Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:17 pm

Na elküldtem. Very Happy Azért ne várj tőlem olyan sokat.Xd
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:24 pm

köszi drága ^^ ( de azért mostmár elég az offból, mert nővér nem kultiválja túlzottan ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2009 10:55 pm

Szeretem Yana senseit,nem felejtette el a drága Halloween-t és még ha nem is a mangában,
de a blogján közzé tett egy új Kurós Halloween-i képet!:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 091030-thumb-450x419-44
...már tudom mit teszek ki jövőre fejlécnek XD (hacsak addig drága Hino sensei nem szedi össze magát
és nem csinál már végre egy normális VK-s Halloween képet!--,--)
TNBC Jack faces - mochi by Jana xD
(ezt is ő csinálta ha nem tévedek,nem tudom mik ezek,azért nevzetem el mochinak,mert szerintem
úgy néznek ki mintha kis mochik lennének xD
megjegyzés: a mochi egy japán édesség...amit nagyon szeretek X3)

Illetve más is gondolt a Kurora Halloweenezés kapcsán,más is játszotta az American McGee's Alice-t....
már is olyan beteg mint én és Hugi....xD:
The Nightmare Begins: American McGee's Ciel in Wonderland - We are all mad here!
Nagyon jó lett ez a fan art! sir légyszii-örülős
Hugi,mond,hogy neked is tetszik és te is egy ilyen részt/OAV-t szeretnél látni! kis gonosz (tudom a választ,de azért csak mondd ki!xD)

Találtam még egy durva fan artot(vagyis 2-t),amit beteszek ugyan,de megyjegzem,hogy nem szipatizálok
náci és egyéb nézetekkel,csakis azért teszem be a képet mert maga a rajz jól sikerült!Szóval nem
is kivánok vigtát nyitni,emlékeztetek mindnekit,hogy a fórum szabályzata tiltja minden nemű negetiv
megjegyzést más vallását,nézeteit,bőrszintén vagy bármi mását illetően!:
SS Ciel
SS Sebby
Ha valakit még is megsértene a kép,akkor elnézését kérem!

Ettől meg fogtok halni!!!!XDDD Meghaltam a röhögéstől!!!nem birom!XD
Ono Daisuke annyira beteg!!!XD:
Bokusatsu Shitsuji Sebasu-chan Song by Ono Daisuke!!!
...ezt el sem hiszem XD rendesen átköltötte a szöveget Sebbysre!XD LOL
És még egy Sebasitanos dal Ono Daisukétől,a Curry-ről szól és azon az igazi Sebbys hangján énekli!!! Orrvérzés
Minamike Kuroshitsuji CurrySong Hosaka Chiaki Sebastianus

Mellesleg a másik fórumon most azon filóznak,hogy Sebby tud-e/szokott-e aludni.Ugye a mangában
a cirkuszos résznél azt tapasztalhattuk,hogy Seb nem alszik,csak fekszik az ágyban.
Viszont a BA fórum egy tagja felfedezett egy olyat a Character guide book-ban,hogy "Rise and dress".
Mivel még nem jutott rá időm tüzetesebben átnézni,ezért én is felkaptam a fejemet:
Klikk
Nos,a BA fórum adminja egy érdekes válasszal szolgált,mégpedig azzal,hogy :
"Yeah he said sleep is like a luxury for demons so he probably enjoys that luxury while he can, he just doesn't actually need to sleep. "
Szóval tud aludni,de nem kell neki és ha alszik az luxus.
De ha "dress",akkor valószinűleg vagy ténylegesen van ideje Ciel meleltt aludni,vagy egyszerűena formaság kedvéért minden éjjel beöltözik pizsamába.
Minden esetre érdekes.

Lenyakazom és leőtte karóba huzatom azt aki be meri jelenteni,hogy nem lesz második évad!
De szerintme lesz csak el fpog húzódni...
Hogyhogy hol voltam eddig?Éhes voltam és kiruccantam a városba Hallwoeen estéjén portyázni természetesen u.u
Semmi perverzkedést afórumon,az,hogy Hugi fan ficke esetleg pikáns az nem rám tartozik és jó az úgy.Csak a fórum
maradjon kulturált xD

Illetve egy nagyon szép háttérkép,plusz 2 másik:
Ake ni somaru
Kuro Halloween - Trick or Treat?
Noah's Circus
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2009 11:16 pm

váá, ez a Halloweenes kép gonosz *.* és milyen kis gonoszan cuki feje van rajta Cielnek =D miért nem tud mindig ilyen kis elvetemült rosszcsont lenni? T.T
de édesek azok a kis mochik ^^
nem, én nem akarom Cielt az én gyönyörűséges Alice-om bőrében látni. * duzzogósfejet vág * Alice az Alice. egy őrültekházából szabadult viktoriánus fiatal lány aki késsel esik neki mindenkinek aki útjába esik. nem fiú. ehhez ragaszkodom. Sebhez egy véres, démoni nő kell, akivel csodálatos gyilkos párost alkotnak és együtt ontják a vért a csillagos éjszakában xD
én se szimpatizálok a nácikkal, meg alapból nem bírom a németeket, de ez a fanart jó. szép a rajzolási technikája, vagy hogy hívják ezt.
kíváncsi vagyok, hogyha az alvás luxus neki, akkor vajon az egyéb ágyban végződő tevékenységek is annak számítanak -e? xD ( jólvan, leállítom magam ˇ.ˇ )
mii, honnan veszed Nővér, hogy az én fanficem pikáns? o.O xD csak talán egy egészen kicsit... de tudjátok, szeretem a viktoriánus erotikát. ˇ.ˇ de nem, komolyan, nem szándékozom pikánssá tenni a ficem. vagyis egyelőre még nem az =D
mellesleg, még mindig nem olvastad a ficemet! >.< T.T megsértődtem xD

Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 12:56 am

A Halloween-es nagyon jó sir Lehet hogy csinálok belőle avit, Ciel olyan imádnivaló rajta XD
A "Rise and dress"-el kapcsolatban... hát a rise olyasmi mint a felkelés, akár csak a földről is, vagy jelen esetben az ágyból, ezzel szemben a konkrét felébredés az a wake, lehet hogy cseles a dolog... bár ez angol fordítás csak, nem? Ki tudja hogy eredetileg is a rise megfelelője van-e ott... ^^' Mondjuk a kastélyban szerintem nyugodtan megengedheti magának azt a luxust, hogy csucsukáljon :} Ha nem is minden este, de azért biztos alszik néha Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:51 am

az a halloween-es kép nagyon jó,de azért a többi kép is nagyon jó.
ezen már én is gondolkodtam,hogy szokott-e Seb aludni,de konkrát válaszra még nem jöttem rá.lehet,hogy nincs szüksége rá,ezért nem is szokott,de lehet,hogy szokott csak senki nem tud róla...hát nem tudom talán egyszer kiderül Smile
bocs Miz,hogy tegnap elmendtem és nem tudtad átküldeni,de ha nem akartam,hogy anyám a fejemet szegje,akkor nem tehettem mást.ha ma átküldöd akkor ma fel is tudom majd rakni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 4:34 pm

Találtam én is egy jó képet ^^ Igaz nem csak Kuro-s, de Seb is ott díszeleg rajta :3
Black vs White bishies
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 7:45 pm

érdekes kép Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:43 pm

A feketék közt, nekem több ismerős arc van. :DXD Ám nagyon jó kép. Ördögi feketék.XD Sebastiannal az élen. Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:47 pm

a feketék démoni vezére Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:51 pm

LOl!XD De ki más lehetne, Sebastianon kívül?XD Mokcsi, priviben megtudnál dobni az MSn címeddel?
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:53 pm

na édeseim, megjöttem, és magammal hoztam a fanficem 5. fejezetét is, frissen sülve és ropogósan! ^^
5. fejezet
és ezúttal egyikőtöknek sincs oka panaszra, lényegesen hosszabbra sikerült mint az előző fejezet. Razz
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:56 pm

nem is panaszkodtam egy szóval sem Razz
persze,küldöm Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 9:29 pm

Köszönöm, Mokcsi! De vissza jelöltél már?XD Miz, nagyon jó fejezet lett, és tökéletesen megvagyok elégedve a hosszúságával. Érdekesen alakulnak a dolgok.xd Alig várom a kövit. Smile Kíváncsi vagyok milyen bizar szerelem fog kibontakozni Seb és Emily között.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 9:33 pm

nem jelzi hogy felvettél...
hát igen arra én is kíváncsi vagyok,hogy miképpen alakul Emily és Seb kapcsolata,bár vannak már elképzeléseim,ahogyan Mizt ismerem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 9:36 pm

na, akkor örül a fejetek, megnyugodtam Razz
az volt a szándékom, hogy érdekesen alakuljanak dolgok. xP de ti csak ne aggódjatok, lesz még elég csavar a sztoriban, de hogy hol és mikor azt már nem kell tudnotok ˇ.ˇ
és akkorse vagyok hajlandó elárulni előre semmit Sebről és Emilyről, egyelőre még megtartom magamnak a többit xD
fogtok ti még meglepődni, édeseim =P


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 9:39 pm

valami azt súgja,hogy nem fogok meglepődni én már manapság mindenre fel vagyok észülve és mindenre számítok. Razz
hát igen Miz nagyon örül a fejünk,főleg nekem,mert egy kicsi részt meg tudtam csinálni a kövi fejiből,mondhatom azt is,hogy ihletet adtál,bár még mindig eléggé döcögős és valószínű,hogy iskola idő alatt nem tudok olyan gyorsan haladni az enyémmel Sad
ja am. May Rin-chan küld el privibe a te msn-ed,mert mostanában az enyém nem mindig jó lhet hogy ezért nem jelez.holnap majd felveszlek akkor ma már nem tudlak mert mennem kell... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 9:54 pm

ne kiabáld el előre. esküszöm, meg foglak lepni xD
örülök, hogy sikerült ihletet merítened belőle ^^ jó érzés, mikor inspirálsz másokat Smile
nem tudom, én suli időben is ugyanúgy haladok az ilyesmikkel, mint amúgy... csak időre van szükségem általában, hogy leülepedjenek a dolgok és kitaláljam hogyan tovább. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 10:46 pm

Seven Wings Studios [MEP] ~ Track #1 nagyon jó videó, csak kár, hogy ilyen rövid.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Nov. 03, 2009 12:24 am

Mellesleg ahogy igy elnézem ezt a halloweeni képet,Seb orra kissé pinokkiósra sikerült oO xD
Nem baj,örüljünk,hogy van!XD Ciel viszont jó lett rajta Very Happy
Hugi,legyek gonosz?Ki mondta,hogy Ciel lány?XD a tesztoszteron és progeszteron hormonok molekulái nagyon hasonlóak,
kevés dologban térnek el kémiai szempontból :DD Cielnél valahogy progeszteron sikerülhetett a tesztoszteronból xD
(annyira gonosz vagyok!szegény Cielke XD De nekem amúgy tényleg semmi bajom vele:D)
Igen,még mindig nem de annyi tanulnivalóval halmoznak el,hogy a könyveiemt sem olvastam tovább T,T
Most jöttem jógáról,komolyan eszembe jutott,de túl fáradt vagyok hozzá agyilag k.o
Koffey,köszi az ismertetést.Ez "csak" fan forditás...nem tudom mi van ott eredetileg,de
ha meg tudom szerezni japánul akkor elolvastatom a növéremmel Very Happy (csak el ne felejtsemXD)
...és ha alszik,vajon álmodik? sir Szerintem nem,mert én is ritkán álmodom...hát még egy démon
aki alig alszik!XD viszont ha azt vesszük,akkor az álom a REM fázisban van mint köztudott,amikor már
közel vagyunk a felkeléshez ill."félálomban" álmodunk,szóval lehet,hogy ha a démon nem alszik mélyen ő is álmodik,bár
kétlem,hogy hasonlithatnánk a szervezetüket az emberekéhez xD
Annak ellenére szerintem is megengedheti magának,hogy aludjona kastélyban.
Nem rossz kép.

Sebby wall v//v
Dark Temptation wall
Grave times indeed. wall (Undertaker)
New Halloween wallpaper
The perfect shooting maid wall
Life isn't a lullaby wall
it's not too late wall
The perfect shooting wall
Kurohalloween fan art
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Nov. 03, 2009 8:54 am

nem kiabálok el semmit,csak biztos vagyok a megérzéseimben Razz
jó az a videó és a képek is,de pont a Sebesre írja azt,hogy törölve lett.... Sad
hát igen Seb orra egy kicsit hosszú lett,de azért jó ez a kép Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Nov. 03, 2009 10:01 am

Nekem az utolsó kép nagyon tetszik. Very Happy Ciel ruhája baromi jó lett. Very Happy Nekem is kell egy ilyen! Seb meg...Hát ő mindig jól néz ki.XD Azon a képen tényleg kicsit hosszú arca van, de nekem tetszik.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Nov. 03, 2009 7:41 pm

én már megfigyeltem, Yana hajlamos hosszú orrokat rajzolni néha xD
hát, most én leszek gonosz... engem nem zavarna, ha Cielről kiderülne, hogy csaj =D de igazából nem is nagyon érdekel, hogy él -e vagy döglik ˇ.ˇ
Nővér, megértem, hogy lefoglal a suli, akkor esel neki a fanficnek, amikor jólesik. =) nekem most úgyis törit kéne csinálnom... xD
én szoktam álmodni csak ha korán kelek utána öt perccel már nem emlékszem rá ˇ.ˇ hogy Seb álmodik -e... fogalmam sincs.
jók a képek ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Nov. 03, 2009 7:46 pm

Ciel alapból olyan lányos,tehát valóban nem lenne benne semmi furcsa,ha kidrülne,hogy lány,vagy vannak olyan dolgok benne/rajta,aik valóban lánnyá teszik Very Happy
engem az utóbbi időben már Ciel szemernyit sem izgat.ezt a lányosságra való dolgot muszály volt azért leírnom,mert ettől függetlenül még gonosz vagyok én is,de mostanában már átnézek rajta és mellékesebb szereplőnek érzem Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Nov. 03, 2009 9:20 pm

Hát Ciel már nekem is olyan, ha velem szembe jönne az utcán meg sem kotyanna.XD Max akkor, ha Seb is vele van. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: