Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+9
Csöcsi
Yume
Koffeey
Madam Red
Kazuha
Gothic Lady
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 2:38 pm

Az op az nekem is tetszik. Na de igen,valóban az anyag egy rész után még igen csak csekély mennyiségű Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 2:39 pm

Nekem csak azért nem tetszett mert Alois és Claude voltak benne XD
Én sem hiszem hogy sok idő telt el... lehet hogy csak napok. Elvégre Ciel sem... indult még oszlásnak upsz
Mondjuk arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy akkor mi is történt. Seb elvette Ciel-től a lelkét, de most "vissza akarja csinálni"? Meg azt olvastam hogy nem azt mondja a "kocsin" (mi az? XD) amit szokott (hogy démoni komornyik) hanem hogy szimpla démon *,* Csak aztán lepisszegi magát >,>
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 2:49 pm

Hát azt nem hiszem,hogy csak napok... Legalábbis az első évad a 18. században játszódott,ez meg a 19.-ben. Bár lehet,hogy ez is átverés és ugyan abban a században vagyunk... Neutral
Nem tudom,hogy mi történhetett,minden esetre remélem,hogy idővel majd minden kérdésre választ kapunk. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 2:57 pm

Nem hiszem, hogy évek teltek volna el. Elisabeth sem öregedett, nem? O.o
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 2:58 pm

Az előzetes alapján egy percet sem. Szóval évek biztosan nem teltek el... Akkor lehet,hogy az új század dolog is csak egy átverés volt -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 3:21 pm

Vagy századforduló történt~ x'D
Na mindegy, majd megmagyarázzák gondolom... nem hagynak kételyek között >.>
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 3:29 pm

Lehet h vmiért elaltatta Cielt ideiglenesen; aminek biztos megvan az oka. Lehet hogy épp Alois-ék elől bújtatja. Ki tudja:) De sztem nem vette el a lelkét.
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 4:33 pm

Nem vagyok egy nagy Kuro fan, a mangát nem olvasom, csak az animét láttam.De mégis veszem a bátorságot, hogy írjak ide.

Nos ,a második évad első része nekem kifejezetten tetszett, és Aloisék nekem nagyon szimpatikusak voltak.....örültem volna ha róluk szól. Végre nem egy pozitív főszereplő lett volna. Érdekes dologokat lehetett volna kihozni belőle, főleg, hogy Alois alapjában véve nem rossz.
Mikor Sebastian feltűnt meglepődtem, gyorsan megnéztem a karakterfelsorolást.
Nekem is tetszett ahogy vigyázott Ciel testére, viszont fura, mert ugye úgy voltvége az első évadnak, hogy elvette a lelkét. De gondolom majd csak kitérnek, hogy akkor most mi van
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 4:43 pm

Nem valószínű,hogy elvette a lelkét. Ha elvette volna akkor nem lenne még mellette,nem lenne komornyik ruhában stb. Minden olyan zavaros,de csak kiderül majd minden az évad folyamán Smile
Én kifejezetten nem örültem volna,ha csak Alosék szerepelnek benne. Alois nem kicsit negatív szereplő. Tény,hogy néha kell ilyen,de ő akkor is túlzás. Meg ha nem lettek volna Sebék akkor nem lenne viszonyítási alap,így viszont nem hiszem,hogy képesek lesznek Cieléket felülmúlni.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 5:51 pm

jujujuj, most nagyon izgalomba jöttem *.* le vagyok maradva, mer most 2 napig nem voltam netközelben rokonlátogatás miatt xD ( meg beteg is voltam)
szóóval, akkor most mégis van Seb és Ciel? Very Happy * Miz kishíján örömkönnyekben tör ki * istenem, ez egyre jobb nap... anyám benyögte, hogy holnap plázázni megyünk, kaptam egy csomó csokit, és most ez... imádok élni xD ( mintha nap is szebben sütne =D )
azért... azért ez elég csúnya vicc volt a készítők részéről már mit ne mondjak... elhitették, hogy Aloisék lesznek a főszereplők... csúnya dolog volt. nem mintha én nem szeretnék néhanapján megszivatni másokat poénból, de ez durva volt xD ilyen messzire még én se mennék ˇ.ˇ
de sebaj, ne is törődjünk vele, a lényeg az, hogy Seb itt van, feltehetőleg Ciel is itt van, az ég kivirult, és rózsaszínű vattapónik nyargalnak szivárványúton a felhők felett xD
viszont most kicsit mérges is vagyok, mert nem otthon vagyok, egerben, és az itteni gép vmiért nem hozza a be a youtube-ot... se másmilyen videóportálokat, azaz egyelőre nem tudom megnézni az új részt T.T még egy ok, amiért már alig várom, hogy hazamehessek Siófokra... ( megyek mtv icon konertre, megveszem a lady gaga pólómat, és megnézem az új Kuro epizódot ^^ lehet ennél szebb az élet? =D )
Seb tényleg bőröndben cipelte Ciel holttestét? xD nekem erről tisztára az Eltakarítónő jutott eszembe... ott is volt egy olyan jelenet, mer a csaj eltette láb alól a férjét és bőröndben vitte el a vonaton =D
egyre jobban várom, hogy végre megnézhessem... ˇ.ˇ * Miz repes az örömtől és fennhangon dúdolja az Alejandrót *
ja és Mokcsi, az első évad a 19. században játszódott, nem a 18.-ban xD amúgy imádlak =D
( sőt, mindenkit szeretek xD mondom, nálam most kisütött a nap és mindenkit imádok Smile
mondjuk titeket amúgyis szeretlek ˇ.ˇ )








A hozzászólást Mizeria összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 04, 2010 6:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 5:57 pm

Bocs de úgy tűnik,hogy rosszak az informátoraim. Pedig olyan jól megbíztam bennük. Jó akkor nincs század beli különbség...(még egyszer ne hívj ribinek! -.-)
Engem is feldobott mikor láttam,de most már valahogy minden visszatért a szükre hétköznapok közé. Nem tudom miért,de nem volt tartós az örömöm. Lehet,hogy már nem szeretem annyira a Kurot? Ez is a manga hibája,mert már mióta nincsen Seb! >.<
Amúgy meg nem biztos,hogy Ciel hulla volt. Legalábbis nem volt olyan hulla szerű. Ahogy Seb megfogta olyan volt,mintha egy baba lett volna Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:03 pm

Aha, meg mikor leültette a földre, nem csuklott össze :P
Én még mindig örülök különben X3 Nagyon feldobott hogy így alakult, még ha mérges is vagyok hogy átb*sztak -,- Attól az öröm még megvan xD

Ciel a bőröndben :D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:06 pm

Van még benne annyi élet,hogy ülni tudjon. Very Happy
De amúgy az nagyon érdekelne,hogy hogyan került Aloisékhoz Ciel gyűrűje. Azt tudom,hogy mikor a csónakban ült Ciel akkor már nem volta rajta,de hogy miért pont Aloiséknál van... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:08 pm

Hát... reméljük hogy majd megmagyarázzák. Meg úgy az egészet, hogy Alois miért lelkesedett fel annyira. Minden esetre imádtam hogy Seb hogy leoltotta xD Fülig ért a szám X)
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:11 pm

Az valóban érdekes volt. Úgy nézett Cielre,mint ha Ciel valami értékes és igen ritka tárgy lenne. Na de mit is vár az ember egy ilyen elkényesztetett kölyöktől? x)
Na igen Seb mindig is értett ahhoz,hogy leoltson másokat Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:18 pm

A bocchan különben is fényévekkel jobb a danna-samánál ˇ,ˇ X'D Már nagyon ki volt a 'bocchan'-ra éhezve a fülem, elegem volt a danna-samából <3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:19 pm

Főleg,ahogy Claude mondja... Alapből nem tetszik Claude hangja sem olyan furcsa. Sebé ezerszer jobb *.*
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:27 pm

Meg az a "Yesu, yua hainesu" @,@ XD A "Yesu, mai lordo" porba alázza azt is ˇ-ˇ Annyira koppintás T_T
Hát Seb hangja verhetetlen az biztos (:
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:29 pm

( jólvanna, nem hívlak... ˇ.ˇ ki is töröltem úgyhogy mindegy =D )
amúgy, rájöttem, hogy én valami morbid örömet lelek abban a látványban, ahogy Ciel kuporog abban a bőrödben xD
kezdek beteges lenni ˇ.ˇ
jajaj, ne fájdítsátok már a szívemet, én szerdáig nem tudom megnézni T.T szerintem nem is fogok tudni este elaludni, fúrni fogja az oldalamat a kíváncsiság ˇ.ˇ
mellesleg, most eszembe jutott... ha Seb már nem démoni/pokoli komornyiknak szólítja magát, csak démonnak, akkor ez azt jelenti, hogy Seb szabad o.O xD igaz, nem a valóságban, de az animében már szabad... ez engem most tökre feldobott =D mondjuk amúgyis fel vagyok dobva, elememben vagyok xD


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:32 pm

Az biztos,hogy verhetetlen,Ono Daisuke a kedvenc seiyuum légyszii-örülős
Claude egész lénye egy nagy koppintás. Az meg milyen nevetséges volt már mikor ott elkezdett táncolni a korláton... Komolyan én már azért drukkoltam,hogy végre leessen xD
Nem akarjuk fájdítani a szívedet Miz,de máshol nem tudjuk ezeket megbeszélni Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:35 pm

LOL igen, én is azt mondogattam hogy 'Ess már le, ess már le te szerencsétlen!' xD
Aranyos volt Ciel a bőröndben, én is örömet leltem benne xD Mondjuk nálam ez már nem újdonság... ^^'
Én is arra gondoltam, hogy most már szabad... hát majd kiderül X3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:37 pm

Akkor ezzel nem vagyok egyedül Very Happy
Én csak annak örültem,hogy ha Ciel is lesz akkor talán Alois nem lesz annyira felkapott. Legalábbis remélem. És Ciel mellett Alois azért kicsit eltörpül. Még ha Alois nagyobb címmel bír akkor is Ciel azért nem egy idegbajos kiskölyök aki sír a komornyikjának.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:41 pm

Szerintem ha teljesítették volna a szerződést, a szemvédő már nem lenne Cielen. Bár ki tudja...


A hozzászólást Cressida Beau Pre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 04, 2010 7:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:45 pm

én nem tudom mi lesz xD igazából, szerintem enyhe mazochizmusra vall, hogy feljárok ide, úgy, hogy még nem is láttam az első részt... de mindegy. =D
amúgy tudom ám hogy nem akarjátok fájdítani, csacsogjatok csak nyugodtan xD
lehet hogy dísznek fennhagyták... mert trendi a szemkötő vagy tudomisén ˇ.ˇ =P
Alois egy szánalom kis... * ami ezután következne, azt mindenkinek a fantáziájára bízom... és a szókincsére xD *
jaj, ANNYIRA bírnám, ha végre adnának Sebnek valami normális barátnőt... vagy legalábbis kevesebb lenne azokból a félreérthető jelenetekből, mert komolyan, nekem ez a halálom xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:45 pm

Meg Seb minek hurcolászná magával akkor Cielt,ha már elvette a fiú lelkét? Még ha meg is kedvelte akkor sem lenne értelme.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: