Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Lui
akumaNeko
Gothic Lady
Koffeey
Mokcsi
May Rin-chan
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:40 am

Meg kell,hogy mondjam ez az évad számomra már leírta magát. Én feleslegesnek érzem továbbra is,elkapkodottnak és unalmasnak. Vannak benne részletek amik érdekesek és aztán ennyi. Ez a versengés már nevetséges,komolyan,mint ha egy szappanoperában lennénk. Shocked
A végkimenetelt várom de most már tényleg. Mondjuk ezek után már biztos vagyok benne,hogy nem fogják tudni rendesen lezárni,annyira túlbonyolítják így a vége felé a dolgokat,hogy a rendes befejezés esélye igen csak csekély. -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 4:03 pm

Nekem jobban tetszik ez évad, egyedül csak ezzel a résszel volt bajom. Ez nem jött be annyira...
Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 6:16 pm

Végre sikerült bepótolnom a lemaradásomat. Nos mit is mondhatnék.... Alois és Claude továbbra sem kedvenc karakterek,de még csak megkedvelnem sem sikerült őket. Claude már azt a minimális mennyiségű szeretetet is elvesztette,amennyit tápláltam felé. Én valamilyen szinten sajnálom Cielt,hogy ilyen helyzetbe került. Nem lennék a helyében az biztos. Jó eddig is volt ott egy démon aki a lelkére pályázott,na de,hogy most egyszerre ennyi,plusz még Alois is... Ez azért már egy kicsit durva. Hannah igen megkapó személyiség számomra. Igen csak megkedveltem őt. Az ikrek meg nevetségesek,de most komolyan... Egy szót nem szóltak az egész évad folyamán. Ez felháborító. Na meg Grell milyen könnyen felaprította őket... És még ezek nevezik magukat démonnak?
Szereplőkről ennyit. Maga az évad érdekes,de nekem nagyon hiányoznak a vicces részek. Az első évadban meg kevés akció volt. Nem lehetett volna a kettő valahogy keverni inkább? Na de mindegy,a lényeg,hogy már várom mi fog ebből az egészből kisülni. Számomra az lenne a legjobb befejezés,ha végre Ciel lelke a megfelelő helyre kerülne. Azaz Sebastian gyomrába. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 6:47 pm

Sarayu, mélységesen nagyot nőttél a szememben ˇ.ˇ hö, Alois a legjobb és kész =D
meg aztán, én is azokkal rokonszenvezek a leginkább, akik el vannak veszve... akiket senki se szereti, mindenki félreismeri... akik viszonzatlanul szeretnek. vele jobban tudok azonosulni, mint Ciellel. Cielnek oda-vissza ki volt nyalva a s*gge egész életében, és ezzel most nem az anyagiakra gondolok, mert azokat Alois is megszerezte magának egy idő után... de igazi szeretetet soha sem kapott Ciellel ellentétben. és akkor csodáljátok hogy ilyen nemnormális személyiség lett belőle?
ami azt illeti, szerintem Alois sokkal emberibb karakter. esendőbb, még ha ez nem is látszik rajta elsőre. Ciel meg a nagy erényes... ha! én az ilyet nem bírom.
szerintem ez az évad jobb ˇ.ˇ amúgyis, milyen tekintetben vicces egy anime? a japán humor nem az én stílusom xD jobban szeretem dramatizálni a dolgokat... én a cinizmust szeretem, az iróniát és a maró gúnyt, meg a morbid humort. bár végülis mindegy.
Cielt már tényleg megehetné valaki... én azt sem bánom ha Claude falja fel, csak tűnjön már a szemem elől xDD elegem van hogy állandóan körülötte forog minden... meg sem érdemli, mert láthatóan egyáltalán nem értékeli.



Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:06 pm

Ciel és Alois egyaránt "emberi" karakterek. Ha fordítva lenne a helyzet akkor most Aloist utálnád Miz. Elvégre nem ők válsztottak családot,hanem abba születtek. Tehát se Alois,se Ciel nem hibás abban,hogy ki hogyan nőtt fel hogyan élt. Szóval én ezért nem vetem meg egyiküket sem. Attól mert Ciel el volt kényeztetve... Hát ilyen családba született. Alois is születhetett volna gazdag családba és akkor ő lett volna az elkényeztetett gyerek. Részemről erről ennyit. Very Happy
A japán humor lehet,hogy nem olyan,mint amit az átlag ember megszokott,de ettől függetlenül nagyon is élvezhető,ha komolyan veszed és átéled. Yuméval egyet értek abban,hogy lehetett volna úgy csinálni a két évadot,hogy mind a kettőben egyaránt van akció és humor is. És Miz ha jobban belegondolsz akkor itt nem konkrétan a japán humorra kell gondolni,ebben az animében a szereplők a humorforrások. Finniékra célzok most,(bár gondolom sejthető) akik sajnos ebben az évadban igen csak kevés szerepet kaptak.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:17 pm

nekem Ciel még mindig túl tökéletes. olyan utálhatóan tökéletes xD
mondjuk végülis mindegy... mindig a ribik felé húz a kicsi szívem, a savanyú alakokat pedig nem szeretem. az élet túl rövid ahhoz hogy ne élvezzük.
különben az ember alaptermészetén nem lehet változtatni... ha fel is cserélődne a neveltetésük, Alois attól még ugyanúgy extrovertált lenne, Ciel pedig egy introvertált nebáncsvirág... erről ennyit ˇ.ˇ
a humornak nem az a lényege hogy nem kell komolyan venni? xD de nem szóltam egy szót se =D
am a múlt évad tényleg viccesebb volt... de végülis, soha nem mondta senki hogy ez a sorozat komédiának készült, nem?
ebben az évadban felpörgették az eseményeket... ezért van benne kevesebb humor. nem illene ide. szerintem legalábbis. de ez csak az én véleményem.
mellesleg bocs, h ennyit f*szkodok, de én akaratlanul is mindig kritikusan nézem ezt az egészet, mert én is írok meg találok ki történeteket... meg aztán olyan drága magyartanárom van, aki másról se tud beszélni csak a műelemzésről meg arról h mi szemét és mi nem xD egy idő után rám is ragad belőle egy kicsi.




Vissza az elejére Go down
Yume
Denevér
Denevér
Yume


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. Feb. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : bloody heaven

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:18 pm

Engem nem idegesít egyik szereplő sem. Na jó talán Elizabeth,de ahogy láttam ő mindenkit. Very Happy Na de ami a lényeg: én Aloist és Cielt sem utálom azért amilyen. Elvégre ahogy Mokcsi is mondta: nem ők akarták ezt az életet,így alakult. Ciel szövetséget kötött egy démonnal és utána minden összejött. De ez már előrelátható volt az egyezség megkötése után. Az meg már a készítők és a mangaka ötlete,hogy mindenki Cielt imádja. Én még mindig nem értem ez miért jó,de erről már nem a karakter tehet. Túl sok a Ciel fan és ezzel nekik akarnak kedvezni. Bár nem tudom,hogy ezzel elérték-e a kívánt hatást. Én egyre több Ciel fannal találkozom akik nagyon utálják ezt a helyzetet ami most van,tehát szerintem a készítők most egy kisebb bakot lőttek ezzel az ötlettel,hogy minden démon Ciel lelkét akarja. Smile
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:22 pm

Igen Miz,tudtam,hogy ebbe belefogsz kötni/fenn fogsz akadni ezen a humor dolgon xD De a japán humor kivétel. Legalábbis én már többször belefutottam olyan humoros dologba,amit ha nem vettem volna komolyabban,mint a humort úgy általában,akkor nem értettem volna meg rendesen. Na de akik még nem találkoztak ilyennel azok jobbal tehetik föl azt a kérdést amit most te is Miz Very Happy
Ezzel a helyzettel már én is találkoztam Yume amivel te. Sok Ciel fan mondhatni Ciel elln fordult. Vagyis inkább az ellen ami itt folyik. Bár valamilyen szinten meg tudom érteni. Kicsit el van túlozva ez az egész. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:34 pm

nem Ciellel van a problémám... csak a személyiségével xDD uncsi. soha nem csinál semmi érdekeset, és csak nagy ritkán érdemes odafigyelni rá. mai napig nem tudom felfogni miért eszik annyian... olyan zsebibaba fizimiskájú a gyerek mint Justin Bieber. ˇ.ˇ pff... na azt a kölyköt is szívesen kipofoznám xD
szerintem ez az egész alapból elb*szott, de mindegy =D vannak kifejezetten hatásvadász dolgok benne... és rengeteg felesleges hülyeség... az animéket nem lektorálják úgy mint a könyveket mielőtt kiadnák őket? pedig a Kurora alaposan ráférne egy kis lektorálás... némi sikk és stílus meg hasonlók. ˇ.ˇ
amúgy semmi problémám nincs... most kifejezetten jó a kedvem =D xD
jólvan na, én már nem nézek animéket... egyedül a Kuro-t követem nyomon még. nézzétek el ha hülye vagyok ˇ.ˇ
hát... meg tudom érteni a Ciel fanokat... az ő helyükben nekem se tetszene ez az egész... de most komolyan, annyira nevetséges, h Ciel most hirtelen "mindenki kicsi hercegnője" lett, mint valami elkényeztetett újgazdag r*banc... az előző évadban legalább még volt gerince... AKKOR még kifejezetten elviseltem, néha még szerettem is. ˇ.ˇ mostmár olyan... sótlan.







Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:38 pm

Azért az számomra egy kicsit durva,hogy Justinhoz hasonlítod Cielt. Annál a gyerelknél azért jobb. Bár tény,hogy mostanában elég frucsa egy gyerek lett belőle. ^^"
Én továbbra is anime mániás vagyok,bár mostanában inkább csak horror. Vagy ha nem is horror,de vér legyen benne. A Kuroshitsuji is lehetne egy kicsit horrorosabb. Vagy valami. Számomra a manga mondjuk még mindig veri mind a kettő évadot. Engem az nagyon magával ragadott Smile
Én is meg tudom őket érteni. Bár van egy barátnpm aki nagyon nagyon Ciel fan és ős sokszor az agyamra megy. A fél twitterét csak azzal írta tele,hogy mennyire Ciel fan és,hogy mennyire fel van háborodva meg minden. Kicsit már ijesztő a csaj... oO xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:47 pm

ha tudnád még milyen hasonlataim vannak... szerintem kitérnél a hitedből xDD
am szerintem tiszta Justin... kiskorú, irritáló, és minden csaj odavan érte valami megmagyarázhatatlan okból. ja, és ugyanazt a reakciót váltják ki belőlem mindketten. =D
szerintem is lehetne horrorosabb... az úgy sokkal jobb lenne ˇ.ˇ
Mokcsi, az ilyeneknek csak azt tudom tanácsolni hogy sürgősen szerezzenek maguknak egy életet... ez túl van az egészséges határon xD

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:50 pm

Abból nem lehet ami nem létezik xD
Hát én egyikért sem vagyok oda,szóval én már kiestem a minden csaj oda van érte státuszból. De értem mire gondolsz. Minden esetre Ciel szerintem még mindig jobb,mint az a nyálgép.
Én is így gondolom. De ha szóvá teszem akkor én vagyok a hülye és az aki nem érti az anime lényegét. Hát nem tudtam,hogy az a lényeg,hogy sírjunk vagy nyáladzunk egy szereplő miatt... upsz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Szept. 12, 2010 9:17 pm

( off hö... anyám azzal ijesztget már legalább 2 hete h kövi szülinapomra arany fuxot fogok kapni a nyakamba, Justin Bieber arcképével o.O xD on )
mondom h az ilyennek nincs élete... mivel nyilvánvalóan nincs jobb dolga mint kitalált szereplőkről áradozni. ˇ.ˇ
ha! Beccát hallgatok... milyen jó érzés, sok emléket idéz fel =D istenem, hogy örültem mikor meghallottam az I'm alive-ot az első évadban... angolul... végre értettem valamit ='D
a mostani ending ratyi a Kuroban szerintem. olyan nyálas. nemtetszik xD az opening tűrhető, de szerintem az első évadnak jobb volt a zenéje összességében. ha netalán valami csoda folytán lesz 3. évad, mindenképpen Gagát vagy Britney-t kérjék meg az openingre... vagy Tommy Heavenly/February-t... mást nem vagyok hajlandó elfogadni xD ha megint valami japán visual kei fiúbanda lesz, én sírógörcsöt kapok esküszöm =D
mondjuk tutira nem lesz 3ik évad szóval nemis tudom, mi a f*szról beszélek én itt xD



Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 10:25 pm

Koffey,ezek a beszólások...gyilkosul jók!XD
És az új képregény nagyon cuki Very Happy

Nem rossz,nem rossz,br lehtne jobb is,meglátjuk mi fog kisülni belőle.
Azt hiszem az utolsó rész következik(vagy az utolsó elptti,van ahol 13-at irnak).
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyKedd Szept. 14, 2010 7:43 am

A végére vagyok nagyon kíváncsi. Már nagyon furdalja az oldalamat,hogy akkor most mi is lesz Ciel lelkének sorsa....
Biztos,hogy nem lesz több,hivatalosan mondták,hogy csak 12 részes lesz,múlt héten olvastam.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyKedd Szept. 14, 2010 7:32 pm

szerintem elég egyértelmű... természetesen meg fogják enni ˇ.ˇ hogy ki, az nem tudom xD de valaki biztos megeszi. nem maradhat életben. ez ilyen egyszerű. annak nem lenne semmi értelme.
dejó h nem lesz több... így is le vagyok maradva a részek letöltésével... minimum 11el mert még egyet se szedtem le xDD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyKedd Szept. 14, 2010 7:41 pm

Miz azzal tisztában vagyok,hogy meg fogják enni. -.- Én jelenleg azon morfondírozok,hogy kicsoda. Harc bizonyosan lesz,de nem hiszem,hogy ott dől el... Legalábbis ott a csónakban mind a három démon ott van Ciellel... Szóval szerintem a végén fog eldőlni,hogy ki lesz a nyertes. Vagy felharmadolják... De az meg milyen lenne... Azt bírnám a legjobban,hogy jönnének az ikrek és elvinnék Ciel lelkét. Az mekkora fordulat lenne már Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyKedd Szept. 14, 2010 7:52 pm

ugyanmááár... ANNYIRA egyértelmű hogy Sebastian fogja megenni... ha nem így lenne, akkor világszerte követnének el fangirlök tömeges öngyilkosságot elégedetlenségükben xD vagy esetleg felgyújtanák a stúidót, ahol a Kurot csinálják... egyik se valami kellemes. nem mernék a készítők úgy befejezni, hogy nem Seb eszi meg Ciel lelkét. hülyék lennének =D
am mostmár azon vagyok, h elviszem én Cielt aztán nemlesz hiszti xDD bárcsak megtehetném ˇ.ˇ felkapnám, aztán szaladnék vele hazáig... bevágnám a régi kutyaólba, ott szépen eléldegélne. =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyKedd Szept. 14, 2010 7:58 pm

Én kifejezetten örülnék ha lenne benne egy kis csavar. Nem szeretem ha valami túl egyértelmű... Akkor olyan lapos lesz a sztori és minden ami az eleje és a vége között történt az felesleges időhúzás volt,mert a vége kiszámítható... Nos azt hiszem most is egy ilyen helyzettel állunk szemben. Neutral
Jaj amúgy képzeljétek sikerült egy új olvasóra szert tennem. Annyira örülök neki,hogy egyre többen olvassák a fickemet és eddig mindenkinek tetszik aki olvassa! végre
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyKedd Szept. 14, 2010 8:13 pm

engem nem szokott zavarni... a Victoria Holt vagy a Jane Austen regényeknek is lehet sejteni általában a végét, mégis imádom őket. általában nem a vége az igazán lényeges az ilyeneknél, hanem maga a folyamat, ahogy eljutnak a szereplők a vég felé. Smile a sorozatok is erre vannak xD
grat Mokcsi Very Happy szerintem tényleg tehetséged van az íráshoz ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Szept. 15, 2010 7:42 am

Én nem szeretem,ha túl kiszámítható. Ezért szeretem Agatha Christie-t,mert ő mindig meg tud lepni. Sok könyvét olvastam eddig,de csak egyszer tudtam kitalálni,hogy ki a gyilkos. Hát itt a Kuroshitsujiban nem volt ilyen nehézség,itt már az elején sejtettem,hogy a királynő embere benne volt a dologban.
Hát köszönöm. Én igazából nem érzem magam tehetségesnek,de mivel élvezem így még egy jó ideig írni fogom Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Szept. 15, 2010 11:35 am

Túlságosan egylrtelmű,hogy megeszik.Lehet,hogy nem fogják.Lehet,hogy megeszikde démonná válik vagy akármi.
Valami érdekesnek kell történnie.Bár a manga vége jobb legyen XD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Szept. 15, 2010 5:42 pm

Ha nem is érdekes,de legalább normális lezárása legyen. Bár nem tudom,hogy erre mekkora esély van. Szerintem egy kicsit túl lett bonyolítva így a vége felé. Neutral
Hát azt én is nagyon remélem,hogy a mangának majd jó vége lesz. De még egy jó ideig ne legyen annak vége Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Szept. 15, 2010 6:42 pm

Nem szeretném, hogy Ciel démon legyen. Egye meg valamelyik. Az mind1 hogy melyik, de ne legyen démon! Mert nem szeretem Cieltxd
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Szept. 15, 2010 6:48 pm

pontosan ezt akartam mondani én is, May Rin xDD most gondoljatok bele... ha démonná válna örökké együtt lehetne Sebbel o.O ... inkább látom holtan xD
amúgyis, már így is elegem van a fejéből... én nem szeretem Cielt ezért tökéletesen meg lennék elégedve, ha valamilyen módon meghalna a végén... mindegy hogyan. ˇ.ˇ Razz
különben észrevettem, hogy vannak történetek, ahol pont azokat a szereplőket utálom a legjobban, akiknek elvileg szurkolni kéne xDD ( én mindig sajnáltam Tomot, amiért Jerry állandóan molesztálta... igazából az egér volt gonosz végig. xD )



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: