Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:43 pm

LOl, na ja! Ha meg nem válik be, akkor beszerzünk két zsák macskát meg 5 tigrist, hátha akkor nem akar majd menni sehováXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:45 pm

ha hoznánk neki macskákat akkor lehet,hogy hamarabb felkelne xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:50 pm

mit finomkodunk itt macskákkal, egy vödör jeges víz és meg van oldva xD úgy pattan fel, mint aki most bújt ki a tojáshéjból ˇ.ˇ
mellesleg, azt is csinálhatnám, hogy viszem magammal aludni, alvósmacinak, aztán ha ott szorongatom, úgyse megy sehova, de az meg abban a helyzetben nem valami helyes, és különben is, mindent összevérezne ˇ.ˇ az meg nem lenne valami jó. pláne, hogy mégis hogy adjam be anyáméknak, hogy egy hulla van az ágyamban xD nem vagyok én nekrofil. o.O xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:53 pm

_ "De anyu, hiszen ő él, nem látod?"XD Aztán jól rálépnél az érzékeny pontjára, akkor biztos, felébredneXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:53 pm

szerintem a jeges víz meg sem kottyanna neki,főleg miközben halottnak tetteti magát...max lemosnád a vért róla,de szerintem nem kellne föl,vagy legalábbis nagyon minimális esélye van.
na igen az én szüleim biztosan nagyot néznének,ha egy hullát találnának az ágyamban. o.O
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:58 pm

én nem lépek az érzékeny pontjára, magam ellen dolgoznék xD ( nem mondtam semmit =D )
én nem mosdatok hullát, kiráz tőle a hideg o.O még ha az illető hullának kifejezetten jó testi adottságai vannak, akkor se... ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 9:00 pm

ej már megint azok a bizonyos gondolatok Razz
nem is úgy gondoltam,de tény,hogy én sem lennék benne,alapból nem akarok közeli kapcsolatba kerülni hullákkal,még akkor sem ha történetesen Seb hullájáról van szó....
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 9:37 pm

O.o Egy hulla mindig borzongással tölti el az embert, én se találkoznék hullával, bár az álmaimban gyakran előszoktak fordulniXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 9:42 pm

nekem álmomban sem...
de azt hiszem van egy személy aki szívesen eltöltene egy kis időt (vagy többet xD) Seb hullájával (vagy máséval..). Undertaker biztosan repdesne az örömtől Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyKedd Jan. 19, 2010 10:32 pm

LOL! Ő aztán biztos, vajon milyen lehet Undertaker arca? Ez mindig is érdekelt.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:05 pm

na igen arra én is kíváncsi lennék.egyszer már a szemét mutatták,már az is haladás volt,de az egész arcát valóban jó lenne látni Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 6:23 pm

Lefogadom, hogy aranyos, bár Sebet nem üti, de biztos széáp kis arca van. Még azt is megkockáztatom, hogy egy kicsit Grelles beütése vanXD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 6:56 pm

Nyugi,Hugi....mindneki kiakadt,de lássuk be,hatásos fejezt volt!Alig bírom kivárni a következő fejezetet!Remélem akkor már élve látjuk viszont,bár
kétlem...szerintem még minimum 1-2 fejezet,míg újra(élve)feltűnik.A "baj" csak az,hogy a testét ugye el akarják távolítani,hogy ne kezdjen rohadni.
Mikor ezt megjegyezték a mangában,hát akkor nekem is elkezdett mozgolódni a gyomrom(lelki szemeim előtt meg is jelent a kép)....nem is tudom miért,hiszen én is birok ilyenekt,Baudelaire Egy dög c.verséért kifejezetten odáig vagyok,de igy...meg,hogy Sebbyrő van szó...nem is tudom.
Mokcsi,a szövegben nem is írják,hogy golfütő,de látni mikor Ciel kirántja Seb mellkasából...nézd meg alaposabban Smile Én rögtön kiszúrtam oO
Lehetséges,hogy Lau a gyilkos?ez most jutott eszembe,hiszen a mangában rátámad Cielre....oO Bár továbbá is az a véleményem,hogy a Királynő
emeberei voltak és h azok angyalok,mint Ash.Ráadásula fejezet elején is az egyik van és oda van írva,h "The unhesitating,absulutely white blade",
a képen pedig kard van a kezében....


Lady Ciel (fan art)
Üsycho Boochan and Butler(cosplay)
(megj.: mind a ketten fiúk,és nem melegek,mert a Sebnek van barátnője,de nem igen értem,hogy akkor miért az volt a kép címe,hogy
"cute Boochan *heart*" ^^°)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 7:40 pm

X__X Imádtam ezt a fejezetet *×* Nem fogom kihúzni február 18-ig, vagy legalábbis nem tudom hogyan... annyira kíváncsi lettem.
Remélem Seb nem lesz sokáig 'halott'... végül is Bard-nak 3 napnyi utasítást adott oda, talán csak addig szándékszik "aludni" izé
Ciel reakciója úgy tetszett :3 Amúgy is szeretem az ilyen kicsit zizzent viselkedéseket másnál is, ez meg olyan jó... vagyis hát nem jó, de nekem tetszik...
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 8:17 pm

én tökéletesen nyugodt vagyok. ˇ.ˇ mint egy kis fekete lolita jégcsap =D
Seb úgyis vissza fog jönni... csak engem mindig kiborít, ha egy hozzá hasonló karaktert így látok xD úgy értem, így legyőzve... felfordult a gyomrom. pedig aztán én is bírom a durva dolgokat, sőt, még szórakozok is, de ez nem volt jó =/ sajnáltam ˇ.ˇ
jaj, az a cosplay... nagyon tetszik *.* az a srác, aki Cielt cosplayezi... szép darab =D Seb is helyes ^^ jobb lesz, ha annak a Sebnek a barátnője vigyáz, mert még a végén felkerekedek és el találom lopni ˇ.ˇ xD ( simán megtenném, elhiszitek =D )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 8:39 pm

még angolul nem volt időm megnézni,ezért nem is láttam,hogy tényleg golfütő-e,de majd megnézem (az utóbbi időben nincs annyi időm a részletekre is figyelni o.O)
hát nekem végül is mindegy,hogy Seb a következő vagy esetleg az aztuáni fejezetben tér vissza,a lényeg hogy visszajöjjön,mert nélküle nem lenne ugyan olyan az egész.arra nagyon kíváncsi vagyok viszont,hogy ki tette.Lau lenne az egyik gyanúsított,főleg az a mosoly ami a végén volt az arcán....de a királynő emberei is lehetnek....nehéz döntés...
az a cosplay kép nekem nem igazán tetszik. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 8:57 pm

Nekem bejön, milyen gonosz kis nézésekXD Az ilyeneknek mindig van nőjük, nem igazság :S Bár nekem úgy sem lenne esélyem, szal mind1
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 9:00 pm

na megnéztem a mangát...het először mikor Ciel nem húzta ki Sebből,akkor inkább egy krdra vagy valami másra hasnolított,elvégre igen furcsa markolata van egy golfütőhez képest,de mikor kihúzta akkor valóban egy golfütő volt... azért ez kicsit durva...jó Seb egy démon,de jelenleg egy ember testében van...nem ki erő kell azért ahhoz,hogy egy golfütőt beledöfj a másikba... o.O
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 9:07 pm

Akkor biztos, hogy a királynő egyik embere volt, mert szerintem is angyalok, egy rendes embernek pedig nincs ekkora ereje, hacsak nem egy nagy gorilla, bár kivétel erősíti a szabályt! Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 9:08 pm

mondjuk még nem próbáltam ilyesmi elkövetni,de szerintem nem egyszerű...
még az is lehet,hogy valami tök nyámnyila ember tette,nem is valami nagydarab fickó Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptySzer. Jan. 20, 2010 11:05 pm

És ha ő tette? Végülis olyan szépen elrendezett mindent, lehet hogy ezzel csak el akarja terelni Cielről a gyanút. Legalábbis szerintem... elvégre neki biztos megvan hozzá az ereje, hogy magába döfje.
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 8:55 am

még az is elképzelhető,de az első gyilkosságot biztosan nem ő követte el,tehát lehet,hogy így akarja,hogy kiderüljön,hogy ki az igazi gyilkos Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 2:12 pm

Én erre tippelek ^^ Különben miért rendezgette volna el úgy a dolgokat? Hacsak nem tudta előre, hogy valaki megtámadja majd. De nem hiszem... inkább csak kitervelte, mert így az igazi gyilkos is megzavarodik ugye, aztán majdcsak kisül belőle valami.
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 2:28 pm

na igen az elég gyanús volt,hogy Bardékkal nem úgy beszélt ahogy szokott,sokkal kedvesebb volt meg minden.már az eleve gyanús volt.de ha jól emlékszem akkor a Ciel mellett alvó fickónak is mintha mondott valamit,amitől kissé meglepődött a csávó és utána kezdett el mindenféléket gondolni...remélem kiderül hamarosan,hogy mi folyik itt Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 2:36 pm

Azt mondta neki talán hogy innentől rábízza Cielt. Mert hát... ő ugye nem lesz használható állapotban gondolom. Jaj de kíváncsi vagyok már :Đ
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 34 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
34 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: