Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 6:38 pm

Nem létezik, hogy leváltja őket, nem nem és nem! Ha igen, akkor itt vér fog fojni v. elpártolok a sorozattol.
Sebastian Michaelis || Undisclosed desires Ez egy nagyon jó videó Sebről! Hát én idegbajt kapok, ha nem lesz benn a második évadban v. nem marad ebben a testben.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 8:32 pm

nekem egyikőjük sem szimpi. és a Faustus elég lapos név. már-már túl nyilvánvaló. a Sebastian Michaelis sokkal flancosabban hangzik. ˇ.ˇ
ha Sebastian így fog kinézni.... ha igazi lenne, megtépném, és leönteném egy dézsa fekete festékkel, hogy sötétüljön nekem vissza xD de így csak szitkozódni és hisztizni tudok. nem valami sok ˇ.ˇ
de most komolyan... szerintem Seb is kiszőkül... nemáár... az eredeti Seb MILLIÓSZOR dögösebb volt.
a mangaka tényleg hülye, ha lecseréli a két legnépszerűbb karakterét. erre már nem tudok mást mondani. Yana bedilizett. elmentek neki hazulról.
Lady, lélekben együtt temetek veled ˇ.ˇ de majd a hétvégén megcsinálom azt a jelképes temetést... tiszta buli lesz xD majd úgy fogok öltözni, mint egy szomorú özvegy a 30as évekből =D vérvörös rúzs és kis gyászfátyolos kalapka.
szerintem alapból nem kellett volna belekavarni az első évad végébe... mármint, ha egyszer a mangaka úgy döntött, hogy Ciel meghal, akkor két dolgot tehet. vagy visszahozza a halálból valami frappáns dologgal, vagy befejezi a történetet. de a legrosszabb amit tehet, ha pótolni próbálja a főszereplőket, akiket a legjobban szeretett mindenki. ez azért is megdöbbentő, mert nekem hasonló helyzetben kismillió ötletem lenne, hogy folytassuk Sebékkel a sorozatot, ráadásul úgy, hogy tök logikus lenne, és a végén még egy csinos kis összeesküvést is kanyarintanék a történet köré. nem hiszem, el hogy ennyi fantázia nincs abban a nőben -.- könyörgöm, egy kis kreativitás és találékonyság! ez szomorú... most én is csalódtam. csalódtam az egészben. mióta az animének vége, és nincs Ciel (meg Seb), a Kuro egyre csak lejjebb araszol a lejtőn... esik a színvonal.

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 8:53 pm

én egyelőre még nem temetek kurot,még van egy szemernyi reményem,hogy vagy benne lesznek vagy kihoznak belőle valami jót.
nekem ez a kari is tetszene,ha ez lenne Seb új alakja,bár az eredeti Seb mindig is a régi maradna számomra.ha meg a hangja is más lenne na az lenne a nagy szivenütés,mert az eredeti hangjánál jobbat vagy hasonlót nem fognak találni >.<
ez a Sebes vidi nagyon jó,a zenét is nagyon imádom,hát még így Sebbel Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:36 pm

XD...ez amolyan skizofrén vihogás...

Mokcsi te vagy mondon most előtte a topikban ugye?...na ha oda nem nézek be véletlenül meg sem tudom...

most mi is van? ki ez a két új tag? egy új ciel és seb? de az animeben nem?gondolhattam volna amúgy:Satya gatya...vki megyarázzon szegény fejemnek...S.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:45 pm

igen,csak mondon Moku vagyok Smile
hát elvileg ez a két alak lesz a második évadban a két új főszereplő Ciel és Seb helyett... hogy most tényleg nem lesznek-e Sebék azt nem tudom,vagy legalábbis nem akarom elhinni...hogy miért is találták ki őket és miért lesznek az nem tudom,az minden esetre biztos,hogy lesznek...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:48 pm

várj várj,vissszaolvastam...nem úgy érted,hogy az animében hanem a mangában...akkor nekem úgy mond h 2. arc,mert keverem:D

hajjajj...a mi lesz még ma..nem volt elég a Rozen Maiden sokk?XD
Hmm lehet már a kövi fejiben ők lesznek?Lehet így zárta le Yana Cielék történetét?Az értelmetlen lenne nem?
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:50 pm

ja, az új mester Alois Trancy az új komornyik pedig Claude Faustus... de ha engem kérdeztek, szerintem gagyi -.-
még senki nem tud semmi biztosat... eddig úgy tűnik, hogy Seb és Ciel nem lesznek benne a második évadban ( ez a pesszimista verzió) , vagy úgy, hogy már csak mellékszereplőkként ( ez az optimista verzió) . de az is lehet, hogy ez a két új szereplő Ciel reinkarnációja és Seb egy másik alakban... bár szerintem ez nem olyan biztos.
nem hiszem, hogy a mangában ez sok vizet zavarna. valószínűleg a manga és az anime két cselekményszálon fog futni, mint eddig. de egy biztos. mindkettő végén meghal Ciel ˇ.ˇ ( az anime első évadában már meg is halt, a mangában még nem. ott most per pillanat Seb halott a változatosság kedvéért xD)
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:51 pm

a mangában nem lesznek benne,legalábbis elvileg... hogy a manga hogy zárul az rejtély... elég valószínű,hogy tényleg Ciel meg fog halni,legalábbis nagyon nagy a valószínűsége..
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:53 pm

De akkor miért manga rajzot tettetek be?

Na én meg már a halált láttam:D Rosssz kislányok ne ijesztgessetek ^^ Szerintem külön jó,hogy kicsit frissül az anime...sok mangaka utálja h u.a az anime s a manga...sztem élvezetes lesz és tuti nem főszereplők lesznek vagy ha mégis...az sem lesz rossz higgyjétek el:))Örüljetek és olvassátok a mangát...sztem Sebért most jobban kell aggódni:)Csak ki ne találja Yana,h oda is beteszi Cloudept és Aloiset:D
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:54 pm

remélem h ez a két arc csak mellék szereplő lesz és tivábbra is Ciel és Seb lesz a középpontban...Ha nem így lesz akk nem fogom megnézni a kövi évadot.
Vissza az elejére Go down
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:56 pm

Jól van...én most olyat olvastam,hogy Seb ember lesz...a ez kósza ...kesze kusza történet lesz...
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:57 pm

WTF? O.o Na mostmár én is elvesztettem a fonalat....
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:58 pm

idáig is ember volt bizonyos fokig Very Happy
hát én annyira nem örülök...annak örélnék,ha csak úgy benne lennének mint új szereplők,de ha az ő bekerülésük Sebék eltávolítását jelenti akkor nem örülök ezeknek az új arcoknak Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:00 pm

Feladom, nem érdekel majd lesz valami. Aki ezt követni tudja annak magasabb az IQ-ja 250-nél.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:02 pm

én még nagyjából képben vagyok,de már annyi mindent lehet itt tudni,hogy lassan én is feladom a találgatást,meg a nyomon követést...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Csöcsi
Vampire Model
Vampire Model
Csöcsi


Hozzászólások száma : 2722
Join date : 2008. Jun. 05.

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:02 pm

h lett volna ember?:O

ha kiírják őket az egyenes út a megkövezéshez...a rajongók tuti nem hagynák...vagy mégis...mondom engem ma döftek szíven egy befejezéssel...

ha ezt megteszik itt...akkor Yana sűrű elnézések közepette fog a túlvilágra távozni:))
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:04 pm

Én pedig gonosz vigyorral az arcomon fogom végignézni amint bocsánatot kér a dühödt rajongóktólXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:07 pm

mivel emberi teste volt így valamilyen szinten ember volt Very Happy
hát ha megteszik akkor igencsak megcsappan a rajongók száma,úgyhogy szerintem jobban járnak,ha nem arják ki Sebéket az animéből...
na igen én sem hagynám vigyor nélkül hagyni,ha nagy bukás lenne a 2. évad mert kiírák a sztoriból a ét főszereplőt Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:09 pm

valószínűleg tényleg eltúlozzuk az egészet xD most komolyan, a hülyeség netovábbja lenne, ha a mangaka ennyire maga ellen dolgozna. ( bár azt is tudjuk, az emberi hülyeségnek nincsenek határai... vagy ha vannak, akkor elég sok mindenkinek van útlevele =D )
de mostmár én is kezdek megkeveredni... tudjátok mit, feladom, majd meglátjuk, mi lesz, ha kijön a 2. évad ˇ.ˇ
inkább megyek vissza rajzolni ˇ.ˇ azon legalább eligazodom xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:12 pm

én meg készítem tovább a bannereimet a manga képekből az úgy is lefoglal,meg jó szórakozás Very Happy
hát ha a mangaka ebbe belement akkor csak maga alatt vágja a fát,de hát ez már legyen az ő problémája meg az anime készítőié...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:15 pm

"Én démon vagyok és kapzsin felakarlak falni téged" LOL Ez a mondat tetszik, ha jól értelmeztem, bár az " Én egy démoni komornyik vagyok" után már kiss mestrkéltnek tűnik, de nem rosszXD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:27 pm

ez a "kapzsinfelakarlakfalnitéged" honnan van? csakmert én le vagyok maradva xD
( hehh, mellesleg SebxEmily-s képet tettem az aláírásomba =D most dobtam össze egy Sebes képből meg egy rajzból, amit Emilyről csináltam ˇ.ˇ nem lett valami jó, de megteszi )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:54 pm

A frissben van Miz, ám jó a kép, én még ilyet sem tok rajzolniXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 1:58 pm

Nagyon jó a rajz :Đ

Találtam egy olyan jó AMV-t az OVA-ból király!
Kuroshitsuji - Kiss the Hamlet
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 5:47 pm

Továbbra is rajtam van a byroni spleen az új évad miatt....meg más miat tis,de főleg emiatt v.v
Koffeey,ne legyél naív...nem maradnak...hacsak ez nem egy durva elterelő-felcsigázó hadművelet.
És nekem is kell Ciel,szóval nem vagy egyedül.Eddig azthiszem 1 vélemény kivételével mindneki csalódott,akinek a véleményét
a neten olvastam....
Egyet értek Hugival,ez a "Faustus" név túl egyértelmű...és túlságosan Goethe majmolás...
Nekem se jön be a pápaszemes,félig William-es,Seb-Willam hibrid -,-
Az egyik barátnőm most fogja kezdeni nézni a Kurót,régóta tervezi,de most jutott hozzá(Grell és Undertaker fan már mostXD)...na,őt tegnap felhívtam,
úgy ki voltam akadva...mpdnta,hogy rögtön küldjem a képeket az új szereplőkről és mikor emgnzéte őket tökéletesen egyet értett a lehangoltságommal.
Bár őt az izgatja jobban,hogy lesz-e Grell meg Undertaker xD
Egyet értek,valóban elég ciki és fantáziátlan ez a főszereplő-lecserélés....unalmas és utálatos egy dolog.
Én is kismillió féleképpen el tudtam volna rendezni a dolgokat...és ha már halottnak akarta átni Cielt(amit kétleg,hiszem
még ő rinyált),akkor viszont nem áltattam volna azzal a drága mondatocsával a fanokat....
Esik a színvonal,igen....a manga is elég sokkoló mostanában(még ha ezt a készítők pozitívumnak is veszik)...még a végén a mangát is elrontja!keh -,-
Kitalálja pl hogy Seb valóban halott valami miatt és Ciel meg bekattan...szép,szép...én már bármit kinézek a mangakából!Attól félek,hogy most gyorsan le lesz zavarva a manga vége,mert drága yana átállitotta magát az új szereplőkre ---,---
Mokcsi,más lesz Seb hangja,betettem pár infót a frissbe,ott meg van emlitve a két új szinkronszinész neve...a Cielpótlék hangja is nő lesz melelsleg.
Azthiszem a BA fórumon emlitették,hogy ők csak a feltételezet túj karik,de azthiszem a seyuu event-en valami jelenetet is bemutattak(?!)...nem tudom..de elég kellemetlen lehetett Ono Daisukénak és a többeknek,hogy az Ő estjükön bemutatjáka két szerencséltent -,-
A mangába nem hiszem,hogy beleteszik őket,de mint emlitettem,lehet,hogy egy gyors leavarású befejezést kapunk...
Az új komornyik is démon lesz,a nevében is benne van és a mottójában(ezt is betettema frissbe,tessék olvasni!) is,ami kisértetiesen hasonlit Sebéhez -,-
Eléggé idegesít,hogy "majd megtudjuk mi lesz ha kijön a 2.évad",mert mint modntam Kanadában leszek....remélem nem fog sokat xaraodni a net.....-,-

Sebby curry a mangaka(fuuuj!) blogjáról:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 100131_curry
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: