Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Lui
akumaNeko
Gothic Lady
Koffeey
Mokcsi
May Rin-chan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 8:19 pm

Tegnap néztem én is, hát behaltam azokon a pofákon XD Ciel arcai olyan aranyosak X'3 Kértem és kaptam is engedélyt avatárt csinálni belőle, úgyhogy hamarosan váltok is XD

Egy másik nagyon szép mű *-*
Lady Phantomhive
Mindkét emberke munkáit imádom, együtt meg még még még jobban *,*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyKedd Aug. 31, 2010 3:02 pm

Claude úgy néz ki mint aki túl sokat botoxolt x'D
jó kép, bár szerintem Ciel álla kicsit túl nagy lett... én kisebbre vettem volna, de amúgy tetszik =D

amúgy én most úgy tervezem, hogy csinálok egy amv-t... mondjuk az epizódok még rohadtul nincsenek meg, de a zene már tudom mi lesz xD Millionaires - Hush little boyfriend

" Hush little boyfriend don't say a word
Your girl's gonna make sure you don't get hurt
If you're hurt and your hart won't sing
Your girl's gonna buy you a bit of bling
If you sell that bling for cash
Your girl's still gonna fill your champagne glass "

azéért gondoltam erre a számra mert szerintem tökre illik ide... vagy nemtudom xD nem lesz valami komoly dolog, semmi mély gondolat vagy ilyesmi. csak szimplán szórakoztató.
azt még nem tudom, hogy csak Aloisról és Clauderól, vagy Sebről és Cielről is szóljon... majd meglátom. ˇ.ˇ


Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzer. Szept. 01, 2010 10:54 pm

Hugi,bízunk az izlésedben,jó lesz,bármit is vágsz a videód alá Very Happy

Ezt a hátteret ma találtam,elég kemény XD:
I am the King
Kis pszichó Ciel Very Happy De nekem tetszik xD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzer. Szept. 01, 2010 11:08 pm

Ez a háttér nagyon tetszik *,* Be is állítottam magamnak xD
Az a zene is tetszik, biztos jó lesz a videó :D

És víííhh, holnap új rész :D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 9:00 pm

köszönöm a bizalmat ˇ.ˇ
óó, az a Cieles kép nagyon ééédi *.* lájkolom a fejét =D nem a szokásos jégkocka hanem olyan kis gonosz ^^ már-már szexi =P
jééézus, már ma kijött a 10. rész o.O a mostani évaddal igazán szaporák a készítők, mint a nyuszik xD

Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 12:07 am

Érdekes volt az új rész :D
Grell ahogy fotózta Seb bokáját XX'D Mondjuk nem csodálom... minden egyes hajtincse külön képet érdemelne ˇ,ˇ
És mikor Ciel állba rúgta Claude-ot *,* Na ott már abszolút nyerő volt nálam az epizód xD Így kell ezt csinálni ˇ,ˇ Meg mikor rápirított hogy ő takarít, nem Hannah XD
Brr, furcsa volt Ciel a végén azzal az Alois-attitűddel... :S Jöjjön visszaaa T-T
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 12:04 pm

Hannah kimutatta a foga fehérjét ˇ.ˇ Nagyon jó rész volt!!!! Nekem Ciel így sokkal szimpibb. Végre csinál valami érdekeset. Meg bírtam azt a jelenetet amikor elpirultXD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 1:23 pm

A részhez:
Szépen rajzolták,ez jó.Örültem,hogy Ciel a pszichiátriai sokk után sem felejtette el,hogy
ő kicsoda sir Kétajtós pedig egy idióta...úgy viselkedik,mint egy....idióta!Micsoda gagyi mozdulatok ezek?XD
Sebby haragjáért odáig voltam *g* Amit a fával csinált!Akarom mondani...az erdővel XD király!
jaj,de birtam mikor Ciel fejerúgta Kétajtóst,hogy ne gusztustalankodjon!XDDDDD
Haláli volt!!xDDDD
Seb nagyon ki lehet akadva ha még Grellhez sincs egy csepp türelme sem xD
És ahogy feldarabolta az ikreket,végre valami kis brutalitás!
Az a Hannah-s rész is durván horrorisztikus volt!O.O
Huh,egyre kiváncsibb vagyok!
És Transzi tesója valóban kötött szerződést démonnal...csak nem Sebbel!


Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 6:58 pm

Tenshi-no-Hikari új képregénykéje :3

Claude egy pedomaci ˇˇ Vagy dehogy maci, inkább pedopondró. Eddig is mutatta jeleit, de ezután az epizód után már nyilvánvaló, még a vak is láthatja... az a mozgás mikor Ciel a tükör előtt állt... brr :S
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 7:03 pm

jáááj, de ééédi volt ez a rész =D szabályosan behaltam rajta xDD
Claude nem normális... mondtam én h gyanús o.O szerintem vannak hajlamai... és nem is egy hanem mindjárt legalább 3 xD enyhe mazochizmus, pedofília, arról már ne is beszéljünk milyen sóvár a tekintete... tisztára mint a volt énektanárom XD
Grell-t már nem is kell említenem... imádom a drágát =D a kis l*tyó ^^ mikor ott elkezdett kattingatni a fényképezőgépével, hát rögtön a Video phone jutott eszembe, az a Beyoncé szám ˇ.ˇ " If you want me you can watch me on your video phoone" =D
komolyan, ha tudnám, hát megköszönném Grellnek h kihozta Sebből a szexistent... nem mintha nem lenne mindig az ˇ.ˇ de szokatlanul csini pózokat vágott le a kamerának.... igazi díva =D persze férfiváltozatban ^^ éés mikor elkezdte ott Grellnek h milyen meleg van, hát majdnem beájultam xD nem csodálom h Grell aztán úgy nekiment az ikreknek... bár én inkább Sebbel ütköztem volna Razz
Hannah is kezd gyanús lenni... ami azt illeti TÉNYLEG nincs normális szereplő a Kuroban. de nem is szoktam soha semmin meglepődni... csak néha ˇ.ˇ
aztán meg Ciel elkezdett mászni fölfelé azon a valamin... mint az a babos srác aki felmászott az égig érő paszulyon xD először ötletem se volt, h hova a rákba megy ez a hülye, de aztán leesett =D
amúgy Aloisan szerintem érdekesebb Ciel =D
mellesleg most jut eszembe, Claude és Seb az egyik percben nagyon őrült fejet vágtak... az vicces volt xD úgy néztek ki mint akiknek teljesen elment az eszük. őszintén, én már biztosan kijelenthetem hogy egy ideje mindenki pszicho ebben a történetben. ˇ.ˇ de nem baj, én szeretem az ilyet ^^
már kezd derengeni, miért olyan fontos nekik Ciel... valami olyasmit mondtak, hogy változatosságot jelent az ő hosszú, unalmas életükben. azéér, mer Ciel a sötétségben is ( vagy mi) ártatlan lelkületű maradt... meg minden. szóval, hogy tiszta. szűzlelkű. vagy valami hasonló marhaság. ez pedig rohadtul irritálja a fiúkat, olyannyira, hogy teljesen bedühödnek már a gondolattól is... ezért akarják megenni. olyasmi, h egyszerre gyűlölik és kívánják a lelkét.
pff, micsoda szappanopera... szakasztott Izaura xD Claude az elvetemült Leoncio, Ciel Izaura, Seb meg Izaura köcsögkalapos, golyófejű udvarlója akinek most nem jut eszembe a neve =D
Tenshi-no-Hikari megint alkotott =D minden elismerésem neki ˇ.ˇ







Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 7:18 pm

Jaj, de borzalmasan idegesítő így Ciel. Mint egy neveletlen kamasz, aki atyai pofonra vár. A Gilbert Grape ugrott be, amikor Gilbert szellemileg visszamaradott öccse folyton fel akar mászni az adóvevőtoronyra. Rémes. Claude pedig vérmeleg. Szerintem nem is nézem ezt sem egy ideig.
Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 12:26 am

Nekem is tetszett az új rész.
Sebastian dührohamai... sir Grell meg ha nem lenne ki kellene tanálálni.
Hannah is végre, ahogy írtátok kimutatta a foga fehérjét...végülis tényleg kitépte Alois szemét és megette...jaj erről a Tsubasha Chronicle hasonló jelenete jut eszembe, de ez már off
Kíváncsi vagyok a folytatásra.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:05 pm

Én így jobban szeretem Cielt. Szerintem mindig ilyennek kellett volna lennie. ˇ.ˇ Grell meg nagy volt, imádomXD Hát az ikreknek annyi :S
Azok a düh rohamok sir Nagyon jó rész volt, remélem Sebet láthatjuk majd az igazi alakjában! ><
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 7:24 pm

Nagyon tetszett ez a rész,annyira szeretem Sebastian dühöngeni látni. Grell meg olyan idióta volt. De pont ezért szeretem Very Happy
Már nagyon várom a következő részt,nagyon kíváncsi vagyok rá,hogy mi fog még ezek után jönni. Hannah végre akcióba lendült és valmit tett is. Egyre érdekesebb. Nem akarom,hogy vége legyen. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:02 pm

höhh... és ezek után még én vagyok az, aki nem képes kontrollálni az indulatait ˇ.ˇ én legalább nem tarolok le egy kisebb erdőt ha nem tetszik valami xD
am lehet én vagyok a hülye de nekem csak utólag esett le h Hannah szájában az ott Alois szeme... én aszittem valaki másé xDD
szerintem drámai vége lesz... végülis ez is jobb a semminél. hogy egészen őszinte legyek, lehet, hogy ez az évad rövidebb, de szerintem jobb, mint az előző... mérföldekkel elmebetegebb =D


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:08 pm

Én már az elejn tudtam,hogy az ott Alois szeme. Mikor láttam,hogy kék rögtön eszembe jutott az a kis jelenet ott Alois és Hannah között és akkor minden a helyére került. Smile
Nekem mindegy,hogy milyen a vége. Tök mindegy ki nyer. Csak jó legyen és ne olyan,hogy csak úgy vége van és semmi nincs lezárva,sok az elvarratlan szál meg ilyenek. Ha nem ilyen lesz akkor nekem mindegy,hogy mi is fog történni.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:09 pm

Ez az évad nekem is jobban tetszik. Remélem, hogy Seb a végén felzabálja Ciel lelkét. nevet
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:17 pm

nemtudom... én azt hittem Hannah szeme vagy Cielé ˇ.ˇ ezen is látszik, h nem ott volt az agyam... valószínűleg leparkolt valahol annál a jelenetnél, mikor Seb bepózolt Grellnek és ott is maradt xD
szerintem ez után már nem lesz évad. nem tudnák tovább húzni... ezért nem is hiszem, h hagynának elvarratlan szálakat.
bizti fel fogja =D ha már ennyit szenvedett érte... az a legkevesebb, h élvezettel elfogyasztja. xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:22 pm

Én azért nem lennék benne olyan biztos. Manapség egyre kevesebb anime van aminek normális vége van és nem marad semmi elvarratlan szál. Szóval nagyon remélem,hogy ez egy olyan anime lesz aminek normális vége lesz Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:30 pm

Engem nem zavar, hogy van elvarratlan szél, csak normális legyen a vége.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyPént. Szept. 10, 2010 3:17 pm

11. rész
Első reakció a rész megnézése után: mi a fene volt ez? oO
Második reakció: tényleg már csak egy rész van? :O
Hramdik reakció: ez a versengés egyre nevetségesebb. Hannah igazán meglepett,nem hittem volna,hogy ő volt az aki szövetséget kötött Lukával. Akkor ezek szerint az ikrek a leggyengébb démonok itt a sokaságban. Hát Cielre már nem tudom mit mondjak. Két személy van a testébe és három démoni szövetség... Furcsa. Számomra kicsit túlzás,erőltett.
Röviden ennyi lenne a véleményem az új részről. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyPént. Szept. 10, 2010 7:48 pm

hö... de még csak a raw jött ki nem? xD csakmer én feliratosan fogom csak megnézni... bármilyen nehéz is megállni =P
am szerintem már rohadtul összevissza van az egész de mindegy =D tiszta Barátok Közt xDD ( én komolyan nemtudom követni azt a sorozatot o.O xD )
mellesleg most túl fáradt, rosszkedvű és beteg vagyok ahhoz hogy ennél többet is fűzzek a dologhoz... úgy érzem magam mint akin keresztülment egy horda elefánt ^^'
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:10 pm

Meg néztem az új részt és WTF? Nekem nagyon összecsapottnak tűnt, nem tetszett. ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:24 pm

mostmár tényleg kíváncsi vagyok rá xDD de nem nézem meg amíg nincs hozzá angol felirat ˇ.ˇ
( addig elszórakoztatom magam az új Millionaires számokkal =D ^^ )

nah már ki is jött a felirat úgyh meglestem =D
hát mit mondjak... nekem tetszett ^^ úgy értem, a labirintusos dolog kicsit idétlen volt, engem leginkább egy tv-s vetélkedőre emlékeztetett... viszont Hannah-t és pszichoCielt/Alois-t lájkoltam Razz komolyan, a vége felé már szabályosan bőgtem... olyan szomi Alois és Luka története =( esküszöm teljesen meghatódtam ˇ.ˇ
Cielt soha nem sajnáltam, mert ugyan miért kéne? ott van neki Seb meg egy rakás ember aki körülveszi és tényleg szereti... most ezen mi sajnálnivaló van? pláne h egyszerre két pasi is verseng érte. én az ilyet egy kanál vízben folytanám meg, mert nem képes értékelni ennyi jó dolgot maga körül... még hogy én sajnálni Cielt... ugyan már ˇ.ˇ nem érdemli meg =D
Hannah igazán meglepett, de én már az elején sejtettem h van benne valami... micsoda dörzsölt r*banc =D én se csinálhattam volna jobban xD

Vissza az elejére Go down
Sarayu
Vampire Princess
Vampire Princess
Sarayu


Hozzászólások száma : 2916
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Lucifer karjai között

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 12:19 am

Szerintem is jó rész volt, nekem is tetszett.
Hannah-n nagyot néztem, ez az egy testben két lélek dolog is jó volt.
És még mindig jobban szeretem Aloist mint Cielt...és ez a rész még inkább megkedveltette velem(szeretem az elveszett lelkeket) Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 38 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
38 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: