Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Koffeey
Sarayu
May Rin-chan
Cressida Beau Pre
Mokcsi
Mizeria
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 9:46 pm

Ez az aláírás nagyon jó Lady! =) Sebby!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 10:45 am

Kár, hogy ebben a hónapban nem lesz új fejezet. Neutral Viszont a Shinigamis OVA jöhetne már,nagyon kíváncsi vagyok rá. Érdekesen néz ki a fiatal Will és Grell páros. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 8:00 pm

Miért nem lesz ebben a hónapban fejezet? O.o Remélem, hogy akkor viszont jó ütős fejezetek lesznekXD Ova-t már én is nagyon váromXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 8:32 pm

Azt nem tudom. De mivel jövőhónapban kettő is lesz,így az egy kicsit kárpótol. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 8:44 pm

valószínűleg azért nem, mert szerencsétlen japánoknak most kisebb-nagyobb gondjuk is van, mint ilyesmivel foglalkozni. főleg, hogy a földrengés meg a cunami miatt az országnak jó része kész romhalmaz. ilyen körülmények között pedig nyilván nem az lesz az első dolguk, hogy lépést tartsanak a határidővel. Yana Tobosonak sem.. őszintén, sajnálom szegényeket.

mellesleg én simán kibírok még 1 hónapot :'D annyira úgyse izgat a sztori xD
meg aztán egyszerre két fejezet fog kijönni, úgyhogy nem akkora tragédia ez. sőt, semekkora.

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 1:19 pm

Köszi lányok,nekem is tetszik,bár nem én készitettem Smile

Valószinűleg Yana lebetegedett és nem tudott időre elkészülni :/
Én örültem volna egy fejezetnek,mert nekem a jövő hónapom,ááá,éppen akadémiai hét kellős közepén fog jönni a két új fejezet x.x

A következő OVA (shinigamis UTÁN!),a májusban jön ki,25-én,a cime "Spiders Intention" lesz és talán lesz köze Kétajtós és Sebby múltjához - "Episode 12 and OVA special series finale " - ahogy a wiki irja.
A shinigamis április 27-én jön ki, William Shinigami No Monogatari (The Story of God's death, William) .

Babakedvelőnek:
Sebby official dolls

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 9:20 pm

hát, jó lenne ha végre Sebnek is szentelnének egy OVA-t.. még ha részben is. lassan már mindenkiről lesz szó, csak róla nem, ami elég gáz lenne, mert elvileg ő a főszereplő.. legalábbis róla nevezték el az egész történetet:'D
ha tényleg róla szólna a következő, nagyon megérintené a lelkivilágomat, mert olyasmi történne, ami történetesen engem is érdekel xDD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 9:41 pm

Egyet értekek, Sebről szinte semmit sem tudunk,pedig ő a főhős. Persze ez a "balladai homály" izgalmas egy szinten,de már
két évada szinte semmi. Én minimum külön OAV-t szentelnék neki, persze Kétajtós nélkül. Ha a shinigamik kapnak külön OAV-t és musical-t,akkor SEB igazán megérdemel ennyit,kezdheti magát kisebbségben érezni -,-
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 9:48 pm

na ja.. nem is arról van szó, hogy MINDENT tudni akarunk róla, csak azért jó lenne már valami..
úgy értem, tényleg, a mellékszereplőkről meg Cielről lassan mindent tudunk. még a shinigamikról is lesz OVA, és tényleg, tényleg semmi bajom velük, de b*sszus mégiscsak mellékszereplők, közben aki meg az egyik lényeg, arról meg semmi :/
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 10:08 pm

Egyet értek. Mondjuk lehetnének "életképek" Sebby életéből,még ha nem is minden...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 9:16 pm

Ez így van! Abban reménykedem, hogy az utolsó ova már nem lesz olyan nevetséges, mint a többi. Elvégre Sebhez nem nagyon illenek ezek a parodizált jelenetek. Ha feketehumor lenne, akkor igen, de ez egyáltalán nem. Szóval remélem, hogy a legutolsó ova valamivel komolyabb lesz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 5:12 pm

az William-ről fog szólni X"DDDDDDDD nekem tetszett a The Making of - besírtam rajta X"D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 6:02 pm

Én már ott tartok,hogy nem reménykedek,hogy bármit is megtudunk Sebről. Már olyan régóta tart ez az egész - anime,OVÁk és a manga -, hogy én már feladtam. Persze nem bánnám,de nem reménykedek. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 8:08 pm

Williamről a most következő fog szólni :'D

mellesleg én már rég feladtam, kezd olyan ízetlenné válni ez az egész.. tiszta lerágott csont.
nem történik semmi új, és húzzák mint a rétestésztát.. tiszta barátok közt ˇ.ˇ

szerintem Yana kicsit kísérletezhetne új témákkal is, mert kicsit olyan, mintha a szépen kitaposott vonalon vinné tovább az egész sztorit már jó ideje.. oké, hogy van stílusa, és annak kell is lenni, de a megújulás jó dolog =D
de végülis mindegy. én azt mondom, nyugati módra b*sszanak az egészre egy vödör csillámot, tegyenek be néhány szőkét, és meg van oldva minden probléma :'D ( ez a bevált recept)

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 6:38 pm

Csak még több szőkét ne! Van ott már egy szőke, és az is elégidegesítőXD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:00 pm

Csak azt NEE!XD Hugi,ne ilyesztgess és ne felejtsd el,hogy a Kuro nem egy trendy-tündi-bündi förmedvény,kösz XD
(bár remélemm csak vicceltél)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 5:23 pm

Szőkéink már vannak és egyiket sem bírom,úgyhogy köszönöm,de többre nincs szükségem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:03 pm

ah, hiszen ismertek, tudjátok hogy szarkasztikus a humorom =D ♥

amúgy meg igenis nem ártana a Kuroshitsuji-nak, ha kicsit megdizájnolnák.. mármint, a jó értelemben. úgy értem, az elején még poén volt, de mostmár olyan.. olyan megkopott. ˇ.ˇ kéne valami sokkoló, valami nagyon durva és újszerű =D
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 10:38 pm

Ehm... Vannak elgondolásaim, de szerintem azt inkább nem írnám le...XD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 5:06 pm

Talán igazad van Hugi, de valami sötéten új és darkosann sokkoló. Mondnuk mikor Seb "mgahalt",az jó volt,csak nagyon elhúzta.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 7:48 pm

nekem az se volt elég sokkoló xD mondjuk az elején még meglepő volt, de tényleg nem tett neki jót, hogy olyan sokáig húzták.
utálom, mikor egy történetet feleslegesen nyújtanak. minek? ha nincs semmi használható ötletük, tartsanak szünetet, vagy tudom is én.. személy szerint inkább várok többet egy igazán jó fejezetre, mint keveset egy pocsék filler-re. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 9:29 pm

Ha már a fejezeteknél tartunk: Te hogy haladsz a a töriddel Miz? =D
Hát tényleg jöhetne már valami sokkoló, de azért én nagyjából elvagyok veleXD Bár egy kis plusz nem ártana.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 9:37 pm

jaj, már majdnem a végén vagyok a másodiknak. szerintem pár nap és kész.

csak én vagyok ilyen finnyás mellesleg? :'D én igenis valami érdekeset akarok végre xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Ápr. 29, 2011 8:34 pm

Én mostanában már úgy vagyok vele,hogy mindegy,hogy milyen,úgy is pár perc alatt végzek vele. Igazság szerint egy ideje kiábrándultam a Kuroshitsujiból... Annyi hülye OVÁ-t meg mindenféle extrát csinálnak,hogy már ez az egész olyan nevetségessé válik.
Minden esetre ez a shinigamis érdekel,majd holnap meg is nézem, ma már nincs elég erőm hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyPént. Ápr. 29, 2011 8:40 pm

Hát szerintem ez az Ova elég tűrhető lettXd Bár a part hármat seholsem tudom megnézni a youtubeon. Érdekles módon csak azt a részt szedték le :S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: