Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Koffeey
Sarayu
May Rin-chan
Cressida Beau Pre
Mokcsi
Mizeria
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:52 pm

istenem... nem tudom szavakba önteni amit most érzek. próbálom, de nem megy xD
először is, mindenkit megkímélek azoktól a cifra káromkodásoktól, amik szinte másodpercenként törtek fel belőlem az epizód alatt ( sőt, még most is) ... kulturált ember vagyok végtére is. úgyhogy most kulturáltan fogom kifejezni a nemtetszésemet ˇ.ˇ
talán azzal kezdeném, hogy ez a befejezés nemes egyszerűséggel sz*rcsi volt... nem csak simán sz*r, mert azon a határon bőven túlment. ennél ostobább, bosszantóbb, dühítőbb és kiábrándítóbb befejezést rég láttam. pedig én nem kevés történetet olvastam/láttam (főleg olvastam) életemben. de ez azt hiszem ott van a legpocsékabb top 10ben... dobogós helyen.
komolyan, így is épp elég problémám volt az élettel eddig is... mintha alapból nem lenne mostanában elég pocsék kedvem... de nem, ezzel a sz*rsággal még rátesznek egy lapáttal. hát köszöntem szépen... ( megyek és főbe lövöm magam egy sarokban... ha kellek valakinek, sikítson ˇ.ˇ )
de most tényleg... remélem csak viccnek szánták ezt az egészet. könyörgöm. ez ANNYIRA gáz... ez így nagyon nem oké. úgy értem, ez egyáltalán nem happy end. Seb se boldog. és mindenki halott. egyedül az a kis p*cs virul. ez NEM happy end... ez rosszabb mint egy 500 oldalas matematika feladatgyűjtemény.
olyan színtiszta szívás az egész. elvette az életkedvem... még Gaga sem vidít fel... se Britney rain és ehhez tényleg megrázkódtatás kell, nekem elhihetitek. ˇ.ˇ legutóbb akkor voltam ennyire elkenődve, mikor az a r*banc volt bff-em beállított a múltkor váratlanul... istenem, de utálom az életem =D (... meg az őszt, mert mindig akkor történnek velem a rossz dolgok ˇ.ˇ )
de most komolyan, ez tényleg komoly? meglepődött-ilyedt
még mindig nem tudom felfogni... pontosan az történt amit a legjobban nem akartam. pedig már szinte láttam magam előtt ahogy Ciel szépen meghal... ='( esküszöm, ez a gyerek olyan mint egy ragya a világ s*ggén... sehogyan se lehet levakarni -.-' most őszintén, MI kell ahhoz, hogy ez a kölyök végre megpusztuljon? nukleáris holokauszt? meteorbecsapódás? vulkánkitörés? úthenger?
ezen most NAGYON felidegesítettem magam ˇ.ˇ pedig esküszöm nem vagyok az a fajta ember, aki ilyesmiken problémázik, de nincs semmi, amit jobban gyűlölnék, mint egy elcsépelt, rossz befejezés. egy jó befejezés az olyan, hogy az ember utána elégedett, teljesnek érzi magát, vagy legalábbis úgy érződik, hogy a történet le van zárva.
de ha ezt is elkezdik itt nyújtani nekem, nem érdekel mibe kerül, váltok egy repülőjegyet tokióba és túszul ejtem Yana Tobosót... és addig nem engedem el amíg végre tisztességes történetet csinál. -.-

amúgy Hannah-t lájkoltam... komolyan, ő volt az egyik legjobb szereplő. végre egy erős, karakteres nő. alig voltak csajok a Kuroban. csak pasik, akik végig Cielen veszekedtek mintha elkényeztetett, gazdag libák lennének... szégyen.

mellesleg, én mindenkit sajnáltam ebben az évadban... esküszöm, mikor Claude ott elkezdett haldokolni még őt is megsajnáltam... Sebet meg azért, mert örökké Ciel rabszolgája lesz. bár végülis ő főzte magának, szóval egye is megy.
persze, nem számított rá, hogy Ciel legyőzheti őt, az erős démont... aztán most szívhatja a fogát, hogy örökre egy ilyen kis kölyöknek kell csicskáznia, és még a lelkét sem eheti meg. nem hiszem, hogy mostmár bármit is lát Cielben... már nincs lelke sem, csak egy démon. egy lecsúszott, utolsó kis senki ahhoz képest aki volt. lehet, hogy többet kapott vissza, de egyvalamit elvesztett. Sebastiant. nem testileg, lelkileg. Seb kénytelen szolgálni, de a szíve mélyén valószínűleg már nem szereti... talán gyűlöli. olyan ez, mint egy érdekházasság. Seb "elvette" Cielt, hogy megkaphassa tőle a lelkét... aztán mégse jött össze... és most örökké ott szívhat mellette. így hát, ha jobban belegondolunk, ennek az EGÉSZNEK semmi értelme nem volt.

azt hiszem, az egész történet csak egy nagy hűhó volt semmiért.
azta.... ez tényleg szívás =D


















Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:16 pm

Igazából egy valamit nem értek: az első évad végén azért ment a fanok részéről a rinyálás,hogy legyen már még egy évad,mert ez így annyira nem jó... Most meg mindenhol azt olvasom,hogy minek kellett még egy évad... Annyira örülnék,ha az emberek végre képesek lennének eldönteni,hogy mit akarnak. Annyira utálom mikor valamit akarnak és ha azt megkapják akkor nem jó nekik. Én tök lazán meg lettem volna e nélkül az évad nélkül,nem siránkoztam volna. De így... Hát mit mondjak... Ez a tökéletes példája annak,hogy egy jó kis animét hogyan lehet nagyon jól elszúrni.. És mindezt miért? Hát azért,hogy pénz szerezzenek. Na jó volt benne egy kis ösztönzés a fanok részéről is,de itt döntő szerepet a pénz játszott... Mint minden másban is manapság...

Hannah valóban egy jó kis karakter volt. Démon volt és mégis voltak emberi érzései és maga a személyisége is megkapó volt. Claude számomra nem lett jobb karakter. Én igazából ujjongtam mikor Seb leszúrta őt. Erre vártam már elég rég óta. De mégis... Én még annak is jobban örültem volna ha esetleg Claude megeszi Ciel lelkét és Sebastian azután öli meg őt. Vagy valami... De Cielnek akkor is meg kellett volna halnia! Ez úgy lett volna tökéletes... Ha már Alois meghalt,akkor Cielnek is meg kellett volna... Sebet nagyon sajnálom... Cielt nem lehetett könnyű elviselni a sok hóborjával meg mindenével... Erre most meg örök életére vele lehet... És ahogy elnéztem nem repesett az örömtől... Bár nem is csodálom...
Na de mindegy,a siránkozással itt már nem megyünk sokra. Ami történt megtörtént. Remélhetőleg még egy évadot nem terveznek. Ha mégis elkezdenék csinálni én felakasztanám magam. Vagy őket. Ez még kérdéses. xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:40 pm

és még egyesek azt állítják, hogy a japán anime- és zeneipar nem "kereskedelmi"... a lóf*szt nem =D ugyanúgy őket is a pénz mozgatja... mint világunk nagy részét manapság.
erről jut eszembe, amit magyartanárom mondott egyik órán egy verssel kapcsolatban ( nagyon jófej nő, hihetetlen jól tud tanítani ) , hogy egy történetet nem az olvasók vagy a közönség alakít, a történet egy idő után a saját maga útját járja bizonyos értelemben. a szerző megteremt egy világot és bele a karaktereket, és onnantól már nem tehet bármit, amit akar, mert akkor az egész elcsépelt és hiteltelen lenne, elszállna a realitás talajáról. természetesen átvitt értelemben értem az egészet. nem is tudnám teljesen pontosan megfogalmazni ezt az egészet, csak azok értik igazán, akik maguk is írtak már hosszabb történetet. szóval, értitek. ez olyan írói hülyeség.
egy sorozat is onnantól kezd elcsépeltté válni, hogy az írók elkezdenek birka módon hallgatni a közönség véleményére a nagyobb pénz reményében... egy IGAZI művész, egy igazi író nem ezt csinálja. ő nem alkuszik meg, nem érdekli a nagyközönség.... egy igazi művész elsősorban saját magának alkot, az, hogy szórakoztatja a publikumot, az csak egy szerencsés ráadás.
az egész második évad csak pénz, idő, és energiapocsékolás volt. tényleg semmi értelme sem volt.

ráadásul gyönyörű példája a fent említett esetnek... mint amikor egy tv-s sorozatban meghal egy karakter, és annyian sírnak miatta ( mikor a Dallasban meghalt egy szereplő, többen öngyilkosok lettek ) , hogy aztán a stúdió végül visszahozza az életbe... de ez így nem oké. onnantól már nem igazi történet. ha valaki meghal, akkor meghal, nem jön vissza, csak mert a nézőknek nem fűlik hozzá a foguk. most komolyan, mi lett volna, ha Shakespeare megváltoztatja a Rómeó és Júlia végét happy endre, csakmert a közönség elégedetlenkedik? .... na, erről van szó ˇ.ˇ annak se lett volna semmi értelme.











Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:38 pm

Nekem tetszett így a befejezés. Nem lett happy end, hál' égnek. Nem vagyok am. CielxSebby-fan, de ez így pont megfelelt. Főleg Sebastian csüggedtségével és a tudattal, hogy a világ végéig szolgálnia kell Cielt. Hmm. Szenvedés szaga terjeng a levegőben. Nyamm.
A tömegszórakoztatás lényegében itt az lett volna, ha megkapjuk, amire vártunk, és Sebby bekebelezi Ciel lelkét. Annak, amit kaptunk, legalább van tartalma, elmerenghetünk rajta. Egyébként, Mizeria, nyugi, értjük, amit mondasz. ;D Egyrészt szerintem itt a társaság nagy része filozofikus alkat, másrészt nekünk is volt/van irodalomóránk. Very Happy (Egyébként amiről beszéltél, azért is érdekes, mert a művészek sokáig egyik központi témájukként kezelték ezt - illetve kezelik ma is -, de valójában csak a francia impresszionisták valósították meg a l'art pour l'arttal.
Rómeó és Júlia halála mellesleg csak hatásfokozó eszköz, nagy volumene nincs annak, hogy meghalnak, a mű mondanivalóját nem ölte volna meg, ha mondjuk csak sosem lesznek egymáséi, de élnek tovább. Úgyhogy ez a halál is pont a közönség kedvéért történt. : D Épp azért lett ez ennyire a közönség kedvence, mert úgy általában az emberek rendkívül gyönyörűnek találják, ha valaki annyira szereti őket, hogy meghalna velük. Igénykielégítés volt ez is.)
Én sosem vágytam második évadra, számomra az első Ciel halálával volt kerek egész, így vált tartalmassá az élete, így maradt összetett a karaktere. Ebben az évadban már rengeteg ellentmondás volt, Ciel karakterét szanaszét kaszabolták, maradt igazából egy tulajdonsága, amire aztán építettek, és ennyi. Sebastiant is lebutították, végig ugyanazt az egy mondatot hajtogatta ("Nem hagyom, hogy bemocskold a kezeddel az úrfit.), mivel valószínűleg feltűnt a készítőknek, amikor ezt először elsütötték, hogy a yaoisták erre maszturbálnak. Meg úgy az összes párbeszéd egy témakör köré épült. Maga az évad egysíkú volt, kidolgozatlan, rengeteg előző évados elemmel operáltak, ugyanazok a (szituációs) poénok, beszólások röppentek balról jobbra. A befejezés talán húzott rajta egy pontot, de az egészet tekintve rémes volt. A kidolgozatlanságról még annyit, hogy az új karakterekben leírhatatlan mennyiségű kiaknázatlan lehetőség rejlett, lehetett volna ebből az elsőnél is jobb évad, de annak ellenére, hogy Aloist gyakrabban lehetett látni Cielnél, nem vette át a dominanciát, sehogy sem akartak neki központi szerepet adni, és túljutni az egyszerű, idegbeteg kitörésein. Leginkább ugyanazt a három jelenetet ismételgették vele, néha benyomtak alá egy megható zenét, és várták, hogy elbőgjük magunkat sanyarú sorsán. Claude pedig egy éhes elefánt, aki meglehetősen idiótán táncol, fapofa és pók. Ennyit sikerült átadniuk 12 rész alatt belőle.
(Amúgy, Mizeria, remélem, nem voltam sértő a véleményem kifejtésénél. Néha szólnak érte, hogy túlságosan cinikusan reagálok, de megpróbáltam moderálni magam. Direkt sok szmájlit is raktam. xD Sikerült? : D)
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Szept. 18, 2010 12:20 pm

Hát én is eléggé kiakadtam a befejezésen. -.- Olyan ratyi lett az egész, hogy az már nevetséges. Seb most szívhat az örökké valóság végéig (mondjuk ő intézte el magának). Én annyira kiakadtam, hogy démon lett, hogy az nem igaz. Ezt a kis taknyost egyszerűen nem lehet eltaposni, mint egy férget, mert nem képes megpusztulni. Felháborító! Pedig hogy vártam, hogy feldobja a talpát...
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Szept. 18, 2010 1:32 pm

Én nem azt mondtam,hogy ez a jó befejezés a CxS fanoknak,hanem,hogy ez a befejezés az arany középút,ami
szerintem elfogadható mint a CxS fnaok,mint a többi fannak.
Én hasonló befejezésre számitottam,mindig is számoltam a ténnyel,h démon lesz.
Csak hát kicsesztek Sebbyvel és mostantól csak "Yes,my lord"-al felelhet neki,eléggé megalázó :/
Lehetne még egy OAV ahol Seb megmutatja,hogy ki is ő,elvégre őe gy erős démon,erre Ciel démon csicskása marad
mindörökké :/ Kiváncsi lennék Ciel démonalakjára,amennyiben van neki olyan és most már láthatja Sebbyét is Very Happy
Szerintem Ciel sose volt olyan szent,hogy üvözüljön a végén vagy hasonló.A démonság jól áll neki,csak
hát ő kétlem,hogy egy magas szintű démon lenne,inkább csak egy kis mitugrász aki túl sokat képel magáról,mint démon.
Nekem akkor is tetszett a vége és a rész második fele.
A lélekmegevés túlságosan egyértlemű és uncsi lett volna,elvégrfe kvázi már az első évadnál is azt hihettük,hogy megette,szóval ű
logikátlan lett volna ismét elsütni-szerintem.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Szept. 18, 2010 2:27 pm

Biztos, hogy nem magas renmdű démon. Szerintem kb olyan szinten van, mint az ikrek voltak. ˇˇ Sebbyt nagyon sajnálom, mert téll nem ezt érdemelte. Annyi energiát pazarolt erre az egy nyomorult lélekre, erre tessék. .:S Ciel meg itt játsza az eszét. Ám Hannah szerelmes volt Claudeba? Mert a végén ugye oda feküdt a teste mellé. Akkor nagyon sajnáltam mind a kettőt. Az nagyon szomorú volt T.T
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Szept. 18, 2010 6:14 pm

Azt én sem hiszem,hogy Ciel valami magas rendű démonná vált volna. Talán az ikreknél valamivel magasabb rendű,de az biztos,hogy Claude-dal nincs egy szinten,Sebbel meg aztán végképp nem.
Én már nem tudtam követni,hogy ki kit szeret. Az biztos,hogy Alois szerelmes volt Claudeba,de hogy a többiek mit éreztek és ki iránt arról fogalmam sincs. oO

Az új fejezet egyébként érdekes,jó volt megtudni,hogy Sebastian hogyan tudott ennyi mindent végrehajtani. Vicces volt mikor ide-oda rohangált és közben még át is tudott öltözni Jeremyvé. Érdekes látvány volt. Na meg az is vicces volt,hogy a macska imádatának is tudott hódolni mindeközben. Várom már a fordítást. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Szept. 18, 2010 8:20 pm

Cressida, nem sértődtem meg =D sőt, több helyen egyet is értek veled ^^ ( meg aztán egy történet mindenkinek másképp jön le, mindig is vannak eltérések, h hogyan értelmezi az ember )
szerintem is rohadtul fölösleges volt ez az évad... sőt, sajnálom hogy 12x20 percet rápazaroltam az életemből, így utólag... őszintén, ha soha nem láttam volna, akkor is boldogan éltem volna le az életem mindenféle szívfájdalom nélkül xD
én sajnálom Sebastiant... megérdemelte, amit kapott, mert minek hagyja, hogy ilyen kölykök bolondot csináljanak belőle, minek fut egyetlen nyavalyás lélek után mint valami hősszerelmes... azt is mondhatjuk, ő főzte magának ezt a levest, szóval nyilván meg kell ennie. de attól még sajnálom... szegénykém eláshatja a maradék méltóságát is. ˇ.ˇ most aztán örökké együtt lehet éjjel-nappal egy olyan személlyel, akit rettenetesen utál, és aki állandóan a saját végzetes tévedésére emlékezteti. milyen drámai... ( de attól még sz*r xD )
azért most őszintén Lady, ezt te se gondolhatod komolyan? ez minden volt csak nem jó, ha az egészet nézzük összességében. szükségtelen volt. nem hiszem, hogy elcsépelt lenne ha Cielt megeszik... pont akkor lenne kerek az egész, ha hozzávesszük az első évadot is... egyszerűen csak dühít, hogy mennyi mindent kihozhattak volna ebből a sorozatból, ha tényleg nagyon akartak volna, helyette meg csak ez lett.... egy nagy nulla. katasztrófa. ami nem megy, azt nem kell erőltetni... még akkor sem, ha a sok rajongó telezokogja a párnáját mert a főhős meghal vagy nincs második évad.

ja, és azt még hozzáteszem, hogy Ciel még irritálóbb démonként. még arrogánsabb lett, mint volt. legszívesebben lekevernék neki egy pofont hogy térjen már magához és tanuljon egy kis alázatot. főleg, hogy csak egy kis senki valójában... egy nulla. lehet, hogy démon, de nem megy vele sokra, mert Seb már rühelli, és lehet h hatalma van Seb felett, de zsarnokságon nem lehet szeretetet vagy barátságot venni.
csak ennyi xD







Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Szept. 18, 2010 8:34 pm

Ezzel egyet értek Miz,Ciel valóban még nagyképűbb lett így démonként. De hát nincs mit tenni,ez már nem fog megváltozni.
Seb valamilyen szinten valóban hibás,de hát ki tudhatta előre,hogy így fognak alakulni a dolgok. Ha Claude nem jött volna most minden rendben lenne,Sebnek nem kéne örökké Cielt szolgálni. De mivel nem így lett így most örökre egy démon szolgája.
Én már az elején sejtettem,hogy ez nem lesz olyan jó,mint az első,de nem hittem volna,hogy igazam is lesz. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptySzomb. Szept. 18, 2010 9:05 pm

ha nem csináltak volna második évadot, akkor az egész sokkal jobb lenne. lezártabb. és kevésbé lelombozó xD
nem Claude hibája, csak szimplán annyi, hogy a rajongók kiharcolták a második évadot... idióták. szerintem sokuk most meg szívja a fogukat, hogy így alakultak a dolgok. ˇ.ˇ
úgy értem, ha Seb TÉNYLEG megette volna Ciel lelkét, vagyis ha nem zavart volna be a második évad, akkor mindenkiben megmaradhatott volna az az illúzió, hogy Sebnek Ciel jelentett valamit... de mostmár biztosan tudjuk, hogy csak a lelke kellett neki, mert anélkül egyenesen utálja =D ennyit arról, hogy örökre együtt lesznek mint egy párocska... egy nagy f*szt. =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:34 pm

Úgy értettem,hogy Claude hibája,hogy az animében. Egyébként tény,hogy a fanoké. Mondjuk az animében Ash hibája is,mert ha nem azt a karját vágta volna le Sebnek amin a pecsét van,akkor Claude nem tudta volna elvinni Ciel lelkét Seb orra elől. De mindegy,ami történt megtörtént.
Én sosem hittem azt az első évad végeztével sem,hogy Seb valamit is érezne Ciel iránt. Sok erre utaló dolog volt meg minden,de én nem hittem ebben az egészben. A démonok nem olyan lények. Jó úgy tűnik Hannah kivételt képez ez alól,de Hannahban nem csak ez az ami különbözik a többi démontól,szóval mondhatjuk,hogy ő ilyen kis különc. Egy különc aki sokkal szimpatikusabb,mint mondjuk Claude Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:05 pm

jéé... én ebbe bele se gondoltam o.O ami azt illeti észre sem vettem hogy Ash Seb pecsétes kézfejét nyisszantotta le xD
bennem mindig is élt a gyanú ˇ.ˇ de legalább az az egy pozitívum van a második évadban, hogy totálisan szétrobbantotta az illúziókat... és ebben a tekintetben meg van a lelki békém. =D
Claude szánalmas... egy vesztes. de komolyan. rossz nézni. ˇ.ˇ
Hannah-t bírom, ő volt az egyik legjobb ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:11 pm

Miz ha nem gondolsz bele akkor is lehet tudni. A 11-ik részben a labirintusnál van egy olyan kérdés Seb részére,hogy miért nem vette el Ciel lelkét és ott mondja. Very Happy
Claude valóban egy vesztes. És elég szánalmas... Most újra néztem az utolsó részt(végre mindegyiket láttam magyar felirattal) és úgy tűnt,hogy Claude is szerette Aloist... Na ez volt nálam az a pont amikor végleg elkönyveltem magamban Claude-ot egy szánalmas bolondnak xD
Hannah valóban nagyon jó kis karakter volt. Az ikrekben oltári nagyot csalódtam. Szimpik voltak meg minden,erre még csak nem is tudnak beszélni... Hát náluk még Alois is jobb volt,komolyan... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:26 pm

ja... lehet hogy azt a részét pont nem láttam xDD
mondtam één, hogy Claude-nak hajlamai vannak =D mennyire megmondtam Razz
komolyan, én már nem tudok mást, csak röhögni ennyi válogatott hülyeségen xD ez anime nem volt normális ˇ.ˇ
én az ikrektől soha nem vártam nagyon semmit... úgy értem, a zsáneremhez képest kicsit fiatalok voltak. =P

nekem Alois kiesett a kegyeimből... volt képe démont csinálni Cielből, úgyh már nem szeretem ˇ.ˇ



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:35 pm

Én Claude-ot alapból nem tartottam százasnak,már az első részben bizonyította ezt azzal a tánccal. Ez már csak egy plusz dolog volt.
Nekem semmi bajom nem volt az ikrekkel,lehet,hogy fiatalok voltak,de ez van. Én személy szerint nem mindig csak az idősebbeket kedvelem. Félre értés ne essék,nem az ilyen Ciel korú fiúkra gondolok,mert azokban nem látok fantáziát xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:44 pm

Nem tudom, nekem szimpi, hogy Claude valamilyen szinten szerette Aloist, csak nem mutatta kixD Mert szegénynek volt valaki az életében, akihez nagyon kötődött. Claude hiába nem mutatta ki, de szerette Aloist és nekem ez tetszik, mert szegénykém olyan kis nyomorult volt. T.T Jó, oké Hannah is szerette, de neki Claude számított mindig.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:45 pm

szegény Claude... szerintem orvosi kezelésre lenne szüksége xD
vagy elvonóra... mit szívhat? jó lenne tudni, mert akkor tudnám mit ne próbáljak ki soha =D ami azt illeti... szerintem nem szívott mást, csak levegőt o.O xDD

azért a vén f*szokat én se szeretem... se kölyköket. az egészséges középút a legjobb =D



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:53 pm

Claude-nak már semmire nincs szüksége. Reméltem,hogy nem fogja túl élni az évadot. Legalább volt valami pozitívum is ebben az évadban xD
Nem is feltételeztem Miz,hogy az öreg emberekre buksz. Egyet értek,a középút a tökéletes. Az ilyen Seb féle krapekok a nyerőek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Szept. 20, 2010 1:55 am

Cressidával értek egyet, nem volt ez rossz évad, (nekem kifejezetten tetszett), persze sokkal több hangsúlyt helyezhettek volna az új szereplőkre.
Igazából én megszerettem ezt az Alois gyereket, mert igazából ő csak azt akarta hogy szeressék....a sok szenvedés meg nem csoda, hogy olyanná tette amilyen volt.
Claude.....számomra semmilyen se volt, nem nagyon tudott lázba hozni a karaktere.
Sebastianék....valahogy az az érzésem volt, (nevessetek ki) mintha rájukerőltték volna ezt a második évadot. És keserű ízzel a szájukban végigjátszották az egészet.

A vége nekem tetszett...nem mindenki azt kapta amit megérdemel. Az a véleményem Aloisnak megvolt az indítéka, hogy Cielt démonná tegye Sebyt pedig örökre hozzáláncolja: ez az indíték pedig nem más, mint az a kapocs, ami Cieléket összeköti. Ő is mindig ilyen kapocsra vágyott. Alois jobbá akarta tenni a világot és szerintem, úgy vélte ha Cielt démonná változtatja örökre együtt maradhat Sebyvel.És ezzel boldoggá teszi őket.
Ez a véleményem.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Szept. 20, 2010 7:49 am

Sebastianék valóban olyanok voltak,mint ha csak kényszerből csinálták volna ezt az évadot. Ha azt vesszük tényleg csak a kényszer miatt kellett.
Alois valóban úgy mond meg akarta változtatni a világot. De eközben Alois csak a saját nézeteivel foglalkozott,másokéval nem. Lehet,hogy sok szörnyűségen ment keresztül,de ez akkor sem túl pozitív dolog,elvégre mondhatjuk,hogy csak magával törődött.
Na meg azért ezt a démonná válásos dolgot sem gondolhatta komolyan. Azért annyit még én is tudok magamtól,hogy Seb semmi képen nem akarta,hogy Ciel démon legyen. Tehát Alois ötlete,hogy Cieléket ilyen módon teszi boldoggá: halva született ötlet volt.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyHétf. Szept. 20, 2010 9:08 pm

szerintem akkoris sz*rcsi volt és kész ˇ.ˇ téma lezárva xD
nem kellett volna erőltetniük ezt az évadot, mert nem volt rá szükség, és ebből csak az következett hogy sok helyütt keserves és erőltetett volt a sztori ... olyan volt ez az egész, mint amikor Britney élőben próbál énekelni. egyszerűen csak nem működik =P

ezzel nem értek egyet Sarayu... ilyesmiket kívánni másoknak rohadt nagy meggondolatlanság... még belegondolni is rossz. örökké, folyamatosan, a nap minden órájában együtt lenni valakivel... nincs az az isten ˇ.ˇ bármennyire is szereti az ember a másikat. ebbe bele lehet őrülni. főleg, hogy Seb már nem is akar Cieltől semmit. már-már undorodik tőle.

jah, am csináltam egy SebxEmilys fanartot, ha akarjátok lessétek meg =D


Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Szept. 21, 2010 1:01 am

Én nem azt írtam, hogy ez helyes,(mármint amit tett Alois), hanme, hogy ő úgy gondolta, hogy helyes.Ahogy Mokcsi írta: "eközben Alois csak a saját nézeteivel foglalkozott,másokéval nem."

Ha meg egy tehén jól tejel miért ne fejjük meg többször...az más kérdés, hogy ez a minőség rovásásra megy. Jól keresett a z első évad, jöhet a 2. a 3. stb.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Szept. 21, 2010 7:43 am

Sokkal egyszerűbb lett volna ha mondjuk kettő részből állt volna az egész évad. A lényeges dolgokat leadták volna abban a kettő részben,ami felesleges azzal meg nem ment volna az idő. x)
Vannak akik már most harmadik évadot követelnek. Csak tudnám miért. Attól,hogy lesz egy csomó évad még jobb nem lesz,sőt. Annyira bírom,hogy ezt nem képesek felfogni csak követelőznek meg minden. -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler EmptyKedd Szept. 21, 2010 7:40 pm

bocsi, rosszul olvastam =D nem si akartam belekötni abba, amit mondtál Sarayu csak elmondtam a saját véleményemet is =)

nem is azzal van a gond, hogy több évadot is csinálnak ha az elsővel jól kerestek... de akkor ne romoljon a színvonal. ilyen egyszerű. ha egy anime évadról évadról egyre pocsékabb, akkor nem h nem szereznek új fanokat, de talán a régieket is elveszíthetik.
ha csinálod, csináld vagy jól, vagy sehogy.

jééézus o.O esküszöm ha ezek után még lesz képük folytatni kitérek a hitemből ˇ.ˇ szerintem én a helyükben már nem nagyon próbálkoznék xDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: