Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyVas. Dec. 06, 2009 10:04 pm

Én is torrentezek,már csak a Behind the scenes-re várok,de a nővérem lenyúlta azt a gépet,amibe töltöttem v.v
A musicalt ma megnéztem.Hm.Jobbra és érdekesebbre számitottam,de mivel Kuro,ezértelfogult vagyok és örülök,h
leaglább van valami.Cielérdekes módon eéggé tetszett,képen rondább volt...na deSeb!Hát ennél gagyibb figurát nem válszthattak volna!-,-
Ő nem csak képen,de a msucialben is bénácska.u.u Hát kitűnő énektudással sem rendelkezett senki,sőt,alig énekeltek benne.
Jobban megérte volna Live action movie-t késziteni.-szerintem.
Maga a story,amibőlnem sokat értettem se volt nagy durranás.Az a démon avgy mifene a szarvakkal,hát...no comemnt...és
"zombik",azoktól kikészültem...szeretem a zombikat,na de...kuróba?!oO (réadásul szinte pont úgy festettek mint a Resident evil 5-ben az egyik ellenség,legalább is ksiérteties a hasonlóság...de az nem zombi,hanem plágával fertőzött csúfság volt,mind1)
Ami tetszett,az a szolgák alakitása,fleg May Rin-a csizma nekem is kellene XD
Ezen kivül Grell is nagyon jó volt,Undertaker és még Lau is.Ciel elmegy,a hangja viszont béna volt és a nővérem mondta,hogy
nem a legkifinomultabb japán nylvezetet hazsnálta,hanem azt az egyszerű "srácosat",amit fiatal srácok használnak,kevésbé tiszteletteljes mód és megjegyezte,hogy szerinte ez nem passzol Cielhez,mert szerinte bizonyára azt az udvariasabb formát hazsnálná-mint amit Kaname is használ a VK-ban.
Picit zavaró volt,h mindnekire nagy volt a ruha,de gondolom az azért votl,hogy jól tudjanak mozogni.
Már majdnem felháborodtam,hogy nem lesz SebxCiel duett,mikor a musical utolsó száma a közös duettük volt,amit Seb angolul kezde:
Kuroshitsuji musical song 7 彼方へ- Final (Sebastian and Ciel)
Ami még szintén zavaró volt,hogy Seb néha elérzékenyült képpel énekelt -,-
De ebbe a duettbe beleszerettem,nem tudom,megtetszett pedig elég gagyi és nem is a legjob XD
..az őrsült yaoi fangörlökpersze már lázban égnek (vidiben 1:54) ,h vajon mit akart ott Seb csinálni,mit csinált volna,ha nem megy el Ciel...no comment u.u'

Hugi,nyugodtan húz a storyt Very Happy Csak ne igen engdd Emily-t a pszichiáterek keze alá ^^°

Victorian Midnight Party wall (Sakura-Dust egy újabb remekműve!Szeretem a walljait X3)
A little piece of Heaven wal
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyVas. Dec. 06, 2009 10:25 pm

na, ez is az egyik ok, amiért nem pazarolom a musicalre a helyet a gépemen. meg aztán, animéből nagyon nehéz jó adaptációt csinálni élő szereplőkkel. ezért inkább meg se nézem, mert nagy eséllyel úgyis csak kiábrándulnék az egészből.
" A SebxCiel fangirlöktől ments meg urunk minket! " ˇ.ˇ xD ( jó, ez azért erős volt xD )
akkor se kell félteni Emily-t, ha pszichiáterek keze alá engedem, tud ő magára vigyázni ˇ.ˇ ha meg nem... pápá Emily! =D


A hozzászólást Mizeria összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 06, 2009 10:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyVas. Dec. 06, 2009 10:35 pm

Miz, még te sem lehetsz ennyire kegyetlen a saját szereplőddel. Vagy még is? O.o Belőled mindent kinézek.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyVas. Dec. 06, 2009 10:38 pm

erről ha lehet inkább nem nyilatkozok. xD nem szeretem előre kiteregetni a kártyáimat ˇ.ˇ majd csak szép sorjában mindent.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyVas. Dec. 06, 2009 11:50 pm

Azért ugye tőlem nem akarod,hogy megmentsenek,csak emrt SxC párti vagyok?*g*
A hard yaoi,őrölt fangörlöktől viszont engem is mentsenek meg v.v''''' Nem szeretném,ha egy
kalap alá vennének velük,nem szeretem a yaoit mint tudjátok...ezt szeretem hangsúlyozni,emrt a nővérem
továbbra is ezzel húz -,-

Dark Angel (fan art)
Purple dress (colo)
Devilish black feathers(fan art)
Sono Shitsuji : Carefree (fan art)
Sebasu-chan and the sweet little kitty :3 (cosplay)
Kuroshitsuji Holiday wall
Victorian Elegance wall


A hozzászólást Gothic Lady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 09, 2009 7:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 8:43 am

hát Miz én is remélem,hogy nem teszel semmi rosszat Emilyvel. Very Happy
hát akkor azt hiszem nem sokat vesztettem a musicallel,már a dalok bőven elegek voltak amiket láttam yt-n...
ezek a képek nagyon jók az utolsó háttér nagyon tetszik,azt hiszem azt rakom ki karácsonyra Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 8:56 pm

A képek tényleg nagyon jók! Smile A Musucal nekem nem nagyon jön be, bár a megszállott CielxSeb fangirlök biztos odáig vannak érte. -.-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 9:00 pm

hát ha mindenki szerint ilyen "jó" akkor én nem pazarlom a gépemen lévő helyet a letöltéssel xD
ja amúgy ma elkezdtem írni a fanfickem kövi fejezetét,most tartok a harmadik oldal elején,de azt nem tudom,hogy mikor tudok végezni vele,de igyekszem és annyit mondhatok,hogy nem fogtok unatkozni most sem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 9:04 pm

Tőled ezt el is várjuk.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 9:06 pm

sejtettem,hogy valami ilyesmi lesz a válasz xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 10:01 pm

Lady, teistudod, hogy én is azokra az őrült hard yaoi fangirlökre gondoltam ˇ.ˇ ( bár mondjuk számomra már elég uncsi a SxC párosítás... nem értem miért kapták fel annyira )
na, majd kíváncsian várjuk ám a fejezetet Mokcsi! =D
én eleve nem akartam letölteni. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 10:15 pm

Meg egyébként is, olyan illútió romboló...Legalább is a számomra.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyKedd Dec. 08, 2009 8:32 am

mindig van vaalmi ami miatt az emberek felkapják a dolgokat,de nagyon sokan csak a párosítások miatt néznek animét,mert nagyon szeretnek minden animéneb kereseni egy párost akit össze lehet rakni... (és most a tapasztalat szólt belőlem... -.-)
hát remélem is,hogy érdekel titeket és nem feleslegesen írok,mikor föci tz-re kellene tanulnom xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyKedd Dec. 08, 2009 8:21 pm

na megint egy jó ideig nem voltam,így most sem olvasok vissza mindent csak a nagyját XD
a musicalnek csak részleteit láttam én,de nekem már annyi is bőven elég volt,a szereplők többsége fel sem értem az eredetivel és így csapnivaló az egész >.<
Mizeria nagyon tetszik a legutóbbi fejezeted is,most is kitettél magadért és már nagyon várom a folytatást.Mokcsi remélem,hogy a tiednek a következője kész lesz karácsonyig,mert akkor az pont jó lenne elő karácsonyi ajándéknak XD
amúgy a mostani fejléc nagyon tetszik,ezt a képet alapból nagyon imádom Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyKedd Dec. 08, 2009 8:41 pm

hát akkor ha jó látom senkinek nem nyerte el a tetszését a musical,tehát nem vesztettem semmit Very Happy
hát igyekszem megírni,karácsonyig biztos,hogy kész lesz,mert már tervben minden összeállt a fejemben,már csak le kell írnom,meg össze vissza találtam ki mindent,így valahogy még egyeztetnem kell őket,de igyekszem Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzer. Dec. 09, 2009 11:49 am

Na igen, a musical senkinek se jött be nagyon. Még jó, hogy nem töltöttem le, pedig már készültem rá.Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Meirin1
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzer. Dec. 09, 2009 5:11 pm

hát akkor ez a terv nem jött be,akkor ideje lenne a második évadnak,hogy a csalódott rajongókat kiengeszteljék Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzer. Dec. 09, 2009 7:25 pm

Ehm,ja....az őrült hard yaoi fangörlök azok akárkit akárkivel összeraknak,ne tudjátok meg milyen párositásokba botlottam már O.O'
Nekem ez a CxS fokozatosan alakult ki,mert úgy adta magát a dolog oO
A msical meg...hát szerintem jó azért egyszer látni,de nem nagy durranás v.v
Te jó ég,durván egy hét és új fejezet?!Rohan az idő!O.O Legalább lesz :3
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzer. Dec. 09, 2009 7:40 pm

nem tudom, nekem még mindig nem adja magát xD attól még, hogy Ciel eladta neki a lelkét, nem feltétlenül kell belezúgnia ˇ.ˇ
nemár, megint fejezet? xD de legalább nem unatkozunk... gondolom.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:42 pm

én még mindig inkább SebxGrell fan vagyok,őke legalább viccesek együtt,de Ciel elrontja az összképet azzal a mosolytalan arcáva....
hát nekem a dalok is bőven elegek voltak,azokat láttam yt-n aztán ennyi Very Happy
látom Miz te nem várod annyira a fejezetet,de azért hogy te is várj valamit folytatom a fickem,hogy legalább azt biztosan várjad. am. már a fele kész Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:57 pm

Most kövezzetek meg, de szerintem ezek énekelni se tudnak. -.- Ez a fickó aki játszotta...Hát egyáltalán nem illett be Sebastiannak, még a hangja is gyerekes Sebhez képest. Én is SebxGrell fan vagyok, na meg persze SebxMeirin fan. Smile Azokon legalább jókat lehet nevetni. XD Szeretek nevetni :3 Nem sokára jön a kövi fejezet? O.o Wííííí! Legalább lesz mit olvasni.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzer. Dec. 09, 2009 9:03 pm

na igen SebxMeirin párost is szeretem.a vicce párosítások jók,de hogy egy ilyen sunyin mosolygó démont összerakni egy savanyú gyerekkel...nevetséges -.- (gomen fanok Very Happy)
az új fejezetre kíváncsi leszek,mert érdekel,hogy mi lesz,bár a suli minden erőmet kiszívja így annyira nem várom már mint régebben... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyPént. Dec. 11, 2009 10:08 pm

(Na, ezt véletlenül egy másik topikba küldtem délelőtt, szóval nnna, mostmár itt van Very Happy)
Van különben a decemberi Mondóban egy kis Kuro-s cikk ^^ Itt a (nagyon rosszul sikerült) szkenn; Kuro cikk
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptyPént. Dec. 11, 2009 10:10 pm

ezt a cikket én is néztem.haladás,hogy már egy ilyen minimális cikket is beraktak,lassan jöhetne egy poszter is Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 2:49 pm

May Rin,szerintem sem tudnak énekelni(rendesen)XD
kb szerdán itt a manga új fejezete :3
Köszi a cikket....hát a Mondo most sem erőltette meg magát XP

The boy is a monster (Lady Ciel x Seb wall)
Demonic Rhytm (wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
18 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: