Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Koffeey
Sarayu
May Rin-chan
Cressida Beau Pre
Mokcsi
Mizeria
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 7:46 pm

Az az igazság,hogy manapság kevés olyan anime van,aminek a második évadja tudja tartani az elsőnek a színvonalát,vagy akár túl tudja szárnyalni. Szóval annyira nem lepett meg,hogy a Kuroshitsuji is így járt. Manapság ez minden anime nagy hibája.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 7:56 pm

ez egyszerűen azért van, mert túlságosan erőltetik az új évadokat. eleve, ha az ember kitalál egy történetet, általában azt is tudja, hogy folytatásosra akarja -e, vagy pedig elintézi egy évad/kötet alatt. ha alapból egy évadosra tervezték a Kuro-t akkor őszintén nem olyan nagy meglepetés, hogy a folytatása nem lett jó... azért, mert nem volt betervezve és nem is lett volna elengedhetetlen a történet szempontjából.
persze, hozzá lehet utólag tenni mindenfélét egy történethez... de pont ez az, ami nem tesz jót az egésznek =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 8:08 pm

Szerintem sokkal jobb lett volna ha az első évaddal lezárják és hagyják,hogy a manga döntse el,hogy mi is a történet igazi lezárása és nem gyártanak még egy évadot. Komolyan én azt várom,hogy egy harmadik,de tökéletes lezárást kapjunk a manga által Smile
(Miz fel van rakva az új fejezeted,majd linkeld be Wink)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 8:28 pm

hát... erre szokták azt mondani hogy néha a kevesebb több. egy kis balladai homállyal többre mentek volna szerintem =D

én a mangával le vagyok maradva de nagyon xDD lusta vagyok letölteni ˇ.ˇ de most le kéne... kéne a rajzoláshoz =D
( köszi Mokcsi ^^ Smile )

nah, elkészült a 19. fejezet is... hosszú vajúdás volt, de azért csak megszületett =D remélem tetszik ^^
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 10:56 pm

Abban egyetértek,hogy feleselges évad volt,ahol abbahagyták az elsőt,az úgy jó volt.
Nekem az a befejezés is tetszett,de annak ellenére ez is,miszerint démonná lett.
A készitők tudták ez esetben,hogy mit szeretne a nép látni(vagyis mivel sok a CxS fan,ezért örökre összekötötték
őket még ha nem is "olyan" értelemben),mert van,hogy a mangakát nem érdekli a rajongók nézete ilyen szinten pl.
Rumiko Takahashi "híres" arrl,hgoy borzalmasan elcseszi a mangái végét,egy mangája nincs amit rendesen
fejezett volna be.Elcsezste a Ranma 1/2-ed éls az Inuyashát is,ami megbocsáthatatlan bűn,fuj-fuj.

Transzit sajnáltam tényleg,nem tudom minek kellett beletenni,csak végigszenvedett mindent,
nem szeretem az ilyet.

Hannah és Kétajtós jó párositás Very Happy Nem tudom szerette-e,hogy a démon tud-e szeretni,de volt gyűrű Hannah ujján.

Egy fincsi Seb háttér:
The dark crow smiles

Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 6:47 pm

Valóban a balladai homály sokkal jobb lett volna. De hát így alakult.
Elhiszem,hogy a mangaka figyeli,hogy ki mit szeretne,de annak sem lenne értelme,ha mindig csak a rajongók nézeteit figyelnék,mert akkor egy idő után elég furcsa dolgok lennének itt az animében ha csak a rajongók kedve szerit alakulnának a dolgok. Bele sem merek gondolni,hogy mik lettek volna itt oO xD
Hát Hannah tudott szeretni és elvileg Claude is szerette Aloist. Szóval szerintem a démonok is képesek szeretni,csak talán nem annyira intenzíven,mint az emberek.

Én is elkészültem az új fejezetemmel. Tegnap és ma nagyon belelendültem,szóval már meg is van. 8. fejezet
Mivel Arabella egy ideig nem fog szerepelni,így mostantól majd mindig más karakter szemszögéből írom le a dolgokat. Ez a fejezet Zoey szemszögéből íródott. Remélem tetszeni fog,kérem majd a komikat Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:14 pm

Ciel csak ne démonkodjon itt nekem, eléggé unszimpatikus volt már emberként is... nem hogy démonnak xD

hát... még mindig nem értek egyet a Kuro készítőinek ars poeticájával, de ez már csak az én személyes problémám őszintén =D ők így csinálják, én meg úgy csinálom (a magamét).

szerintem Sebék is végigszenvedték az egészet... Seb állandóan csak arra a taknyosra gondolt... mint valami idióta Rómeó... pfuj. sosem szerettem a Rómeó és Júliát. ˇ.ˇ

ez nagyon jó lett Mokcsi =D Seb igazi playboy... most őszintén, melyik csajjal NEM kavart még a történetben? xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:16 pm

Ciel valóban elég idegesítő démonnak. Embernek még egy kicsit meg is kedveltem,bár nem került a kedvenceim közé az biztos. De démonként semmi képen nem lehet nálam befutó.
Én sem szerettem a Romeo És Juliát. Semmi ilyen drámai vagy szerelmes cuccot nem szerettem sohasem.

Örülök,hogy tetszett Very Happy
Hát Melanie-val nem. Ő az egyetlen akivel nem kezdett ki Seb x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:45 pm

jah, jut eszembe elolvastam a manga új fejezetét.... szerintem cuki volt =D ♥ szépen összeállt ^^
emberként én is elviselem úgy-ahogy... na de démonként. ez már nem az én gyomromnak való xD
( nekem semmi bajom a drámai dolgokkal de a Rómeó és Júlia túl szentimentális volt az ízlésemnek ˇ.ˇ )

amúgy tetszett, hogy ebben a fejiben Seb szemszögéből mutatták be a dolgokat... valahogy így sokkal érdekesebb az egész... lendületesebb. =D komolyan, annyi kiaknázatlan lehetőség van benne. végülis, róla szól a sorozat, nem?
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 10:23 pm

Nagyon tetszett az új fejezet :D Seb becsúszásain úgy röhögtem XD Meg azok a fejek X'D Cielnek is, az üres papír láttán ^^' Nagyon jól össze lett rakva, és a sok drámai esemény így kifordítva és megmagyarázva... olyan vicces volt :D (LOL ahogy Seb szedi össze az üvegszilánkokat, nem messze tőle meg Bard és Meirin siránkoznak X'D)

Hehhhe... a 11. és 12. résszel még mindig el vagyok maradva X'D -,- Azt hiszem pénteken pótlok >,>
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 11:18 pm

Fejezethez:
Jó volt ez a tisztázós fejezet.
Még midnig lenyűgöz Ciel szinészi alakítása!Igazi kis pokolfajzat!
Ahogy a madarat röptében elkapta Sebby....hát,kész!XD
De a reakciója a macskára a legjobb az egészben XD
"So it was you after all.How sad!" XD
Áááá,ezért volt Seb arca vizes!Very Happy
Elég kifinomult érzésű démon...szinházba megy,macskát tart XD
Ez kemény,Philip teste volt kimaszkirozva Very Happy
Hm,akkor eszerint a királynő komornyikja nem tudja,hogy Sebastian démon.
És talán akkor ő sem angyal(remélem nem is az).
Valóban a királynő ötlete volt ez az egész,azért tényleg nem semmi.Talán ,már ezáltal lassan
érkezünka a vége felé?

Azt mondjátok Ciwel "idegesitő" démonnak és undok stb,de miért ne lehetne ilyen egy démon?
Szerencsére még egyikünk sem találkott egyel sem,de bizonyára nem kedves lények,akik a fejünekt simogatják.

A mangafejezetre senki sem reagál?
Tettem be frisseket.

A nővérem megállapitota,hogy a Korn - Coming Undine szövege passzol a Kuróhoz és tényleg Very Happy
Korn - Coming Undone

Ski (wall)


Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:44 am

A mangafejezetre én már a rawnál reagáltam Lady oO

Egy szóval sem mondtam,hogy egy démon nem lehet ilyen. De Cielnek alapból meg volt az a kissé idegesítő stílusa és e mellé még párosul a démonság is. Így idegesítő a köbön.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:49 am

Akkor azt hiszem nekem be fog jönni... X'D *namajdma-namajdma*

És LOL X'D
Kuroshitsuji II tribute; OMAKE by Angelskully ^///^
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 4:10 pm

Ez a kép ez tényleg LOL! Nagyon jót nevettemxd
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:44 pm

énis írtam véleményt a fejezetről o.O mondtam, hogy jó lett xD
ha! ugyan már... attól függetlenül, hogy igazad van Lady attól még mindig utálni fogom Cielt... mert csak. nem tudok rá racionális okot. egyszerűen csak nem bírom a fejét.

engem a Twisted transistor szokott a Kurora emlékeztetni xDD

jéézus, ezen a képen behaltam =D bárcsak maga az évad is ilyen lett volna... komolyan, elegem van már hogy mindig csak a hiszti volt Ciel meg Alois miatt... mintha nem is lenne normális életük ˇ.ˇ

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:22 pm

Az a kép zseniális. Angelskully megint nagyot alkotott Very Happy
Jaj ha minden igaz,akkor holnap már magyarul is olvashatom az új fejezetet. Mostanában az angolt mindig kihagyom,és csak a japánt meg a magyart olvasom. Úgy valahogy jobb. x)
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:26 pm

én meg pont hogy csak az angolt olvasom =D ( mondjuk nekem könnyű... 6 éve tanulok angolt xD )

írnom kéne, de elszállt megint az ihletem... szerintem elittam az agyam xDD vagy megártott a tanulás... az a kevés. =D
komolyan nincs ötletem. vagyis tudom nagyjából mit írjak, de nem tudom megfogalmazni ˇ.ˇ

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:27 pm

Úgy könnyű. Én idén kezdtem el nagyon intenzíven tanulni. Majd hamarosan talán már én is tudom az angol nyelvű fejezeteket olvasni *reménykedik*
Nekem most még mindig van,csak ma kedvem nem volt írni. Szerintem holnap folytatom is,aztán meglátjuk,hogy meddig jutok Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Szept. 26, 2010 3:45 pm

A BlackButler.net-en forditják a mangaka blogbejegyzéseit,akit érdekel.

Pár új,jóféle fan art már a démon Ciellel:
Forever and Ever
Really Eternal Rest
Eternity
He hates cats XD
The little black box

Lady
Filthy Victorians
Ranmao
Eternal Darkness
Blue Dreams or Blue Nightmares
Anteroom of Death
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyVas. Szept. 26, 2010 8:33 pm

engem aztán nem... haragszom rá. ( sőt, haragszom az egész világra )
Cielt meg utálom még mindig.
ráadásul alkotói válságom van... legalább 1 hónapja... a mostani fejezetet is épp hogy sikerült megírnom. pocsék is lett szerintem. tudom, hogy az... egyre sz*rabb az egész.

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 9:20 pm

Már kész a új fejezeted?Hogy maradhatok le róla folyton?oO T.T
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 9:41 pm

ja, kséz van =D pár hozzászólással feljebb szerintem megtalálod a linket xD
de nem lett valami jó, szerintem egyre esik a szint. de mindegy.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 29, 2010 6:22 pm

Nem tudom,hogy hallottátok-e a hírt: összesen 6(!) OVA lesz oO
1. Ciel in Wonderland (Part 1) 2010/10/27
2. Welcome to the Phantomhive's 2010/11/24
3. The Making of Kuroshitsuji II 2011/1/26
4. Ciel in Wonderland (Part 2) 2011/2/23
5. The Tale of Will the Shinigami 2011/4/27

És a hatodik címe és kiadásának dátuma még ismeretlen.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:26 pm

jaj nekem... mi a f*szért az a 6? xDD nekem elég lesz az az egy Ciel in Wonderland-os is... úgyis mindig minden róla szól ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:32 pm

A címekből kiderül,hogy nem mindegyik Cielről fog szólni Miz....
Minden esetre az számomra is furcsa,hogy minek lesz ennyi OVA. Na meg kérdéses,hogy ebből mennyit fognak jól megcsinálni... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: