Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:10 pm

még hogy mi rontjuk meg a te "ártatlan" lelkedet? te már rég megrontottad a mienket Razz
szerintem May Rin itt mindhárman perverzek vagyunk xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:25 pm

Öhm...Miz, ha csak masnit kérsz rá és azt is a nyakába, akkor ott...Értitek, hogy értem?
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:31 pm

igen értem.nekem is ez jutott eszembe,mikor jobban belegondoltam xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:33 pm

juj lányok, olyan mocskos a fantáziátok, mindjárt belepirulok. ˇ.ˇ különben is, én úgy értettem, hogy természetesen lesz alul valami, csak az a fekete komornyikruha nem kell.... =D már megint félreértettetek. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:33 pm

Mizeria, te kis huncut! Nem csalódtam benned! Smile
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:36 pm

na látjátok, ebből is kimagyaráztam magam xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:47 pm

számomra magyarázkodhatsz,előttem már nem tudod tisztázni magad,túlságosan is ismerem a perverz fantáziád és ne mond hogy neked nincs olyan,mert akkor hazudnál! Razz
én karácsonyra megelégednék egy (vagy inkább húsz xD) fekete macskával is,és akkor jövőre jöhet Seb,elvégre valamivel meg is kell tartani és tartok tőle,hogy a puszta létünk nem hatná meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:53 pm

de nem is perverz a fantáziám, inkább logikus! xD mellesleg, azt te csak hiszed, hogy nem hazudnék. úgy idehazudnék, hogy csak pislognátok ˇ.ˇ ( de azér nem teszem, mer mindjárt karácsony, aztán nem akarom, hogy a Jézuska megharagudjon rám xD)
off mellesleg én Tomb Raider - Underworldöt kérek karácsonyra, de ez nem tartozik ide ˇ.ˇ on
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:59 pm

egy szóval sem mondtam,hogy nem hazudnál,csak azt mondtam,hogy ne merj hazudni Razz
nálad a logikus és a perverz gondolkodást csak egy hajszál választja el ezek szerint xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 1:47 pm

Nnna most olvastam el az új fejit :Đ Seby biztos megtalálta a gyilkos fegyvert happy (És a gyilkosnak azóta új van xD) Mr. Wordsmith tetszik nekem, olyan aranyos XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 4:30 pm

na, énis most olvastam el, egész jó volt =D bár meg kell hogy mondjam, ez a " farkas a bárányok között" típusú gyilkosság elég sablonos, de végülis megteszi. már alig várom, hogy kiderüljön, ki a gyilkos *.* és Ciel nagyon kis édes volt ebben a fejezetben, meg tudtam volna zabálni, mint a rózsaszínű minyont xD :3
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 4:33 pm

jó volt végre angolul is elolvasni és jó tapasztalni,hogy egyre több dolgot megértek Very Happy
kíváncsi leszek,hogy ki is az a bizonyos gyilkos és hogy Seb mit is talált.abban biztos vagyok,hogy Seb nem halt meg,csak majd a gyilkosa arcára leszek kíváncsi mikor erre rájön xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 5:06 pm

Sebastiant ennyivel nem lehet ki iktatniXD arra én is kiváncsi leszek, gondolom majd Seb jól elintézi Twisted Evil Már alig váromXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 5:10 pm

nem bizony,még egy rakat fegyverrel sem akkor egy egyszerű ütéssel főleg nem lehet Very Happy
na igen vagy elintézi,vagy szépen elintézi annak a bizonyos mosolynak a társaságában Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 5:19 pm

És ha mégis halott marad? :} Mármint nem igaziból persze, csak mivel a gyilkos is valószínűleg egy vendég, illetve a ház tele van a többi vendéggel, nem jönne ki jól ha csak úgy túlélné és csurom vér lyukas ingben mutatkozna... és lehet hogy játssza majd a halottat ;Đ
Na jó nem xD Csak elszabadult a fantáziám happy
Különben más is arra a pasira gyanakszik aki elájult? (: Mondjuk gondolom hogy direkt terelte a mangaka rá a gyanút... várom a következőt király!
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 5:24 pm

az is lehetséges,de persze az lenne a legjobb,ha csak a gyilkos tudná,hogy meghalt,mert akkor e többiek nem lepődnének meg azon,hogy aki meghalt miért is járkál közöttük és akkor ha ezen a tettes meglepődik akkor biztosan ő volt Smile
végülis nagyon leehtséges,hogy az a tettes aki ott elájult,mert az ilyen emberek sokszor csak színészkednek,hogy rájuk figyeljenek és hogy őket ne is gyanúsítsák...
mindenképpen érdekesnek ígérkezik a következő fejezet,már nagyon várom király!
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:09 pm

na, édeseim, végre sikerült életet lehelnem a sony vegasomba, és most hogy visszatért halottaiból szeretnék egy Kuro videót csinálni ˇ.ˇ nem tudom, meddig lesz még életképes a sony vegas, de úgy döntöttem, hogy egy Lady Gaga számra fogom pazarolni azt a ki tudja mennyi időt xD ( meg egy Emilie Autumnra )
két Gaga szám van, ami közül választani kéne, és amiknek van valami értelmük is, és elég jó a témájuk. az egyik a Bad Romance a másik a Monster.
a Bad Romance azért lenne jó, mert mint ahogy Gaga is mondta az egyik interjújában, a "szerelem szörnye" ihlette, és vannak benne utalások Hitchkock filmekből, és igazából az egész egy sötét, "rossz" románcról szól.
a Monster meg azért, mert az meg alapból arról a bizonyos szörnyetegről szól, és illene Sebre. meg a SebxCielre. főleg a " He ate my heart " rész.
( bár személy szerint én jobban hajlok a Bad Romance-ra =D )
szóval, várom az ötleteket xD vagyis, hogy melyikkel lenne jobb.

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:14 pm

hát nem is tudom én inkább a Bad Romnce felé húzok.azt én jobban kedvelem és azt jobban el tudom képzelni egy kuro vidivel mint a másikat Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 7:53 pm

Én is a Bad Romncere szavazok, az szerintem joöbban illik hozzá.
sitsujineuro
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 8:08 pm

ja, szerintem is a Bad Romance lesz. most, hogy a sony vegas műkszik, az epizódokat kell beszerezzem, ami azt jelenti, hogy most vagy a tubemasterembe vagy a youtube downloaderembe kell életet lehelnem xD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 9:58 pm

Fent az új fejezet angolul :3 Bocsi,de tegnap nem voltam gépnél,nem tudtam betenni :/

Hugi,tőlem megkapod karácsonyra azt a Sebbyt,ha kell leszállok érte a pokolba vagy elrángatom Ciel "szoknyája" mellől ^^

Engem is érdekel Sebby hogyan akar kimászni ebből a kalamajkából!
A 21.oldalnál jót nevettem xD
"Servants: Confine the young master?!
Lau:But he is scary..." XDD
Vajon mire jöt rá Seb?És miért nem tudta kivédeni a gyilkos támadását?
Kiváncsi vagyooook :3

The color Black (wall)
The color Red (wall)
January - Sebastian wall
Light in the Darkness (wall)
More Dark(wall)

Today was December twenty-first - cosplay
Ez ilyesztő....mennyire hasonlit már ez a cosplayer az eredeti Sebre!O.O
The devil wears hooker boots(FA)
Beautiful Butler(FA)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 10:06 pm

jók ezek a képek Smile
nem is biztos,hogy Seb nem tudta kivédeni,mert csak annyir láttunk,hogy valaki megtámadja Sebet,az utolsó képen meg vér volt.de lehet,hogy Seb okozta azt a vért.ki tudja? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 10:08 pm

Én is nagyon várom az új fejezetet, annyira érdekel hogy mi történt :3 Gondolom az a kép/jelenet jön, amit ízelítőként kaptunk... de hogy utána mi lesz sir
És szívesen lennék Mr. Wordsmith helyében :Đ Neeem, nem pedofil hajlamaim miatt (mert nincsenek XD) csak Ciel olyan aranyos volt (:
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 10:10 pm

Ciel lehet bármilyen aranyos én attól még nem akarnék vele időt eltölteni xD
én is nagyon várom a következőt,most jobban mint szoktam,mert ez igen izgalmasnak és érdekesnek ígérkezik Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 EmptyKedd Dec. 22, 2009 10:10 pm

jajdeköszönöm! ^^ de mivel viszonozzak ilyen szép ajándékot? ˇ.ˇ mindenesetre, az már biztos, hogy a fagyöngy alatt nem csak csók lesz... de nem mondtam semmit xD
jaj, az az ágyjelenet olyan husi volt =) amikor Ciel ott mondta a magáét, hogy mi volt, amikor még kicsi volt, és bement viharkor a szülei mellé az ágyba Smile
lehet, hogy a mangaka valami csoda folytán tud Emily-ről, és ezért most lekoppintotta, betette a történetbe, és ez most épp az a rész, hogy Emily megszökött az őrültekházából, és bosszút áll Seben, amiért bezárta, meg besurrant a hálószobájába. xD amúgy, ehhez hasonló hülyeségeken kívül nincs ötletem =D
tényleg Lady, még nem is hallottam a te véleményed a Kuro+ Bad Romance párosításról ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: