Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:31 pm

Ne is mondd, hogy templom! Anyám mindig ezzel csesztett, hogy ha nem járok rendesen hittanra, akk nem fogok megbérmálkozni. -.- Hiába mondom, neki, hogy ez engem nem hat meg. -.- Seb engem simán rátudna venni, az egyességre.Xd Mivel könnyen rátudnak venni rossz dolgokra. Ha te szürke vagy, akkor én sötétszürke vagyok. A sötétség és a fényközött vagyok én is, de a sötét jobban vonz, mint a fény. ~.~
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:34 pm

hát nem tudom én Ashtől és Sebtől egyaránt megijednék a valóságban és nem érdekelne,hogy melyiküknek milyen a mosolya meg hasonló,ha tudnám,hogy az egyik démon a másik meg egy anygal Very Happy
az én családomban senki nem vallásos így nem csoda hogy nem tartozom sehova,de amit tudnak bizonyítani abban hiszek a többit meg vagy igen vagy nem Smile
hát nem biztos,hogy Seb beérné egy bugyival,de ne menjünk jobban bele a dolgokba... Razz hát igen Ash egy kicsit durvább lenne...anygal és még is felér egy démonnal...érdekes Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:39 pm

Lehet, hogy van benne egy kis démoni vér is, csak ügyesen titkolja.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:42 pm

lehet hogy ő is tisztátlan ahogy ő mondaná,és ezért akar mindenkit megtisztítan,hogy legalább mások ne legyenek olyanok mint ő Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:46 pm

istenem, ilyenkor adok hálát az égnek, hogy az én szüleim sosem nyaggattak a hittannal meg ilyesmikkel. van egy olyan érzésem, hogy engem rövid úton rúgnának ki a hittanórákról. sőt, igazából engem nagyon sok helyről kicsapnának xD dehát, mindig is nehezemre esett féket tenni a nyelvemre ˇ.ˇ az önkontroll sem erősségem =D
höhh, akkor nem venne rá, ha én ott lennék. elhajtanám a fenébe ( de azért a telefonszámom a zsebébe csúsztatnám xD vagyis, dehogy... ) , és kiosztanám, amiért megkörnyékezi a barátnőimet. ˇ.ˇ már ha egyszer valami csoda folytán életre kelne. de ki tudja. Razz
egy-kettő-három-négy bu... akarom mondani, inkább tényleg ne menjünk bele a dologba ^^'
érdekes, szerintem ha valamelyikőjük erőszakoskodni akarna velem, vagy beszól, valószínűleg rögtön megjönne a bátorságom, amilyen kis önérzetes vagyok, biztosan nem hagynám szó nélkül. ˇ.ˇ

Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 9:04 pm

WOW! Elképzeltem, ahogy olyan szép kacifántos szavakkal visszaszólsz nekik.Xd Miz, védj meg!XD Nélküled biztos belemennék, de előbb megszabnám a szabályokat, feltételeket.XD Ha már az én lelkemről van szó, akk nekem is legyenek elvárásaim....
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 9:09 pm

én sem hagynám magam,bár valami azt súgja,hogy túlzottan nem hatnám meg őket... -.-
hát a feltételeket mindenképpen meg kell szabni,ha van rá lehetőség és valami olyat kéne kitalálni ami miatt nem árthatna nekünk Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 9:09 pm

én megvédelek titeket tőle xD csak aztán más kérdés, hogy magamat is meg tudom -e ... mondtam már, hogy az önkontroll sosem volt erősségem ˇ.ˇ
belekezdtem a fanficem 6. fejezetébe. és ez nagy szó, hogy egyáltalán idáig eljutottam. a legelején azt hittem, kész lesz egy fejezet, aztán hagyom az egészet a fenébe. de úgy tűnik, most egészen belelendültem.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 9:10 pm

hát igen ez egy jó kérdés. Smile
jujj az jó,már alig várom Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 9:12 pm

Én is alig várom!XD Smile Egyébként ha te megvédsz minket, akkor mi is téged! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 9:22 pm

hát, várhatjátok. szerintem tetszeni fog Razz
jaj, de édesek vagytok, köszönöm ˇ.ˇ xP
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 9:31 pm

hát remélem is Very Happy
ugyan Miz semmiség.ha te minket akkor mi is téged Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 10:10 pm

Úgy van! Megkötjük az alkut Sebbel, hogy megmentsünk téged.Xd
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyVas. Nov. 08, 2009 11:14 pm

Hát erről akár meddig lehetne beszélgetni.
Én azért nem vagyok annyira vallásos,szóval nem tudom kivülről a Bibliát meg ilyenek xD
Mármint vallásos vagyok,de nem fanatikusan.
Hugi,te Cielt véded?Ah,hogy ezt megéltem!Very Happy Mellesleg egye tértek és én egy szóval sem mondtam,hogy
nem értem meg amit Ciel tett.A démon pedig ért ahhoz,hogy mikor kapjon el minket.
(erről a kirohanásos-legyilkolós kifejtésedről eszembe jutott,hogy mostanában szlovák irodalmon
impresszionista és hasonló jelelgű műveket veszünk és a tanár kifejtete,hogy az egyik
műben a pozotov hős,egy jófiú egyszerűen már annyira kiakad xy-on,hogy megfogja a keze ügyébe kerülő
szeneslapátot és agyonveri az illetőt.Erről filozofált nekünk a tanár,hogy tulajdonképpen nem gondolkodott mikor
megtette,az érzelmek előtörtek.Nehéz ilyen helyezetben a józan észre hagyatkozni)
Sajnos valóban a tiltott dolgok zonzanak bennünket....ez van,azthiszem a teológia ezt is az áteredő bűnnel magyarázza.
Igen,a 10 csalás az Mózessel kötendő össze,ezért benne van természetesen az Egyiptom hercegében(mellesleg én is szeretem).
Úgy van,aki nem festette be vérrel az ajtófélfát...csak a mesében annyi mutatnak,hogy valami nem igazán anyagi,
szellemszerű fuvallat megy be az ajtókon,nem mutatják,hogy angyal,akkor a kisgyerekek bizonyára kiábrándulnának
az angyalokból,akiket pufók barokk kisbabáknak(lol?)szoktak elképzelni vagy mosolygós,szép néninek vagy bácsinak.
Én sem szeretnék hasonló szerzettel találkozni(bár el szoktam gondolkodni azon,mit csinálnék ha egy eredeti
vámpirral hozna össze a sors.Minden esetre inkább ne legyen semmilyen hasonló élményem.),az angyalok eléggé foglalkoztatnak,
de ez minden.Egy szent (elfelejtettem melyik :/)irt egy könyvet még sok-sok évvel ezelőtt,az angyalokról.Minden benne van,
amit az ember az angyalokról tudni szeretne:esznek-e,isznak-e,van-e testük stb de sajnos magának a könyvnek a cimét is elfelejtettem....
de szerintem nem is találnám emg magyar forditásbanXDMindenkinek van őrangyala,az prangyalok azért más osztályba sorolandók,
egy harcos anygal,arkangyal bizonyára hamarabb lehet ilyesztő nekünk,mint egy őrzőangyal.
Démonok és bukottak pedig remélem távol állnak tőlem.De igy tv-ben azért jó nézni őket xD
Nem rég tudtam emg,hogy az "ateista" szó jelentése "Istentől eltávolodott",vagyis nem az illető aki nem hisz,hanem
az,aki elfogadja Isten létét,de nem a hive,el van tőle távolodva.Érdekes.Midnig tanulunk valamit.
May Rin,ha megbérmálkozol semmit sem vesztes és még ha aztán nem is követed a családod hitét,szerintem csak jól járhatsz vele.
Azt,hogy valaki hisz,az egy ajándék,nem mindenkinek adatik meg.A sötétség midnig jobban vonzz.
Én is szeretem a sötétésget csak nem abban az értelemben.Ha vallásos ember köt bele a feketeségembe,akkor
általában azt felelem: "hiszen a papok is feketében járnak" ^^°
Érdekesek a meggyőződéseim,ezrét sem mondom,hogy én a "fú,de nagy" keresztények között vagyok.
Nem tudom jó-e,ahogy gondolom,de ember nem változtathatja meg a nézeteimet.Majd ha emghalok,mindneképpen
megkérdezem Istentől és ha tévesek voltak megbánom.Szerintem Isten teremtett mindent,de valójában a Gamov-féle
ősrobbanás volt,amit ő közvetve létrehozott és ezáltal aztán fogozatosan kilakult az élet,ahogy az a Darwinin tanok hirdetik
és Isten tudta,hogy ez az egyedfejlődés igy fog menni szépen mig mi kialakulunk és ez is volt a cél.Szóval ezzel azthiszem
a klasszikus egyház nem értene egyet,de nem érdekel.Szerintem igy volt,hogy is lehetett volna másként?Egy pappal
beszéltem,fiatal pappal és örültem,emrt ő is igy magyarázta,ugyan igy gondolja,ezért merem remelni,hogy ez a tézis igy helyes.
Hittant nem keleltt rámkéynszeriteni,bár azrét a gimis hittantanárunk már eléggé agyramenő volt.

Seb szerintem sem nyúlt ki végleg,sőt,ez kb biztos.Kitartok amellett,hogy vagy a fickó agyszüleménye az egész,hogy
egy jót kaszáljon,vagy valóban emgtörtént,de Seb felébred.
Ash kérdése...hát Seb mikor a tetőn vannak akkor komor képpel jegyzi emg,hogy az ilyen angyal az bukott angyal.
Ezt direkt emgfigyeltem és mintha rendesen sajnálná is,vagy nem tetszene neki.Igen,nem tetszik neki az angyal
kacérkodása és elképzelései és azt állaoitja meg,hogy bukott és aztán örül mikor az még is üdvözül,de erről már beszéltünk
és nem jutottunk előbbre.
Megnézném Sebet angyalként *g* Eszembe jutott az a rész,mikor a jégen vannak és Druit Sebet Noéként képzeli el a bárkávalxD
Hát...nem éppen Noé xD

A tetűpotrochot és egyéb biológiai dolgokat hagyjuk,emrt eszembe jutott egy érdekes etológiai
dolog amit nemrég olvastam,az off-ban amjd megemlitem xD

Egy jó amv:
Kuroshitsuji - Summoning of the Demon AMV
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 8:00 pm

tudom, Nővér, hogy nem vagy fanatikusan vallásos xD akkor már rég nem állnék veled szóba ˇ.ˇ ( csak hülyéskedek )
nem konkrétan őt védtem, hanem azokat, akik hozzá hasonló helyzetbe kerülnek, hogy iylen heves, erős érzelmek befolyása alatt kell valami komoly döntést meghozniuk. ˇ.ˇ de őszintén, felőlem azt hittek, amit akartok, még mindig rühellem Cielt xD
juj, akkor nem csak én szeretem azt a rajzfilmet Razz
ezek olyan dolgok, mint a tűz, messziről jó nézni, amíg meg nem égetnek. ( mondja a kis piromániás, aki azzal szórakozott, hogy műanyag poharakba égetett lyukat teamécsessel ˘˘' )
( hát, meggyőződéseim azok nekem is vannak. ˇ.ˇ nekem addig vallás, hogy menny, pokol, démon, angyal, isten, ördög, és onnantól kezdve mindent úgy képzelek el, ahogy nekem tetszik xD mint a horoszkópnál. ott is csak azokban az előrejelzésekben hiszek, amik meg valami rosszat jósolnak, elengedem a fülem mellett. xP szerencsés stratégia ˇ.ˇ )
jaj, kicsi Sebem az arany szívével ˇ.ˇ XD úgy aggódik mások lelki üdvösségéért xD ( hö-hö )
de ha Noé úgy nézett ki, mint Seb, akkor én irigylem Noé feleségét =D ( de Noé ronda öregember volt, nem? xD én úgy képzeltem el mindig )
én azért démonnak csípem Sebet még mindig ˇ.ˇ
potroch? az nem potroh? ='D ( bár végülis te vagy itt a szakértő bioszból, Lady)
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 8:50 pm

Ezek szerint én ateista vagyok. XD Mivel én hiszek a szellemekben, meg ilyesmi, szoktam bnő-immel idézni.XD Nem tom, hogy ki mennyire néz hülyének miatta, de nem is nagyon izgast. Razz És őrangyal idéztünk, és az enyém írt legelőször és nagyon kedves volt és nagyon energikus.XD De egy őrangyal is tud mondani ilyesztő és csúnya dolgokat. O.o Ez az AMV nagyon tetszik, szép a zene. Már nagyon várom a kövi fejezetet.XD Tűkön ülök, de rájöttem, ha nem gondolok rá, akk nem olyan hosszadalmasd, míg elérkezik.XD
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 8:56 pm

May Rin, már bocs, de te hülye vagy xD a szellemidézés veszélyes ˇ.ˇ ( ejnye-bejnye )
na, ha nagyon szép és jó és kedves leszel, talán még a manga fejezet előtt elkészül a 6. fejezetem, hogy addig is ne unatkozz. de csak ha jó kislány leszel Razz
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:04 pm

Jó kis lány? O.o Most rám gondoltál? Az nehezen fog menni, Kedves. Tudom, hogy veszéjes.XD ki is írta egyszer, hogy Sátán.XD Tudom, hogy a rossz kis lányokra buksz, szóval siess a 6.-ik fejezettel.xd
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:10 pm

na figyelj cica, most nálam van az ostor, én dirigálok! ˇ.ˇ xD jó kislány leszel, vagy nincsen 6. fejezet. és bánni fogod. ez különösen jónak ígérkezik. szép, hosszú, tartalmas fejezet lesz.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:20 pm

Nem engedem! *Kitépi a kezéből az ostort* Nem leszek jó kislány!Utálok az lenni. -.- Siess a 6.-ik fejezettel!
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:22 pm

te engem ne sürgessél! különben is, van még tartalék ˇ.ˇ
najó, eldöntöttem, ha kész lesz, te nem olvashatod el. büntetés.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:26 pm

Én meg elhatároztam, hogy szakítok veled.Xd Túl sok a veszekedés köztünk. Razz Hát ha nem olvashatom el...Azon még agyalok, hogy akkor mit csinálok.XD
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:27 pm

mint látom elvagytok,mint mindig xD
én nem sürgetlek Miz,de már nagyon kíváncsi vagyok a kövi fejire,túl jól sikerülnek,ezért midig többet akarok belőle Very Happy
az enyém majd a téli szünetben lesz várható,addig sajnos nem,eleve lehet,hogy péntetkől tiltva leszek a géptől mert be kell írnom két eltitkolt jegyemet ... Rolling Eyes Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:31 pm

Hát ja, elvagyunk mint mindig.XD Édesem, milyen jegyeid vannak? Tessék rendesen tanulni! (Pont én beszélek...)
Vissza az elejére Go down
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 9:48 pm

Mokcsi, nincs okunk panaszra xD
ugyan, ugyan, szerintem elég sok bennük a hiba. lehetnének jobbak is.
milyen jegyeket kaptál? meg mért kell egyáltalán beírnod? beszedik, vagy mi? részvétem.
mellesleg, én is kíváncsi vagyok a te fanficedre Smile
halljátok, most kissé elapadt az ihletem xD anyámék boldogítottak megint ( és esküszöm, egyesek csodálkoznak, hogy enyhén idegbeteg vagyok. ilyen família mellett? ) , úgyhogy most elveszett az az emelkedett hangulat, bele kell éljem magam megint a történetbe ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
6 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: