Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Lui
akumaNeko
Gothic Lady
Koffeey
Mokcsi
May Rin-chan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Szept. 15, 2010 6:54 pm

Ciel démonná válását én sem támogatom. Maradjon csak szépen ember,vagy haljon meg,de démon semmi képen ne legyen. Azért annyira még én sem kedvelem,hogy elfogadjam őt démonnak.
Személy szerint én sosem azt nézem,hogy kinek kell szurkolni. Aki szimpatikus azt szeretem aztán kész. Legyen az jó vagy rossz. Bár tény,hogy engem inkább a "sötét oldal" vonz és mindig is a sötét karaktereket pártoltam Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Szept. 15, 2010 7:26 pm

sok lenne a jóból =D
én se xD csak mondtam. ^^ akkor úgy mondom, h sokszor pont az nem szimpatikus nekem, akinek elvileg annak kéne lennie. =P
amúgy szerintem Alois csak kívül rózsaszín... belül sötét mint az éjszaka xDD mármint, nem hülye, hanem darkos a személyisége =D

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Szept. 15, 2010 7:30 pm

Hát Alois számomra sosem lesz egy darkos szereplő. Sok szereplő van akinek el tudnék képzelni ilyesmit,de ő nem tartozik közéjük. Very Happy
Amúgy ma infón annyira unatkoztam,hogy rájöttem,hogy hogyan is tudnám folytatni a fickemet,úgyhogy most lázasan bele kezdtem a folytatásba,mert nem akarom,hogy elmenjen az ihlet mielőtt a végére érnék a fejezetnek Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Szept. 15, 2010 8:02 pm

öhm... nálam a darkos nem feltétlenül azt jelenti, h valaki állandóan depül xD
és Aloisnak a külseje volt édeskés, belül elég őrült, elcseszett személyisége volt =D
neked legalább van ihleted... az utóbbi időben én kifogytam belőle ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Szept. 15, 2010 8:07 pm

Nálam egyáltalán nem azt jelenti,hogy depül.
Tudom én azt jól,de nálam akkor sem jön be az ilyen kívül cukormáz,belül pszichopata. Az ilyen nálam egyáltalán nem jön be. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptySzer. Szept. 15, 2010 8:13 pm

pedig nem sok értelme van a pszichopataságnak, ha nem tudja az ember leplezni... amúgy én pont ezt bírom Aloisnak. olyan "lehetünk barátok, de ha elkened a sminkem, megöllek te r*banc" stílusa van =D köbö nekem is ez az életfilozófiám sokszor xDD
kívül cuki vagyok, de belül nagyon rossz =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 7:40 am

Én pont azt szeretem ha valaki kívülről is olyan,mint belülről. Vagy pedig kívülről gonosz és belül valamivel jobb. De ne legyen teljesen jó,mert azokat nem szeretem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 7:26 pm

szerintem elég ritka ha valaki kívülről is tökre olyan mint belülről. =D úgy értem, mindenkiről kiderülnek dolgok és vannak olyan megnyilvánulásai, amiket ki se néznél belőle... de szerintem így jó ˇ.ˇ
én a túlságosan kiszámítható személyiségekért nem vagyok kifejezetten oda =P
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 7:32 pm

Lehet,hogy ritka,de van. És ez így van jól Very Happy
Egyébként annyira utálom amikor a külföldiek már előbb látják az új részt,mint mi és az egész twitterük azzal van tele,hogy ezt nem hiszik el,ilyen nem lehet,ez nem lehet igaz stb. Ez olyan idegesítő. Neutral x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 9:10 pm

Téll fent van már az új rész?
Egyébként azt én is rühelem. Mikor jön ki a manga újabb fejezete?
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 10:45 pm

A RAW már fent van, dA-n láttam Angelskully journal-jában : D Csak elfelejtettem a linket kimásolni X'D
Egyébként én még a 11.-et se láttam ^^' De... hétfőn már úgy voltam vele, hogy megvárom a 12.-et is, és majd együtt, ha már addig nem tudtam megnézni : D És ahogy láttam, Angelskully journaljában FINAL volt írva, szóval gondolom az az utsó rész >.>

Én... én támogatnám Ciel démonná válását X'D *kitart* Az legalább csavar lenne, és fangirl-kielégítő : D Mert ha más csavar jön... ha Claude falná fel a lelkét pl... csavarnak az is csavar, de... nemhogy öngyilkosságokat okozna, inkább tömeggyilkosságokat :O Azt a sok elégedetlen fangirlt elképzelni is rossz lenne ^^"
Vagy esetleg Hanna XD De én annak se örülnék... nehogy már a végére így megszívja magát a bige :O Azért az túlzás lenne...
Na mindegy, majd kiderül, holnap már felirat ha minden igaz, és akkor élvezkedhetek (remélhetőleg élvezkedés lesz oO) a két részen egyszerre <3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:06 am

Ez volt az utolsó rész.
Sejtettem,hogy olyan véget kapunk ami megint csak nem túl jó lezárásnak. Claude meghalt,Alois is és Hannah is... De ami a legjobban megrázott.... Miért kellett Cielnek démonná változnia?! Miért nem tudott egyszerűen meghalni vagy valami? Ezt nem hiszem el... Ezt nem hiszem el... Annyira éreztem,hogy ez lesz,pedig annyira nem akartam... Ez nevetséges... Miért nem lehetett végre Sebastiané Ciel lelke? szörnyülködik
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:00 pm

Utolsó rész gyerekek,betettem a linket a Frissbe!+spoioler képek az új fejezetből is!
Még nem tudják pontosan,de van ahol 13-14 részt is irtak,lehetséges,hogy lesz még OAV vagy valami,de ez csak
találgatás,ennek kéne az utolsó résznek lennie.

Érdekes résznek tűnik. SPOLER!
Claude pókembereskedik lol
És CLuade még csak emghalni sem tud normálisan,olyan képen vág mint egy idióta -,-
Volt holló *g*
Hannah is furcsa...kicsit zizzent XD
Ez a vége...ááá,nem hiszem el,hogy Angelskully megint beletrafált!XD
Ciel démon...nekem tetszik ez a megoldás,csak még a legvége ici-picit befejezetlennek tűnik.
De maga a tény tetszik.Viszont kiváncsi vagyok hát a manga végére,hogy ott is démonként végzi-e vagy
másként?Csak Sebbyvel csesztek ki,de rendesen.Nem elég,hogy nincs vacsi,de mindörökké szolgálnia kell.
Szívás :/
Egy szó mint száz,lényegében tetszett,de jobban is megcsinálhatták volna.
De legalább a befejezés mint a CxS fanoknak kedvérevaló,mint a nem shounen ai fanoknak.EZ pozitiv.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:13 pm

Hát ebből is látszik,hogy én nem vagyok CxS fan,mert számomra ez a befejezés minden volt csak pozitív nem xD
Azt nagyon remélem,hogy a mangának nem ilyen vége lesz. Seb nagyon szomorúnak tűnt és nem akarom,hogy a mangában is így végezze. Nem szeretem a kedvenceimet ilyen letörtnek látni,legyen az démon vagy bármi más.
Az új fejezetet egyébként már nagyon várom,érdekel már nagyon,hogy mi lesz. A képek alapján érdekesnek tűnik.
Én jelen pillanatban egyébként azt remélem,hogy az OVA jó lesz. Az első vicces volt meg minden,de most kicsit komolyabb dolog is lehetne. Bár a képek alapján nem hiszem,hogy olyan komoly lenne,de azért nem lenne rossz egy kicsit komolyabb Alice-es dolog. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:49 pm

Nekem nem tetszett a vége. Ciel életben maradt, na ne már! Azt vártam, hogy meghaljon, erre tessék. ˇ.ˇ Egyébként jó volt, de most egy kissé csalódott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:04 pm

Szerintem a legtöbben azt vártuk,hogy Ciel meghal és végre Seb megkapja a megérdemelt "jutalmat" De nem. Most szolgálhat örökre egy démonná vált nemest... Nem egy leányálom az biztos... Neutral

-------

http://vampireknight.heavenforum.org/viewtopic.forum?t=81
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: