Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 2:37 pm

Nane...! O.o Ez most sokkolt. Miért nem kel föl Sebastian! Cielt kivételesen sajnáltam, olyan kis árvának tűnt vagy én nem tudom, de olyan sz*r volt így látni. Sad De ez a fantáziálás Sebastian és Meirin viszonyáról legalább hozott egy pár boldog pollanatot. Még ha nem is igaz. Az a bagoly olyan kis ari volt! De miért adta Seb Meirinnek? Lehet hogy annak a kalitkénak vörös tollakkal köze van ehez, de ez csak feltételezés. Jaj, és még egy hónapot kell várni a kövi fejezetre...:S
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 8:14 pm

Ha elolvastátok amit írtam,akkor tudhatjátok,h szerintem Seb "dorekt" nem kelt fel.Gondoljátok csak végig....valóban mindnekit le kellett
volna ott helyben mészrálnia(a királynő katonáit is beleértve,ami még vészesebb lett volna),akkor pedig menekülniük keleltt volna Ciellel,na de hova,meddig?stb
szóval szerintem ha akarna se tudna felkelni és úgy tenni,mintha eez természetes lenne.Csak szerintem az az adott,sokkoló szituációban nem jutott Ciel eszében,nem tudott tisztán gondolkodni...úgy kelett leráncigálni Sebről...

Seb and the kitty in winter
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 8:28 pm

één simán kibirom a fordításig xD addig elfoglalom magam mással ˇ.ˇ
szerintem Ciel érzi már, hogy nemsokára meg fog halni... van egy olyan érzésem, hogy közeledünk a vége felé, ez pedig itt a tetőpont, aztán jön a megoldás, és végül a befejezés, ahogy még anno tanultuk irodalomórán. asszem.
én nem sajnálom Cielt. ilyen kifakadásaik hősnőknek vannak romantikus regényekben. ˇ.ˇ mibe fogadjunk, hogy ez csak halálfélelem. meg talán az, hogy hirtelen magára maradt. és az idióta még arra sem képes következtetni, hogy Seb csak megjátssza. viszont ez azt is felveti, hogy lehet, hogy Ciel csak színészkedik, csak eljátsszák Seb halálát. akkor viszont minden elismerésem a kis műsorért. mindenesetre, kibújt a szög a zsákból Ciel részéről, bárhogyan nézzük is.
jaj, ez a kép olyan édes Sebről *.* úgy néz ki rajta, mint egy herceg, vagy nemes ˇ.ˇ nagyon jó! =D
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 8:40 pm

Hugi,én is pontosan ezt irtam feljebb Smile
És ki mondta,hogy Ciel nem egy romantikus regény hősnője?Razz XD
Hát...arra nem is gondoltam,h lehet,h megjátsza...ha emgjátsza,akkor profi o.o
Szerintem viszont őszinte volt....amúgy józan ésszel nem vetné rá magát Sebre-szerintem. (*fangörlök megkövezik Ladyt*)
Meglátjuk mi lesz.Szerintem is az utolsó nyögdécselések ezek,bár a vége tuti el lesz húzva....akár egy évig is.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 9:05 pm

naa, ez azért túlzás... Cielben egyáltalán nincsenek meg egy hivatásos hősnő vonásai ˇ.ˇ és amúgyis, fiú... vagy ha nem is, lánynak sem mondanám xD nőnek meg pláne ˇ.ˇ
hát, ha a rózsaszín ruhát meg a fűzőt felvette még anno... ahhoz képest rávetni magát Sebre... arról nem is beszélve, hogy milliónyi lányt még kérni se kéne rá xP
ne húzzák már egy évig... azt nem szeretem. az olyan szappanoperás húzás. ha egyszer vége, akkor legyen vége és kész. meg aztán, alig várom, hogy Cielt megint láthassam meghalni xD tudom, gonosz, de én kíváncsi leszek, hogy fog ezúttal meghalni. már azt is vigyorogva néztem végig, ahogy belecsobbant a vízbe az animében... vagyis, azért a vigyorgás túlzás, de nem rohantam lélekszakadva a papírzsepimért... igazából vagy öt percnek el kellett telnie, míg rájöttem, hogy meghalt xD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 10:00 pm

LOL,a Character Guid-ben azt mondja Ciel,hogy az utolsó amit megtenne,hogy ismét nőnek öltözik xDDDDD (ezen jót szórakoztam)
Nos,szerintem megvan benne,csak leplezi xD Olyan nagypofájú kis viktoiánus ribi lenne belőle,hogy csak na xD
Még jön a végső harc,szerinterm el fog tartani egy ideig....én is kiváncsi vagyok a végére,de szerintem hamarabb látjuk a musicalben
elhalálozni,mint a mangában,de ez persze csak az én véleményem.


Mellesleg ha érdekel valakit,a Látkép januári számában van egy terjedelmes cikk a régi pszichiátriai kezelésekről,
elég durva,szóval csak erős idegzetűeknek....

Mellesleg a fejezet szövegének fordítása már megvan,szóval szerintem a napokban beillesztik a megfelelő buborékokba és feldobják netre,akit érdekel:
Spoiler:



A hozzászólást Gothic Lady összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 16, 2010 10:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 10:06 pm

hát ez a fejezet igen érdekes volt.én nem akadtam ki,mert biztos vagyok benne,hogy Seb nem halt meg,bár tény,hogy elég rossz volt így látni Sebet...
az új musical szereplői érdekesek,Ciel szerintem is bénább,de Seb valamivel jobban néz ki.
én nem bánnám ha a végét elhúznák,persze csak akkor,ha élvezetes és jó lesz,mert ha csak húzzák,de semmi értelme és unalams,akkor inkább gyorsan,de érdekesen érjen véget Smile
az a kép ahol Seb a macskával van az nagyon cuki *.*
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 10:12 pm

szerintem meg nincs. ˇ.ˇ annyira nem kedvelem Cielt, hogy nőnek nevezzem. előbb mondom nőiesnek a legjobb barátnőm meleg haverját, mint Cielt xD
hagyjuk meg a nagypofájú viktoriánus ribi szerepét Emilynek =D =P ( beképzeltnek hangzott, de mindegy )
engem érdekelne az a cikk, főleg, hogy ugye most épp az őrültekházánál tartok a ficemben. jó lenne inspirációnak.

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 10:41 pm

Hugi,akkor vedd meg az újságot,oylan 400ft kb...minden újságosnál kapható...egy pökhendi kéjenc uraság van az elején,még az 1700-as évekből,ha jól saccolom...
Én is tudtam egyet s mást a korabeli elmegyógyintézetekről,de a cikk jóval részletesebb,sajnos még én sem olvastam végig,mert az újság a barátnőmé volt és elfelejtettem kölcsönkérni.

véleményem a fordításhoz :
LOL,Seb azt modnja Ciel aranyosabb,ha alszik-egy nagy sühajjal xD Hát napközben meggyűlhet azért vele a baja....xD
És az a párbeszéd Sebbel (pg 13) XD
LOL..szóval azért akad ki Ciel a következő oldalon(gondoltam,h Seb beszólt nekiXD),mert Seb rákérdez,hogy kér-e altatódalt xDDDDDD
Seb Arthurra bizza Cielt?Talán sejt valamit?oO
Tudtam,hogy Ciel rá fog érezni!!!!És nem jött őt kelteni!
Ciel mintha kissé ...vagyis gondolom "csak" a pillanatnyi sokk teszi,hogy olyat mond,hogy
"Sebastian,stop fooling around.Sleeping on the floor doesn't look all that comfortable to me",
vagy talán a hit,hogy Sebastian mindjárt összeszedi magát.Valóban eléggé le lehet terhelve lelkileg,ha
ott helyben,nem érdekelve,hogy lebukik,ébresztgeti Sebet.
Annyira...megszakadt a szivem Cielért ahogy mondta,hogy "Are you....dead?Sebastian?",annyira kétségbeesetten....Q///Q
Nagyon-nagyon kiváncsi vagyok,hogy most mi leszt!tűkön ülök!
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyVas. Jan. 17, 2010 3:50 pm

hát valahogy nem csodálkozom azon,hogy Ciel ennyire kiakadt,bármennyire is nem vagyok oda érte,most az egyszer átérzem a helyzetét.
az angol fordítást már várom,mert így is eléggé érdekes volrt,meg így a képekből összeállt ngyjából,hogy mi történik,de azért az angol mégis csak érthetőbb számomra.
mondjuk abban biztos vagyok,hogy Seb ennyitől nem halhatott meg,de Ciel helyében én is kiakadtam volna,ha egy reggel így találom Sebet. o.O
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 9:35 pm

ha én egy reggel így találnám Sebet a padlómon... hát, kezdjük ott, hogy akkor én még nem vagyok beszámítható, tehát először is felpofoznám magam, hátha magamhoz térek, és ha még azután is ott a hulla a padlómon, akkor simán átlépem, és visszamegyek aludni xD
Ten million fireflies ez olyan széép *.* mármint, a számot magát is imádom, mert ilyenre szoktam azt mondani, hogy olyan lebegős zene, mert mikor hallgatom, úgy érzem magam, hogy repülni tudnék =D xD bár mondjuk az én ízlésemnek túl sok SxC jelenet van benne, de amúgy szépen össze lett vágva ˇ.ˇ ( és egyszerűen oda vagyok ezért a számért =D )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 9:38 pm

én már korán reggel is túl éber vagyok szóval én is biztos ledöbbennék...először is azért mert egy hulla hever előttem,másodszor meg azért,mert Seb hullája hever a padlón o.O
ez a videó tetszik és a zene tényleg nagyon jó Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 9:45 pm

én reggel olyan vagyok, mint akit fejbe vertek xD csak kóválygok reggel össze-vissza a lakásban, motyogok magamban, meg ha nagyon kómás vagyok, benyomok valami pörgős zenét, és táncolok rá a konyhában, énekelek meg verem a taktust. xD tiszta gáz =D
ezt a számot én is nagyon imádom, úgy megérintett ˇ.ˇ és a szövege is tiszta jó : " I'd like to make myself believe that planet Earth turns slowly, it's hard to say that I'd rather stay awake when I'm asleep, 'cause everything is never as it seems " ezt énekelgetem már tegnap óta xD
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 11:58 am

Első kérdésem az lett volna,h Ugye nem halt meg.De nem hallhatott meg,mert akkor vge lenne a mangának és mivel most kezdik folytatni az animét ez lehetetlen.Sokkoló látvány volt..wá még a hideg is kirázott:S
Pár fejezetet kihagytam(köbö 2-3) nemtudom mi vitte rá:S
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 3:18 pm

hát én alapból nem hiszem,hogy meghalt ennyitől nem hiszem. mert ugye egy kard volt benne (vagy valami olyasmi) és ugye még egy korábbi fejezetben mikor Ciel megmentésére ment,akkor több golyó is eltalálta és mégsem halt meg.tehát ha akkor nem halt meg akkor szerintem most sem halhatott meg Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 3:21 pm

Ezt a pasit nem lehet iilyen könnyen elintézniXD De téll nagyon sokkoló látvány volt, szegény Seb...
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 3:31 pm

hát őt egykönnyen nem Very Happy
na igen a látvány nem volt semmi,de azért remélem a következő fejzetben minden kiderül,vagy legalábbis az,hogy mi van Sebbel....
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kameko-chan
Ember
Ember
Kameko-chan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jan. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 4:03 pm

Most olvastam el az j fejezetet,hát nem volt semmi. Remélem,hogy Sebastian tényleg nem halt meg. Bár valóban akkor véget érne a manga,ha ő már nem lenne szóval nem hinném,hogy meghalt. Kíváncsi leszek,hogy mi lesz még ezek után,meg persze arra is nagyon,hogy ki tette ezt Sebastiannal,meg hogy alapból ki követte el az előző gyilkosságot.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 6:40 pm

Itt az angol fordítás,a frissben.
Sebet egy golfütővel ölték meg,az is elég durva :/
Seb tuti nem halt meg,ahogy már írtam,csak hát lebuknának,ha felkelne halottaiból mindneki előtt....engem az érdekel,hogy
hogyan fognak kimászni ebből a csávából.

Az új fejezet forditásának linkje a Friss-ben.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 7:35 pm

most olvastam el angolul, és enyhén szólva ki vagyok borulva... tudom, hogy úgyse halt meg, de az egész látvány, meg amilyen hatást gyakorolt rám... ( közben még direkt is hergelem magam, épp a Paparazzi megy, arról meg mindig a gyilkosság jut az eszembe, és mindig úgy beleélem magam, hogy az még adott egy plusz mélységet neki ˇ.ˇ )
szóval per pillanat most annyira beleéltem magam a történetbe, és annyira letaglóztak a dolgok, hogy nem tudom eldönteni, sírjak vagy hányjak =/ esküszöm felfordult a gyomrom, mikor megláttam Sebet, pedig aztán nekem nem fájna utána a szívem, akkora hóhányó, úgyis kivarázsolja magát valahogy a helyzetből, de egyszerűen sz*r volt ennyire legyőzötten, ennyire megtörten és elveszetten látni. Cielt nem sajnálom, a hiszti nálam nem jön be. nekem az a véleményem még mindig, hogy amit Ciel művel csak halálfélelem és félelem az egyedülléttől.
és még mindig kavarog a gyomrom és a sírás kerülget xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 7:47 pm

akkor egy golfütővel...annyira nem figyeltem mert ha nem értek valamit akkor nagyon sokszor csak átfutok rajta. de amúgy nem úgy volt az egyik fejezet végén,hogy az a fickó akivel Ciel össze lett bilincselve az ágyba az megy el a birtokról és az ő visszaemlékezése miatt tudjuk meg ezeket a dolgokat? és mikor ment el akkor Seb élt szóval valahogy biztosan megoldják.
(nem tudom,hogy tényleg így volt-e,de én valami ilyesmire emlékszem...) Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:02 pm

Hát hogy most mi lesz azt csak Yana kisasszony tudja, engem is nagyon sokkolt,hogy így láttam Sebet...Ha én egy reggel így találnám, akkor tombolnék. O.o
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:05 pm

biztos vagyok benne,hogy nem akarja kiírtani a mi Sebünket,vagy ha mégis akkor nagyon megbánja...
az biztos,hogy én sem örülnék ha így találnám Sebet,de nem hiszem,hogy tombolnék,valószínű,hogy megvárnám amíg felkel és elsétál Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:36 pm

én már mondtam, nem tombolnék, visszamennék aludni xD aztán pár óra múlva megint felkelnék, hátha akkor ébren találom =D ja, de előtte odabilincselném valamihez, hogyha esetleg felkel, ne szökjön el ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:39 pm

egyszerűbb lenne szerintem,ha magadhoz bilincselnéd oda és akkor max téged is elvisz,de legalább nem veszted szemelől xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 33 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
33 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: