Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Koffeey
Sarayu
May Rin-chan
Cressida Beau Pre
Mokcsi
Mizeria
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:43 pm

tudom hogy nem mindegyik, de a többi meg tuti uncsi lesz... a címük alapján legalábbis ˇ.ˇ
bocs ha kötözködős vagyok, hosszú volt a napom =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:48 pm

Engem a Shinigamis kifejezetten érdekel. Abban reménykedek,hogy esetleg abban feltűnnek azok a Shinigamik,akiket a második évadban sem láthattunk Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:59 pm

nekem a shinigamik nem annyira szívügyeim... kivéve Grellt =D Grellt imádom xD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 8:01 pm

Én őket tartom a legérdekesebbnek. A démonok lennének a befutók,ha az a nevetséges viaskodás nem lett volna a második évadban. De így most a Shinigamik foglalkoztatnak a legjobban. Plusz eléggé zavar engem,hogy olyan kevés dolgot lehetett róluk megtudni.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 8:12 pm

istenem, ne is mondd Mokcsi... egyszerűen röhejes volt amit Seb és Claude levágott Cielért. szellemileg köbö olyan volt az egész, mint az Öribari kerestetik... egy darabig vicces nézni azt a sok tömény hülyeséget, de aztán egy idő után csak hozzá akarsz valamit vágni Paris Hiltonhoz. xD


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 8:15 pm

A végén már nem nevetséges volt hanem szánalmas. Elkezdtek azért a kajával dobálózni,mert Claude ránézett Cielre... Hát most komolyan normálisak ezek? oO xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 9:43 pm

Szerintem az kifejezetten vicces volt :D

Egyébként én örülök hogy 6 OVA lesz, nagyon is (: Várom is már őket *,*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 9:51 pm

nem tudom... a kajával dobálózás szerintem még mindig osztálytermi műfaj xDD

nekem már olyan mindegy =D úgyis esik a szint, úgyhogy már nincsenek elvárásaim vagy reményeim ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 9:53 pm

Éppen azért :D Legalábbis én személy szerint nagyon viccesnek találtam, elérte hogy nevessek kicsit :3

Az OVA-k mindig mások szoktak lenni, én azért várom :D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 7:37 am

Igen csak az OVA-kkal is vannak bajok. Például a Hamlet-es is. Vicces volt meg minden,de nekem hiányzott belőle valami... Nem tudnám megmondani,hogy mi,de éreztem,hogy hiányzott. Meg úgy alapból ha egy animében megszoktad,hogy nem csak humor van benne akkor ha egy OVA csak humoros az annyira nem passzol magához az animéhez Neutral
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 1:53 pm

A friss információkat legközelebb a FRISSBEN (is) tegyük közzé,azért van az a topic Smile

Én sem tudtam róla,h 6 lesz oO

Az új scanek poénosak,Meirin mint play boy nyuszi XDDD
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 2:12 pm

Bocs Lady,egyébként csak oda akartam,de rossz helyre tettem.Legközelebb majd jobban figyelek x)
Én is csak azért tudok róla,mert minden nap fenn vagyok Myanimelist-en és mindig nézelődök,hogy hátha van valami új hír Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 4:17 pm

Jajj, Meirin Play Boy nyuszi! De jóóó! :3 Seb meg Uri Geller vagy mi?xd
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 6:02 pm

May Rin-chan írta:
Jajj, Meirin Play Boy nyuszi! De jóóó! :3 Seb meg Uri Geller vagy mi?xd

Hát a kép alapján nagyon úgy tűnik,hogy ő Uri xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 6:43 pm

jaaaj, az nekem is úgy tetszett =D ♥ énis nyuszi akarok lenni ^^ xD
imádom amikor a popkultúra keveredik a Kuroval... az úgy valahogy sokkal jobb =D mint a playboy nyuszik xDD meg amikor voltak a visual kei-s meg electros vagy milyen borítók... olyan fashionösebb lett tőle az egész ^^
de végülis mindegy.
amúgy Urin behalok =D az a napszemcsi gyilkosan néz ki Seben xD
( Lady-re pedig be fogok sértődni mert még mindig nem olvasta az új fejimet ˇ.ˇ szükségem van már a lelki támogatásra az íráshoz xP )

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 6:50 pm

Én csak szimplán azért szeretem az ilyen képeket,mert viccesek Very Happy
Jelenleg én nagyon jól haladok most az új fejezetemmel,ráleltem egy zenére ami mellett olyan gyorsan tudok írni,hogy még magamat is megleptem vele. Szóval lehet,hogy már a hétvégén kész lesz az új fejezet,de biztosra még semmit nem tudok mondani Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 7:11 pm

én borzasztóan... abszolút nincs ihletem... se ötleteim. azt se tudom hogyan fejezzem be xD nem tudok én már semmit... elittam az agyam ˇ.ˇ =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 8:12 pm

Ezt a képet most találtam twitter-en,nekem nagyon megtetszett xD
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 03FdM
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 8:22 pm

ezdecuki =D ilyet én is akarok xD
Vissza az elejére Go down
Cressida Beau Pre
Nagy Denevér
Nagy Denevér
Cressida Beau Pre


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2008. Nov. 22.
Age : 32
Tartózkodási hely : Death God's Library

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:00 pm

Írta már valaki, hogy Claude szinkronja (Takahiro Sakurai) egyben Edward Cullen szinkronja is? : DDD Nálam dupla rossz pont. : D Amúgy nagyon tudja változtatni a hangját. Most nézem vele a harmadik animét, de csak nemrég tűnt fel, hogy láttam(hallottam) vele mást is. Bahaha.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:05 pm

Tényleg neki is a szinkronhangja? :O Na akkor már nálam is extra mínusz Claude. Bár a hangjával még mindig jobban ki voltam békülve,mint a karakterrel magával... Na de ezek után... xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:08 pm

behalok... ez de gáz =D xD most elképzeltem ahogy Edward Claude hangján vartyog, ráadásul japánul... gyilkos xDD
amúgyis enyhe gyomortáji émelygésem támad Claude-tól, hát ha még összetesszük Edward Cullennel... szerintem rémálmaim lesznek ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:11 pm

Ebben a rémálmos dologban van valami. Két olyan karakter akiket nagyon nem bírok... Ugyan azzal a hanggal... Ijesztő. oO xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 1:37 pm

Hát ez de géz Very Happy Egyébként én már nagyon várom az OVA-kat kíváncsi vagyok, vajon mit hoznak össze.
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 4:25 pm

Jaj na végre bepótoltam a lemaradásomat :3 Azaz az utolsó két részt (:
Nekem tetszett. Nem mondom hogy volt olyan jó -számomra- mint az elsőnek a vége, de szerintem nem volt rossz egyáltalán :D Persze ízlések és pofonok xD De szerintem jól megoldották a végét. Alois még picivel közelebb is csúszott a szívemhez, na... Claude persze nem, de neki már úgyis mindegy. Mondjuk Alois-nak is ami azt illeti X'D
Hannah abban a dominaszerkóban -,-
A legeslegvégét igaz nem egészen értettem, de az gondolom direkt úgy volt >.> De az, hogy Seb úgymond 'megszívta', szerintem nem volt egy rossz ötlet, sőt XD :D Démon Ciel meg a szivem csücske, mivel Cielből van :D <3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: