Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Koffeey
Sarayu
May Rin-chan
Cressida Beau Pre
Mokcsi
Mizeria
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 9:42 pm

szerintem is sz*r lenne.. az a baj, hogy ugye a japánok nagyon hangsúlyoznak mindent, ez a nyelvük sajátossága.. viszont magyarul ez már elég hülyén és eltúlozva hangzik. :'D mármint, a hangsúly.
elég erőteljesen idegállapotba kerülnék ha Ono Daisuke gyönyörűséges hangját valaki máséra cserélnék. ˇ.ˇ

örülök, hogy tetszett Mokcsi =D de jobb mint a régi, vagy rosszabb? xD
(kérem a véleményeket, mert szükségem van a kritikára :'D különben még a végén elszállok )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 9:49 pm

Elküldtem privátban az emailcímem MizXd
Igen, a japánok nagyon kihangsúlyozzák a szavak, ezt nagyon szeretem bennük, de magyarban ez már nevetségesen eltúlzott lenne. Ám említwettem már, hogy az ofőm tiszta olyan, mint Grell emberi alakban?XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 9:55 pm

igen, én pedig már el is küldtem a fejezetet =D

hát, pont ezért hangzanak foscsin a magyar szinkronok xD
ne mondd! ezt még én sem tudom elképzelni :'D legalább még személyiségben is hasonlítanak? ( csakmert akkor ő lesz az új "süti meleg barátom" xDD )

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 9:59 pm

De téll!Xd Hosszú barna haja van meg szemüveges is, csak barna szeme van nem zöld. De még az arcvonásaik is hasonlítanak... vagyis én hasonlóképpen képzeltem el Grellt mindigXD Nem meleg a hapiXd De amikor a lányokat utánozza, hát az ténylegXD
U.I: Áttudnád küldeni még1x? Nem kaptam meg vagy csak nem érkezett meg, nem tudom... O.o
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 10:06 pm

ha! bezzeg az én ofőm olyan mint egy rozmár :'D (mint egy nagyon csúnya rozmár.. ˇ.ˇ )

jut eszembe, valamelyik nap kéne csinálnom Grelles rajzot.. csak nem jön az ihlet xD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 10:25 pm

Hát ne is ilyesztgessetek,remélem nem lezs magyar Kuró O.O
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 10:28 pm

Lady, mint ahogy arra már az előbb is rámutattam, tisztességes animét még nemigen adtak le az animaxen... ebből pedig az következik, hogy ott Kuro se lesz soha a büdös életben :'D (hál' istennek )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 10:48 pm

Akkor szerencse v.v
Án viszont találtam egy jó MMV-t:
[SmS] Built for Sin [Ciel]
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Márc. 30, 2011 11:00 pm

jaaj, ez nagyon jó =D bárki is csinálta, csókoltatom xD ( wáh, és a zene ráadásul Framing Hanley *.* )

amúgy, ebben most kivételesen szerettem Cielt.. úgy értem, általában nem bírom, de ebben olyan sebezhető volt és emberi. nem olyan mint egy jégcsap.
és szerintem ő is csak egy áldozat... ha az esetek 90%-ban nem lenne olyan ellenszenves, még sajnálnám is.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 7:57 am

Azért ezzel a tisztességessel vitatkoznék,mert jelenleg is fut jó anime. Az már más kérdés,hogy tönkretették a szinkronnal .... ^^"

Miz szerintem mind a kettő fejezeted egyaránt jó,mindkettő más miatt tökéletes,de egyik sem rosszabb a másiknál. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 7:20 pm

Ezer köszönet Miz!
Egyetértek, Mokcsival mind a két fejezet nagyon jóra sikeredett én ezt is élvezettel olvastam és várom a folytatást! Smile
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 8:26 pm

azt mondtam "nemigen" és az nem egyenlő a "nem"-mel ˇ.ˇ én csak arra akartam célozni, hogy egy kezemen meg tudnám számolni az ott futó, tényleg jó animéket. ennyi.

hö, akkoris az új verzió a jobb. művészibb ;D higgyétek el, az egész sokkal betegebb és izgalmasabb lesz =D tudjátok, hogy sz*rt soha nem adok ki a kezem közül xD

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 10:08 pm

Hát annyi biztos hogy jól belecsaptál a lecsóbaXd Felcsigáztad az érdeklődésemet, de nagyon! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 10:24 pm

hát, már írom a 2. fejezetet. =D lassan, de biztosan haladok xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 12:51 pm

Akkor jó! =D
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyKedd Ápr. 05, 2011 7:36 pm

De kihalt ez a topic :s Egyébként én már várom az új mangafejezetet, de nagyon. =D
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyKedd Ápr. 05, 2011 8:53 pm

én annyira nem várom... nem igazán izgat már a sztori. a zombik klisések. ˇ.ˇ
viszont Grellt már hiányoltam =D rá kíváncsi leszek xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Ápr. 06, 2011 7:43 am

Én abban reménykedem,hogy a végére már csak Cielék maradnak életben a hajón. Az úgy jó lenne. x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Ápr. 06, 2011 8:50 pm

Én sok vért akarok! =D Seb megint bekattanhatna, az jól állt neki =3
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Ápr. 06, 2011 9:20 pm

én meg már abban reménykedek, hogy jutunk valahova a történet szempontjából :'D ez így már uncsi xD
tudni akarom végre, hogy mi történt Ciel szüleivel. mármint, a mangában. szóval, értitek, végre valami lényegesebb eseményt is akarok néhány öldöklő zombin kívül. ˇ.ˇ
és addig nincs meg a lelkibékém amíg Seb meg nem eszi Ciel lelkét xDD ( mert az poénabb mint a happy end vagy az a démonos cucc )

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 7:56 am

Hát arra nincs sok esély,hogy valamit megtudunk Ciel szüleiről... Neutral Bár én sem bánnám,hogy ha kapnánk pár plusz infót. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 5:28 pm

Na, asszem írok ide, mert szörnyen haldoklik a topic. Én is örülnék neki, bár nem valószínű, hogy ez meg fog történni, de örülnék nekiXD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 8:10 pm

én meg annak örülnék ha a történetnek végre értelmes vége lenne :'D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 10:07 pm

Haldoklik,de csak mert még nincs itt az új fejezet,mert még nincs kint a kövi OAV és mert mindneki el van foglalva xD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 10:29 pm

na ja =D

Laaady, olyan cuki az aláírásod ^^ olyan kis szuggesztív ;D xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: