Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez a fórum a magyar Vampire Knight és Kuroshitsuji fanok számára készült, lépj be!^^
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuro shitsuji - The Black Butler

Go down 
+7
Edaniel
Yume
Gothic Lady
Koffeey
May Rin-chan
Mizeria
Mokcsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey
Vámpír
Vámpír
Koffeey


Hozzászólások száma : 780
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ಠ_ಠ

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 7:29 pm

Én nem hiányolom :} Azért olyan különleges az ilyen kiskori mosolygós Ciel, mert már nem szokott mosolyogni sir
De aranyos különben, cukorfalat légyszii-örülős
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyPént. Dec. 25, 2009 1:26 pm

Ami igaz az igaz,nem vetném meg ha többet mosolyogna,de valóban van valami varázsa az ilyen kiskori
képnek,ahol mosolyog.Szerintem azért Seb feladata is lenne,hogy felviditsa.....u.u
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyPént. Dec. 25, 2009 7:30 pm

nade gyerekek... nézzetek már arra a fogfúrós képre... mégis, egy ILYEN démontól várjátok, hogy felvidítson egy lelkileg beteg tizenéves kiskölyköt? xD egy démontól, akinek a szadizmus egyik legismertebb jelképe, a fogfúró izé nyugszik a kezében? xD különben is, nem emlékeztek, amikor Emily-t akarta felvidítani az enyhén túlsúlyos tisztviselőkkel meg a kéményseprőkkel meg a tizenvalahány gyerekekkel? ˇ.ˇ azt hiszem, ha Sebről és az empátiáról van szó, az eset reménytelen. =P
( mellesleg, az a fogfúrós kép tetszik, bár nem szeretem tőle jobban a fogorvosomat xD sőt, egyik fogorvost sem, szadista vadállatok ˇ.ˇ )
a füstösképű szerecsenekről ( azaz az indiai banda) ne is essen szó, én se szerettem a currys részt =D de ha jól emlékszem, a mangában már ki is hagytam.
a cirkuszosokat én is szívesen látnám a 2. évadban ^^


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyPént. Dec. 25, 2009 7:59 pm

nekem semmi bajom a fogorvosokkal,Sebbel meg főleg nem.bár gondolom azért nincs velük bajom,mert a fogkő a legnagyobb bajom, az meg nem vészes Very Happy
hát Seb szerintem nem az a fajta aki képes lenne felvidítani Cielt...vagyis hát próbálkozik,de a maga módján ami nem azt éri el amit kéne... xD
akkor ezt megszavaztuk,legyen a cirkuszos rész benne a 2. évadban Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 2:57 pm

Hugi,azért reménykedni lehetXD
Ah,a próbálkozásokról ne is bezséljünkxD....emlékeztek,mikor a cirkuszos résznél Ciel megbetegedett és Agni
rászólt Sebre,hogy törődjön vele,az meg meg akarta etetni?Hát az halálos volt!XDDDDDD

Már letölthető angol felirattal az OAV.

Your soul is mine...(fan art)
Ez az első fan art nekem nagyon tetzsik,szép lett!
Ciel X-mas fan art
Master and Butler(wall)
Victorian nightamre(wall)
Shitsuji(FA)
Shiutsuji - face
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 7:27 pm

az jó hogy végre meg tudom majd nézni angolul is,mert eddig csak japán szinkronnal,meg spanyol felirattal láttam és azért az angolt mégis csak értem valamennyire xD
ja igen ez nagyon nagy volt az a jelenet,a cirkuszos részek tetszettek nekem eddig a legjobbak,meg most ez ami legutoljára volt Smile
a képek,bár a Sebes fanart számomra kicsit furcsa.
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 9:41 pm

akkor azt hiszem le is töltöm az OVAt,mert felirat nélkül,japán szinkronnal láttam és jó volt ugyan,de mivel nem értettem hogy miről beszélnek így egy kicsit néhol homályos volt számomra hogy most mi is van...ahogy látom akkor a currys részt szinte senki nem szerette,ellentétben a cirkuszos jelenetekkel.minő véletlen,bár szerintem ezen nem is kell csodálkozni,ez magától érthetődik Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 9:56 pm

hát igen a cirkuszos jelenetek nagyon jók. én Seb és Will vdersengéseit bírtam nagyon,azok olyan viccesek voltak.na meg Ciel és a szobatársa... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 9:59 pm

én azért töltöm le, mert valószínűleg beteszem az amv-be. ˇ.ˇ
én azért nagyjából értettem mivan, vagyis, nem tudok japánul, csak azokból indultam ki, amiket a sorozat során tapasztaltam... ami annyit jelent, hogy amikor mondjuk Seb Cielhez beszélt, odaképzeltem valami érzelgős shounen-ai vagy szekálós dumát, és el van intézve a dolog xD
mellesleg, Edaniel te még nem olvastad a fanficemet, úgyhogy most belinkelem, hogy elolvashasd, mert mostanság mindenkit lerohanok vele xD de ne félj, nem lett olvashatatlan ˇ.ˇ
Fanfic
jut eszembe, már 6 oldal megvan a 9. fejezetből ^^
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 10:02 pm

hát én a lényeget kapizsgáltam belőle amit meg nme értettem azt meg úgy magamban lejétszottam és valamit kitaláltam oda Very Happy
már hat oldal? úgy érzem Miz a következő fejezeteden sem fogunk unatkozni Razz
az én fickemet már ismered Edan,Mizét meg csak ajánlani tudom Smile
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Edaniel
Kis Denevér
Kis Denevér
Edaniel


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Dec. 22.
Age : 40
Tartózkodási hely : Szeged

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 10:06 pm

Sebastian és William civakodásait én is nagyon bírtam azt a jelenetet meg különösen mikor Ciel megtudja hogy a szobatársa egy lány Very Happy
én magát a Hamlettet nem ismerem olyan mélyen így abból nem értettem sok mindent,bár Kuroshitsujis változatban valószínű,hogy nem olyan volt mint az eredeti mű,ezt nem tudom,mert egyszer belekezdtem a Hamlettbe,de aztán ott is hagytam XD nem is kételkedem abban hogy jó-e a ficked Mizeria,nem ítélek meg előre semmit,ha meg Mokcsi is ajánlja akkor biztos jó.a tieddel Mokcsi még nem végeztem,de igyekszem csak nincs mindig időm olvasni.
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 10:11 pm

semmi baj.olvasod és tetszik ez a lényeg nekem Very Happy
Mizére pedig mindenképpen szakíts időt és jó sokat,mert hosszúak a fejezetei,de annál izgalmasabbak,szóval mindenképpen tessék elolvasni őket! Twisted Evil xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 10:33 pm

nekem a Hamlet a kedvencem Shakespeare-től =D érdekes módon, az az egyetlen, amit végigolvastam tőle, a Rómeó és Júlia untatott xD de főleg Ophelia miatt szeretem annyira a Hamletet. úgy értem, imádom az ilyen őrületre és öngyilkosságra hajlamos karaktereket.
annyira nem is hosszúak, ha az ember gyorsan olvas xD én sosem értettem, egyesek hogy tudnak annyit szöszölni az olvasással, bár mondjuk én már 4 éves korom óta olvasok, szóval ezért megy olyan jól, sokat és sok ideje olvasok =D
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 10:37 pm

én a gépen nem szeretek annyira olvasni,de már lassan kezdek hozzászokni...csak az a baj,hogy a gépen olvasok,akkor a fórumozás,videó nézés meg ilyesmi elvonnyák a figyelmem és ezért később végzek,mintha a kezemben lenne az amit éppen olvasok Very Happy
nem tudom én az ilyen műveket,mint a Rumeó és Júlia meg a Hamlett sosem szerettem,szerintem nem is fogom,max ha kuroba van,mert akkor mindent megnézek xD
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Rocker Lady
Ember
Ember
Rocker Lady


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Dec. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hajós vagy Miske

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 11:24 pm

A Black Butlert a drága May Rin-chan szretette meg velem.Sajna eddig csak angolul hallottade nagyjából értetttem.Ezer köszönet neki.
Vissza az elejére Go down
May Rin-chan
Maid
Maid
May Rin-chan


Hozzászólások száma : 1970
Join date : 2009. Sep. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Viktoriánus London

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 11:28 pm

Hát szia, édes! Örülök, hogy megszeretettem veled, bár te szerintem az ilyen dolgokra alapból bukszXD
Vissza az elejére Go down
Rocker Lady
Ember
Ember
Rocker Lady


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Dec. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hajós vagy Miske

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyVas. Dec. 27, 2009 11:33 pm

Köszönöm,de te még tudod hogy mijen marhaságokra bukok!! XD Very Happy Razz lol!
Vissza az elejére Go down
Gothic Lady
Vampire Queen
Vampire Queen
Gothic Lady


Hozzászólások száma : 4875
Join date : 2008. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mad Victorian Tea Party

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 5:46 pm

Megnéztem az OAV-t angolul,bár felirat nélkül is leszűrtem a dolgokat,mint gondolom ti is,de azért jó volt érteni xD
Nővérem itt szörnyülködött mellettem.XD Modnta,hogy fülhallgatóval hallgassma vagy forditsam el a képernyőt,azt is tettem,elfordsitottam,
akkor emg kukucskált XD Pl egy nagyon elmés megjegyzélse volt,mikor Ciel a balkonon beszélget Sebbel,azt mondta,hogy Cel dutty,leeshetne és placcs,ahogy földet érne XD Jót szórakoztunk ezen XD
Birtam mikor Seb Cielnek azzal vágott oda még az elején,hogy ugye a fiatal úr "adult",vagyis felnőtt XD Tudta,hogy Ciel nem szól vissza,ha ezzel érvel Very Happy
Mondjuk nem igazán értem,h Seb miért mondta,hogy Hamlet szerepel passzol Cielhez....jól van,ismerem a storyt,szóval nem kell felvilágositani,de akkor sem találok túl sok összefüggést Hamlet és Ciel között v.v'

Hugi,alig várom,h befejezd az új fejezetet Smile
Én sem szeretek gépben olvasni,de azt a pár oldalat kibirom,ami Hugi ficke...nem a honlapon olvasom,hanem leszedem és szövegszerkesztőbelinkelem,ott nagyobbak a betűk xD(magyarán nem folyik a szemem...annyira)

Blue Blue Glass Moon(wall)
Vissza az elejére Go down
http://vampireknight.heavenforum.org
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 6:45 pm

én még nem jutottam odáig,hogy megnézzem angol felirattal,majd valamikor amikor majd nem lesznek vendégeink meg nekünk se kell menni sehova akkor majd több időm lesz rá Smile
bocsi Lady,én vagyok a hibás amiért olyan kicsi az oldalon a szöveg,de ha nagyobb lenne akkor több helyet foglalna és azt nem szeretem... ^ ^"
ez a háttér tetszik a színek nagyon jók,magát a képet pedig nagyon szeretem Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 7:26 pm

jááj, Cielt is lelökhetné Seb az erkélyről, mint az a pasi Lady Gagát a Paparazziban xD ( azon a jeleneten is jót szórakoztam) de Ciel nem térne vissza a kastélyba egy csapat szupermodellel, mankóra támaszkodva... Twisted Evil
szerintem se illik rá Hamlet szerepe, inkább tudtam volna Sebet vagy bárki mást elképzelni Hamletnek. dehát, ez van.
esküszöm nem értelek titeket, én ennél kisebb betűvel is simán végig tudnám olvasni xD pedig én még szemüveges is vagyok, ráadásul úgy, hogy még nem is hordom, csak itthon, mert hiú vagyok ˇ.ˇ


Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 7:31 pm

nekem sincs bajom a kis betűvel,az ennél kisebbeket is simán elolvasom,de másokat zavar a kisbetű...nem vagyunk egyformák Very Happy
nem vagyok teljesen tisztában a Hamlettel,tudom miről szól meg ilyenek,de nem tudom milyen Hamlett személyisége meg ilyenek,de így a minimális tudásom alapján is azt kell hogy mondjam,hogy Ciel tényleg nem illik Hamlett szerepére.
még ha le is löknék amíg Seb mellette van addig úgy sem lenne semmi baja,még csak földet sem érne... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 8:24 pm

pedig a Hamletet érdemes elolvasni, nekem tetszett, pedig nem is szeretem a régies nyelvezetet ˇ.ˇ
majd alátesz valaki egy gumimatracot, mi? xD hogy puhára essen =D
na, én meg közbe elkezdtem egy amv-t... de nem a Bad Romance-ot. mert ahhoz kell még epizód xD de miközben töltöm a részeket, csinálok egy másikat is, ami sokkal egyszerűbb történet, mert csak egy epizódot kell felhasználnom hozzá. eredetileg csak egy kis szösszenetet akartam, mert kísérletezni akartam a sony vegasos effektekkel ( és még mindig hülye vagyok a sony vegashoz =D ) , csak aztán kinőtte magát...
amúgy, az If U seek amy-hez csinálom, mert egyszerűen amint meghallottam a számot, rögtön Lady Ciel jutott az eszembe... " All of the boys and all of the girls are begging to f-u-c-k me" köbö ennyi a lényeg xD mert az If U seek amy az annyit tesz, mint fuck me, csak lebetűzve, ez a szám rejtett jelentése ˇ.ˇ az amv története annyi, hogy ugye az egész a 4. részből van összevágva, és mindenki Amy-t, azaz Lady Ciel-t akarja, de közben meg ott van a rejtett jelentés is, hogy lehet Cielt/ Lady Cielt szeretni és utálni is, de attól még mindenki szívesen.... =D xD na, szóval értitek.

Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 8:35 pm

engem sosem vonzottak az ilyen jellegű művek,így még egy jó ideig nem is tervezem hogy elolvasom Very Happy
az a szám is illik szerintem Cielhez Smile
nem gondoltam matracra csak ha ebbel van akkor Seb biztos elkapná vagy valami hasonló még mielőtt palancsintává lapítaná magát a betonon... -.-
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Mizeria
Strong-willed princess
Strong-willed princess
Mizeria


Hozzászólások száma : 2818
Join date : 2009. Apr. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : The Nightosphere

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 8:41 pm

és mi lenne akkor, ha Seb a matracon fekve kapná el? xD ( jááj, szinte hallom a fangirl- visítást -.- xP )
Vissza az elejére Go down
Mokcsi
Demon Princess
Demon Princess
Mokcsi


Hozzászólások száma : 3605
Join date : 2008. Nov. 26.
Age : 29

Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 8:44 pm

ilyenre még csak gondolni sem akarok.Seb csak ne feküdjön azon a matracon,inkább csak kapja el aztán dobja le a fölre két centis távolságról. xD
a fangirlök meg párosítsák inkább Cielt ahhoz a csávóhoz akivel egy egyba rakták és akkor mindenki boldog lesz Razz
Vissza az elejére Go down
http://steamcommunity.com/id/trickster_hu
Ajánlott tartalom





Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro shitsuji - The Black Butler   Kuro shitsuji - The Black Butler - Page 23 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kuro shitsuji - The Black Butler
Vissza az elejére 
23 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kuro shitsuji - The Black Butler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Knight & Kuroshitsuji Hungary :: † Vampire Knight & Kuroshitsuji † :: ~†~Kuroshitsuji~†~-
Ugrás: