Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyPént. Nov. 06, 2009 5:32 pm

hát igen egy Alice-os ova nem lenne rossz Smile
az a kép tetszik,jó lett.
hát igen ebben a hasonlóság dologban van valami,még nem is gondolkoztam ezen.de Seb jobban bejön,mint Alucard,bár ő is jófej,csak nem néz ki olyan jól Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 11:08 am

Hm...most,hogy igy belegondolok van benne valami.Igen,lehet,hogy innen is koppintott,de,hogy
a Blood plus mangából meg a Vocaloidból tuti.az szinte biztos!Legalább is ez a privát véleményem.
A Blood plusból (manga,nem anime!)mint már régebben emlitettem(új tagok kedvéért) én nagy hasonlóságot
látok Lord Charles és Ciel alakja között.A nevük is hasonlit,az még hagyján,na de a külsejük és a természetük
is nagyon hasonlit.Illetőleg a koruk is emgegyezik.Több Charles fan lett ezért Ciel fan is xD Bár én Charles-t jobban szeretem,mint Cielt,
sokkal jobban.Ő és Diva a kedvencem.Sajnos Charles csak a mangában van benne,az animében egy "karl" ((őt nagyon utálom,unszimpi és semmi köze Charles-hoz!!)nevezetű alteregószerűsége
van csak jelen ill.Diva "fiú alakját" mintázták róla.Most az avataromban is őt csodálhatjátok xD
Aki figyeli a fan artos topicunkat,kiszineztem pár képet Charles-ról,beteszem még 1x:
The taste of blood
The darkest smile
Bored

Lord Charles
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 12:57 pm

Tényleg hasonlítanak, még az ülés helyzetük is.XD Ciel is így szokott ülni. Smile Charles nekem jobban bejön, mint Ciel. Egyébként, nekem néha Alucard is tetszik.Xd Az OVA-ban legalább is beszokott jönni. Embarassed De most, hogy belegomndolok a stílusuk tényleg hasonlít, csak Sebastian udvarias, Alucard meg sokszor egy dög.XDParam0re MEP part
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 5:50 pm

hát nekem Alucard sehogy nem jö be,nálam Seb marad a befutó Razz
igen ez a Charles hasonlít Cielre,bár ezt már régebben is észrevettem.
ez a videó egész jó Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 9:05 pm

Charles szerintem sokkal tökösebb, mint Ciel ˇ.ˇ nem olyan jégkocka xD
Alucard és Seb között már én is fedeztem fel hasonlóságot, de inkább annyiban, hogy mindketten egyediek, leigázott démonok ( a vámpír is démonféleség, nem? ) , mindkettejüknek van pentagram a kezén, és még azután is vígan verekedtek hogy beléjük eresztettek pár golyót. ja, és persze hogy mindketten dögök. Razz
mert szerintem a lelke mélyén Seb akkoris egy b*szott nagy dög xD végülis, démon. a démonok általában dögök. de mint minden dög, ügyesen titkolják. főleg a lányok előtt ˇ.ˇ nem tudom, ti belegondoltatok -e valaha, de szerintem nem kevés nőszemélyről varázsolta már le az alsószoknyát hosszú pályafutása alatt xD
most képzeljétek csak el, milyen lehet, mikor valahova bemegy, Ciellel együtt, és akkor ott van teljes valójában, és minden női tekintet rászegeződik. biztos vagyok benne, hogy nem egy hölgyikének támadtak illetlen gondolatai egy ilyen komornyik láttán. egy ilyennek csak a legelvetemültebb vén házsártos matróna tud ellenállni =D igaz, hogy egy dög, de egy mutatós dög, ami felmenti majd minden egyéb bűne alól xD
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 9:29 pm

Hát igen. Sebastian titkolja, hogy egy dög, de Alucard már kevésbé.XD Mokcsi, beindítottad a fantáziámat. *.* Minden bűne alól felmenti, hogy egy muatós dög.XD Bár ezzel nincs egyedül, sokan dögök vagyunk, csak jól leplezzük, meg nem vagyunk annyira mutatósak (Legaláb is én nem) Lehet, hogy már pár gyerek is elvan ejte nem kevés helyen.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 9:38 pm

mégis mivel inditottam én be a fantáziádat? Very Happy
azért Sebet sem kell félteni.ő is dög csak nem mutatja ki annyira és olyan sűrűn ,mint Alucard,de azért mindketten nagy zsiványok és értik a dolgukat Twisted Evil
hát Charles nem jégkocka,mint Ciel ez tény,de bennük is sok a közös,csak Charles szimpatikusabb mint Ciel Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 9:46 pm

végülis, van amikor nem titkolja... néha-néha kivillan, mint... inkább nem mondok semmilyen hasonlatot xD szerintem mindenkinek jobb lesz ha megtartom magamnak ˇ.ˇ
ha még egyszer bármelyikőtök is azt meri mondani, hogy nem csini, esküszöm fejbe csapom. -.-'
én már elgondolkoztam azon, hogy lehetne -e démontól terhesnek lenni xD és most, hogy említetted, megint eszembe jutott. szerintem lehet... bár kellemes lenne azt gondolni, hogy nem, mert hogyha igen, azok a bizonyos hölgyemények szép kis bajban vannak =D akkoriban nagyon megégethetted a kezed ilyesmivel. dehát már akkoris félre-félre kacsintgattak az emberek, meg bújtak bele szénaboglyákba, ezek a dolgok azok, amikben biztos vagyok, hogy sosem fognak változni. Razz csak igen, amíg nem tudtál mit tenni az esetleges khm... balesetek ellen, addig több kockázattal járt. ez van. a legoptimálisabb az lenne, hogyha Sebtől csak akkor esne az ember teherbe, amikor éppen úgy tartja kedve xD bár mivel úgyse nézném ki egy olyanfajtából, mint ő, hogy megállapodjon, a kölyöknek se lenne sok értelme.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 10:14 pm

szerintem azt Seb dönti el,hogy legyen-e gyereke vagy sem,vagy legalábbis ha én az ő helyzetében lennék akkor ezt tenném,nem kockáztatnám,hogy esetleg egy gyerekem legyen Very Happy
sejtem Miz mire gondolsz,hogy mikor is mutatja meg Seb azt a biznyos oldalát... Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 10:19 pm

Én is sejtem, hogy mire gondolsz.XD Smile Szerintem is eltudja dönteni, de mivel olyan dög, ezért szerintem lelki ismeret furdalás nélkül megteszi.XD Azon gondolkoztam, hogy ha egy halandónak démon gyereke születik, akkor az van olyan erős mint egy démon, vagy csak fele annyira?
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 10:24 pm

hát ez egy jó kérdés,de valami azt súgja,hogy akkor az csak egy félvér démon lenne és az ereje is csak a fele lenne egy démonénak...bár lehetne normálisan egy démon erejének megfelelő és akkor olyan,mintha nem is lenne köze egy halandóhoz sem ...vagy valami ilyesmire gondolok én... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 10:31 pm

örülök, hogy érthető voltam xD igaz, hogy nem arra gondoltam, de így is jó, én csak egy frappáns hasonlatot akartam, de az már túl nagy disznóság lett volna ˇ.ˇ szóval csak maradjunk annál, amire mindannyian gondolunk, még ha ki nem is mondjuk Razz
na igen... amerre Seb jár, bosszúra éhes fiatal lánykákat hagy maga után. xD legalábbis szerintem.
valószínűleg ő dönti el, de valahogy egy démont nem tartok elég udvariasnak ahhoz, hogy megkérdezné előtte az illető hölgyeménytől, hogy " Te figyelj, teherbe ejtselek? " . szerintem rohadtul nem érdekli, hogy utána mi lesz a csajjal. elvégre dög. ráadásul démon is. dehát istenem, elég bishi ahhoz, hogy 10 másodperc alatt elfelejtsük, mekkora tetű. ˇ.ˇ xP ez van.
hát, ha ember az egyik szülője és démon a másik, akkor szerintem féldémon lesz belőle, vagy valami ilyesmi. mint az Inuyashában xD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 11:08 pm

Nővér, én tudom, hogy Seb nem magában a ... szóval, nem abban a bizonyos tevékenységben leli örömét, hanem pontosan, hogy akár életeket is tönkretehet ilyesmivel, és megrontja az ártatlan lelkeket. nem is értem, a mangaka miért nem tett még be ilyesmit a Kuroba? jó, volt az a dolog ott Beast-tel meg az apácával, de én örültem volna, ha kicsivel jobban belemennek a témába. elég hatásos dolog az ilyen cucc, és én szeretem a hatásos dolgokat xD ( igen, kijelentem, én egy elvetemült hatásvadász vagyok. ˇ.ˇ ) most nem arra gondolok, hogy Seb rámászik pár csajra, mert önmagában az annyira nem hatásos dolog, úgy értem, örülünk neki, a fangirlök sorra ájulnak el a képernyők előtt a gyönyörtől stb. , de maga a hatásos dolog az az, ami az eset után jön. a büntetés. az otthagyott nő bosszúvágya. a mennyek haragja. meg az ehhez hasonló színpadias cukormáz, ami igen kellemesen mutat egy történetben. mondhatni, megfűszerezi.
én azt hallottam, a vámpír nem számít se démonnak, se embernek. hanem valami a kettő között. viszont a vámpírkrónikákban úgy volt, hogy néhány elszabadult démon beleköltözött az első vámpírpár, Akasha és Enkil vérébe. vagy valami ilyesmi. de természetesen, mint a legtöbb fiktív lényecskéről, a vámpírról is annyi teória van , mint égen a csillag.
nekem sincs a bűnbe csábításban semmi új xD de a fenébe is, ez a démon tudja a dolgát Razz
igen, ismerem az özönvizet. ( Mizeria apukája egy időben tanított teológiát, és mikor kicsi volt, olvasott fel néha történeteket neki a Bibliából ) azt hiszem, Tomb Raider - The Angel of Darkness-ben is ez volt a fő cselekmény, hogy valamilyen nemtudommilyen rend újra fel akarta támasztani ezt az emberek és angyalok házasságaiból származó fajt. bár ott elég csúnyának tűntek ezek valamik, annak ellenére, hogy félig angyalok voltak xD
de most csalódtam. ˇ.ˇ ezek szerint akkor, ha egyszer nagyon jókislány leszek, és a mennybe kerülök, nincs keveredés a csini angyalokkal, mert bünti van érte? T.T xD ( najó, ez erős volt ^^' )
azt mondjuk nem értem, hogy mi a felháborító és erkölcstelen a szaporodásban, de nyilván az angyalok olyanok mint a papok meg az apácák. elég kiábrándító.
egyetértek, szerintem is beleférne Sebnek a gyerek. hajj, milyen szép gyerekei lennének ˇ.ˇ " a Michaelis- vérvonal" xD
( Lady, miért nem ide jött a hsz-ed? pedig a régi topic le van zárva )

Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 11:25 pm

Miért van 3 Kuroshitsuji - The Black Butler topic?oo Megint valami hiba a fórumban?-,-
Nem tudom miért csinálja ezt,magától nyilt ez a topic?A VK részlegnél is tapasztaltam...

A Kárhozottak Királynőjében Amel szállta meg Akashát,aki egy s"zellem" volt(nem kisértet,az más),
de mindtől külömbözött,mert tudott "szurkodni".na,ez már másik téma.
Igen,elég erős volt,de nem sértődtem meg azért xD Normális esetben az angyalokat sem érdkelik
a testi vágyak,magasabb rendűek annál.Hogy az Özönvizzel ez hogy volt,hát még utána szeretnék nézni.
(OFFeddig még nem olvastam el az egész Bibliát,de azt kértem karácsonyra mivel csak Újszövetséget találtam otthon
na emg cd megvan ugyan,de annak olyan nyelvezete van,mintha nem is magyarul lenne.Na,emgkapom és elolvasom,
ha rájöttem valamire akkor pedig megirom.ON)
Mellesleg én se igen értem...hát Isten csak tudja...nem akarta,hogy a két faj keveredjen vagy nem is tudom,
talán a válasz abban rejlik,hogy ezek a nemi vágyak sokszor hatalmába keritik az embert és innen ered a bűn,hogy
csak annak kezdenek élni és csak azt tartják valamire,vagy hogy is fogalamzzak,hogy érthető legyen.
Illetve a kerezstény tanok szerint nem a földi életre kéne összpontositani,hanem a túlvilágira,mivel a testünk
csak egy hüvely,lakhely a lélek számára.Én olyasmire gondolok,hogy mikor a két faj egyesült,akkor "megfeledkeztek" Istenről,
egymásnak és a nemiségnek kezdtek élni és nem érdekelte őket többé a túlvilági Paradicsom,mert elvakultak és
a földi életet kezték mindenek elé helyezni.Nem érdekelte őekt a lelki üdvüsség.Valami ilyesmi-szerintem.
Ilyen teológiai kérdések feszegetése nagyon-nagyon nehéz,én pedig nem vagyok teológus és gondolom ti sem.
Minden esetre érdekes és el lehet játszani a gondolattal,hogy egyes dolgokat a Kuróra vonatkoztatunk.
Miért nincs semmi friss?T,T Nem baj,közeleg a november 18!
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 11:42 pm

akkor megnyugodtam, hogy nem sértődtél meg ^^ de nem is annak szántam, ez csupán a szokásos Mizeriás gondolatmenet volt xD
de ennyi erővel akkor minden egyes ember bűnt követ el. de gondolom nem is ilyen értelemben, hanem hogy nem szabad elfeledkezni a lélekről meg az ilyen bonyolult dolgokról, vagy valami ilyesmi. hát, ez szívás. én ha istennő lennék, megengedném az alattvalóimnak, hogy azt csináljanak, amit akarnak. én ilyesmiken meg se sértődnék xD ( na igen, ontom magamból itt az okosságokat ezekkel a formabontó teológiai nézetekkel, apám szívbajt is kapna tőlem ˇ.ˇ )
szerintem a mangaka azért tehetett volna bele több ilyen vallásos cuccot. azok tudnak ám lendíteni egy történeten. én legalábbis nagyon bírom az ilyeneket =D hiába, túl sok a Seb és Ciel, valahogy mintha a cselekményszál el lenne hanyagolva néhol ˇ.ˇ *cö-cö * oké, hogy ők a főszereplők, de azért... én örülnék, ha nem lenne olykor tapasztalható ez a twilight-effektus, hogy csak a két főszereplőt nyomatják állandóan, és a történet gyakorlatilag semmi.
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 1:29 am

Hát ki tudja mi lesz még ^^ Már nagyon érdekel hogy mi volt ez a villantás Sebről meg a késről, hogy mi is fog ott történni pontosan :}

//OFF: Azért nyit új topikot, mert "megtelik" az előző és azt lezárja, általában 50-60 oldal után csinálja... idegesítő kicsit de végülis figyelmen kívül lehet hagyni XD//

Találtam egy jó Kuros képet :3 Remélem még nem rakta be senki >.>
Gardrób
Tetszik az ötlet a képhez ^^ A "tükör effektus" XD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 10:14 am

Valaki megtudja mondani, hogy miért van két Kuro-s topic? Már nagyon várom a mangát, kíváncsi vagyok, most hogy fog folytatódni a történet. Arra is kíváncsi lennék milyen lehet, egy démon és egy angyal keveréke.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 11:25 am

hát egy angyal és egy démon keveréke igencsak furcsa lenne....megnéznék egy démont fehér anygal szárnyakkal,miközben azon tépelődik,hogy most elvegye valaki lelkét vagy inkább jót tegyen Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 11:33 am

Lol! A démon fele azt mondaná, hogy vedd el! Az angyal meg, ne bántsd!XD Bár ha az angyal őse olyan mint Ash, akkor szerinbtem nem tépelődne annyit, megoldaná...A maga morbid módján.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 2:39 pm

vagy elhitetné magával,hogy annak az embernek már mindegy,így nem lesz semmi baj,ha elfogyasztja a lelket és így egyik felének sem lenne bűntudata Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 3:49 pm

Hát mondjuk nem szabadna házasság előtt nemi kapcsolatot létesiteni.Ha már a férjed/feleséged
az illető,akkor már nem bűnös.Elég bonyolult dolgok ezek.
Mivel nem vagyunk istenek,ezért nem tudunk úgy godnolkodni mint az Isten és nem is értjük
meg sokszor,ami nem csoda szerintem.De ez már lassan off,bár enyhe teológiai feszegetések
még beleférnek a Kuróba azthiszem.
Mivel vallásos vagyok,ezért mondom midnig,hogy én elméletben sem vetem rá magam
Sebre és hasonlók,mert a nézeteim szerint valóban léteznek angyalok és démonok.És hát
nem szeretnék egy démont vagy bukott angyalt a nyakamra,semmi esetre sem.
Neten látam pl egy olyna képet,hogy Sebby volt rajta és az volt alá irva,hogy "Ha ez egy démon,akkor
sátánista leszek!" ,megmosolyogtam,de ha az illető tudná milyen súlya van ennek a kijelentésnek.
Nem kötöttem volna Sebbel egyeszséget Ciel helyében.A démon szép és csábitó,ez a dolga.
A sátán általában nem rossz doglokat kinál fel az embernek,a lényeg,hogy mi a jobbat válasszuk.
Ez a furfangos a dologban.pl Cielnek Seb egészséget igért,életet és bosszút.Egy széparcú komornyik szolgálatát.
De valóban megéri?Ez a kérdés.Most sok fangirl sikitva helyeselne,de ha vallásosak lennének bizonyára nem igy lenne.
Legalább is ez az én vallási meggyőződésem amivel senki nézeteit nem akarom megsérteni.

Amúgy a Kuroban érdekesnek tartottam,hogy a shinigamikat is bevonták a dologba,hiszen a shinigamikba
vetett hit ugye a japánok,keleti vallások hitének része és nem összeegyeztethető a keresztény tanokkal.Bár engem
cseppet sem zavar,hogy vannak benne,csak érdekesebbé teszik a dolgokat Very Happy
Még 10 nap,de 9 múlva már fent lesz az új fejezet!XD
Mokcsi,a kérdésedre választ ad egy film,a Sátának - Pokoli poronty(Little Nicky),nem láttad még?Very Happy XD Nicky anyja angyal,apja ördög XD
Az angyalok nem feltétlenül olyan teremtmények szerintem,mint amilyennek képzeljük őket.ha megfigyeljük azokat a részeket,ahol
angyal jelenik emg embernek,akkor azt tapasztaljuk,hogy az emberek szinte minden esetben megrettennek,félnek az angyaltól.
pl mikor Jézus feltámad és angyal őrzi a sirját igy szól(már nem tudom melyik emebrhez aki odajött^^°): "Ne félj!"
Nem tudni miért van ez igy,de ha általánositunk,az emberek megijednek az anygaloktól.Lehet,hogy egyszerűen
érzik sjaát bűnösségüket és valamiféle Isteni itélettől tartanak amit az angyal kiván végrehajtani?Vagy talán van valami egy angyal
külsejében vagy kisugárzásában,amitől egy ember megrémül.Nem tudni.Az se biztos,hogy szárnyuk van,sőt...a legelső angyalábrázolások
freskókon,még a 3.századból valók és bizony ezeken az angyalszárnyak hiányoznak.Az anygalszárnyakat valószinűleg csak a művészek
találták ki,hogy jobban ábrázolni tudják ezeket alényeket,főként azért,hogy a képeken emg lehessen őket különböztetni az emebrektől.
Vannak harcos angyalok is,az angyalok van,hogy oylan parancsot kapnak,amit mi kegyetlennek találunk.
Pl az egyiptomi 10 csapás közül az utolsó,a csecsemők meggyilkolása...egy angyal volt aki végzett az újszülöttekkel,éjfélkor jött
el.Most sajnos nem emlékszem,de egy jelentős arkangyal volt ez a "pusztitás angyala",talán Uriel,de nem akarok butaságot mondnai,nem
emlékszem.

„Levetették a nagy sárkányt, ama régi kígyót, aki maga az ördög, a sátán, aki tévútra vezeti az egész világot. A földre vetették, s vele együtt letaszították angyalait is.” (Jelenések könyve 12:9)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 4:29 pm

én nem vagyok vallásos,de ha a valóságban megjelenne nekem egy démon biztos hogy nem az lenne az első dolgom,hogy szövetséget kössek vele,hanem nagyon is megrianék tőle Smile
így képzeletben meg minden el lehet képzelni,hogy Sebbel milyen jó lehetne meg hasonlók,de ha Ciel helyében lennének,akkor szerintem a fan girlök sem lennének olyan vidámak és mindenre készek egy démonért,szerintem ők is olyakor megriadnának Sebtől mint bárki más.anygalok szempontjábül pedig dettó Smile
nem,nem láttam azt a filmet,de majd lehet,hogy utána nézek.
már várom a következő fejezetet,érdekel,hogy mi jöhet még ezek után Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 7:57 pm

az ember eredendően bűnösnek számít a keresztény tanok szerint, nem, akkor meg minek finomkodjunk? xD ( de ez csak az én véleményem. azért vicces, hogy apám teológus, én meg közben ennyi marhaságot hordok össze ˇ.ˇ )
drága Nővér, egy szóval sem mondtam, hogy nem vagyok vallásos, de nem annyira, mint te. csak egy hangyapotrohnyit. Razz ( de ezt is a neveltetésemnek köszönhetem)
* Miz befejezi a sikítva helyeselést és lesüti a szemét * hát, hosszútávon biztosan nem a legelőnyösebb választás egy démon... de azért abba gondoljunk bele, hogy Ciel mennyire kétségbe lehetett esve. kétségbeesés, düh, bosszúvágy, keserűség. Seb a leggyengébb pillanatában kezdte ostromolni. az ő helyében nekem se lett volna okosabb a döntésem. kötve hiszem, hogy Ciel tettét a józan ész vagy a hit vezérelte. leginkább a pillanatnyi érzelmei. Édes Anna is meggyilkolta Viziéket, pedig a világ egyik legártatlanabb teremtése volt, akinek más esetben meg sem fordult volna ilyesmi az eszében. vannak dolgok, amik ellen egyszerűen egy esendő, halandó ember nem tehet. az érzelmeken nagyon nehéz felülkerekedni. nem lehetetlen, de nehéz. az emberek bizonyos szinten az érzelmeik bábjai. én nem hibáztatnék egy ilyen döntésért senkit. ( hahh, elnézést a romantikus kirohanásért )
meg aztán, van valami igazán megkapó ezekben a tiltott szerelmekben. szeretünk róluk olvasni, filmeket nézni, stb. van benne valami igazán romantikus. hisz a romantika is tele volt ilyenekkel. lehet, hogy nem helyes, de csábító. a tiltott dolgok vonzzák a legjobban az embert.
jujujuj, az a csecsemőgyilkosos az asszem volt az egyiptom hercegében xD ( megvan videón meg könyvben is, nagyon bírtam kiskoromban =D ) asszem úgy volt, hogy csak azokhoz nem ment be az angyal, akik befestették vérrel az ajtófélfájukat, de egy csomó egyiptomi gyereket megölt. azt a részt bírtam, olyan szépen ábrázolták benne az angyalt, egy ilyen kékes fénycsóva volt ha jól emlékszem, és akkor ott süvített a házak között xD ( én is elvagyok xP )
most lehet, hogy elsőre nem úgy tűnik, de szerintem én lennék legjobban megijedve, ha egyszer szembetalálkoznék egy angyallal, démonnal, vámpírral, kísértettel vagy ehhez hasonlóval Razz beszélni könnyebb róla, hogy ilyen meg olyan lenne vele találkozni. élőben találkozni egy ilyennel már más. ˇ.ˇ
engem nem érdekel Seb, dögöljön csak meg, úgyis visszajön xD



Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:11 pm

Jaja, élőben biztos máshogy beszélnénk.XD Miz, ha te egy hangya potrohnyit vgy vallásos, akkor én mit mondjak? O.o Tetű potrohnyit?XD Én és a vallás két külön álló fogalom. -.- Nem mondom, hogy nincs Isten, mert nem állítok olyat, amit nem tudok. Ám a Sátániszák, nem sátán imádók. Razz Azokat ördög imádóknak mondják. A sátánisták a jellen élnek, nem hagyják, hogy a vallás , meghatározza az életüket. Maguknak élnek. Nekik is vannak parancsolataik és egyházuk. Ha élőben találkoznék Seb-el vagy Ash-al...Kisebb pánik roham törne rám. Bár Ash-tól jobban tartok. O.o
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:23 pm

May Rin, kicsi tetűpotrohom ! ^^ xD
édesem, ahhoz nem kell sátánistának lenned, hogy ne a vallás irányítsa az életed ˇ.ˇ én azt mondom, ahhoz, hogy jól és helyesen élj nem szükséges a vallás. csak a józan értékrend, megfontolni a dolgokat, és tudnod kell beismerned, hogy hibáztál, és bocsánatot kérni. ehhez nem kell templomba járnod. de őszintén, én sohasem lennék sátánista, de katolikus sem. már mondtam, én egy kis szürke valamicske vagyok, a fekete és a fehér között mászkálok és egyensúlyozok. nem éppen kiegyensúlyozott, de belőlem mindenből van. én művész vagyok, összetett emberke xD
jah, Seb max a bugyit varázsolná le rólad, Ash meg minimum a nyakadról a fejedet Razz szép kilátások xP most elkezdhetnénk vitatkozni, hogy melyikkel járnánk jobban. de őszintén, én egyiknek sem örülnék... vagyis, jó, azt a dolgot Sebbel megfontolnám, de nem, inkább hagyjon mindkét mákvirág engemet békén xD

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
5 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: