Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+4
Csöcsi
Mizeria
Mokcsi
Gothic Lady
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 8:35 pm

lányok, én mostanában olyan jó kedvemben vagyok, fenn sem akadok ilyesmiken xD aztán elhet az is, hogy azért nem, mert annyira nem érdekelnek. ha van jó, ha meg nem, nekem még nem dőlt össze a világ ˇ.ˇ én még mindig azon vagyok felháborodva, hogy Nővér még mindig nem mondott semmit a fanficemről, de ennek az lesz a vége, hogy kiiszom a vérét xP ( bár ez nem hangzik valami fenyegetőnek Razz )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 8:39 pm

én az álmom óta vagyok jókedvemben és valamilyen oknál fogva SebxCiel Doujinshikat kezdtem el nézni xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 8:54 pm

Mokcsi, csalódtam benned xD mondom én, lassan én amradok egyedül, aki nem pártolja az SxC párosítást ˇ.ˇ megmaradt anti SxC fanok, egyesüljünk! nem szabad
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 8:57 pm

tudtam,hogy ezt mondod xD
de azért nézem őket,mert megfigyeltem,hogy ha kuros vidiket nézek akkor néhány esetben álmomban is történik valami...és ha ilyeneket nézek akkor talán...hát a többit találjátok ki ti tetszésetek szerint Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 9:07 pm

nem tudom, én pont akkor nem szoktam olyasmikkel álmodni, amikor nagyon akarok valamivel álmodni. xD tehát minél jobban akarok mondjuk Kurosat álmodni, annál inkább nem fogok.
fogadjunk hogy mindenféle piroskarikás dolgok xD ( vagy talán nem kéne mindig magamból kiindulnom... ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 9:10 pm

nekem is csak néha sikerül,de próba szerencse xD
kivételesen nem baj,hogy magadból indulsz ki Miz Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 9:15 pm

jajdejó, akkor egy dologra gondoltunk =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 9:20 pm

nagy elmék ha találkoznak Very Happy
na ismét sikerrel zárult avatar és háttérgyűjtő körutam xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 12:42 pm

Én tegnap álmodtam Kuroval, de hogy mit, arra már nem emlékszem. meglepődött-ilyedt Nyugi, Mizi, én kitartok melletted, habár én szoktam SxC yaoi-t nézni. kis gonosz Dehát néha olyan jók.XD Hiába, a káros szenvedélyem.xd


A hozzászólást May Rin-chan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 27, 2009 12:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 12:49 pm

én csak azokat nézem végig amik viccesek,vagy valamiért megfognak.de főleg azokat szeretem amiben nem jutnak el odáig... mert olyan is van,csak abból kevesebb.de a kedvencem még mindig az amikor Sebnek és Grellnek macska gyerekei születnek xD
tudom az nem SxC,de akkor is Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 12:55 pm

Xd Azt én is szeretem, nem is tudom, nekem semmi bajom velem ha eljutnak odág.XD HAHAHA! De azért egy SebxGrellpárosítás jobban bejön.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 1:06 pm

nekem azért vannak gondjaim azzal... igen Grell jobban illik Sebhez,mert ha együtt vannak,akkor lehet nevetni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 1:39 pm

Grell Tribute - {Red Star} Ez a videó nagyon üt, a számot pedig nagyon szeretem. Smile Érdemes megnézni.Xd Én is azért szeretem ezt a párost, jót lehet rajtuk nevetni.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 2:34 pm

ezt a videót már láttam és nagyon szeretem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 4:35 pm

Mokcsi írta:
én az álmom óta vagyok jókedvemben és valamilyen oknál fogva SebxCiel Doujinshikat kezdtem el nézni xD
Na.ezen kifejezetten meglepődtem xD De örülök neki egy szinten XD ha találsz oylat,ami nem hard yaoi,akkor
légyszives tedd be nekem!Sajnos én csak egyetlen egyet találtam ami nem hard yaoi,ez pedig a "MARY" volt
(tudnám miért ez a cime oO).Az shounen ai volt,ha nem tévedek,se semmi erotikus nem volt benne,ezért olvastam el.
Bevallom,feladtam a ekresést miután csomó nagyon durva yaoi-ba botlotam amelyek kifejezetten irritálnak u.u
De ha te találsz,okvetlenül jelezd nekem!:3

nem szoktam Grelles vidiekt nézegetni,de ez kifejeztten az izlésemnek megfelelő!Vértől tocsogó
és a szám sem rossz!Miért ilyen ismerős a szám stilusa??Nagyon ismerős!Mi ez?Ki az előadó?
Ha már amv,akkor én is beteszek:

Kuroshitsuji AMV-She Is My Sin (Nightwish)
Ciel Tribute - Dead boy's poem (Nightwish)
~Sebastian Kissed A Boy~
Nem kimondottan SxC videó,én végigröhögtem xD Annyit modnok,hogy Katy Perry átdolgozás XD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 6:26 pm

A The Birthday Massacre az előadó. Az elmúlt napokban nagyon rákattantam erre az együttesre.XD Felőlem jöhet hard yaoi is, nem vagyok válogatós.XD Ez a Sebes videó nagyon üt. O.oXDGrell's circus
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 6:45 pm

ezek a videók mind nagyon tetszenek Very Happy
majd ha találok Lady akkor teszek be.a Maryt én is láttam és tetszett pont emiatt,hogy az nem volt hard yaoi Smile
ja amúgy lehet,hogy holnap délutánra kész lesz a fanfickem negyedik fejezete Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 6:51 pm

*May Rin-nek elakad a lélegzete* Holnap...Délutánra?! Wííííí! * Visongva ugrik Mokcsira.* De téll legyen kész, mert már tűkön ülök. sir
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 7:02 pm

igyekszem,csak még néhány dolgot kell átgondolnom,hogy hogyan valósítsam meg.de még alszom rá egyet és akkor holnapram már tudni fogom,általában így szokott lenni Very Happy
és abban biztos lehetsz,hogy érdekes lesz Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 7:56 pm

Már alig várom. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg olyan kapcsolat van Arabella és Sebastian között amilyenre én gondolok, vagy mégsem.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:03 pm

még számomra is sok mindennek ki kell derülnie,pedig én vagyok az írója az egésznek xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:17 pm

azt a Red starosat én is láttam, benn is van a kedvenceim között jútubon ˇ.ˇ ( és víí, dejó, hogy nem csak én szeretem a The Birthday Masacre-t Razz )
azt az I kissed a boy-t is láttam már, nagyon kemény xD a Cobra Starship énekli, igaz? hát én jókat derültem rajta, jól összetették a képeket a szöveggel xP
lányok, azt hiszem már csak én maradtam... T.T ( én is szoktam néha SxC videókat nézni, de csak akkor, ha jó szám megy alattuk =D xD -> Mizeria az ellentmondások embere ˇ.ˇ )
Mokcsi, a fanficed már nagyon várom, remélem minél hamarabb felteszed Smile
( és Lady, úgyis tudom, hogy még nem olvastad a ficem, és ha nem vigyázol, a végén még családi botrány lesz belőle *szipp* xD )
drágaságaim, Sebre és Arabellára csak annyit tudok mondani, hogy ugye ismeritek azt a történetet, amiben a két ikertesó egymásba szeret...? xP ( ugye értitek a célzást? ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:18 pm

én is szeretem a TBM tehát nincs miért aggódni Razz
jajj Miz hogy te mindig rosszra gondolsz...nem muszály mindenkinek Sebet szertnie Very Happy (ezt tényleg én mondtam? xD)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:19 pm

LOL! Gondolod, hogy a mi Mokcsink ilyen folytatást tervez?Xd Az brutál lenni. Smile De ha jól van tálalva, azt is megemésztem.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:21 pm

én Mokcsiból mindent kinézek xD
igenis a főhősnőnek az ügyeletes alfahímmel kell összejönnie ˇ.ˇ mert Jane Eyre is Mr. Rochesterrel jött össze meg Ellen Kellaway is Jago Kellawayyel. xD ( Mizeriának megint rohama van, ne zavartassátok magatokat xP ) az ilyen történetekben mindig a veszélyes pasasokkal jönnek össze a főhősnők. Razz
de én szeretem a furcsa párosításokat =D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: