Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Lui
akumaNeko
Gothic Lady
Koffeey
Mokcsi
May Rin-chan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 12:48 pm

Ha már a ruha ilyen reakciót váltott ki belőled akkor... Kíváncsi vagyok a rész megnézése után mit fogsz szólni... Alois nagyon rákapott Ciel ízére... [ha majd láttátok akkor érteni fogjátok ezt a kis szójátékot x)]
A képek nagyon jók,az az utolsó kép még mindig nagyon tetszik. És az a cosplay sem rossz Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:13 pm

lulz Very Happy A Twitterükről ^^
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 029pv

Claude: Nem fogok veszíteni! >(
Seb: Nem veszíthetek! D:{
*rájuk mutató nyilak: először a szükséges ruhákat és felszerelést szerezték meg*

Alois: Nézd! Találtam egy "izét" ^3^ (Mondja a nevét, de nem tudom mi ez ^^')
*rámutató nyíl: felfedező, aktív típus*

Ciel: VÁHH! Vidd innen!! ~o~
*rámutató nyíl: otthonülős, totál városi*


(Remélem jó helyre hozom XD)
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:41 pm

Hát ez nagyon nagy. Lehet,hogy Aloisékat nem bírom,de az ilyen rajzokat nagyon bírom xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 2:08 pm

Ez a kép oltári! Very Happy Megnéztem az új részt. Mekkora kitolás már, hogy mindig a legizgibb jelenetnél van vége. -.- Jajj, Hannát nagyon sajnáltam.... Alois olyan kis kínai váza vele, de akkor is bírom a fejét. Very Happy Úgy látom, hogy Lizzyt ebből a részből sem lehetett kihagyni. -.-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 2:12 pm

Na igen Lizzy úgy tűnik egy olyan sze,ély akitől nem fogunk tudni megszabadulni egy ideig. Én továbbra sem pártolom Alois hülyeségeit. Alapból nem értettem,hogy miért öltözött be Hannah-nak... Ha férfiként mutatkozott volna be Cielnek akkor elvesztette volna a tekintélyét vagy mi? Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 2:15 pm

Hehe, ezeket a skicceket én is imádom :3 Van még xD (Remélem nem voltak még... nekem nem rémlenek xD)

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 263a2hj
Itt Alois szagolgatja Claude-ot hogy milyen jóillatú >.> Claude pedig most ért vissza a vonatról (4. rész) és ott titokban édességet evett, és most fél hogy Alois rájön ˇ,ˇ


Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Nwj2ts
Ömm... Alois úgy tűnik már be is szerezte azt a bizonyos komadori!Ciel szobrocskát (én is beszereztem volna ha annyi pénzem lenne ˇ^ˇ) És hova néz? ´・ー・`Hjajj... Ja, Claude pedig egy Alois-szobrot akar összeütni vagy mi xD


Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 1zb43lz
Ez pedig izé... Claude a szemüvege ellenére se lát jól vagy mi XD Azt hiszi az a bigyó Alois, aki ennek viszont nem örül XD



Lehetne több Seb-és-Cieles iiiis =_= Nem csak ez a kettő T^T
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 2:24 pm

A szobrosat(középső) már láttam,nem tudom,hogy itt vagy máshol. De a többi is nagyon jó. Ha nem is százas ez a páros,de legalább nevetni lehet rajtuk. xD
Na igen egy pár olyan is jó lenne amin Sebék is vannak,na de most Alois meg Claude a friss hús,így most őket kell kifigurázni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 3:24 pm

Gyerekek, ezek nagyon ütnek! Legszívesebben röhögnék, de nem akarom, hogy anyám hülyének nézzen, szóval nem röhög!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 5:41 pm

Én ezért vagyok szerencsés,hogy senki nem hall,így olyan jó ízűeket tudok nevetni. A külön szoba hasznos. Na meg akkor is jól jön,ha esetleg orrvérzést kapok Sebtől vagy valami x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 6:17 pm

Nálunk kb mindenki mindig egy szobában van, mert a gép kint van a nappaliban, annál ül tesóm, én mindig kihozom a laptopot, anyum és kistesóm is mindig itt kolbászolnak... de nyugodt szívvel röhögök hangosan X'D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 6:30 pm

Engem mondjuk nem zavar,ha hülyének néznek. Grell hülyeségein lehet e legtöbbet röhögni és nem fogom most egy olyan kis csekélység miatt visszafogni magam,hogy azt higyják nem vagyok normális. Ez az anime minden pénzt megér Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 6:32 pm

Nekem is különszobába van a gép, csak néha anyu bejön mindenféle hülyeségértXD Már nagyon várom a kövi részt, annyira utálom, hogy mindig a legizgisebb részeknél hagyják abba.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 6:35 pm

A készítőknek erősségük,hogy mindig a jó részeknél hagyják abba. De ez mindig így van. Akár a Kuroshitsujit nézed,akár más animét,vagy akár egy filmet/sorozatot. Szeretik az emberek idegeit kikészíteni. Neutral
Én a mangára is nagyon kíváncsi vagyok már,végre van megint Seb,szóval megint élvezet lesz olvasni a mangát Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 6:39 pm

Na igen! Sebby vissza tért! Very Happy Remélem ezután felpörögnek az események.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 6:41 pm

Hát már nagyon jó lenne. De ha akció nem is lesz,én már Sebbel is beérem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 7:39 pm

Azért ott hagyják abba, mert úgy késztet hogy nézzék meg a következőt Very Happy
A mangát én is nagyon várom *,* Kíváncsi leszek nagyon hogy Mr. Wordsmith-nek mit mondanak majd, mi lesz vele (: Meg a telefonálóra >,< És az új sztorira :3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 7:50 pm

Én mindenképpen megnézném,szóval nem lett volna muszáj így befejezni xD
Én arra vagyok kíváncsi,hogy akkor Seb holttestével most mi van... Most akkor az kinek a teste? Vagy csak egy báb? oO
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 7:51 pm

Lehet, h elteszik lábalólXD Vagy Seb kitörli az emlékeit, ki tudja! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 7:58 pm

Nem hinném,hogy megölik. Egyszer egy régebbi manga fejezetben,a történtek előtt volt az a rész mikor az a fickó már megy haza. És akkor Seb is ott volt már. Utána kezdőtek az események,mert ez egy visszaemlékezés volt (azt nem értem,hogy ha erre mind emlékszem,akkor miért aggódtam,hogy Seb meghalt... -.-"). Szóval biztos van valami olyan logikus megoldása ennek az egésznek,ami miatt a fickónak semmi baja nem fog esni Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 7:58 pm

Meg akkor miért vezette volna rá a dologra? Valamit tuti akar(nak) vele, de nem kinyírni :3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 8:04 pm

Na igen. Cielék mindig terveznek valamit. Szóval itt még várható valami.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 8:59 pm

tudjátok mit? néha az az érzésem hogy én vagyok itt az egyetlen, aki kilóg xD komolyan, kiközösítve érzem magam ˇ.ˇ mindig toronyiránt ellenkező a véleményem, mint ami az általános vélekedés... úgyhogy eldöntöttem, hogy ezentúl inkább nem mondok semmit ˇ.ˇ meg se próbálom leírni, mit gondolok, mert süket fülekre találnék. mostantól csak ülök és bágyadtan vigyorok, mint Tanaka. =D és egy mukkot sem szólok... mivel itt úgyis mindenki SebxCiel fan, és mindenki odavan ezért a lelki izéért... ezért a higgadt komolyság dologért. egy magamfajta úgyse érti, mi az a visszafogottság. =D nemesnek meg pláne nem lehet mondani xD köbö annyira vagyok kecses és előkelő, mint egy elefánt... de még az is jobban mozog a porcelánboltban, mint én ˇ.ˇ
nem való nekem az ilyen sorozat... amiben ennyi a finom, érzelmes dolog... ha nem lenne benne Seb, lehet, hogy nem nézném xD bár végülis, el lehet viselni. csak néha van belőle elegem... az is csak a SebxCiel párosítás miatt, azon mindig felhúzom magam =D legalább annyira, mint a tvájlájton... egyszerűen azért mert nem értem, mit esznek rajta az emberek... mindkettő elég sótlan... jól nevelt... és uncsi. ˇ.ˇ
igen, ez az szó, amit kerestem. jól nevelt. ez jellemzi Seb és Ciel kapcsolatát. yaaay! =D végre rájöttem mi a problémám xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:07 pm

Ezzel most megsértettél Miz. Még hogy én SebxCiel fan? Evil or Very Mad ^^
Én nem értem ezen miér kell annyit agyalni. Akármennyire nem tetszik,akármennyire nem lehet elfogadni ez van. Az emberek mindig valami olyat fognak látni ami nincs ott. A készítők pedig mindig olyat fognak bele tenni amit a többség szeret. Ez vagy elfogadja az ember vagy nem,de a folytonos kesergésnek nincs értelme. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:20 pm

jóó, tudom hogy te nem vagy az. xD én ezt most a nagy általánosságra értettem ˇ.ˇ
mondtam, hogy nem kesergek többet. ezentúl ha nem tudok semmi kedveset szólni, akkor csöndben maradok. ˇ.ˇ ( csak úgy mellékesen, ezt a jó tanácsot vagy azóta hallom nap mint nap anyáméktól, mióta megtanultam beszélni xD )
amúgy a készítők hülyék. csak ennyi. ˇ.ˇ
ez ugye nem volt kedves? xD mert akkor az előbbit csak suttogva jegyeztem meg. Razz
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:23 pm

Sajnos csak úgy tudja magát fenntartani egy sorozat (vagy hát itt most anime) ha követi az igényeket és eleget tesz az éppen többségben lévőknek. Fanservice :D
De am hol volt most a SebxCiel? >.>
Különben én pl nagyon is szeretem ezt a párost, de mégsem lelkesednék egy nagyobb, "komolyabb" és valódibb SebxCiel jelenetnek, utalásnak. Az ilyen kis izéket, mint a fűzős jelenet volt például, meg most a 4. részben amikor Seb lekapta Cielt a vonatról, ezeket mondjuk nagyon szeretem, mert annak ellenére hogy fanservice és shounen-ai utalás, mégsem nyíltan az xD Nincs rózsás háttér meg mit tudom én.
Szerintem a yaoi-nak (egy eredetileg nem yaoi anime esetén) a fandomban van a helye. Nem szeretem ha a fandom hatására "beépítik" az épp aktuális "rajongás tárgyát" ^^'
Meg szerintem nem lényeg hogy ki milyen, ki hogy viselkedik vagy gondolkodik, egy animénél nem az a lényeg (: Ha tetszik, nézem, minden további gondolkodás nélkül. Úgyis mindig lesz olyan, ami sokaknak nem tetszik, mert nem tudják úgy csinálni hogy mindenkinek jó legyen.
A fandom meg... na az aztán tényleg vegyes :D Amiatt végképp nem szabad elpártolni egy animétől vagy ahogy írtad Miz, kirekesztve érezni magad (:
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: