Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 5:59 pm

Yana őrült...Én mondom. És nem jó értelemben. Ha tényleg megteszi, már pedig nagyon úgy néz ki a dolog, akkor ez a nő bekattant. Meg különben sem akarom Seb helyére ezt a szöszit...Én Sebet akarom...Ez már nem Kuroshitsuji ez már Monoshitsuji én mondom.
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:52 pm

Én tegnap elintéztem magamban... nem filózok rajta, inkább merem azt hinni hogy kacsa a hír. Lehet hogy majd jól pofára esek amikor kijön a második évad első része... vagy akármi más hivatalos infó, de addig is nem idegesítem magam rajta. Úgy vagyok vele hogy Yana ennyire nem lehet dinnye. Ennyire senki nem lehet dinnye. Most ezt gondolom XD Lehet hogy csak reklámfogás az egész. Ekkora felhajtás után úgyis rengetegen megnézik majd az első részt, és majd szépen kiderül hogy nincs is semmi probléma. Legalábbis ezt bemeséltem magamnak, és nagyon remélem hogy igaz is lesz ˇ-ˇ
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:55 pm

de akkor azt nem értem,hogy minek írták azt régebben,hogy Seb és Ciel seiyuuja elvállalta a második évadot is,ha most meg kiderül,hogy tök felesleges,mert Sebék nem lesznek benne.... hol itt a logika?! o.O
igen azt én is hallottam,hogy a Ciel pótlák hangja is nő lesz...a Seb pótlékét még nem néztem,hogy ki lesz,de nem is érdekel,Ono Daisuke hangjával úgy sem tud felérni... >.<
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:30 pm

Az új komornyik "mottója" : "Akuma de hitori desu kara"
A nővérem úgy fordítaná,hogy "Én vagyok az egyedüli gonosz."
Temrészetesen ki tudja,hogyna lesz a többi fan fordításban,hiszen az "Akuma de shitsuji desu kara"-nak is van vagy 5 fajta fordítása...
Minden esetre még ha már most utálom is az "új" démont,a slogen tetszik....és elgondolkodtató...csak nem utal valamire ez?
Az "egyedüli gonosz"?És a neve,hogy "Faustus"....nem tudom,nekem túl gyanús....ez a démon vagy maga Seb,vagy Lucifer...a szlogen alapján elég Lucfer-gyanús...
de a pokol ura hóbortból,akrá egy percig is szolgálna embert?oO
Mey Rin,nem jársz messze az igazságtól,egyes kósza pletykák(?) szerint "Monoshitsuji" lesz a cím,de ez nem hivatalos...Razz
Koffeey....nem bírom nézni az avatarodat,annyira kiakadok tőle,mert emlékeztet arra,hogy nincs többé Ciel(meg Seb) T/////T (amúgy nagyon ari)
Remélem igazad van és csak reklámfogás,bár félek,hogy nem,még ha ez az én fejemben is emgfordult,akkor sem...Sad
Mokcsi,egyet értek és én is pont erre gondoltam!!!Ha emlékeztek,jött egy hivatalos infó,hogy a seyuu-k elvállalták...!
Hát úgy látszik még sem lett belőle semmi és változtattak...
Ono Daisukeval sneki sem versenghet....itt egy kis" ízelítő" az új seyuuktól:

Cloud Strife - Seiyuu [Takahiro Sakurai] (midnig kifogja a CloudokatXP)
Nana Mizuki-Crystal Letter(új mester)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:39 pm

a mottója nekem is tetszik az új inasnak,viszont a seiyuuja hangja nagyon nem jön be... >.<
Monoshitsuji? mi jön még ? -.-
akkor ezek szerint nem csak nekem tűnt fel ez a seiyuus dolog....
annyira idegesítő ez az egész.. miért kellett kiírni őket,miért nem lehetnek mind a négyen benne? sokkal jobb lenne és akkor semmi bajom nem lenne az új szereplőkkel...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:20 pm

hogy azta k*rva kib*szott büdös húzottszemű japcsi r*ngyóját neki! mérges meglepődős bocsánat, amiért ennyire közönségesen fejeztem ki magam, de egyszerűen BORZALMASAN kikívánkozott belőlem. ˇ.ˇ ezt már szebben nem tudom mondani. ( de amúgy semmi bajom a japánokkal, szeretem őket. nekem csak EZZEL a japánnal van bajom xD )
valakit meg fogok verni. már nagyon erős a késztetés. ááá, ezt nem hiszem el! ez nagyon pocsék... hogy lehet ekkora hülye a mangaka??? "kinyírni" a két legnépszerűbb karakterét... elment minden jóérzése és üzleti érzéke? kész, ekkora ostobaságra már nincs megfelelő szó... ( illetve, lenne, de az nem tűrne nyomdafestéket)
szerintem elég egoista beszólás ez az " Én vagyok az egyedüli gonosz" , de végülis valaki más szájából még jól is hangzana ˇ.ˇ mondjuk Sebéből... de nem is érdemes fájdítani a szívünket ezekkel a "mi lenne ha"-kkal. nem hinném, hogy a mangaka csak hülyítene. hihetőbb, hogy ennyire ostoba, hogy tényleg megteszi, minthogy annyira szemét, hogy csak átver mindenkit.
én már eldöntöttem, tüntetően továbbírom a történetem, Caludékat meg egyszerűen ki fogom hagyni... vagy, valami hatásosabbat. de bosszút fogok állni, ha másképp nem tudom, hát akkor írással vagy rajzokkal, amikhez értek. vagy videókkal. na, tüntetni fogok, és kész xD ( de nem a Kossuth-téren =D )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:28 pm

Na jah, ha mind a négyen benne lennének akk lehet h még kedvelném is őket...Az új inas hangja nem jön be! Viszont az új mesteré tetszik. Mivan akkor Ha Seb egyenlő Luciferel?XD Egyébként meg, ha a Kuroshitsujiból Monoshitsujit csinálnak az már nem is Kuro vagy is, ez nem lehet a Kuronak a folytatása csak a koppintása. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 4:40 pm

Mindig mondon írok neked Mokcsi...boxsi ^^ itt jobb lett volna megkérdzeni,hogy nem aszonták,h januárban indul az új évad?mintha azt mondtátok volna:S:SS:
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 4:55 pm

A végén még kiderül h nem is indul új évadXD
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 4:58 pm

Hát én már semmin sem lepődök megXD Inkább rajzolok mindjárt egy Cielt...xD
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 5:05 pm

De most komolyan...mikor indul?Nem mondtak semmit?


Amúgy azt nem értem,hogy ha csak az animében lesz az új mester és szolga,akkor miért Yana-t hibáztatjátok?Vagy én értettem félre és a mangában is lesznek?
Mert ha nem és csak azaz animében,akkor abba Yana beleszólhat,de sztem örül,h nem egyforma a kettő.Sok mangaka utálja ha koppitják őket...Hino is ilyen amúgy ^^
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 6:14 pm

Öhm ha jól emlékszem nyáron, júliusban vagy juniusban fogják elkezdeni a 2. évadot. Az animében sztem egy csomó karik Yana tervezett, de én nem hibáztatom, inkább kivárom, mi sül ki ebből a dologból.

Minden esetre itt az új Ciel firkálmányom^^ http://manta-fan.deviantart.com/art/The-little-earl-Phantomhive-152980467
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 6:18 pm

Ez gyönyörű lett:O WOW...be is raklak dev waccsba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 6:38 pm

wáááá kösziiii:D


kicsi Cieeeel, úgy fog hiányozni T^T
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 6:48 pm

hát először azt mondták,hogy januárban fog kezdődni,de aztán eltolták ezt az időpontot.
én nem hibáztatom Yanát,de nem is örülök,a döntésnek,mert elvégre abba neki is van beleszólása,hogy az ő mangájából készített animében mi van és hát az új karakterekbe neki is bele kell egyeznie.
Kazuha jó lett a kép Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 EmptyPént. Feb. 05, 2010 7:58 pm

én igenis hibáztatom. ha én lettem volna ugyanebben a helyzetben, akkor inkább azt választottam volna, hogy ne adj isten, mondjuk nem lesz kövi évad, de inkább, mint hogy a főszereplőket silány utánzatokra cseréljük... szerintem az sokkal rosszabb. a fanoknak is csalódás, nem is beszélve arról, hogy rosszul érezném magam, ha "megfosztanának" az eredeti karaktereimtől ˇ.ˇ Yana szerintem igenis tehetett volna ellene, és kiállhatott volna az igazáért, ha lett volna elég vér a ... na szóval értitek.
de az is lehet, hogy egyszerűen nem volt választása... úgy értem, mennyi pénzt hoz egy mangakának, ha a mangájából animét csinálnak...? lehet, hogy egyszerűen anyagi megfontolásból döntött így. de ez akkor se változtat a tényen, hogy szemétség volt xD én még mindig azt mondom, hogy egy művésznek, alkotónak ki kell tartania az elvei mellett, és kész.
nagyon szép Kazuha *.* kis husi lett ^^
én nem tudok Sebet meg Cielt rajzolni, félek, hogy elrontom őket, ezért nem is kezdek rajzolásba inkább ˇ.ˇ Cielt még csak-csak le tudom rajzolni, hogy még hasonlít is, de Seb arányai... nem félek, hogy elcseszném őt, az meg nálam bűncselekménnyel ér fel xD


-------

http://vampireknight.heavenforum.org/viewtopic.forum?t=77
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: