Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Okt. 30, 2009 4:11 pm

Ciel cosplay Hogy a Ciel fanok is örüljenek.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Okt. 30, 2009 4:15 pm

ez a cosplay egész jól sikerült Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Okt. 30, 2009 5:00 pm

Igen, ez nekem is nagyon tetszik. -^.^- Olyan magával ragadóan dark-os a hangulata.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyPént. Okt. 30, 2009 8:07 pm

én most sztoikus nyugalommal nem mondok semmit a 2. évadra meg a hiányzó halloweeni cuccokra ˇ.ˇ most jó kedvem van, nincs kedvem hőbörögni.
Lady, hol voltál eddig? elvittek az ufók vagy a zsákos ember? xD

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:05 pm

De akkor is jó lenne már valami info ˇ.ˇ Mert én már nagyon várom a 2.-ik évadot, meg a következő OVA-t. Meg a manga következő fejezetét, mert eléggé felpörögtek a dolgok.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:12 pm

hát a manga kövi fejije az biztos,hogy a szokott időben lesz meg,úgyhogy már van valami amiben bízhatunk,hogy pontos lesz...a többiről már jó lenne hallani,de eddig hiába kutakodtam semmiről nem találtam semmit... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:14 pm

majdcsak lesz valami, édeseim. ^^
( mellesleg, Mokcsi, hova tűntél msnről? o.O írj már rám létszi mert szerintem megint nem küldi amit írok ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:18 pm

egyszer biztos,de jobb lenne ha minnél előbb -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:24 pm

ahh, minek sietni drágáim, ráérünk még xD nekem személy szerint édesmindegy mikor lesz infó. mostanában megvan az elfoglaltságom, megvagyok Kuro nélkül is. Razz nem is szólva arról, hogy olyan rég volt Kuro, hogy már nem is tudom úgy élvezni. főleg Ciel miatt... belefáradtam már, hogy sose úgy alakult a történet, ahogy tetszett volna. ilyenkor szoktam általában könyveket félbehagyni. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:25 pm

nekem is van más elfoglaltságom még is vágyom arra,hogy végre egy kis kurot nézhessek.hiányzik már Seb mozgó énje.a mangás is jó,de ott nem mozog és mozgás közben jobb Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:32 pm

Tökéletesen egyet értek Mokcsi, mozgás közben jobb.Xd Bár úgy nem tudom annyira csodálni.XD Már mint hogy milyen szépen kilett dolgozva, meg minden. Embarassed Értitek? XD OVA-t akarok és 2. évadot!!!!! Bár ettől még nem lesz jobb, de legalább levezetem a feszültséget. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:32 pm

hát, ki kell ábrándítsalak, jópár hónapba bele fog telni, hogy megint Kurot nézhess. ˇ.ˇ de mint mondtam, én most tökéletesen elvagyok. meg aztán, Ciel... belefáradtam abba a kölyökbe. nincs kedvem azt nézni megint egy évadon keresztül, ahogy ott utalgatnak. ezzel jobban ki lehet készíteni mint a nyílt akcióval. cehh
hmm, a mozgó énje jobb túl sexy /orrvérzés ........... bocsesz, megint rosszra gondoltam xD ( a mozgás Miz szótárában néha más értelmet is nyer xP )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:34 pm

miből sejtettem,hogy te Miz félre fogod érteni Razz
nekem mindegy hogyan csodálom a lényeg,hogy legyen.tudom,hogy várnom kell még pár hónapot,de attól még várom.
engem már annyira hidegen hagy Ciel,hogy már utálni sincs kedvem Very Happy
(Miz lassan jöhetnél msn-re mert már mennem kéne...)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:37 pm

Mizi, mégis milyen mozgásra gondolsz.XD szerelmes Gondolom olyan felnőttes mozgásra.XD Orrvérzés Én megértelek, rokon lelkek vagyunk.xd
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:38 pm

a te hibád, mindig olyan félreérthetően fogalmazol xD
engem még mindig idegesít. egyszerűen nem tudok átsiklani felette. bosszantó ˇ.ˇ
( várj meg, édes, csak még frissít ez a bánatos vacak >.< pedig el akarom küldeni neked a ficem 5. fejezetét mert már kész. ne szaladj sehova, ígérd meg, amíg nem tudok felmenni! ˇ.ˇ )
igen, felnőttes testmozgásra xD aktív pihenéééés xP
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:41 pm

kérlekszépen én tökéletesen fogalmazok.érdekes senki más nem ért félre csak ti ketten kis perverzkéim Razz
nekem már sikerült elnéznem mellette,eleve olyan pici hogy fölötte is át tudok nézni xD
gomen Miz de muszály mennem... -.-
na igen az a felnőttes mozgás..... xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:45 pm

kikérem magamnak, ezt nem perverznek hívják... ez csak írói kreativitás és fantázia xD
én is pici vagyok... o.O xP akkor ezért piszkálja még mindig a csőrömet. Razz
na igen, biztosan szépen mozog felnőttesen xD ( elmehetne férfimodellnek is =D ömm, mármint a mozgása miatt... =P mert szép... * ebből már nem magyarázod ki magad Miz * )
( édesem, már 87%-nál tart, tarts kis >.< )

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:45 pm

Mokcsi, mi csak olvasunk a sorok között, ennyi.Xd De azért egy kicsit vegyünk vissza, ha Lady ezeket elolvassa. nagyonflél sokk és borzalom Gondolom ő is tud olvasni a sorok között. Very Happy Miz, a kövi fejezetet mikor töltöd fel? Én is kezdtem egy újabb fici-t, reményeim szerint vérben tocsogósra fog sikerülni.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:48 pm

igen, Nővér is tud olvasni a sorok között... xD de az nem azt jelenti, hogy nem tetszik neki az olvasnivaló, csak neki nem illik beismerni ˇ.ˇ mégiscsak a nővérem xP ( meg modi is)
Mokcsi szokta feltölteni nekem a fejezeteimet, de majd csak akkor tudom betenni ide, ha elküldtem neki.
kíváncsian várom a ficed ^^
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:51 pm

Köszi.XD Majd megpróbálok íróhoz méltón fogalmazni.XD Remélem folytatása is lesz.XD Rossz tulajdonságom, hogy valamilyen story-t elkezdek és nem fejezem be. bocsánat
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:05 pm

amiket eddig olvastam tőled nagyon tetszettek, szerintem nem kell aggódnod Smile
befejezed, mert az ostort rajtad is alkalmazom ha kell xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:09 pm

*May Rin-chan szereti az ostort, de csak ha az ő kezében van.* Ígérem befejezem,!Xd Türelem rózsát terem.XD Szeretek kettesben lenni a storym-mal. O.O *Kicsit sem beteg* Azért megpróbálok sietni vele és összedobni valami értelmes és élvezhető storyt.Xd
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:12 pm

én is szeretek kettesben lenni a történetemmel xD de attól még befejezem ˇ.ˇ
( May Rin édesem elküldöd priviben az msned? ^^ * elbűvölő szempillarebegtetés * )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:13 pm

Oh, ezért a szemekért akármit.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:15 pm

tudom, szép kígyózöldessárga macskaszemeim vannak, nehéz nekik ellenállni ˇ.ˇ xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: