Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+9
Csöcsi
Yume
Koffeey
Madam Red
Kazuha
Gothic Lady
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:47 pm

lehet, hogy megtartja trófeának... kipreparáltatja, mumifikálja, vagy valami ilyesmi xD
amúgy viccet félretéve, szerintem tutira lesz valami. nem véletlenül cipeli magával. le merném fogadni, hogy Ciel hamarosan újra visszajön az élők közé... valamilyen módon vagy formában.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:50 pm

Elárulom,hogy a második részben már vissza is tér. Very Happy Csak azon filózunk,hogy most mi volt vele,hogy miért tűnt olyannak,mint ha halott lenne.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:54 pm

jaj... pedig már kezdtem örülni, hogy látjuk Sebet egy kicsit Ciel nélkül is xD de mindegy, a lényeg, hogy egyáltalán vannak. már ennek örülök. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:56 pm

Elhiheted én sem bánnám,de szerintem azt nem nagyon fogjuk megélni. A mangában is csak Ciel láthatjuk Seb nélkül és nem pedig fordítva. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:04 pm

pedig ez nem ér... nem mindenki shota-fan... én szívesen látnám Sebet egyedül is, csak egy egészen kicsit... az nekem nagyon jól esne xD elfoglaltságképp mondjuk sorozatgyilkolhatna, de járhatná a klubokat is vagy a bordélyházakat, vagy nyomozhatna. nekem mindegy, csak legyen meg a rosszfiús imidzs =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:08 pm

Hát szerintem sem a mangaka sem pedig a készítők fejében nem fordult még meg az,hogy Seb ilyeneket csináljon. Nem hiszem,hogy minden fan örülna ha ilyen formában szórakozna Seb xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:16 pm

nem tudom, nekem van egy olyan érzésem, hogy Seb nagy playboy lehet xD ... elvégre, született rosszfiú ˇ.ˇ
bár úgyis mindenféle nyálas dolgokra kényszeríti a mangaka Ciellel kapcsolatban... fujj... részemről, én inkább azt szeretem, ha egy lávsztori könyörtelen és dögös... de nem nyálas. =P
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:18 pm

Hát lehet,hogy az,de a mangaka nem fogja hagyni,hogy ezt be tudja bizonyítani Very Happy
Amúgy most olvastam egy hivatalos hírt,miszerint a Claude - Alois páros lesz Ciel és Sebastian ellenfele a második évad folyamán. Eddig ugyan nem bizonyultak nagy riválisnak,na de lássuk mit hoz a jövő Cool (bár úgy is lehet tudni,hogy melyik páros nálam a befutó xD)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:29 pm

Ez az ellenféldolog már nyilvánvaló volt, csak az indíték kérdéses egyelőre. ;D De ez a promóció...még mindig kiakadok, ha eszembe jut, hogy milyen fancsali pofával vártam az új évadot.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:44 pm

Nem te vagy az egyedüli aki így állt hozzá a másodk évadhoz,de hát nem tehetünk róla,ez egy elég nagy átverés volt. Na de gondolom az inditék hamarosan kiderül és akkor kezdetét veszi a rivalizálás Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 8:43 pm

Lőjetek fejbe, de nekem ez az Trancy gyerek szimpi. O.o Birtam amit Hannával csinált. Tényleg krzd elmenni az eszem... Mondjuk én alapból birom, ha egy szereplő nem teljesen tiszta agyilag.
Persze még mindig Sebastian a nagy kedvenc!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 8:53 pm

Én sajnáltam Hannah-t elvégre nem tett semmit azért,hogy Alois ezt tegye vele. Most az egyszer nagyon nem értek vele egyet May Rin.
Hát reméltem is,hogy nem Alois vagy esetleg Claude lesz az új kedvenced Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 9:15 pm

Valahogy tudtam h ezt fogod mondani. Fő az őszinteség!XD -^^- Sebastian marad a kedvencem, Claude meg elmehet a francbaXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 9:22 pm

Igen én is így vélem. Én mindig őszinte vagyok még ha bántó is xD
Na helyes gondolat. Claude egy szerencsétlen koppintás,Seb pedig a főgonosz (még ha nem is mindig gonosz xD)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 9:41 pm

Azért nem ment el teljesen az eszem! Very Happy
Egyébként... Seb akkor most szabad?Xd
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 9:43 pm

Teljesen mi? Very Happy
Milyen értelembe véve? Ciel mellette van,de barátnője nincsen. Nem tudom melyik érdekel téged xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 9:49 pm

Természetesen az, hogy nincs nője! Very Happy Bár ha kettő lenne az egyben az se lenne rossz!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 9:50 pm

Hát nem hiszem,hogy a mangaka.vagy bárki tervezné Sebet össze hozni valakivel. De nem tudom miért,biztos jól mutatna valami nőcske oldalán Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:00 pm

Kétlem hogy lesz neki nője... nem mintha bánnám, de szerintem attól eléggé megváltozna az imidzse... mint az apácás jelenetnél például :P Persze nem feltétlenül rossz irányba változna, de változna, és szerintem a mangaka nem változtatna rajta. De ki tudja mit hoz a jövő, meg a következő részek xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:03 pm

szerintem is jól mutatna valami nőcskével... de csak akkor, ha az a nőcske nekem is szimpatikus xD mert ha valami idióta cicuska lenne, akkor nem lennék valami boldog ˇ.ˇ akkor irritálna a dolog xD
valami Emily-féle rebellis r*banc nem lenne rossz mellé =D az nem fájna xD
nekem semmit se változtatna az imidzsén... szerintem mind tudjuk ( vagy sejtjük) hogy Seb playboy... különben sem arra gondoltam, hogy kedves lesz a nőjével... nem lesz vele kedves. ˇ.ˇ rosszfiú lenne =D
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:25 pm

Mindenképpen Very Happy Egy olyan kapcsolatban el tudom képzelni, nem lenne rossz Very Happy
Nyáhh... nagyon remélem hogy sok újdonság lesz ebben az új évadban :3 Mármint olyan újdonság, amin nem háborodok fel és nem hagyom abba az egészet xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:52 pm

Ja, egy ilyen instabil kiscsaj vagy egy ilyen domináns nőszemély passzolna hozzá. Very Happy Bár ha egyszerre instabil és domináns, az a legjobb. Very Happy
Szerintem az új évadban fognak érni minket meglepetések.
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:48 am

A századdal kapcsolatban akartam említeni, hogy ha jól emlékszem, a Kuroshitsujiban Viktória királynő szerepel, akinek a férje a 19. század 2. felében (1861, úgy dereng) halt meg - ugye nehezen viseli a férje elvesztését, valamint maradványait magára varrva -, és a II. évad is a 19. század 2. felében játszódik. Továbbá Hasfelmetsző Jack is 1888-ban tevékenykedett.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 8:27 am

Hát nem valami ididóta nőcskére gondoltam,hanem egy Emily félére. Bár az mindegy,én arra lennék kíváncsi,hogy Seb hogy bánna vele.
Jól van na tévedtem,de honnan kéne nekem ezt tudni,elvégre nem tanultuk,hogy Viktória királynő mikor élt meg minden. Én csak a forrásomra hagyatkozom,de ezek után inkább utána járok mindennek... >.<
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 8:37 am

Szerintem Seb úgy bánna vele ahogy azt tőle várnánkXD Szórakozna vele, de a csajszi is szórakozna SebbelXD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: