapom, mármint, mostmár biztosan felismerném. xP hála Daisukénak, a Pandora Heartshoz is megjött a kedvem, ha Seb hangját viszonthallhatom benne. xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 6:49 pm

apró örömök Very Happy
nem tudom én nem azért szoktam nézni animét,mert pl. Seb hangja benne van,de érdekesnek tartom,hogy hányféleképpen lehet hallani egy ember hangját a különböző animékben Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 6:54 pm

én se azért, de a Pandora Heartssal már régóta szemezgetek. Razz úgyhogy még egy indok, hogy megnézzem. ^^
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 10, 2009 10:06 am

Mizeria-chan,värunk a PH topicban Very Happy
Drágáim,találtam még további tucat Sebastian English Character Song-ot!xD
Amúgy Grell-t is egy csomót és Undertaker-t is,azokat is berakom xD
Na,de a Sebesek...hát ezek eléggé érzelgőssek!Szóval olyan...érdekes.
Olvassátok el ezek szövegeit is,de maga a dal is olyan érzelgős,érzékeny,lassú....
mivel ezek hivatalosak,a mangaka rábólintott és ő az egyetlen aki látja Sebastian valódi arcát o.o
Ezek alapján megrendül az eddig kialakitott Sebastianképem egy kissé....egy kissé...
csak nem egy érző és depizős démon lapul a hollótollak alatt?oO
Aki a daloakt feltette,szerencsére oldalt magysráz is és leirja a dalszöveget is.
Kuroshitsuji: Sebastian Michaelis English Character Image Song [Today]
Kuroshitsuji: Sebastian Michaelis English Character Image Song [Haven of Discontent]
"accept for what you've now become
(someone's pain and love)" <-- oO' ????
És ez a legmisztikusabb szám talán,senki se tudja ,hogy Erina egy személy avgy egy hely vagy hogy
egyáltalán miről is van szó?!Szerintem ha személy,akkor lehet,hogy csak egy költői megnevezés,múzsáikat
az irók is midnig átnevezik oO Vagy nem tudom...:
Kuroshitsuji: Sebastian Michaelis English Character Image Song [Erina・エリナ]
Kuroshitsuji: Sebastian English Song [In Your Mind・君のマインドに]
Kuroshitsuji: Sebastian Michaelis English Character Image Song [Be Alone Together]
Jaj,ez is annyira szép!"Be alone together,,,",olvassátok ennek is a szövegét,oylan gyönyörű!És szerintem
nem nehéz kitalálni kiről van szó benne >////>
Annyira szépek ezek a számok....nekem nagyon tetszenek.De akkor is elgondolkodtató ez az érzelgősség.Szerintetek?
És ettől fogtok hasra esni Very Happy:
黒執事 Character Song Ciel 逆上堪能ケロイドミルク
Eza szám elég durva Ciel Character song-nak,nem?Very Happy Sebé emg az érzelgős...lol xD

Itt a további dalok,nincs kedvem mindet egyenként berakni:
Kuroshitsuji Character Songs (Seb,Grell,Undertaker)
Van itt kinai Seb character song is!xD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 10, 2009 10:12 am

hát Cielé eléggé érdekes Neutral eléggé üti egymást Ciel és Seb dala Razz
nekem tetszenek a Sebesek,bár ha belegondolok,hogy az animében milyen is és ezek a dalok milyenek,akkor egyáltalán nem illik Sebhez,de mindegy Very Happy
a többi is majd meghallgatom,kíváncsi vagyok a többi karakterére is Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 10, 2009 10:28 am

Találtam még!!XD
És..egy romantikus(?!) szám a Fekete komornyiktól,eredeti nyelven - Ono Daisuke énekli:
Sebastian Character song [Lover's Faith]

黒執事 Sebastian Ciel ヴェル・エール - Character song for Ciel and Sebastian
Nagyon tetszik az eleje,de aztán bedurvul XD
Character song for Ciel and Sebastian 2

Kuroshitsuji タンポポ シエル・ファントムハイヴ Ciel Character Song
Miért csaj énekli?T_T Hát azért,mert Ciel szinkronhangja énekli,Maaya Sakamoto!!!!Very Happy XD Igy mrá nem is olyan fiús a hangja,mi?Very Happy
黒執事 Ciel Character Song 蛍火
Ciel Phantomhive's Character Song, Hotarubi by Dir en Grey O_O

Drocell's Character song:
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GXZLMJRj8zU&feature=PlayList&p=31B11E7F96805C36&index=35"]Kuroshitsuji: Drocell ドロセル English Character Song [Into The Night・夜に][/URL]
Joker's character song!:
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=M0gclz1foIw&feature=PlayList&p=31B11E7F96805C36&index=36"]Kuroshitsuji: Joker ジョーカーEnglish Character Song [Laguna・ラグナ][/URL]
Lau's character song:
黒執事 Lau Character Song 眩暈 ~ シド
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 10, 2009 3:29 pm

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 10, 2009 5:48 pm

a többi karakter zenéje közül is van sok ami tetszik Very Happy
a képek nagyon jók,a harmadik tetszik a legjobban Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 10, 2009 6:38 pm

hmm, érdekesek ezek a character song-ok, a legtöbbjüket már hallottam. mondjuk én Sebnek még mindig a Would you love a monsterman-t Lorditól képzelném el character songnak. xD de ez már csak az én beteg ízlésem és fantáziám műve. xP mondjuk, a szöveget végül is hozzá lehetne passzintani, csak azok a Lordis hörgések nem illenének nagyon oda. Neutral bár ha arra a Sebre gondolunk, aki démonalakban mészárol, akkor annyira nem tévedtem el. Razz annyira... ^^' de én az Alice human sacrifice-ból is Sebnek tudnám mondani azt a részt, amikor az a srác énekel ( fogalmam sincs, melyik vocaloid) , azt igazán el tudnám neki képzelni. de ezek után a character songok után nem csodálom, hogy rengeteg yaoi fangirl tartja Sebet az ukénak, nem pedig Cielt ( de én változatlanul kitaposom a belét annak, aki azt meri mondani, hogy Seb uke, mert határozottan ő a dominánsabb, azt leszámítva, hogy ő a komornyik. könyörgöm, még Lady is kifejtette már párszor, hogy rengeteg képen pont hogy Ciel látszik kiszolgáltatottabbnak, mindegy, hogy ő -e a gazda. ) . nem tudom, mikor kezdek neki a PH-nak, valószínűleg, ha lesz egy szusszanásnyi időm, per pillanat eléggé el vagyok foglalva, még a fanficem folytatása is félkész. de kíváncsi vagyok, úgyhogy reszkess Pandora Hearts, Mizeria-chan jön! Twisted Evil Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 10, 2009 6:59 pm

Kaitora gondolsz a Vocaloidból Smile
hát igen valami keményebb zene illene Sebhez és Cielhez a lazább,de hát nem lehet mindig mindent.... Very Happy
hát igen Seb dominánsabb és szerintem nem is lehetne ez fodítva elvégre milyen lenne már,ha Seb lenne olykor az a kiszolgáltatott komornyik? az Cielhez sokkal jobban illik,elvégre sok minden történt vele és végülis ő az ember,egy démonhoz az nem illene,főleg nem Sebhez Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Júl. 11, 2009 12:01 pm

A lengyel Otaku magazin scanjei:
cover
scan 1
scan 2
scan 3
scan 4
clear poster scan
Ezt egy amerikai barátnőm rajzolta:
kép

Nekem is tetszik a többi character song is Smile
Mireria,msot,hogy mondod a Would you love a monsterman tényleg jó lenne hozzá!<-- Lady Lordi fan
El tudnék képzlenie gy jó amv-t is ráXD Én sajnos szüneteltetem az amv készitést,mert
a béna windows movie maker nem tudja beolvasni azt a file-t,amiben a részek vannak és én
meg nem tudok átformátumozni T_T
Amúgy a démon Seb...valamelyik nap néztem emgitn az utolsó részt,jó minsőégben,nagy képernyőn XD
És megfigyeltem azt,amit Sebből látni.Megint.Arra jutottam,hogy van szakálla,ami furcsa,mert a mangabeli
eredeti alakjának nincsen(azóta növesthetettXD),magasnyakú fekete fölső van rajta ami sexy *g*
Én az Alice human sacrifice-t nem tudom Sebre elképzelni,Kaito énekli a srácos részt,de a szövege nem passzol.
Láttam több Kuro amv-t erre a számra.
Szerintem legalább egy durvább character song kellett volna Sebnek...
Ja,Seb...mint kiszolgáltatott?Nevetséges.Akármikro porrá zúzhatná Cielt,csak nem akarja xD
Ciel emg asmúgy is olyan törékenyebb,külsőre is...lányosabb is....olyan kis szerencsétlen lol

Itt egy újabb vidi az Alice-os számra,itt Aliceonként szét van osztva,ami nagyon jó,mert általában csak
Cielt rakják minden Alice-nakXDÉs képzeld,tényleg Kaito-nak rakták SebetXD(kizárásos alapon,meg
amúgy is Kaito a kedvenc általábanxD)Viszont én Cielt raktam volna Miku-nak és nem a királynőt
(ő ugye emg a fő kedvenc általában),bár a szöveg szerint a királynő passzolt
Kuroshitsuji - Alice Human Sacrifice [REMADE]
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Júl. 11, 2009 6:01 pm

nagyon tetszenek a képek Very Happy
nekem is a fálj formátummal van a gond,csak nekem a sonyban,és ha átformátuzom,akkor meg le sem játsza.... -.-
hát igen Sebet lehetetlen elképzelni kiszolgáltatottként,annyira furcsa lenne és relatív Razz
jajj már úgy várom a kövi fejezetet a mangából,de nem leszek itthon,így csak később tudom elolvasni majd,mint ahogy fenn lesz Sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Júl. 11, 2009 7:43 pm

Lady, most boldog vagyok, legalább nem vagyok egyedül a Lordival. Razz mellesleg, fel vagyok háborodva, a hazai animés/mangás magazinjaink miért nem képesek egy tisztességes Kuro posztert+cikket összehozni? Evil or Very Mad ( bár lehet, hogy már megtették, pöppet le vagyok maradva ilyen téren -.-' újság helyett inkább mangákra meg könyvekre szoktam a pénzem költeni ^^' ) a would you love a monsterman-ből én is akarok amv-t csinálni, de nekem is az a problémám, hogy nem jó formátumban vannak az epizódjaim. mert különben sok rész megvan, csak azokat nem tudom sony vegassal szerkeszteni, se movie makerrel, tehát újra le kell töltsem az egészet... -.-" és úgy meg csak4-5 epizódom van. :S ha a torrent működne, akkor tudnék haladni, viszont ilyen 1-2 kilobájt / másodperces sebességgel semmire sem megyek. Mad jut eszembe, tud valaki olyan helyet, ahonnan úgy tölthetek, hogy nem torrent? ( most a tokyotosho-ról töltök) van ftp-m is, de viszont ott fenn nincs Kuro, úgyhogy az se jó. Neutral ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném! ^^ mellesleg, elkészült az első Kuro amv-m, amint sikerült youtube-ra feltöltenem, belinkelem! ^^ kicsit rövid lett, olyan 2 perc körül, mert nem volt elég anyagom a fentebb említett okok miatt. ^^' ( van egy másik Kuro amv-m is, ami még csak a háromnegyedéig van kész, a Blood red sandman a zene Lorditól, és egy Grell-tribute lesz, mert hozzá volt elég anyagom, meg úgyis szereti a vöröset. Razz ) én észre se vettem Seb szakállát, bajom nincs vele, biztos úgy is helyes! xP
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Júl. 11, 2009 8:38 pm

hát én tudok egy helyet ahonnan le lehet tölteni,de onnan csak felirat nélkül,bár amw készítésre a felirat nélküli részek a tökéletesek Very Happy
itt a link: Bleach Exile
a letöltéshez regizni kell,de ez gondolom nem akkor probléma Very Happy
hát én az elso Kuros amw-met animációkból raktam össze,de nagyon sokaknak tetszett még így is és még nekem is,pedig nekem rikán tetszenek az elékszített videómim Razz
engem nem zavar,ha Sebnek van szakálla,bár kíváncsi lennék,hogy úgy hogy néz ki,bár biztos nem rosszul Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Júl. 11, 2009 9:01 pm

Mokcsi, megmentettél, nem is tudom elég szépen megköszönni! sir mellesleg, itt a Kuros amv-m : Kuroshitsuji - Liar
remélem jó lett, mindenesetre most, hogy tudok honnan epizódokat letölteni, reszkessetek, mert amint elég anyagom lesz, agyon fogom a világhálót bombázni Kurós és Sebes amv-kkel! xD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 12, 2009 12:51 pm

Az Animedia/Animage/Newtype júliusa száma cikkezet a Kuroshitsuji második
évadáról/vele kapcsolatban!Itt a scannek:
Letöltés nagy formátumban

Kis formátumban:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 6rlpn7
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 1672jxi
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 2i0udfs

A baj csaj az,hogy....itt nem látunk Cielt!Erre már a BA fórum tagjai
is felfigyeltek,ahonnan a scannek is származnak!Most mindneki pánikol
mellesleg,hogy mi lezs velünk Ciel nélkül?
Egy esetben,vagyis ekttőben fogadnám el,hogy ne Ciellel folytatódjon:
1.egy szép csaj lenne Seb új mestere és összejönnének , 2.még sincs második Razz
ÁÁÁ!Ezt most olvasom,a BA fórum adminja irta(fő Kuroshitsuji fanXD):

"Yah I read a line saying there is no Ciel and was like wtf!? How fail. But yeah they are just keeping us guessing I spose...the official advert on the manga says "now then young master, open your eyes." I presume it means Ciel after the ending but it could be a trick and be some new young master which I would freakin hate personally"

Még midnig sokkban vagyok!!!Szerintem tuti lesz benne Ciel!Először is,mert ő ugye egy főszereplő akiket nem szokás megölni,
a második,hogy a mangaka őrült fan,a harmadik pedig,hogy ugye mindneki emlékszik a sorozat utolsó részének utolsó momentumára és,hogy Seb mit mond!!!!>////////<
*sokk*
Nagyon megy a filózás amásik fórumon,hogy elméletileg nem kell Cielnek lennei,emrt a manga cime Kuroshiotsuji=Black Butler,ami
Sebastian és nem Ciel,de mindneki mennek ellenrée ott köt ki,hogy Cielt akarxD
Szerintem se lenne az már az igazi ,ha nem lenne Ciel :/Na meg!Ez egy viktoriánus animé,
szóval elméletileg ebben a korban kéne játszódnia a második évadnak is.Habár Seb ekreshetett még akkor és ott új gazdát,de
kétlem.Ráadásul nem elég,hogy még egy mester,de még egy ifjú mester?Ez már nagyon gyanús.Kétlem,kétlem.
Megint összeszedett volna egy gyereket?Nem tűnik valószinűnek,sántit a dolog!
LOL,ezt irta valakia fórumon poénból:
"Open your eyes..."
"What the hell, Sebastian! I'm home, wasn't it burned down again?"
"NOPE. YOU'RE HAVING NIGHTMARES AGAIN." xD
Amúgy mellesleg akár az is lehetséges,hogy úgy folytatják,mitnha egy élom eltt volna.
És ha azt vesszük...a királyő emghalt és visszatért,emelett mások is akik már halottak voltak,szóval
lehet,hogy nem is égett le Ciel háza!Pontosabban az is "újáéledt" mitn a többiek.Szerintem
meg sem történtté tették az akkori események nagy részét.


Mizeria,hát nem vagy egyedülxD De azért a Devil is a looser számra ne képzeljünk
el Kuro videót XD Én nem csodálkozom,nem szeretem a hazai animés lapokat,selejtek és
minőségen aluliak!Keh!
Mizeria jó lett a vidid,csak sajnos az a minőség amiről beszéltünk a részhiány maitt:/
(felvettelek barátnak youtube-on,DerosVerlobte a nevem)

Master and servant wall
It is my game wall
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: