Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Lui
akumaNeko
Gothic Lady
Koffeey
Mokcsi
May Rin-chan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 8:28 pm

Szerintem biztos fel lehet valamivel húzni. Például Finniék mindig fel tudták xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 8:31 pm

Szerintem az a fele sem volt az igazi haragjánakXD *elképzeli ahogy Seb kiadja magából a dühét, úgy Isten igazából* Egyértelmű, h tud dühösebb is lenni. O.o Bár meglehet hogyha igazán mérges, akkor olyan mint egy jéghegy. B*sszus! Az rosszabb, mintha leordítaná a fejedet! lehetetlen-sokk
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 8:38 pm

Nem azt mondtam,hogy ilyen amikor nagyon dühös,ez csak egy példa volt arra,hogy ki lehet őt hozni a béke tűréséből. Minden esetre nem hiszem,hogy sok olyan dolog van amivel az emberek fel tudják bosszantani. Szerintem a démonokkal már több gondja adódik. Én azt nagyon nem bírnám,ha Seb velem hidegen viselkedne. Inkább szapuljon,vagy oltogasson,de ne legyen rideg.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:14 pm

Jaj, ha Seb velem olyan rideg lenne, még aludni sem tudnék normálisan v egyáltalán nem...Akkor már inkább ordítsa le a fejemet a helyéről. Az egyébként is jobb, mert ott felszínre kerülnek az érzések. Meg ha valaki már olyan veled, mint egy jégcsap, akkor biztos nagyon haragszik rád, nem? Idegileg összetörnék... Én egyszer megcsináltam ezt a tesómmal, nem szóltam hozzá egy szót se és rögtön kétségbe esett, hogy miért vagyok ilyenXD akkor inkább tényleg úgy ordítson, hogy belerengjen az egész ház. Akkor legalább tudom, hogy nem akkora a bajXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:18 pm

Hát ha lehet akkor ordítani se ordítson. Seb nyugodtan,mosolyogva jó,miközben egyszerűen oltogat mindenkit. Annyira bírom azta részt amiben mosolyogva oltogatja Grellt és Grell meg bóknak veszi minden szavát xD Na azt a Sebet bírom. (meg persze mindig bírom,de akkor nagyon bírtam Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:28 pm

Ja, azt birom amikor Grellt oltogatja. Smile Grellnek persze tökmind1, ő úgy is mindennek örül, amit Seb mondXD De azért Willt is birom, amikor letolja Grellt, azokon is jót mosolygtam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:31 pm

Ebben az animében/mangában olyan jól tudnak oltogatni. Grellt meg nem értem. Vicce meg jófej,de hogy bóknak vegye az oltogatást... Beteges xD
Na de vissza térve a két jómadárra.... Sem Aloist,sem pedig Claudét nem szeretem,de Claude egy kis elimserésben részesül nálam,mert ő nem nevet Alois morbid viccein. Ezt azért becsülöm benne,hogy még ha szolgálja is Aloist,de ő nem élvezi a fiú hülyeségeit (látványosan legalábbis nem)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:46 pm

Nahát igen, de végülis vicces volt amikor Alois ledobta a pénztXD Nekem az volt fura, hogy Claude elkezdett ott táncolni...Azt meg minek? O.O
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:47 pm

Akkor lemaradtam,nem tudtam,h ellensegek lesznek...de oszinten,liusta voltam azt a sok infot vegigolvasni XD
Szerintem Seb Claude folott all a Pokolban(Malphas the great presideent of hell alapon),Seb olyan felsobbrenduen nezett ki es elnezte,nem is vette komolyan.Ezert gondolom ill.Malphas miatt.Vagy egyenranguak,de akkor is Seba talpraesettebb,bar szerintem elobbi.
Szerintem Alois is tudta ki o,Cielt is felismerte,neven szolitotta.
Az OAV mikor jon ki?
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:56 am

Szerintem is felsőbb rendű Seb. Claude-ból ki sem nézném,hogy Seb fölött áll,az az alak olyan furcsa...
Hát azt én sem értettem minek kezdett el táncikálni és azt sem,hogy miért nem volt képes leesni xD
Hát nem tudom. Cielt lehet,hogy ismerni,de nem biztos,hogy Sebet,mint komornyikot ismeri. Legalábbis nem adta jelét annak,hogy ismerné. Aztán ki tudja.
Ha a Cielesre gondolsz akkor az október 27-én.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
akumaNeko
Kis Denevér
Kis Denevér
akumaNeko


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. Feb. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jászberény / Budapest

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 10:10 am

nah pofám leszakatt mikor msn írták csak úgy jókedvűen h Sebbyék is benne lesznek úgyh rohantam meglesni az első videómegosztón xD azt az estét végigröhögtem, aszaltam, sírtam x'Đ nagyon sir

-----Alice in wonderland után xD *röhög* ez mi lesz ?

én Aloisra eddig utálattal néztem de a vetkőzésével és a szemkinyomkodásával belopta magát a szívembe xD
Claudon eddig csak röhöghetnékem támatt mikor nyalja hátra a haját, az asztal megterítési módján meg szakattunk >.< Love
msn-en van egy ismim aki a magyar feliratot készíti, erről majd mindig szólok mindenkinek DX

Sebas-chan meg kegyetlen volt x3 hihetetlen h képes volt Cielt hurcolászni a bőröndjében h aztán ellopja a gyűrűjét és felélessze ----- ez egy kicsit olyan eröltetett volt
Mert sztem elég nagy baromság h feltámasztja Cielt, ha már kinyalta a lelkét
de én a manga befejezésének hiszek, az anime mindig más dolog, és még ha meg is halnak akk is tudják folytatni ( örülünk neki meg minden de így akkor sincs rendben )

ami meg végképp nem tiszta egyellőre h a második rész intrójában már Lizzyék meg mindenki benne volt O.o nem tom mi lesz itt x'Đ
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 10:16 am

Wíííí! Nem csak én szeretem a kis szöszit! Már azthittem vbelem van baj, hogy szeretem azt a kis elmabajost..
Nos igen, amikor Claude megterített...O.oXD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:25 am

Claude terítése számomra szánalmas és eröltett volt. Ettől még nem lesz jó komornyik. Plusz utána a szövege. Seb szövegének gagyi másolat. Silány az egész ember.
Hát nekem Alois épp hogy a szem kinyomással és a vetkőzésével nem lopta be magát a szívembe. A vetkőzése egy utcalány stílusát utánozza,a szem kinyomás,meg egyszerű gonoszság. Szánalom... -.-
Nem hinném,hogy elvette Ciel lelkét. Ha elvette volna akkor mi értelme lenne annak,hogy továbbra is vele legyen? Akár mennyire kedvei is Cielt az már igen csak szánalmas lenne... És Sebtől nem megszokott,hogy szánalmas dolgokat csinálna...
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:33 am

A terítés nekem tetszett, annyiból hogy végülis jól nézett ki... de bárhogy is erőlködött, Claude ettől egy miliméterrel sem lépett csúszott előrébb a Szeretem-listámon :/ De mindegy is... arra tökéletes hogy Seb kiverje belőle a lelket ˇ^ˇ

Ésés... :D
That's my shota!! >O
Sebastian, just cover my ass...
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 938533
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:36 am

De azt a mai napig nem értem,hogy minek kellett táncolnia terítés előtt... Ha nem táncol egyet akkor nem sikerül? Rolling Eyes
Arra nagyon is megfelelőek. Sebnek is kell valami munkát adni komornyiki feladatai mellett Razz
Jaj ezek a képek nagyon jók xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Lui
Kis Denevér
Kis Denevér
Lui


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : A nyuszi barlangjában

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:57 am

Az a táncólós jelenet nagyon konkrét volt. Az öcsém nem értette min röhögök ennyit... És én nagyon sajnáltam Hanna-t, mit ártott szegénykém? Bár nyílván itt is több lehet a háttérben a szolgálóknál, de ki tudja?
Ezek a képekek tök jók voltak. Very Happy

Az utóbbi pár napban lemaradtam, de asszem, most mindent ide fogok zúdítani:
Huh...huh, még korábban volt róla szó, h nem franciásan mondják Alois nevét...én úgy tudtam, hz ez német eredű
Seb dühéről: Az a ridegségséges dolog valóban az egyik legrosszabb dolog a világon, Sebtől kitelne, de tény, h eddig vigyorogva magában ecsetelte a manga 5. fejijében a szolgálókat...
Ciel lelkéről... Aon gondolkodtam, h azt mondta korábban azt mondta Ciel, h addig marad vele Seb, míg le nem számol az ellenségeivel, nem? És ha a kis szöszi meg a drága kis komornyikjának mégis az ellenségei, akkor Seb és akkor nem veszi el a lelkét, mert még nem végzett... Azt hiszem ezt eléggé megbonyolítottam, de elvégre a gyűrűt is tudta hol keresse, akkor nyílván tudta, h mi van.
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:02 pm

Biztos a táncból merít erőt @.@ Talán csak a go-go táncosok szintjén áll a démonok között, azért is ennyire pipa Seb-re... talán Seb törzsvendég Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 29e0vh0 ...jaj... xD
Várom már hogy jobban egymásnak essenek X3 *perverz vigyor* Ciel és Alois is összeugorhatnának egy kis csirkeharcra :D Bár Alois fizikai ereje mindenképpen nagyobb =_=
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:03 pm

Huh...Lui... Ezen még nem is gondolkoztam, hogy Cielnek még vannak ellenségei. Bár annak a családnak elég sok ellensége volt, szóval elképzelhetőnek tartom.
Csirkeharc!Xd Hát az tényleg nagyon jó lenne! Megnézném őket! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:12 pm

Hát igazából abban a harcban nem tudom,hogy ki győzne. Lehet,hogy Alois az erősebb,de Cielnek biztos lennének olyan beszólásai amiktől megrettenne a kicsi Alois. Sebék nélkül ez egy hosszú meccs lenne xD
Nekem végtére is mindegy,hogy milyen okból maradnak még itt,a lényeg,hogy itt vannak és majd ellátják Aloisék baját. A többi már csak részletkérdés.
Nekem akkor jutott eszembe,hogy valami lehet a szolgálókkal is mikor az openingben volt egy olyan jelent az ikrekkel,ami olyan volt,mintha bennük is lenne némi démonság. Lehet,hogy az ikrekben is van némi beütés? Bár lehet,hogy csak én képzeltem így. Bár nem lenne rossz Very Happy Hannah meg semmit nem ártott. Jó Alois szemébe nézett és akkor mi van? Nem dőlt össze a világ..
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:30 pm

Na igen, nem ártott neki, viszont ránézett. Abban a korban nem lehetett a szolgálóknak a gazdájuk szemébe nézni. Sőt! Láttam egy dokumentum filmet is, ha a szolga és a gazda véletlenül találkozott, a szolgálónak bekellett fordulnia a sarokba és úgy kellett tennie, mintha nem is létezne. Hiába, sok nemes állat számba vette a szegényebbet...
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:34 pm

Ez akkor is baromság. Ciel sosem csinálti ilyet,pedig Finniék is a szemébe néztek. Plusz akkor Claude miért nem kapott ilyen büntetést? Ugyan úgy ő a szemébe nézett. -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:38 pm

Én úgy vettem észre, hogy Alois valamiért tart Hannátol... Bár lehet hogy hülye vagyok megint.XD Claudenak meg szerintem azért nem nyomja ki a szemeit mert hát őt valamilyen szinten szereti. Láttad hogy megfogta a lábát.... -.-
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:40 pm

Szerintem semmi ijesztő nincs Hannah-ban. Meg ha tartana tőle akkor nem rugdosná... Az meg milyen szánalams volt már mikor Claude lábát kezdte szorongatni! Előtte ott játsza az eszét,utána meg sírva fakad. Hát mondhatom nagyon félelmetes... -.-"
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:43 pm

Hát Seb eléggé a frászt hozta rá, pedig csak a csillárt tette tönkreXd Na jó, meg kitört egy ablakot... De izé Alois fél a sötétben nem?XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:52 pm

Szerintem nem tart ő Hannától, épp ellenkezőleg. Azért bántja mert tudja hogy bánthatja o.O Kiéli rajta a ferde hajlamait xD Szerintem enyhén skizofrén szerencsétlen...
Az a Claude-ba csimpaszkodás meg... mondjuk ami meg utána jött, az még rosszabb volt... az a nyálas maszlag Claude-tól =_="
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: