Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Lui
akumaNeko
Gothic Lady
Koffeey
Mokcsi
May Rin-chan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:25 pm

Biztos nem alaptalnul mondják Very Happy
Mindegy melyik animét nézzük,a készítők sosem arra törekedtek,hogy egy anime mindenkinek az ízlésére legyen szabva. Nekik az a lényeg,hogy ez bizonyos réteg kedvelje meg legyen bevétel. A többi nem lényeg. És ezek alól a Kuroshitsuji sem kivétel (sajnálatos módon)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:29 pm

de én kirekesztve érzem magam, mert más a véleményem, mint az átlagnak. xD úgy érzem magam, mint egy hetero pasi a divatszakmában... nem tudok rendesen érvényesülni. ˇ.ˇ
bár végülis mindegy. majd eltekerem az uncsi részeket, meg azokat, amiktől hányhatnékom van, és jóság lesz ^^
mert, mindent összevetve, még mindig lesz*rok mindent és úgy nézek a dolgokra, ahogy nekem tetszik xD szóval, nem kell nekem mindig rosszra gondolni... ezentúl úgy veszem, hogy Seb minden kedvességet Ciel lelkének megnyomorítására használ. ˇ.ˇ halálraszereti... vagy valami hasonló hülyeség =D
mondjuk az önámítás sosem ment, de most nagyon fogok erőlködni ˇ.ˇ
jó, okos kicsi Miz leszek Razz és nem morgok állandóan mint egy kiöregedett k*rva. xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:32 pm

Sokszor én is kirekesztve éreztem/érzem ám magam, itt is és sok más fórumon is... de tojok rá xD Amibe épp nem tudok beleszólni, ott kussolok, aztán ha olyan téma van amibe már én is tudok pofázni, ott már belekotyogok :D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:35 pm

Én sok mindent feleslegesnek szoktam érezni a Kuroshitsujiban (pl: Somáék meg Lizzy xD),de azoktól sem érzem magam kirekesztve. Elfogadom,hogy vannak akiknez ez tetszik,erre csorgatják a nyálukat. Egészségükre. Én ettől függetlenül maradok a pozitív szemlélődő szerepében,még ha ez nem is mindig sikerül. Minden esetre engem semmi más nem érdekel addig amíg Seb itt van. Ha ő eltűnik na akkor már gond van. De addig engem nem tud eltántorítani semmi Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:37 pm

Én is szépen szemet hunyok az olyanok fölött, amik nem érdekelnek xD Közben iszok vagy helyezkedek a székben xD Aztán ha jön az izgi rész, meredek a képernyőre XD

Hú, gyorsak voltak az angol fordítók O.O *rohan nézni az 5. részt*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:39 pm

Én mindig figyelek minden érszletre,még akkor is ha unalmas. Az unalmas részekből is lehet kiemelni dolgokat amiken egy kicsit segítve máris valami érdekes,igényes dolgot lehet kialakítani.
Nagyon remélem,hogy a magyar fordítok is gyorsak lesznek. Angolul mostanában meg sem nézem,csak japánul,meg magyarul x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:48 pm

komolyan, milyen szerencsés vagyok, hogy mindig a főszereplők valamelyikét sikerül megutálnom! =D nem csak a Kuroban, szinte minden történetben xD énszerintem én tudok valamit ˇ.ˇ
mert őszintén, Lizzy vagy Somáék felett igazán könnyű szemet hunyni, amilyen ritkán szerepelnek... így könnyű mondani xD
én csak holnap nézem meg feliratosan... ma nincs hozzá türelmem meg hangulatom se. és különben is, jútubon jobb nézni. nálam az megy a leggyorsabban, nem akadozik annyit.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:51 pm

Én Ciel fölött tudok elsiklani a legjobban. Tudom,hogy főszereplő és ő van a legtöbbször a középpontban,de én rajta olyan simán át tudok nézni,hogy az nem igaz. Érdekes... Mikor utáltam ez nem ment ilyen könnyen... Furcsa xD
Lizzy fölött én nem tudok elsuhanni... Az a csaj olyan hangos és idegesítő,hogy egy élet is kevés lenne ahhoz,hogy rajta át tudjak siklani... (bár ha vonattal kéne rajta átsiklani... lol!)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Júl. 30, 2010 10:11 pm

A főszereplőket általában én se bírom xD Jó, itt mondjuk igen X3
De nekem épp az az idegesítőbb ha egy mellékszereplőtől kapok sikítófrászt... mert ha a főszereplőt nem szívlelem, legalább tudom hogy sokszor ott van és beletörődök, de ha jön az a bizonyos gyűlölt mellékszereplő... brr >__<



Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 257716
Most mondjam megint? XD Úristen de várom a következő részt *____________________*
Nagyon tetszett :3 Alois mostmár hivatalosan is undorító... legalábbis az én szememben. Claude meg gyökér ˇ^ˇ
Ésésés... vajon csak azért volt ismerős Ciel-nek a hely mert járt már itt a tatyóban, vagy máskor is...? Razz *elszabadult a fantáziája*
Szegény Hannah T_T
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 1:46 pm

Én azon agyalok, hogy Yana szándékosan tesz az animébe ilyen yaois jeleneteket, mert élvezi. Elvégre álnéven mindig yaoi mangákat írt, szóval biztos szereti a yaoit. -.-
Hannahval mindig olyan szemetek, fogalmam sincs, hogy miért. Talán azért mert ő az egyetlen nő a házban? O.o Azért én tuti nem vettem volna le a ruháimat, inkább nyelettek volna velem vasat...
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 4:28 pm

Rászántam magam,hogy megnézzem az új részt,lelkileg felkészültem a Transzvesztita látványára u.u (XD)
Értékelés:
Somáég jófejek,hogy főznek a szegényeknek.De...már megint ők?XD
Sebby ultra hot volt,ahogy ott állt és...olyan melankólikussá tette a havazás a jelenetet.
És legalább kiderült,hogy amnéziás a kis grófunk,bár csak azt kell emgtudni miért v.v
Amúgy ha eleve azt vesszük,hogy Kétajtós Szekrény egy pók,Sebby pedig egy holló,akkor eleve láthatjuk,hogy
a varjú biológiailag is magasabb szinten állt,mint egy egyszerű pókocska.Egy pók nem igazán tudna egy nagytestű varjúval
végezni.
Ez a Ciel-rosszullét jól kezdődött,több horror kéne ebbe a Kuróba,mindig modnom én.Csak az a fél-ájulás kicsit ciki volt XD
Már el is felejtettem,hogy Lizzy magasabb Cielnél LOL
Az tetszett mikor Madam Redet kereste és Lau kinyitotta a szemét,az midnig olyan király XD
Kegyetlen volt mikor Somát nem ismerte emg,a tipikus jelenet XD És ahogy Agni emg Soma szenvedett magának és Sebby beszólása...xD
Claude hogy nézett a kis Transzvesztitára...XDD Mindha őt is idegesítené?xD Megértem.
És mennyi női ruhája van O.O Hiába,...v.v'
Huh,Claude-ot mutatták mikor a szobalány vetkőzött...csak nem?XD (túl élénk a fantáziám)
Cielnek jól áll a kalóz szerelés Very Happy Viszont hoy lehet Transzvesztitára jó a szobalány ruhája??Szeritnem nagynak kéne lennie oO
ÁÁ!És az a kis Transzvsztita zaklatja Cielt,szegééény Ciel!szörnyülködik
Kiváncsi vagyok az összecsapásra :3

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 4:33 pm

Hanna... szerintem biztos lesz még valami nagyobb jelentősége, azon kívül hogy Alois boxzsáknak használja. Az openingben legalábbis nekem feltűnt hogy mikor Ciel és Alois elmennek előtte, leesik a kötése és vérzik a szeme... mintha valamit jelezni akarna >,> Bár ki tudja...

Igenigen, Ciel olyan jól mutatott a kalóz szerelésben :3
Meg Claude-nak az a nézés mikor Transzi a nyakába akasztotta a rózsaszín ruhát o.O Tényleg mintha nála is kezdene néha betelni a pohár xD Szegény rossz mestert választott... biztos ezért idegeli (még jobban) Seb... neki jobb gazdája van xD (Mert ő táncolt és lekéste Cielt, igen ˇ^ˇ)
Az amnéziára én is kíváncsi vagyok :D Hogy pontosan miért is :P Én még mindig azon az állásponton vagyok hogy ez a Ciel egy másik Ciel, vagy legalábbis a lelke egy másiké xD Ciel-ek :3 Vagy... Seb biztonsági másolatot készített belőle és eldugta Transzi házában, lementve a gyűrűre >,>
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 4:54 pm

Én egyébként azt figyeltem meg,hogy Ciel csak azokra a személyekre nem emlékszik akik valamilyen szinten kötődnek valamilyen régi,talán megrázó dologhoz. Vagy legalábbis az biztos,hogy Ashre semmi képpen nem emlékezhet Ciel,meg akkor a Hasfelmetszős dolgokra sem... Tehát valószínű,hogy Ash eltűnése lehet az amnézia egyik oka (szerintem ^^)
Claude-ot szerintem biztos,hogy zavarja Alois. Vagy legalábis annyi bizonyos,hogy ő nem élvezni Alois idétlen és morbid játékait. Furcsa...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:24 pm

Lady, gondolod h Claude titokban hajt Hannahra? Smile Először én is erre gondoltam, mert az ő képét mutatták. Amúgy lehet hogy ezért lecsapod a fejemet, de szerintem egy iciri picirit Claude hasonlít Ausztriára az APH-ból. O.o
Mokcsi, ebben van valami ezt már én is megfigyeltem....
Koffeey, kegyetlenek a beszólásaid jót mosolyogtam rajtuk. Smile De van benne valami, lehet hogy Sebnek csomó ilyen másolata van, arra az esetre, ha valamelyiknek baja esneXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:28 pm

Én nem hinném,hogy hajt Hannah-ra... Bár ki tudja... Lehet,hogy a fapofa mögött egy igazi perverz bújkál. Razz
Akkor ezek szerint nem csak én látom így Very Happy
Amúgy jelenleg írói válságban szenvedek. Kissé megnehezítettem a dolgomat,mert fogalmam sincs,hogy hogyan folytassam a fickemet... Az egészben az a poén,hogy az már megvan,hogy hogyan akarom majd lezárni az új fejezetet,de azt nem tudom,hogy hogyan fogok eljutni addig xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:35 pm

Nekem az is eszembe jutott, hogy Hannának is van valami rejtett ereje vagy valami. Ahogy a részt néztem, például rögtön Agnival asszociáltam... kreol bőr, fehér haj... mondjuk a mániám ilyeneket keresgélni és összekötni szóval... ^^'
Meg az ikreknek is. Nem véletlenül olyan tökéletesek. (Szegény Meirin-ék az 5. részben mikor próbáltak segíteni ^^' Nem sikerült valami jól ^^')
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:38 pm

Abban biztos vagyok,hogy az ikrek nem lehetnek egyszerű emberek. Ahhoz túl jók Very Happy
Hannah-t meg nem tudom. Benne már nem vagyok olyan biztos. Bár lehet.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:47 pm

Hát... vagy lehet hogy épp azért püföli annyira Alois, mert ő az egyetlen ember a háztartásban és őt nyugodtan püfölheti ^^'
Az ikrek meg igen... túl tökéletesek és túl egyformák XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:05 pm

na, megnéztem az új részt ˇ.ˇ
nekem nagyon tetszett =D lehet hogy bennem van a hiba, de én ezen is csak röhögtem xD vagyis, amikor volt az a rész, mikor Seb mindenkit figyelmeztetett, hogy tartsák a szájukat, és mind szomorúak voltak meg sírtak, akkor énis elszomorodtam. o.O de amúgy jó hangulata volt az egésznek =D
és tökre tetszettek azok a jelentek, mikor Ciel szédült... igazán lehetne több ilyen is. kicsit olyan volt, mintha Ciellel nem lenne valami oké... mármint, olyan jó, titokzatos értelemben.
viszont azt még mindig nem értem, miért mániájuk a japánoknak a Pam Anderson-cicik xD úgy értem, nála még elmennek az aránytalanul nagy mellek, de hogy miért kell ebben az animében szinte minden egyes csajnak akkorának lennie, ezt még mindig nem értem. végülis, akkoriban szilikonmellű playmate még nemigen fordult elő xD
de mindegy, ez csak az én rögeszmém. mindenesetre, azért azon a Kleopátrajelmezen meglepődtem, amit Lizzy nevelőnője vett fel... nem volt valami korhű. még k*rvának se mehtett volna el az akkori viszonylatokban, ha így van öltözve =D
nagyjából csak ez a két dolog volt, ami piszkálta a csőrömet az epizódban, amúgy raj volt az egész xD ^^
amúgy, kövezzetek meg, de szerintem Alois-nak határozottan előnyösebben állt a lányszerkó parókával =D tiszta Britney volt benne ˇ.ˇ szinte már vártam, mikor kezdi el énekelni, hogy " Hit me baby one more time" xD Claude meg ott táncolna mellette természetesen =D
mindegy, így is elég röhejes páros...
már nem azért, de engem Seb és Claude néha két eminens diákra emlékeztet, akik a tanító néni kegyeiért versengenek. xP
őszintén, nekem sokszor nehéz komolyan venni a szereplőket. inkább olyan ironikusan látom a viselkedésüket. Ciel és Alois a homokozóba is elmenne... biztos összevesznének a kislapáton ˇ.ˇ - köbö ilyesmik jutnak az eszembe, miközben nézem a sorozatot xD
amúgy Alois tiszta Naomi Cambpell... annyi különbséggel, hogy ő koronát és nem mobiltelefont vág az alkalmazottja fejéhez Razz
mellesleg én már odáig jutottam, hogy mindenki gyanús xD komolyan, ebben az animében szinte mindenkinek van valami rejtegetnivalója, valami titkos képessége vagy tudom is én.
ja, és ma megint szeretem Cielt ^^ xD








Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:21 pm

Én már nem is tudok fenn akadni az olyan részleteken,mint az eltúlzott mellnagyság. Manapság a legtöbb animében/mangában ez van,mert kedvezni akarnak a férfi közönségnek is,csak nem veszik észre,hogy sokszor nevetséges vagy nem túl helyénvaló. -.-
Az ikreket én kifejezetten kedvelem,nekem tetszik,hogy ilyen egyformák,meg hogy olyan gyoprsan tudnak rendet rakni mint Seb. Mondjuk Seb lehet,hogy gyorsabb,de mindegy. Az ikrek még mindig sokkal jobbak,mint amilyen Claude valaha is lesz. Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:31 pm

nekem sincs vele bajom, csak furcsa xD
bár végülis... egy animéről van szó. egy anime meg... szóval, általában nem igazán normális. ˇ.ˇ
én nem mondtam, hogy problémám van az ikrekkel o.O szerintem aranyosak =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:34 pm

Az animékben általában nem normális az ami történik. Ez nem kivétel esetünkben sem Very Happy
Én az ikrekkel kapcsolatban Koffeey kommentjére reagáltam Miz xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:39 pm

Az ikrek olyan kis cukik! *.* Van bennük enyhe Sebes beütésXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:46 pm

Akkor már inkább ők legyenek rokonok Sebbel,mint Claude Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:53 pm

Lehet, h ők az öcsikéi csak valamiért nem komálják a bátyjukat Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: