Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+6
Koffeey
Sarayu
May Rin-chan
Cressida Beau Pre
Mokcsi
Mizeria
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Május 08, 2014 2:30 pm

Én olvastam a skandináv mitológiát, szerintem semmi Lokis nincs benne, max hogy elárulja a megidézőt. De két teljesen más kultúrkör.

Ismét kezd fellángolni bennem a rég halványuló Kuro-mánia tüze Very Happy
A dolgok kezdenek érdekesebbé válni, itt a Malphas-dolog, az iker-dolog és az egyik barátnőm elmélete amit többen is osztunk, miszerint a végén kiderül hogy Ciel lány. Elég sok mindent megmagyarázna. Eddig csak egy lehetséges eshetőségként tekintettem rá, viszont két napja a mangaka feltett a blogjára egy skiccet, aminek láttán határozott lett a véleményem o.o
Nézzétek meg magatok:

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Tumblr_n5494kEM8n1qhniako1_1280

Az egy dolog, hogy Cielt lányOS ruhákba rajzolja néha ill. nőies kiegészítőket aggat rá az artworkökön, na de teljesen kislány ruhába rajzolni egy kisfiút (a képen láthatóan kicsi még)?! O.O Nem csak ruhácska és macni van rajta, de női bugyingó a kornak megfelelően o.o Eszembe jutott, hogy hasonló (talán ebben?) ruhában van abban a visszaemlékezésben ahol az apjával és tesójával valami rendezvényen vannak. A kissrácnak is van masnija, de aztán mutatják, hogy kisgatyában van. A mi Cielünk azonban bújik az apja mögé és nem látjuk csak deréktól fölfelé, a masniig :PPersze lehet hogy tévedek, de azthiszem nem lehet figyelmen kívül hagyni. (persze ha értenénk a szöveget a képen és a bejegyzést akkor lehet hogy pofára esnénk xD)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyHétf. Május 19, 2014 7:27 pm

Megjött az új fejezet és egyre több kétséget vet fel.
A covert Hugi imádni fogja szerintem, mert Ciel olyan mint aki pont megőrül. És igen. 'Csak' a múlt fájdalma vagy még is csak a téboly szülte a másik Cielt, aki valójában a mi Cielünk? Most ismét elgondolkodtam ezen. Ugye az adott korba nem csak hogy bepasszolna, de egy frappáns, creepy csavar lenne amit nem igazán várnánk a mangakától. Vagy talán még is?
Sokkolni akarják Ciel,de Tanaka nem engedi. Mintha tudna valamit? Szivfájdalom, igen, ha a testvérét elvesztette. Ha nem, akkor elmezavar amit ki kéne pihenni.
A kis elmejátékban nem tudom az ikrével vagy saját magával beszélget, de megint lányos a ruhája. Kicsit Alice feelingje volt a jelenetnek.
A Királynő kinyiratná a vérfarkasokat, logikus.
És a nőci a vérfarkas vagy csak kapcsolatban áll vele...hát,nem a legjobb fejezet.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyHétf. Május 19, 2014 11:28 pm

( nem hiszem, hogy Ciel lány lenne.. csak Yana szereti lányruhákba öltöztetni. kiéli rajta a designer-hajlamait :'D )

not bad : D emlékszem, talán a cirkuszos arc végén is volt Cielnek egy wtf/őrült pillanata, mikor már-már megjelent a szívemben a szeretet halvány szikrája szegényke iránt xD
bár a potenciált azt értékelem Cielben, nem arról van szó. sőt, nagyon szeretném, ha nem bánna vele Yana olyan mostohán. már ami a karakterét illeti. minek kell egy amúgy érdekes jellemet vastag réteg, tömény fanservice és loli-shota külső mögé rejteni? :'D értem én, hogy sok a fangirl, akinek ettől megremeg a kicsi lelke... de akkor is. sokkal ütősebb lenne az egész, ha a töménytelen fanservice meg filler helyett inkább egy szépen ívelő sztorira törekednének.
de persze aztán lehet, hogy a mangaka meglep minket. akkor készséggel visszavonok mindent : D

amúgy nekem volt egy halvány sejtésem, hogy Ciel skizofrén... tetszene : DD

( mellesleg lol, Albert herceg vendégszerepelt : D )
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzer. Május 21, 2014 5:54 pm

Új illusztráció a Book of Circus-hoz:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Tumblr_n5v9mglDl71qhniako1_r1_500

Nos,lehet. Ezt nem tudjuk eldönteni a manga végéig. Nem csak a lányos ruhák miatt gondoljuk páran, hogy talán lány, mint azt levezettem feljebb. Meg az egy dolog ha artwork-ökön lányos elemek vannak a ruháján, de ha ez bejön mondjuk rendesen. Illetve ki tudja nem vélzás-e, mint az ikrezésnél stb? úgy se tudjuk emg,de szerintem nem zárható ki.

Ó,azt már el is felejtettem:D

Hm,a manga hivatalosan shounen és a G-fantasy is shounen magazin, szóval a fangörlöket hanyagolhatnánk. És már csak ezért is lehetne hamarabb csaj,mert egy fiús mangába lányosan öltöztetni egy fiút...nos,gáz. De azért néha küld emlékeztetőt a sensei,hogy fiúknak szól (egyeek szerint: látszat felkeltése) pl most a kígyós buli amit nem igen tudtam mire vélni v.v'

(szokott:D)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Május 29, 2014 12:17 am

Sose értettem, hogy Yana hogy gondolta, hogy ez egy shounen manga... Egy shounen mangában ele több a harc, meg a véres jelenet. Arról nem is beszélve, hogy ott a főszereplő nem egy vézna kis taknyos XD
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 11:37 pm

May Rin-chan írta:
Sose értettem, hogy Yana hogy gondolta, hogy ez egy shounen manga... Egy shounen mangában ele több a harc, meg a véres jelenet. Arról nem is beszélve, hogy ott a főszereplő nem egy vézna kis taknyos XD
Ezen már én is elgondolkodtam. Az alap vonal jó lenne shounen-nek, na de annyira eltávolodtunk tőle...1-2 szilikonos bige néha napján nem elég hozzá,csak alátszat fenntartására -,-

Vélemény az új fejezethez:
A spoiler alapján remnykedhetnénk,hogy történik valami, Seb megcsócsálja Cielt vagy ilyesmi, de fogadni mernék rá,hogy ez csak álom vagy ilyesmi, nincs olyan szerencsénk,hogy egy démon démonként is viselkedjen -,-
A cover szép,csak hát ez is fanservise vagy hogy is mondjam...tudom,hogy van aki ezt a párositást szereti,dehát na.
Seb "megrontotta" a boszit, legalább valami kis rosszaság, ami a lényéből minimum,hogy áradjon, a külvilággal csábitja, jobb mint a semmi.
Wolfram meg pedobearkedik...v.v'
Aham...a szerződés ellen való amit csinál,ezért kicsit meg van szadizva. Rá is fér -,-
Vajon hová mentek? csak nem túraa Pokolban Dante-módra?*g*Razz
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Jún. 21, 2014 12:48 pm

Tegnap megnéztük tesómmal a Live action-t!És meg kell,hogy mondjam, le voltam nyűgözve!
Nem gondoltam volna, hogy ennyire jót hoznak majd ki belőle. Fenomenális volt, mindkettőnknek nagyon tetszett. A film a jövőben járszódik ugyan, de az eredeti story alternativ feldolgozásának tekinthető leginkább (mint a Hannibal sorozat a Hannibal könyveknek és filmeknek, az, csak más köntösben, időben csúsztatva), mivel túl sok egyezés volt az eredeti felálással kapcsolatban.
Nem mondok részleteket, nézzétek meg, megéri:) A változtatások nem voltak zavarók, fantasztikus storyt hoztak össze. Csupán 1-2 kifogásolható részt találtam, ami elenyésző.
És ami legjobban tetszett: Sebastian sokkal démonosabb mint a mangában!!*g* Az a jó kis gonoszkodós lény, akire annyira éhezünk! Emellett a shinigamik szerencsére ki voltak hagyva, nem kutyulták a katolicizmust a shinto meg egyéb japán kultuszokkal. Elégedett vagyok!
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Júl. 12, 2014 11:25 pm

Beraktam a Book of circus 1.részét a Friss-be. Megnéztem és nekem nagyon tetszett! Felüdülés volt! Nagy a költségvetése, olyan a grafika és kidolgozás meg technikai megoldások, hogy kifolyik az ember szeme! Sebby pedig démonosabb! Nem találtam eddig benne semmi kivetnivalót! Azop/ed is igényes lett! Érdemes lesz nézni Smile
Jó volt, hogy felvezették a dolgokat gyengébbek kedvéért és a múltbéli részek is lenyűgöztek,ah! légyszii-örülős 
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 13, 2014 4:04 pm

Az elmúlt két nap folyamán sikerült minden tekintetben behoznom a lemaradásomat, szóval most rövid értékeléseim következnek. Very Happy

A mangában röpke 30 fejezettel voltam lemaradva, de ezt sikerült végre behoznom. Igazából értem, hogy anno miért is hagytam félbe, némelyik fejezet kicsit uncsi volt, de úgy összességében tetszik. Különösen az utolsó fejezet vége tetszett nagyon, bár azt gondolom, hogy Ciel nem most ily hirtelenséggel fogja elveszíteni a lelkét, de azért jó volt.

A Book of Circus első része nem volt rossz, de egy úgymond bevezető résztől nem vártam sokat. Azért élveztem, Sebastian még mindig briliáns és lenyűgöző és már alig várom a folytatást.

Ami pedig a Live action-t illeti: kellemesen csalódtam. Az ilyen élőszereplős dolgok általában keserű utóízt hagynak maguk után és a gondolatot, hogy voltaképpen minek is ültem le megnézni őket, de ez kellemes meglepetés volt. Tetszett, hogy azért nem minden tekintetben maradtak hűek az eredeti sztorihoz és ugyan meglepő Ciel itteni megjelenése, de még ez is tetszett, Sebastianról már nem is beszélve. Én mindenkinek csak ajánlom aki még nem látta.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Júl. 18, 2014 11:38 pm

Örülök Mokcsi hogy visszatértél:D Igen,pár fejezet nagyon unalmas volt, de most kezd megint belelendülni a mangaka:) Csak el ne kiabáljuk:P
Szerintem kimondottan jó volt a Book of circus első része és nagyon igényesen volt emgcsinálva, nagy költségvetéssel. Szerintem szupi volt *o*
A live action pedig nekem is nagyon bejött:) Főleg,hogy mikor először láttam képeket a Kuróból ahogy viktoriánus mangákat kerestem,én lánynak néztem őt,ezért kissé meglepetés volt,hogy fiú és most jó volt lánynak látni:)

Vélemény az új fejezethez:
A Piroska és a farkasos G-Fantasy cover szép,csak hát szegény Ciel ismét lány szerepbe kényszerül...sajnálom érte,hacsak nem derül ki a végén,hogy lány és ezek "spoilerek" voltak v.v
A Seby-s cover is jó,egyszerű,de nagyszerű,démonos,végre:)
Érdekes eszmefuttatások az elején Ciel-Ciellel. Kissé pszichó,végre. Csak nem tudom hogy ez lelkiismeret, téboly szele vagy Sebastian műve-e.
Seb démonos feltűnése mindig jól meg van csinálva,ezek a dőlő betűk, hatásos:)
Tetszik Ciel vallomása,végre egy kis viktoriánus sötétség az egészbe,nem győzöm hangsúlyozni!
Érdekes és surva fejlemény,hogy akkor még sem igazi bosszú amit Ciel akar, nem a halottaiért akar bosszút állni, hanem saját kis önzése miatt. Ez tetszik és passzol. Egyre küzelebb kerülnk a véghez úgy érzem és remélem nem tévedek.
Hú,már rég volt ennyire jó fejezet. És fontos fejezet. Szép volt ahogy rohant.
De ahogy sejtettük: ez az egész arra volt "csak" jó,hogy Cielt észhez térítse. De még így is jó volt szerintem.
Hogy pedig a királynő mit akar, arról fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Júl. 19, 2014 10:07 pm

én még nem is láttam a live action-t ._.  valahogy még nem volt meg a kellő türelmem, de majd csak összejön xD

az első rész isteni volt,külön pirospont Sebby csótányroppantós dominacsizmájáért az openingben, jót tett a lelkemnek : DD
igen, ez a felvezető epizód - hangulat nekem is ott volt végig, bár valószínűleg ez is volt a szándék, mondhatni szinte ugyanarra a sémára csinálták, mint anno az első évadnál. nekem tetszett, kicsit nosztalgikus lett tőle az egész, legalábbis nekem : D
az animáció határozottan jobb. az opening meg szerintem az eddigi legjobb, nagyon ütősre sikerült ^^

... és ugye nem csak én voltam az egyetlen, aki már régóta egy ehhez hasonló pillanatra várt? xD  ( mert... yaoi fangirlök, if you know what I mean ._. )
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Tumblr_n8ipa7PPvX1qhniako2_r1_500

a fejezet is nagyon király volt, csak így tovább : D  tényleg nem lehet egy rossz szavam se.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Júl. 20, 2014 9:10 am

Nézzétek, ez egy új rajz a mangakától!Látjátok amit én? Ciel megnőtt!!! Eddig csak Sebastian válláig ért, addig se,na de most? Hacsak nemátverés és sámlin áll v.v' XD:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Tumblr_n8ydwmg0Mt1qhniako2_r1_1280

Hugi, te meg tudnád mit veszitesz! Én már 2x megnéztem és kisért a 3. alkalom*.*

Persze hogy felevzető epizód volt,hiszen nem a 3.évad,különálló, ezért kellett egy ilyen. Az animáció és az egész sokkal igényesebb és Sebby démonosabb,minden álmunk telejsülni látszik *o*
Az openinget én is nagyon szeretem,bár én a Monochrome no kiss-t is,de ez tényleg viszi a pálmát!
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Aug. 01, 2014 1:45 pm

Nagyon jó volt az új rész is, Will és Seb konfliktusa már a mangában is az egyik kedvenc jelenetem volt, már alig várom, hogy jöjjön a többi is. Will ruháján amúgy jót mosolyogtam, tény, hogy cirkuszban van, de ettől függetlenül ez a színösszeállítás elég tragikus.  Laughing
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyHétf. Aug. 18, 2014 5:44 pm

Az animét továbbra is csak dícsérni tudom, nagyon tetszik minden téren.
Meglepetten "őszinte" volt Seb és Beast kis etye-petyéje is:D

Most pedig a vélemény az új fejezethez:
Semmi különös. Sullivan-t Cielék elrabolják vagy hogy is mondjam, a királynő miatt gondolom. A kiscsaj meg feloldotta farkasok átkát ha jól vettem ki? És persze megint szegény Cielt akarta szexuálisan zaklatni v.v ' XD Inkább a fejleményeket várom...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Aug. 23, 2014 4:28 pm

Hoppá, hoppá! Látszik, hogy rég jártam már itt! =D Én csak múlt héten vettem észre, hogy már kijött az új évad. -.- Mentségemre legyen mondva, hogy rögtön be is pótoltam minden részt Very Happy Ami nem tudom, hogy mennyire jó, mert most ugye ismét lehet várni, míg kijön az újabb epizód.... A harmadik évad nagyon tetszik, veri az előző kettőt az biztos! Bár az op-al és az ending-el nem vagyok kibékülve, elszoktam én már az ilyen stílusú zenéktől, de nagyon. Nagyon tetszett, amikor Jokerék elrabolták azt a kislányt, ott az jutott eszembe, hogy ilyen cuccot adhatnának nekem is, olyanokat képzelődött szegény Very Happy Ez az évad messze színvonalasabb, mint az előző kettő, bár mondjuk az elsőt is szerettem, csak nagyon eltért a mangától, a második meg jól kezdődött szerintem, de ott meg a vége lett elrontva. A filmet még nem láttam, de tervben van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Szept. 13, 2014 6:50 pm

Aj, úgy sajnálom, hogy ilyen hamar lement ez a 10 rész, én még úgy elnéztem volna egy darabig, nagyon jó volt. És az az október 25 meg még olyan messze van, nehéz lesz addig várni a Book of Murder-re. Remélem az is olyan jól meg lesz csinálva, mint ahogyan ez volt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Szept. 19, 2014 8:07 pm

SZerintem azért szinvonalasabb,mert most már akkora a rajongótábor és igy a bevétel, hogy futja ráVery Happy Én maximálisan meg voltam vele elégedve,bár az utolsó részt ma nézem majd.

És itt az új fejezet is,el ne felejtsétek!Very Happy
Véleményem:
A G-Fantasy coverja nagyon bejövős:D Ahogy magáé a fejezeté is a szöveggel:)
Creepy ahogy Seb lefelé viszi a kiscsajt:D bárcsak terror jönne,de úgy se fog -,-
A kigyós,mint bibliai utalás frappáns:)
Csak hát a DNS-t emlegetni a viktoriánus korba...ez igazán steampunk:D
Az a miasma cucc...szerintem fegyverként kell majd a királynőnek. Ravasz!
És még több steampunk,a korba nem illő technológia...még nem tudom eldönteni tetszik-e ez a dolog.
A farkasok pedig emberek,nem erre számitottam,ezt igy ellopták a Falu c.filmből. Komolyan,mit nem lop a mangaka?!
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyVas. Szept. 21, 2014 3:54 pm

Megnéztem tegnap az utolsó részt is. Bírtam volna még nézni ezt az évadot, nagyon sajnálom, hogy ilyen hamar vége lett :S A befezezés szerintem tökéletes volt. Már a sírás kerülgetett a végén. Jokert és a többieket nagyon megkedveltem. Nem tudok rosszat mondani erről az évadról csak azt, hogy hamar vége lett sajnos.
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Szept. 26, 2014 5:57 pm

May Rin-chan írta:
Megnéztem tegnap az utolsó részt is. Bírtam volna még nézni ezt az évadot, nagyon sajnálom, hogy ilyen hamar vége lett :S A befezezés szerintem tökéletes volt. Már a sírás kerülgetett a végén. Jokert és a többieket nagyon megkedveltem. Nem tudok rosszat mondani erről az évadról csak azt, hogy hamar vége lett sajnos.
Szerintem is jó lett és nem baj,hogy rövid, így mangahű volt és jól kidolgozott! Várom a Book of Murder-t Smile

Itt egy artwork a blueray-es Book of Cirucs kiadáshoz...csak nem lesz Ciel még is lány? vagy csak a szokásos:
Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Tumblr_nc62thzWKu1qhniako1_500
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptySzomb. Okt. 18, 2014 9:45 pm

Book of Murder két OVA lesz, az egyik 25-én jön a mozikba,a másik november 15. DVD-n január és február. Szerintem egy órás lesz,mint a Hellsing OVÁk.

Új fejezethez:
Hmm.Átmegyünk világháborúba? Nem volt valami mozgalmas fejezet. Meg a német borzalmas benne,azért a hibákat megnézethette volna valakivel. A szolgák viszont végre ismét lendületbe jöttek,várom már! Illetve Ciel a végén meglepett, de teljesen érthető amit csinál. Csak haladnánk gyorsabban :/ Meg hát az is,hogy a németek a rosszak, ezt nem tettem volna bele,mert sokan pattogni fognak. Illetve Victoria szerintem használni akarja valamiféle hatalmi harcban a csajt.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Nov. 20, 2014 1:45 am

Vélemény a fejezethez, a cover nagyon lázba hozott,remélem nem lesz csalódás!:
Hm...Ciel nem öli meg a kiscsajt, varázslatos gyógyszerrúl beszél,ez túl szép...közben meg egy szörnyeteg Seb a borító, kicsit sem ellentmondásos....ez így elég unalmas,valahogy túl mázos. Na a végére azért valamicske még is csurran-cseppen. Csak még mindig nem tudom hova tenni ezt a katonásdit...
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 12:46 pm

A frissben a 100. fejezet angolul, vélemény:
Hosszú fejezet, ennek nagyon örültem. Reméljük tartalmas is:P
Nos, persze semmi extra -,- 100.fejezethez képest gyenge mint a harmat...
a fő cover elég hétköznapi, a több alakos kép mondjuk nem rossz.
Ciel cserélt a boszival, fanserice, megint lány ruhában...kicsit sem ciki,hogy jó egy lassan 15 éves fiúra egy 11 éves lány ruhája. Finny storyját eddig is tudtuk nagyvonalakban, nem tudom minek hozta fel. Viszont...
Tanaka ráveti magát hátulról Finnyre, miközben mindennél gyorsabb stb amit magyaráznak! És aztán akcióba lép, na végre egy kis fincsi, ugye róla se tudunk sokat, kb mint Sebyről:P
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyKedd Jan. 20, 2015 1:57 pm

101.jezet...
Tank, really? Na de nem ez a lényeg...azthiszem most már biztosan mondhatjuk, hogy
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Feb. 20, 2015 7:12 pm

102.fejezet...(OFF: lányok hol vagytok?o.o):
Fanservicice, Ciel lányoskodások és még több,új shinigami -,-
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 EmptyPént. Május 22, 2015 10:39 am

Fejezet összefoglalás:
nem örülnék ha jöne a WW1 -,- de Viktória tényleg így játszadozott. már Ciel is bizonytalan.
Kiderül hogy lesz valaki shinigami,így kicsit jobban belepasszol a kvázi katolikus világba: öngyilkosok büntetése.
Azt mondjk ha egy shinigami lázong-undertaker-okkal teszi.
Undertaker sír Vincent halála miatt O.O
szerintem: öngyilkos lett mikor Claudia, Vincent anyja meghalt,így lett shinigami és Vincent talán a kölke.
Azt mondja kár,hogy így halt meg VIncent,DE a Phantomhive gróf MÉG KÖZÖTTÜK VAN. most azt találgatják,hogy VIncentre vagy CIelre gondolt. kezd izgi lenni.
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: