Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Csöcsi
Mizeria
Mokcsi
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Szept. 29, 2009 11:41 pm

sir ...O-OVA Orrvérzés Azokat keresek mióta az első részt megnéztem XD Féltem hogy csak béna vagyok és azért nem találtam... vagy így is van és ez nem az első OVA? o,O XD
Nem baj, akármelyik is, holnap hazarepülök suliból és megnézem *×*
A scannek... Ciel a forrónadrágban hurrá-örül XXD De nem bírtam rajta azt a nadrágot... mondjuk Grellen még sokkolóbb volt XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 3:38 pm

Hö? Nem, nem az animére gondoltam, hanem a ficre amit olvastam.Xd A mangában már a 37-ik fejezetnél tartok. De hát lassúak az angolok.XD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 4:49 pm

Mindig beteszem a legfrissbb információkat,általában aznap mikor a netre felkerülnek,
mert biztos és azonnali forssásom van Very Happy Szóval az OAV-nak cska am kéne kijönnie,de
hála az időeltolódásnak,ezért Japánban már ez tegnap megtörtént,igy tegnap már fel is tették.
Én is most esek neki,első dolgom ahogy suliból hazajöttem xD



A hozzászólást Gothic Lady összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 30, 2009 5:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 4:51 pm

Kijött az ova? O.o Hol tudom megnézni?! Love
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 4:54 pm

Áh, megtaláltam! -^-^- sir Most örül a szívem.XD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 5:05 pm

Oké, ez nagyon kész, még csak a part 1-et láttam és máris fuldoklok a röhögéstől.XD

May Rin-chan!Ez már a második figyelmeztetésed,hányzsor mondjam még,hogy
NE irj egymás után több hozzászólást?!Még egy kihágás és egy időre bannollak!
Tessék betartani a szabályzatot!!!!!
Lady
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 5:16 pm

víí, kijött az OVA? Very Happy hülye leszek letölteni, fenn van a raw jútubon, épp most nézem xD igaz, hogy egy mukkot sem értek belőle, de még csak az első percnél tartok, és már röhögök xP hiába, Tanakáék megint hozták a formájukat Razz ohó, és ahogy Ciel arcából kivettem, az én drága Sebem megint gúnyolódott =D lehet, hogy kezd visszatérni a mi jó öreg Sebünk? *.* bár még nem örülök előre a medve bőrére, még csak 2 és fél percnél tartok xD majd részletesebben kifejtem a véleményem, ha az egészet megnéztem. Smile de eddig tetszik ^^
Lady, tudod, hogy tudom, hogy te tudod, hogy szeretlek! Very Happy leszel a nővérem, ha már úgyis egy nagy boldog család a fórum? xP mellesleg én teljes mértékben kultúrált vagyok xD ( na, most vajon hány ismerősöm kapott volna hisztérikus nevetőgörcsöt miközben ezt elolvasta =P de én tényleg kultúrált vagyok ˇ.ˇ )
én nem tudom letölteni a DVD scaneket, mert valami olyat ír ki, hogy nem elérhető a szerver. T.T valaki tud olyan drága lenni, hogy elküldi, vagy átküldi, vagy beteszi ide, vagy valami ilyesmi? * elbűvölő szempillarebegtetés*
May Rin-chan, örülök, hogy tetszik a fanfic! ^-^ ( és tudtamááám, hogy az enyémre gondolsz Razz )
áá, most tisztára fel vagyok dobódva, kijött a Kuro OVA, meg Emilie Autumn könyve is, csípjen már meg valaki x3


Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 5:37 pm

Erre csak annyit tudok mondani, hogy szerencse nap a javából.XD Vagyis szerencse nap lenne, ha nerm írtam volna dolit.:S És igen, Seb visszatér!XD Imádom ezt a pasast.XD A part kettő nafgyon brutál.XD Ott is röhögtem egy párat.XD Seb tiszta ideg volt abban a részben.XD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 5:47 pm

SPOILER!komemntár részemről az OAV-hoz:
Spoiler:

Az OAV-t picit feljebb betettem,egy linekt a letöltéshez még tegnap mikro you tube-on
sem volt még fent.És a FRISS-be is mdinig beteszem az iylen dolgokat!
May Rin-chan,te pedig olvasd el,ha belejavitoka hozzászólsáodba,pirossal van szóval remélem feltűnő.
Nem akarok gonoszkodni,de tessék már betartani azt az össze-vissza néhány szabályt!
Utolhjára mondom: NE irjál egymás után több hsz-t,hanem esetleg az EDIT gombbal szerkesztd a már meglevőt!
Illetőleg az értelmetlen hsz-eket is mellőzzük!
Kösznöm


Mizeria-chan,leszek a nővéred!Még úgy se vagyok senki nővérem,csak húga:Q_Q:


A hozzászólást Gothic Lady összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 30, 2009 5:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 5:50 pm

A hozzászólást töröltem,mert értelmetlen volt és nem votl köze a témához.
Lady

(a bocsánatkérést elfogadjuk,de nem kell ezt külön hsz-ben megirnod,
vagy ha megirod,akkor ne csak azt küldd el,hanem szólj hozzá a témához)
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 6:00 pm

istenem, megnéztem az egészet, vagyis amit eddig feltettek jútubra, hát annak ellenére, hogy japánul van, és semmit sem értettem egy-egy szón kívül, szó szerint dőltem a röhögéstől Very Happy és olyan jó érzés volt újra viszontlátni mindenkit, mintha régi ismerősöket látnék megint, még Cielnek is örültem, amikor mondta a kis monológját, miközben a zongorás zene ment alatta, és akkor mondta, hogy nem akar meghalni, vagy valami ilyesmit, na szal ha az egészet értettem volna, talán még meg is hatódom. =P de Ciel volt az egyetlen Seben kívül, aki komolyan vette a szerepét. a többiek csak barmultak xD de nem baj, legalább sikerült felvidulnom egy hervasztó iskolanap után ^^ juj, amikor Seb bevágta az ijesztő nézését, és az ideges pofáit, imádtam x3 olyan édes, mikor dühös :3 meg tudnám zabálni olyankor xD áh, nem csak olyankor, szinte mindig Razz
lényeg a lényeg, mindenki produkálta magát ebben az OVA-ban =D szóval mindenki megkapja a piripöttyöt Mizeriától xP
( mellesleg ez nem ér, pont akkor volt vége a part 3nak, amikor kezdett volna érdekes lenni, mikor Seb és Ciel elkezdtek volna párbajozni. >.< am megmondtam, mondtam én, hogy Seb Laertest fogja játszani Smile remélem mielőbb felteszi az illető a part 4et, ha az első 3at feltette, mert nem bírom kivárni. >.< és hogy befostak a kisgyerekek Sebtől xD de le tudtam volna ütni azt a kissrácot, aki beordibált, hogy ne párbajozzanak. -.-' de igenis párbajozzanak, mert Seb párbaj közben hihetetlenül dögös, meg amúgy is... van egy olyan érzésem, hogyha ez a kettő itt lekezd párbajozni, ott szem nem marad szárazon : D )
jaj Lady, de drága vagy, tényleg leszel? sir ( nekem meg még csak húgom volt eddig xP )
na asszem mégis letöltöm az OVÁt, mert nem tudok várni, hogy feltöltsék. meg aztán, még jól jöhet, ha megvan. Very Happy
igenigen, és Seb KÜLÖNÖSEN dögös volt ebben a részben! szerelmes olyan dög pofákat bevágott.... túl sexy /orrvérzés wahh, ez az én démonom! happy Seb, imádlak! x3
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:10 pm

Elkezdtem nézni de gyorsan megállítottam... bár már majd' beledöglök végre De úgy döntöttem várok feliratra... mert akkor nagyobb az élmény mert mindent értek XD Viszont ha most megnézem így, hogy csak félig-meddig értem meg, akkor nem lesz olyan hatásos ha majd felirattal nézem miután úgy is kiadták O×O
Biztos nagggyon jó, azok alapján amiket írtatok de vissza kell magam fognom bocsánat
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:20 pm

nem tudom, szerintem én ígyis-úgyis élvezni fogom ( és élveztem). Very Happy én a te helyedben nem tudnék várni, de nem fájdítjuk a szívedet, addig, amíg nem láttad, igyekszünk nem spoilerezni, még csak célzásokat se tenni. Razz
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:28 pm

https://www.youtube.com/watch?v=F0_jIdD1ed4 most találtam ezt a kafa kis videót, kicsit furcsa párosítás, de nagyon jó. Mellesleg nem tudja valaki megmondani, hogy a 0:30 és 0:45 az a kuro melyik részében van?
Az OVA tényleg iszonyat jó volt, már várom a kövi partot.XD Mellesleg Seb kitünő tanár lenne, habár lehet, hogy akkor mégjobban nem érteném az anyagot (na nem az ő hibájábólxd). Meg akkor nehezebben is tudnék puskázni, de ezért az áldozatért megérni.XD
Lau is akkora nagy arc!XD Sebet ritkán látni ilyen idegesnek.XD

Drágaságom,légyszive stanulj meg linkelni a kedvemért.Nem szeretnék bünteni.
Köszi
Lady
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:31 pm

Áh, miattam nem kell de köszi :3 Beszéljetek róla nyugodtan, minél jobban fáj érte a szívem, annál jobban fog esni mikor megnézem XD A spoilereknél meg beindul a szelektív látásom (höhö, mert nekem is van >3) és leállok pár szó után (: Mondjuk néha nem működik... az anime felénél járhattam mikor jútúbon egy videó alatt a kommenteknél írták hogy "...milyen kár hogy Ciel meghal" és ez olyan rosszul esett :< Gondoltam mondjuk, de akkor is... úgyhogy utána még aznap végignéztem XD
Am hoztam egy videócskát ;3

Phantomhive Project 7 - YES MY LOAD
túl sexy /orrvérzés
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:36 pm

most kezdtem el nézni az OVA-t és eddig nagyon tetszik Very Happy
hoztam a doujinshit,amiről beszéltem: SebxGrell
van benne egy kicsi yaoi,de én nem ezért szertem,hanem Seb és Grell gyerekei miatt xD
én nem várok a feliratra,megnézem anélkül aztán,majd jöhet felirattal is az ova Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:44 pm

Jaj, én ezt már láttam nagyon jó. A Red Zone igaz? Nagyon szeretem. Grell olyan kis édes benne.XD Ahogy próbálja meghódítani Sebet, az imádni való.

Türelmes vámpir vagyok,de kezdem kicsit unni a dupla hsz-eket.
Eldöntöttem,hogy TÖRLÖM ha 2-t irsz,midngi a későbbit,nincs kedvem tovább
szerkesztgehtni/összevonni a hsz-eidet és átcsinálni a linkést.
Remélem világosan fogalmaztam.A szabályokat tartsd be te is,ahogy a többiek,
ha nem érted akkor kérdezz rá privátban!
Lady
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 7:55 pm

ezt is láttam már,ez is tetszik de a másik a favoritom Very Happy
igen a Red Zone-os a másik,nagyon jól sikerült szerintem Smile
Grell mindig aranyos és imádnivaló nem csak itt Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:00 pm

Hát ezzel nem tudok vitatkozni.XD -^-^- Mellesleg Grell az egyetlen olyan "Fiú" akivel nyugodtan lehetne beszélgetni pasi témákról.Xd Hiába, azt mondják, hogy a mrlegek a csajok legjobb barátai és ez sokszor tényleg így is van.XD Na most jól elkanyarodtam a témától. izé De ezért szeretem Grellt a mássága miatt. sir
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:13 pm

Grell jófej,és mindegy,hogy melyik nemet szereti attól még szeretni kell Very Happy
na befejeztem az OVA-t,jó volt,de már várom a feliratot hozzá Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:14 pm

váá, az a Red Zone nagyon tetszik xD am azért jó, hogy közbe eszek, de ááá, mindegy... xD váá, és behaltam azon a macskás részen... már az alapból biológiailag lehetetlen, hogy nekük kettejüknek gyerekeik legyenek, de hogy még azok a gyerekek macskák is.... xD .... hát alaposan eltévedt a gólya odafele xP úgy tűnik, valaki túl sok bioszórát lógott el... Razz vagy csak szimplán beteg a fantáziája Very Happy
én már mondtam is, hogyha Grell élő lenne, valószínűleg az egyik legjobb barátom lehetne, mert alapból jófej, és tényleg lehetne vele mindenféléről beszélgetni, szerintem sokszor normálisabb lenne mint jópár csaj... xP
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:21 pm

ki figyel ilyenor a bilológiára? az a lényeg hogy jó legyen,nem az,hogy valósághű Razz
Grell szerintem mindenkinek a barátja lenne,de persze ő főleg Sebé akar lenni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:30 pm

tudom, hogy a biológia itt nem lényeg, de akkoris behaltam xD két pasinak macska gyerekei születnek XD annyi benne az ellentmondás, hogy nem tudok nem röhögni xP
khm, a barát helyett tudok jobb szót is, de ha leírnám, Lady kivágna xD
na, ha már mindenki videókat pakolgat be, akkor itt egy nagyon pofás kis Grell vidi, én szeretem. ^^ Stupid, sadistic & suicidal
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:33 pm

hát tény,hogy vicces,de nézzük a jó oldalát: ha Seb nincs is oda Greléért,de legalább lettek macskái amiket viszont szeret xD
gondolhatod,hogy a barát szó alatt nem a haverságot értettem.amúgy tudom mire gondolsz... Razz
jó a Grelles vidi Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzer. Szept. 30, 2009 8:40 pm

Hú ez a vidi tényleg nagyon jó!Xd És setjük hogy mit értettél a szó alatt.XD Végül is ő sem rossz bőr.XD De Grell sunyi, mert csak addig lenne a barátunk amíg rá nem hajtunk Sebre. Akkor jönne a fűrésszel.Xd Hát igen a macskás jeleneten én is beájultam. lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: