Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Lui
akumaNeko
Gothic Lady
Koffeey
Mokcsi
May Rin-chan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:28 pm

Ne is mond!XD Amikor elő adta azt a szöveget, én majdnem kidobtam a taccsot!XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:39 pm

Igen Alois fél a sötéttől. Még az elején volt,mikor kiderült hogy fél,majd szövetséget kötött Claudével. Gondolom azért,mert hogy egyedül maradt,mindenki meghalt körülötte és utána meg jött valami sötétség... Nem teljesen értettem,hogy mi van ezzel a gyerekkel Very Happy
Én azért utáltam annyira azt a jelenetet,mert az szerintem olyan eröltett,hogy az elején mer lenyomnak egy ilyen érzelgős jelenetet. Az első évadban Cielnél és DSebnél is volt ilyen,de nem rögtön az első részben.. oO
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:47 pm

Yana kisasszony ezt tuti szándékosan csinálja. Már megfordult a fejemben, hogy a lelke mélyén yaoit akar csinálni a Kuróbol... Nem lenne meglepő hiszen írt már yaoi mangát és ha írt akkor biztos szereti a yaoit szóval... XD
Vissza az elejére Go down
Lui
Kis Denevér
Kis Denevér
Lui


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : A nyuszi barlangjában

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:50 pm

Amúgy, lehet hülye kérdés, de azt a gyereket molesztálják? Mármint ki feküdt az ágyban vele? A nagybácsi? Még az elején, amikor magyarázott...
Mert az esetben megérteném a némileg skizo viselkedését.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:52 pm

Ez már nekem is megordult a fejemben, meg tele volt foltokkal.... Én is a nyagybácsira gyanakodtam, de ő nem lehet hiszen Claude már rég elintézte volna, nem?
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:54 pm

Az az ember szerintem az apja volt. Ugyabár azt mondták,hogy az apja meghalt és utána nem sokkal Alois visszatért egy fekete komornyikkkal az oldalán(milyen érdekes,hogy Cielnél is így volt...)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 2:55 pm

De mi okból csinálta volna ezt vele az apja? pirulós nemértős Azt nem értem.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:01 pm

Nem az apja tette. Aloist elrabolták és az apja meg ment,hogy megkeresse. (Csak én figyeltem a szövegre is? Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:02 pm

Igen??? Hát így már világos asszemXD
Vissza az elejére Go down
Lui
Kis Denevér
Kis Denevér
Lui


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : A nyuszi barlangjában

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:04 pm

Amúgy eszembejutott az is, h ha kiskorában elrabolták...biztos jó gyerek került vissza? Na jó, ez már nálam túlkombináció Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:06 pm

Legközelebb ne csak a képeekt tessék nézni,hanem a szöveget is! Very Happy
Ez egy jó kérdés. Mondjuk Alois bácsikájának fejében megfordult az,hogy esetleg nem ő az örökös,lehet,hogy ő egy törvénytelen gyerek,ezért is mentek el Aloishoz. De hogy mit tudott meg a kis pimaszról azt nem tudom.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:14 pm

Az nem nagyon derült ki, nem? Pöszmögött valamit az orra alatt mikor már kint volt a kocsinál, de szerintem nem tudta volna bizonyítani hogy Alois nem törvényes örökös.
Hát lehet hogy molesztálták... de legalábbis megverték, a sok folt alapján.
De várom már a második részt :3 8-án jön? Úgy olvastam... az már mindjárt itt van X3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:15 pm

Hát elvileg nem. Annyira lefoglalta a pénz meg a papírok össze szedése,hogy nem volt idő arra,hogy kiderüljön,hogy most akkor mi is van.
Ha jól tudom azokat a sebeket kardok okozták... Legalábbis,mintha ezt mondta volna Alois még az elején.
Igen 8-án jön,már én is nagyon várom,főleg mivel a bemutató alapján nem lesznek benne Aloisék Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:20 pm

Igenigen, Finniék meg ott lesznek... olyan jó lesz :D Kíváncsi vagyok már hogy kerülnek a vízbe, meg minden xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:22 pm

Én is nagyon. Na meg annak nagyon örülök, hogy egyáltalán ott lesznek. Sajnáltam volna,ha ők nem térnek vissza. Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 3:33 pm

Hát nagy kár lett volna ^^
Az egész sztorira olyan kíváncsi vagyok már, nem igazzz >.< xD Hogy vajon mik lesznek... lesz-e valami köze a mangához... pár részletet a mangából olyan jó lenne animében is látni *,* De nem hiszem hogy bármelyiket is megvalósítanák... bár ki tudja, azért reménykedek :D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Lui
Kis Denevér
Kis Denevér
Lui


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : A nyuszi barlangjában

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 5:35 pm

Hát a jelenlegi részeket a mangából animében nem biztos, h megnézném. Seb nélkül uncsi lenne, vagy tévedek? Bár...ha a cirkuszos részt jobban megcsinálták volna....
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 5:40 pm

Valóban jó lenne a cirkuszos részt látni,de nagyon kétlem,hogy bármit is bele tennének a mangából. Pedig nagyon jó lenne,ha valami kapcsolat lenne közte és a mnaga között Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:01 pm

Na igen, a manga. Mikor jön az újabb fejezet?
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:04 pm

Hát valamikor 18.-a környékén. Aztán kérdéses,hogy előbb vagy később. De remélhetőleg most már fény derül egy-két dologra.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:07 pm

Jó lenne, ha már történne valami érdekes. Látni akarom Sebastiant! Gondolom ezzel nem csak én vagyok egyedül...
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:10 pm

Na ha már megnéztem az első részt,akkor gondoltam felugrom ide és leírom a véleményemet. Nekem kifejezetten tetszett,sokkal rosszabbra számítottam. Örülök neki,hogy Cielék is jelen vannak,nélkülük nem lenne ugyan olyan ez az egész. Az új szereplők... Az inasok tetszenek,Hannah nem érdemelte meg amit kapott. Legyen bármilyen szabály a nemeseknél ez akkor is kegyetlenség volt. Alois nem lopta be magát a szívembe (csak egy aláírás kép erejéig),viszont Claude tetszik. Ugyan az tény,hogy Sebastianhoz fel sem érhet,de tetszik. Az különösen,hogy ha Alois elmebeteg is,de Claude nem szórakozik a morbid vicceken és nem bátorítja mesterét a hülyeségek csinálásra. Meg nekem szimpatikus,bár az a tánc elég béna volt amit ott lenyomott a korlát tetején Very Happy
Öhm... asszem ennyi lenne egy tömör vélemény tőlem Very Happy
A mangát amúgy már egy ideje nem követem,majd valamikor bepótolom a lemaradásomat,de egyelőre az anime most jobban foglalkoztat.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:13 pm

May Rin elhiheted,hogy én is már nagyon szeretném viszont látni Sebastiant,bár a sóvárgásomat már enyhített az anime Very Happy
Yume nem csalódtam most sem benned. Na jó talán egy kicsit Claude miatt,de kivételesen elnézem neked. Azt az aláírásképet már én is láttam többször is és nem lenne olyan rossz ha nem Alois lenne rajta. xD
A mangát meg nem kell siettetni,nem maradtál le sok mindenről,sőt. Mondhatjuk,hogy szinte semmiről (bár attól függ hol tartasz)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:16 pm

Sejtettem,hogy valami ilyesmivel fogsz reagálni. Very Happy De Claude nekem akkor is tetszik,nem tudom megmondni,hogy miért. Nekem szimpi és kész Very Happy
Hát a mangában még azt olvastam mikor az első embert megölték. Azóta hallottam,hogy áldozat is lett,na meg azt is,hogy kissé ellaposodott a történet,szóval eddig nem siettem,hogy tovább olvassam. Ezek szerint igazak voltak a hallottak,szóval akkor továbbra sem kezdek bele. Ha majd az új érdekes lesz akkor szóljatok és akkor bepótolom a lemaradásomat Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 6:20 pm

Nyugi senki nem fog megverni a furcsa ízlésed miatt. Számomra Claude egy mutáns,aki Sebet próbálja másolni és aki jobb akar lenni nála(persze az esélytelenek nyugalmával indul xD)
Majd szólok,már a legutolsú is jobb volt egy fokkal,szóval lassan majd neki kezdhetsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: