Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 4:12 pm

Biztos pletyka, az ilyesmit úgysem mernék megtenni
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 4:52 pm

biztos hogy nem pletyka,itt a link ami bizonyítja: http://bleachasylum.com/threads/14094-January-31st-Red-Valentine-Event-Info
egyébként most nagyon megindultam a fickemmel,már megvan hét oldal,pedig nem rég még csak három volt Very Happy

szerk:

itt egy kép ami elvileg az új mestert és komornyikját ábrázolja Smile
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 15wgy7m
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Kazuha
Kis Denevér
Kis Denevér
Kazuha


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2009. Dec. 07.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mögötted

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:06 pm

Nagyon felcsigázott ez a kép az új komornyikról és a mesteréről^^ Ki tudja, akár még élvezhető is lesz: bár egy remake-nek jobban örültem volna (cirkuszos arc *.* ) esetleg el tudom képzelni hogy valahogy benne lesz Ciel vagy Seb, mint kis mellékkarik vagy szemlélődők, mármint nem az eredeti Ciel hanem mondjuk reinkarnáció :3 Sőt egy csomó mindent el tudnék képzelni X333
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:19 pm

nee, neee, sírni fogoook nagyon sir szemét, szemét, SZEMÉT mangaka! gyűlöllek, Yana! gyű-löl-lek! mérges HOGY tehetted?! hogy teheted be ezeket a silány utánzatokat a Kuroba Seb és Ciel helyett?! vááá, most meg tudnék gyilkolni valakit... >.< ez olyan, mint amikor a Death Note-ban L meghalt, és betették helyette Mellot és Neart... csak olcsó pótlékok, nem hozzák vissza az eredetit. Sebet és Cielt nem lehet semmivel sem pótolni! főleg nem Sebet! ezt meg hogy képzelte az a nő?! szerencséje Yana kisasszonynak, hogy egy egész óceán választ el kettőnket, mert ha nem így lenne, a helyében én már kezdeném írni a végrendeletet... váá, ezt még mindig nem tudom elhinni! szörnyülködik Seeeeb! rain gyere vissza a mamáááhoooz! T.T bőg gyere vissza Mimikéééheeez! * brühühühühüüü* sirós miért, miért, miééért? még a mangában is meghalt... és most a kövi sorozatban nem is ő lesz... nincs Isten. nincs. ha lenne, ezt mindenképpen megakadályozná. mégiscsak utál a jóisten. izé ( Miznek most az egész világmindenségbe vetett hite alapjaiban megremegett ˇ.ˇ )
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 11:27 pm

*sokk. hatalmas nagy sokk. köpni nyelni nem tud* Bár ez a gyerek nekem hasonlít a királynő komornyikjai közül az egyikre. Sebnek benne kell lennie, benne kell...*elmebeteg nézés* Bár ez az új komornyik sem rossz, de én Sebastiant akarom!!! Szerintem ők csak új szereplők lesznek *kitart a hite mellett*
A Death Note-al kapcsolatban igazad van, Miz, de én birom Mellot bejön a srácXd De ez már off.
Sebastian! Gyere vissza! Itt már tárt karokkal várnak, csak gyere vissza!!!!! bőg nagyon sir
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 8:43 am

mint említettem a kép csak elvileg ábrázolja az új mestert és komornyikját,de sajna elég valószínűnek tűnik,hogy tényleg ők vannak rajta Neutral
nos mint látom nem csak én vagyok kiakadva azon,hogy Sebet kiírják a sztoriból.remélem azért valahogy még is benne lesz,mert nélkülez ez az egész nem érne semmit...
amúgy még az is eszewmbe jutott,hogy lehetne ez a komornyik Seb csak másik alakban és másik névvel,de ugyebár akkor a hangjának is ugyan annak kéne lenni,és nem tudom hogy az lesz-e... Neutral
nekem amúgy erről az új komornyikról William ugrott be,annyira hasonlít rá...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:42 am

Nekem meg beugrott Seb Meg Williem isXD Szerintem csak új szereplők, nem hinném h Sebet és Cielt kiírná (meg én a végsőkig reménykedek). Ám nekem ez az új mester bejön. Akár fő szereplő lesz akár nem, az biztos h jobban fogom szeretni mint CieltXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 4:14 pm

hát nekem ez a nfickó sem szimpi,szóval ha ő lesz az új mester akkor annyira fogom "szeretni" mint Cielt Very Happy
ez a fickó amúgy egy ilyen Seb,William keverék.vagy szimplán Seb szemüvegben xD
én is reménykedek még,de sajnos nem nagyon sikerül... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 4:22 pm

Szerintem ez nem Seb, bár ki tudja? Lehet h átment egy kissebb stílus váktásonxd
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 6:54 pm

Áááááááh sokk és borzalom Neeeem, nem, biztos nem váltják le őket, neem........ Az olyan lenne mintha a... mit tudom én... mintha a Narutóból leváltanák Narutót, vagy a VK-ból Yuukit meg Kanamét, vagy a Bleach-ből a nemtomkit... Az animékből nem szokás leváltani a főkarikat Yana végre Az egyszerűen nem jön be...
Én reménykedek azért, szerintem csak nem váltja le őket o.O Annál jobban kell hogy szeresse Sebet és Cielt. Lehet az a két új kari akármilyen jó, már nem ugyanazok. Felőlem jöhetnek új szereplőknek nyugodtan, de én követelem Sebet és Cielt minimum annyi képernyőidővel, mint az első évadban. Nem adok lejjebb ˇˇ Hatalmas csalódás lenne ha tényleg lecserélné őket.

Én egy olyanra is gondoltam, hogy mi van ha az új gyerek az Ciel? *,* Nem vagyok h*lye, tudom hogy tök más xD Csak hogy volt egy olyan dolog ugye, hogy a kövi évad úgy kezdődik hogy "Open your eyes", illeszkedve az első befejezéséhez. És Ciel kapna egy új testet... az inas meg ugyanúgy Seb, csak kicsit alakított a dizájnján, hogy ne ismerjék fel az "új" mester mellett.
Jó tudom hogy nem valószínű XD De én nagyon nem akarok Ciel és Seb nélküli Kuro-t. És nekem Ciel is kifejezetten hiányozna izé
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 8:30 pm

hát Koffeey a te verziód sem lenne rossz. én nem bánnám,ha csak egyszerűen másik testben lennének,a lényeg,hogy tényleg ők legyenek és ne cseréljék le őket...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 8:47 pm

neeeeem..... ha mégis Seb lenne, én a régi kiszerelést jobban preferálom ˇ.ˇ ennek valahogy olyan bucibb és kerekebb a feje xD nemtetszik. Sebnek valahogy jobb volt az arccsontozata, olyan kicsit keskenyebb volt, vagy nem is tudom... kicsit olyan Johhny Deppes volt a csontozata. mármint, nem az arca, hanem a csontozata xD na, mindkettő csontosabb, mint ez az új Seb, értve vagyok? ˇ.ˇ vagyis, az arccsontjuknak szebb a vonala =D
Ciel pedig sosem volt a szívem csücske, de határozottan szimpatikusabb, mint ez az állítólagos következő. lehet, hogy még a végén visszasírom azt a jégkocka-kölyköt... legalább jobb frizurája volt ˇ.ˇ
ugyan, kötve hiszem, hogy lecserélné őket. hiszen ő szereti a karijait.

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 8:58 pm

nem tudom nekem ez a kari is szimpatikus,nem az arccsontja miatt szeretem Sebet xD
hát ha szereti is őket,akkor vagy rossz döntést hozott,vagy valaki csúnya tréfát űz most velünk... >.<
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:04 pm

én se csak az arccsontja miatt szeretem, de az eredetinek szerintem karakteresebb és férfiasabb. ez a kerek arcú olyan lányos xD de csak egy egészen picit ˇ.ˇ na, a régi Seb a legjobb, és kész =D
hát, őszintén, fogalmam sincs, mi lesz ebből. mindenesetre, kíváncsian várom.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:07 pm

Yana kisasszony, értjük mi a viccet, csak nem szeretzjük!XD Meg most egyébként sem április elseje van, ne tetszen már ilyen rosszindulatú trfáfát űzni velünk. Nem tudom Miz, az új mester haja nekem jobban bejön mint CieléXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:13 pm

nekem egyik haja sem jön be túlzottan,de ha válaztanom kéne akkor inkább Cielé Very Happy
nekem ennek az arca is ugyanúgy tetszik,de tény,hogy Sebével nem ér fel Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:29 pm

Seb messze dögösebb ˇ.ˇ olyan, mint egy szexi rocksztár vagy egy férfimodell. =D ez itt meg nem olyan xD én aztán el nem csábulnék egy ilyennek. és sokkal komolyabbnak is tűnik. nem, nem illik hozzá annyira a démon imidzs, mint Sebhez :/
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:34 pm

Seb mint rockstar? nem rossz Very Happy
amúgy elég érdekes nevük lesz ezeknek az emberkéknek.... az új mester valami Alois Trancy,a szolga pedig Claude Faustus.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:47 pm

ááá, sz*r az egész. méghogy Alois Trancy és Claude Faustus?! pocsééééék! olyan erőltetettnek érzem az egészet. úgy értem, nem csinálhat új Sebet és Cielt. SOHA nem pótolhatja őket. még egy Ciel Phantomhive-ot és Sebastian Michaelis-t nem fog tudni csinálni, bárhogy variál a nevekkel. észrevettem én ám azt a Faustust az új komornyik nevében, de egyáltalán nem olyan szellemes, mint a Sebastian Michaelis. kissé közhelyes. Sebastian Michaelis ugye ilyen ördögűző pap vagy mi a t*köm volt. mármost, ez nem olyan magától értetődő, tekintve, hogy Faustus neve elég sokmindenkinek ismerős, míg mondjuk Sebastian Michaelisre rá kell keresned a neten, mert ő "csak" egy pap volt. szóval arra akarok kilyukadni, a Sebastian Michaelis sokkal agyafúrtabb, cinikusabb név egy démonnak, mint a Claude Faustus.
mellesleg, az Alois Trancy és a Claude Faustus elvileg francia nevek ( vagy legalábbis franciás a beütésük) . akkor ez jelentheti azt, hogy a 2. évadban a mi drágáink elhagyják a ködös Albiont, és Franciahonban fog játszódni a történet? ugye nem? semmi bajom a franciákkal, de én Angliát akarom! ááá, ez az egész évad nem tűnik valami jónak eddig.
de még mindig azt mondom, próbáljunk meg kicsit derűlátóak lenni. lehet, hogy csak szivat a mangaka. lehet, hogy épp dobta a pasija, és ő meg ezért haragszik a világra, és rajtunk tölti ki a dühét. vagy mittudomén. de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ez lesz!
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:52 pm

lehetne akár egy olyan verzió is,hogy ők (mármint ez a két új szereplő) jön el Franciaországból Cielékhez....vagy bármi megfelelne nekem,csak Sebék legyenek benne...
valóban ez a Faustos dolog eléggé szembetűnő és azért ha az ember ezt a nevet meghallaná akkor már gyanú ébredne benne egy bizonyos fokig,mintha Seb nevét hallaná meg... ez túl röhejes ahhoz hogy igaz legyen... valaki ébresszen fel már végre,mert ez már kezd nevetséges lenni... nagyon sir
én mindig derülátó vagyok,de most elvesztettem minden hitemet...sikerült a derülátásomból borulátást csinálniuk,ami eddig még senkinek nem sikerült... rain
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:58 pm

Ezek a nevek nekem se jönnek be tulzottan...elve ha csak meglátom a Trancy nevet akaratlanul is a transzi szó jut az eszembe-.- A Faustus meg már téll nem olyan jó, mint a Michaelis volt nagyon erőltetett.
Dobta a pasija?Xd lehet h Sebet pont a pasijáról mintázta, de mivel lehet h elhagyta a pasija ezért most Seben is bosszút állXD
Ám kémia órán épp ma tanultunk a foszfort és hogy a neve jelentése fényt hordozót jelent, és a barátnőm észrevette h a könyveb felvan tűntetve az ördög és a latin neve az az a Lucifer szintén fényt hordozót jelent. A lux (fény) és a ferre (hordozó) szóbol.
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:59 pm

viccelsz! én ma még a fekete keresztes gyászfülbevalómat is felvettem ˇ.ˇ szolidaritásból ( vagy hogyan szokták azt mondani) . ha az új évadban nem lesznek benne Sebék, tartok egy jelképes temetést is xD ( szeretek halotti torokat tartani =D mindig felvidulok tőlük xD )
de nem azért... de ha Sebéknek kakukk, akkor a történetem is kerékbe törhet. erre Yana nem is gondolt! az inspirációmnak már most szinte annyi. és mindez a hülye Claude meg Alois miatt van! légy átkozott Yana! ˇ.ˇ faljanak fel a rózsaszín szivárványt okádó egyszarvú pónik! nem szabad

Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:52 pm

Á ez olyan izé... nemtom, nekem nem tűnik igaznak. Alapból a nevek mérföldekkel le vannak maradva Seb és Ciel mögött (jó mondjuk a Ciel is francia... legalábbis franciául azt jelenti 'égbolt' xD), meg úgy az egész... ha nekem ilyen jól menő mangám/animém lenne, nem lenne az az isten akiért én leváltanám a közkedvelt főszereplőimet akiket én magam is imádok. Még mindig úgy vagyok vele hogy új szereplőként jöhet nyugodtan ez az Alois meg Claude, de cserének soha ˇˇ Soha az életben ˇˇ Ennyire dinka nem lennék. Ez úgyse sülne el jól soha.
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzer. Feb. 03, 2010 5:34 pm

NEEEE!Mondjátok,hogy NEM!!!!Pár napig nem jutok netközelbe a suli miatt,erre rögtön ilyen gyilkos hírek fogadnak?!!!
Új mester?Új komornyik?!Tombolok!!!!Akkor most mi van azzal az idézettel("Now then young Master,open your eyes")?!ÁÁ!
Üvölteni tudnék!Nagyon mérges vagyok,nagyon!(Lady Drowing Pool - Let the bodies hit the floors!
-t hallgat idegességében)
Nos...véleményem...nagyon mérges vagyok,hogy az új mester nem Ciel,szőke,nem csaj és ráadásul úgy néz ki mint a mangából az a szerencsétlen(akinek a nevét
még nem jegyeztem meg),a királynő embere!!!!aki nekem eleve unszimpatikus volt!!!
A komornyikhoz annyit,hogy a neve tetszik,még jobban rámutat,hogy fausztiád a mű és több mint valószinű(szerintem),hogy ő Sebastian.Ugyanis
a démonoknak eleve több nevük van és több alakot is fel tudnak venni.Szóval szerintem ő ugyan az a démon lesz.Ha nem akkor emg kiröhögöm a mangakát...
Nagyon-nagyon jól kéne teljesítenie ha már igy megkeverte a dolgokat,ami úgy se fog neki sikerülni,az első sorozat egy gyenge másolata lesz,ez a véleményem!
Bár lehet,hogy elhamarkodottan döntök,de ez van!Júliusban kezdik,még otthon se leszek az első részekkor,majd utólag fogom elszenvedni...
Borzalom és borzalom!!!sokat kéne holnapra tanulnom,de nem tudom mennyire lesz idegzetem!
CSALÓDTAM!T///T A nővérem szerint várjam ki a végét...hát remélem is,hogy a mangaka kihoz ebből a kakiból valami jót!Razz
Egyszerűen nem megy a fejembe,hoigy a managka,aki sírt az animé végén és akit a legjobban megviselt,hogy vége,a mangaka aki imádja ezt a két szereplőt...most végez velük....merjek reménykedni benne,hogy valamit forral?merjek?Sebért annyira nem aggódom,mert mint emlitettem,szerintem ez a démon ugyan az....és ha nem akkor meg extra bélsár...ez az évad akkor is csak az előző rányéka lesz.
Megyek tementi a Kurót,ki tart velem? *Lady felkap egy fekte gyászruhát-ami után nem kell sokáig keresgélni-,az arcát befedi a fekete fátyollal,ami a viktoriánus kis kalapból ered és kis selyemzsebkendőt szed elő*
Ez a Kuro egyre csak csalódás...az új msuical Cielje egy borzalom(a nővérem is itt szörnyülködik mellettem),ráaádusl még csak kék kontaklencsét
sem adtak a srácnak....szép...no comment...az új sorozatról már nem is szólok többet,ki vagyok akadva...már csak az kéne,hogy a manga el legyen cseszve!
Tudom,hogy az animének szuper befejezése volt,nagyon tetszett...az egy ami zavar,hogy áltattak minket...


A 2.musical illusztrációja,szerintem nagyon jó lett(Sbeastiannak holló maszk :3):
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 2dilhko
További infóért lessétek emg a frisset....a hivatalos oldalon van 2 kis bemutatkozó vidi Sebről is Cielről,,,,
Annyira kicsi aza srác aki Cielt játsza...az a hang,azok a megnyilvánulások...nem tudom hogyan lesz belőle "Ciel"...

The princess and the butler (wall)
Hush (wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzer. Feb. 03, 2010 6:24 pm

Én reménykedek még. Úgyse írja ki őket T^T Neeem és nem ˇˇ Cielt se, Ciel kell. Nekem kell és kész, ha másnak nem is létszükséglet, nekem igen ˇ-ˇ Egy szöszke nem helyettesítheti. Nekem az nem elég hogy Seb megmarad. Ráadásul nem is Seb lenne már mert nem az a neve, pedig ő Seb, ez az ő neve XD Nekem nem tetszik a Claude :/
Maradnak ˇˇ Kész ˇˇ
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: